Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.180.573
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
SMA Solar kaže...

Dugo me nije bilo na forumu, al znam da bih ovdje mogao dobiti pokoju pametnu, stoga me zanima sto mislite o kupnji VW Polo Mk. 3 1995. 1.4 Benzin, 185 tisuca km, registriran godinu dana, limarija sredena, 600 eura, to bi mi bio prvi auto i sluzio za na posao preko ljeta (kojih 30ak km dnevno, i 2-3 put na mjesec put od 100 km), kupio bih od susjeda, prvi vlasnik.

Stvar je u tome da i inace trazim auto u tom razredu do 1000 eura, do sad sam gledao samo punto, clio, peugeot 206, corse, a susjed mi danas uleti s ponudom.

Prvenstveno me muci starost, jer za kojih 300 eura vise dobivas punto iz tipa 2001., al opet kazu njemacka kola su VW, a do te cijene mislim da je najbitnije gledati motor i limariju, ugl koje je vase misljenje? S druge strane, ako bi bio regan godinu dana, to je prakticki 1000 kn auto  plus registracija.

 Vozio sam Golfa tog godišta, pa sam ga se morao rješiti prije 6-7 godina.

Sve počelo hrđati, pa otišao turbo, pa se odljepila presvlaka s krova, pa pukla čašica na šipki koja spaja mjenjač i mehaniku pa sam ostao u trečoj i četvrtoj. 

Pa se počela raspadati sva crijeva koja imaju tekućinu u sebi, pa krepalo centralno zaključavanje, pa grijači... Pa sam više bio na servisima nego na cesti.

 

Tako da uzimaj samo ako si 100% siguran da je baš sve pregledano i sređeno na njemu, il ćeš dosta biti kod servisera.

 

1BIT kaže...

Kad ste se već dotakli teme o skidanju kilometraže, imam jedno zanimljivo pitanje:

Svi znamo da nam brzinomjeri lažu o trenutnoj brzini, ako stavimo aftermarket felge i gume koje većinom imaju vrlo malu razliku odstupanja u promjeru, prikaz trenutne brzine će se još više razlikovati, e sad to onda također znaći i da će nam pogrešno brojati prijeđenu kilometražu zar ne?
To je vrlo mala razlika, ali mogla bi npr na autu koji je prešao 210 000Km prikazivati da je prešao 200 000km pod uvjetom da je kilometraža napravljena na tim kotačima koji malo odstupaju u promjeru i tu onda nitko nije skidao kilometre, već je samo mjerenje kilometraže bilo neprecizno i auto nam je zapisao da je prešao manju kilometražu nego što je stvarno prešao?

 

Tako je, sve si točno napisao. To je i jedan od razloga zašto i postoje propisane veličine guma za svaki automobil.

Ali, naravno, može biti i obrnut slučaj. Staviš manje promjer pa prođeš manje nego ti prikazuje odometar.

 

1BIT kaže...

BTW:

Sad vidjeh ovu plavu crtu (sjenilo od sunca) na vjetrobranskom staklu supre, to fakat dugo nisam ni na jednom autu vidio, niti jedan novi to više nema, jel to zabranjeno iz nekog razloga?

 Ijao, to sam imao na Feliciji, genijalna stvar. Šteta što toga više nema...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.9.2019 16:49 (CyberDemonVZ).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Kad ste se već dotakli teme o skidanju kilometraže, imam jedno zanimljivo pitanje:


Svi znamo da nam brzinomjeri lažu o trenutnoj brzini, ako stavimo aftermarket felge i gume koje većinom imaju vrlo malu razliku odstupanja u promjeru, prikaz trenutne brzine će se još više razlikovati, e sad to onda također znaći i da će nam pogrešno brojati prijeđenu kilometražu zar ne?

To je vrlo mala razlika, ali mogla bi npr na autu koji je prešao 210 000Km prikazivati da je prešao 200 000km pod uvjetom da je kilometraža napravljena na tim kotačima koji malo odstupaju u promjeru i tu onda nitko nije skidao kilometre, već je samo mjerenje kilometraže bilo neprecizno i auto nam je zapisao da je prešao manju kilometražu nego što je stvarno prešao?


BTW:
Sad vidjeh ovu plavu crtu (sjenilo od sunca) na vjetrobranskom staklu supre, to fakat dugo nisam ni na jednom autu vidio, niti jedan novi to više nema, jel to zabranjeno iz nekog razloga?
 

 To ima i na golfu 2. Stari moj ta šajba košta kao da je od zlata samo radi crte. Nova ili rabljena ista stvar. Makar je meni to vidjeti seljačija danas.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
5 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
oddball kaže...

 

Evo, ako se da nekome pročitati pa me savjetovati, bio bih zahvalan.

U međuvremenu sam promijenio stop svjetlo i bio danas na tehničkom, rušili me na eko-testu.

Otišao sam k mehaničaru koji ima taj uređaj za ispitivanje ispušnih plinova. Prvo je spojio dijagnostiku i veli lambda sonde su dobre, probali smo ga "ispuhati" par kilometara u velikim okretajima da vidimo jel bude kakve promjene, nema pomaka ni malo. 

Zamjenski katalizator je 1600 kuna za gotovinu + ugradnja.

 

Kakve su kvalitete ti zamjenski katalizatori, znam da ne mogu trajati kao originalni, ali jel traju bar par godina?

Da kupim neki rabljeni originalni prek Njuškala? To isto postoji velika šansa da bude neispravan.

Auto je Punto 1.2 8V, 2003. god., kupljen ove godine od prve vlasnice, starija gospođa, sa 100 000 km.

Je li moguće da je sporija vožnja na male udaljenosti zaštopala katalizator, ili može biti neki drugi problem kod motora u pitanju?

 meni je punto 1.1 55 (1999.) prosao eko test, a katalizator nikad nije mijenjan.. da mozda nemas rupu na auspuhu jer kada sam ja bio jedva mi je ulovio eko test bas zbog te rupe..

 

 

btw jucer idem kupit brisace u jedan "auto shop" i lik mi daje wurth brisace za cca 75-80kn oba (480mm i 550mm) . bas me zacudilo da je tako zvucna marka tako jeftina, vidit cu koliko ce to trajati :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.9.2019 18:13 (aloevera13).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
aloevera13 kaže...
oddball kaže...

 

Evo, ako se da nekome pročitati pa me savjetovati, bio bih zahvalan.

U međuvremenu sam promijenio stop svjetlo i bio danas na tehničkom, rušili me na eko-testu.

Otišao sam k mehaničaru koji ima taj uređaj za ispitivanje ispušnih plinova. Prvo je spojio dijagnostiku i veli lambda sonde su dobre, probali smo ga "ispuhati" par kilometara u velikim okretajima da vidimo jel bude kakve promjene, nema pomaka ni malo. 

Zamjenski katalizator je 1600 kuna za gotovinu + ugradnja.

 

Kakve su kvalitete ti zamjenski katalizatori, znam da ne mogu trajati kao originalni, ali jel traju bar par godina?

Da kupim neki rabljeni originalni prek Njuškala? To isto postoji velika šansa da bude neispravan.

Auto je Punto 1.2 8V, 2003. god., kupljen ove godine od prve vlasnice, starija gospođa, sa 100 000 km.

Je li moguće da je sporija vožnja na male udaljenosti zaštopala katalizator, ili može biti neki drugi problem kod motora u pitanju?

 meni je punto 1.1 55 (1999.) prosao eko test, a katalizator nikad nije mijenjan.. da mozda nemas rupu na auspuhu jer kada sam ja bio jedva mi je ulovio eko test bas zbog te rupe..

 

 

btw jucer idem kupit brisace u jedan "auto shop" i lik mi daje wurth brisace za cca 75-80kn oba (480mm i 550mm) . bas me zacudilo da je tako zvucna marka tako jeftina, vidit cu koliko ce to trajati :D

 Ja sam onaj solo Bosch stražnji u hr. kupio za 45 kuna.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

gnojčina otišla za 500€ u auto kući, još sam dobro i prošel 

vozio se 450km u jednom smijeru, došao umoran kao da sam ga osobno pedalirao do gore.. vratio se u volvu i još se putem uspio odmoriti 

bum zakeljio slike kada ga stignem poslikati.. evo za sada 2 iz oglasa..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...
1BIT kaže...

Kad ste se već dotakli teme o skidanju kilometraže, imam jedno zanimljivo pitanje:


Svi znamo da nam brzinomjeri lažu o trenutnoj brzini, ako stavimo aftermarket felge i gume koje većinom imaju vrlo malu razliku odstupanja u promjeru, prikaz trenutne brzine će se još više razlikovati, e sad to onda također znaći i da će nam pogrešno brojati prijeđenu kilometražu zar ne?

To je vrlo mala razlika, ali mogla bi npr na autu koji je prešao 210 000Km prikazivati da je prešao 200 000km pod uvjetom da je kilometraža napravljena na tim kotačima koji malo odstupaju u promjeru i tu onda nitko nije skidao kilometre, već je samo mjerenje kilometraže bilo neprecizno i auto nam je zapisao da je prešao manju kilometražu nego što je stvarno prešao?


BTW:
Sad vidjeh ovu plavu crtu (sjenilo od sunca) na vjetrobranskom staklu supre, to fakat dugo nisam ni na jednom autu vidio, niti jedan novi to više nema, jel to zabranjeno iz nekog razloga?
 

 To ima i na golfu 2. Stari moj ta šajba košta kao da je od zlata samo radi crte. Nova ili rabljena ista stvar. Makar je meni to vidjeti seljačija danas.

 Nisam dugo naručivao za dvojku, al ak je tebi od zlata 70kn razlike, onda stvarno.

Zadnje što sam naručivao za venta, obična šoferšajba je bila nešto oko 400kn a sa trakom gore je bila 10€ skuplja.

I otkad se ja bavim autima i autodijelovima, a to je 25 godina, razlika u cijeni sa trakom i bez je uvijek 10 do maksimalno 20% cijene šajbe bez trake.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
oddball kaže...
gamer34 kaže...

Ajde postaj tu rezultate eko testa pa nek jos netko pametan pogleda. Ak je stvarno problem u katalizatoru, stavi zamjenski i gas.

 Evo:

 Evo ti zadnji rezultati mog prijašnjeg auta, također punto 1.2 8v, pa si usporedi

 

Imaj na umu da sam ja svoga pretežno po zaobilaznici u Zg-u vozio, sva mehanika i elektronika je prošla od prve na tehničkom, nikakvih problema (nećemo sad o tome da su me srušili zbog navodnih visokih dnevnih svjetala, samo da ispune kvotu srušenih za taj dan...)
Uglavnom rezulatati su ti dosta visoki, jel ti možda stp blizu, pa si sa hladnim motorom došao na pregled, jer da bi ispravan katalizator odrađivao svoju funkciju, mora postić određeno visoku temperaturu što prvih par kilometara ne može postić...
Meni ovo izgleda da ili katalizator nije došao na svoju radnu temperaturu ili je stvarno neispravan, šuplji, pa ne filtrira...
Ako sumnjaš da ti je poštopan, nađi neku zaobilaznicu/brzu cestu/autoput i vozi ga 120Km/h u 4oj, pri toj brzini motor radi na nekih 4000rpm-a što je idealno, blokada mu je negdje na 6000rpm-a, ali ga nema smisla tjerati u okretaje (tj preko 5000rpm-a) kad mu je max moment na 2500rpm-a, a 4000rpm-a je idealno jer nije ni blizu blokade, a max snaga mu je na 5000rpm-a, pa lako održava brzinu, uglavnom 120km/h u 4oj i negdje di ga možeš tako vozit konstantno bez stajanja, da je konstantan pritisak ispušnih plinova i da se katalizator ugrije kako treba, u gradu ga je teško propuhat, mogao bi ić npr 80km/h u 3oj, to je isto tu negdje 4000rpm-a, ali stani kreni uvjeti nisu baš idealni, jer pritisak u ispuhu varira...

Mada sve ovo pada u vodu ako nije katalizator, kako je kolega već rekao, za loš eko test može biti više toga u igri, omjer smjese zraka-goriva kod ubrizgavanja, neispravne lambda sonde, zaštopani injektori, pumpa goriva...
koliko vidim na leru ti piše 820rpm-a što je za taj motor malo visoko, rekao bi da radi pod čokom još dok je bio na tehničkom pregledu, ali opet piše temperatura 96C°što bi značilo da je već termostat otvorio i čok nebi trebao raditi, ali pre visoki su malo okretaji za ler, a to bi isto moglo značiti dvije stvari, da je omjer smjese zrak-gorivo loš, pa je ecu povisio okretaje da nadoknadi manjak zraka/goriva ovisno jel smjesa bogata/siromašna (a to može biti utjecaj poštopanog usisa što je kod punta gotovo nemoguće zbog specifičnog dizajna i velike površine filtera zraka, ili poštopanih injektora, ako su poštopani, ubrizgavaju gorivo pravocrtno i zbog toga ne stignu ubrizgati dovoljnu količinu u ciklusu, pa ecu digne okretaje da se motor ne bi ugasio, ispravni/novi injektori raspršuju gorivo u maglu, ne špricaju crtu, a ovo je lako moguće od lošeg goriva, pogotovo ine...) ili... ili ti je stvarno katalizator poštopan, tj cijeli ispuh, pa ti je ecu opet iz tog razloga povisio okretaje jer bi se na nižim okretajima ugasio, nemirno radio...
Moguće i oboje, loše gorivo->poštopani injektori, poštopani ispuh->žena vozila

Uglavnom ako ti je punto sx oprema i ima brojač okretaja, možeš probati ispuhati ga kako sam rekao, bitno je održavati okretaje i kilometražu, napraviti malo dužu turu, pa vidjeti/očitati dali će okretaji na leru pasti ispod 800rpm-a, a trebali bi biti ispod kod ispravnog punta, ako nemaš brojać, otić majstoru, pokazati podatke sa tehničkog, spomenuti nešto veće okretaje na leru, jer su oni direktni indikator da nešto ne valja jer si motor time pomaže (ajmo reć da je to "safe mode") da nastavi raditi kako je predviđeno...
Da ti odma kažem, imao sam ih 3 komada doma, svi sa istim motorima i ni jedan nije radio preko 800rpm-a u leru...

Eco test nije baš tako jednostavan i puno je tu čimbenika, pa je i post malo veći...

nine kaže...

gnojčina otišla za 500€ u auto kući, još sam dobro i prošel 

vozio se 450km u jednom smijeru, došao umoran kao da sam ga osobno pedalirao do gore.. vratio se u volvu i još se putem uspio odmoriti 

bum zakeljio slike kada ga stignem poslikati.. evo za sada 2 iz oglasa..

 hahahah samo 500€, poznavajući tebe, dao bi ga badava, samo da ga ne gledaš više
Inaće bi ti vrsni poznavatelji njemačke kvalitete tu u hrv dali 3300€ za njega, ajde 3000€ jer nije tdi

 

E ak se ja dobro sjećam, nisi baš bio zadovoljan bijelom bojom golfa III dizlo kojeg si vozio davno davno, prije preludice, jer ga je nemoguće bilo održavati čistim, sad si uzeo bijelog volva, rekao bi da će ti održavanje čistoće biti mačji kašalj prema pronalasku bijelog volva u 10m snjega hahaha
Predlažem ti da se odma spremiš za zimske uvjete i nabaviš opremu:

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.9.2019 22:46 (1BIT).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

hahahah samo 500€, poznavajući tebe, dao bi ga badava, samo da ga ne gledaš više

 

zar sam tako pronicljiv?  ali srsly, uložio sam puno više u njega nego kaj vrijedi. ipak kgj, nisam ga mogel više gledati a kamoli voziti  neudobno, škripavo i kilavo đubre od auta 

 

1BIT kaže...

E ak se ja dobro sjećam, nisi baš bio zadovoljan bijelom bojom golfa III dizlo kojeg si vozio davno davno, prije preludice, jer ga je nemoguće bilo održavati čistim, sad si uzeo bijelog volva, rekao bi da će ti održavanje čistoće biti mačji kašalj prema pronalasku bijelog volva u 10m snjega hahaha

 

 

dobro to je bio gnoj koji je dimio ko lokomotiva, zadnji branik je uvijek bio garav, mogel si ga prati koliko hoćeš, nema pomoći .. ovo je ipak benzinac  a ovo za snijeg bi moglo definitivno biti tricky.. toplo se nadam da ova zime ne bude kao prošla.

 

inače nisam neki super fan bijele boje, ali kada tražiš rabljeni auto ipak prevladavaju drugi kriteriji. TBH nije lako naći dobrog volva, dok sa druge strane bmw/audi/merc imaš u svim bojama, izvedbama, cjenovnim razredima itd..

iako IMHO super mu stoji bijela ovako u r-design izvedbi.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.9.2019 23:14 (nine).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Nije 70kn

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...

 Konkretno ova recenica: "High HC, high CO, and high O2 at same time indicates a misfire due to excessively rich mixture."

 

 

Ova stranica kaze slicno, visoki HC, CO i O2 = Rich mixture with ignition misfire. 

 

1BIT kaže...
oddball kaže...
gamer34 kaže...

 

 Mada sve ovo pada u vodu ako nije katalizator, kako je kolega već rekao, za loš eko test može biti više toga u igri, omjer smjese zraka-goriva kod ubrizgavanja, neispravne lambda sonde, zaštopani injektori, pumpa goriva...

koliko vidim na leru ti piše 820rpm-a što je za taj motor malo visoko, rekao bi da radi pod čokom još dok je bio na tehničkom pregledu, ali opet piše temperatura 96C°što bi značilo da je već termostat otvorio i čok nebi trebao raditi, ali pre visoki su malo okretaji za ler, a to bi isto moglo značiti dvije stvari, da je omjer smjese zrak-gorivo loš, pa je ecu povisio okretaje da nadoknadi manjak zraka/goriva ovisno jel smjesa bogata/siromašna (a to može biti utjecaj poštopanog usisa što je kod punta gotovo nemoguće zbog specifičnog dizajna i velike površine filtera zraka, ili poštopanih injektora, ako su poštopani, ubrizgavaju gorivo pravocrtno i zbog toga ne stignu ubrizgati dovoljnu količinu u ciklusu, pa ecu digne okretaje da se motor ne bi ugasio, ispravni/novi injektori raspršuju gorivo u maglu, ne špricaju crtu, a ovo je lako moguće od lošeg goriva, pogotovo ine...) ili... ili ti je stvarno katalizator poštopan, tj cijeli ispuh, pa ti je ecu opet iz tog razloga povisio okretaje jer bi se na nižim okretajima ugasio, nemirno radio...
Moguće i oboje, loše gorivo->poštopani injektori, poštopani ispuh->žena vozila


 Hvala dečki na savjetima. 

 Ovo su stare svjećice, tako da mislim da smjesa nije prebogata jer nisu bile jako zamašćene.

Filter zraka je novi, klapna očišćena.

I općenito mašina radi normalno, ne troši ulje, jedino je znala malo "zacukavati" kad je bila hladna kod naglog davanja gasa, prije promjene svjećica.

Sutra ću otići do još jednog majstora koji ima taj uređaj za testiranje ispušnih plinova da čujem njegovo mišljenje.

10 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Dali je puno dat 100 000kn za 2.0tdi u audiu A5 koji je prešao 220 000 km  iz 2009-2011 godine ili je bolje uzet za iste pare 2.0tdi A4 sa 150 000km?Koja je uopće razlika između A4 i A5 sa ovim motorom?

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Treba biti redizajn i riješeno sve od prošlog vlasnika kaje trebalo, a ne da pol tog krepa dok kupiš. I 2x s-line tj nutra i vani i xenon (bixenon), led, a ne halogenke bijedne, ovjes bolje običan. A5 je ljepši od A4, naravno sportback, coupe je fin, al nezgodno zbog vrata.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
DiRT kaže...

Treba biti redizajn i riješeno sve od prošlog vlasnika kaje trebalo, a ne da pol tog krepa dok kupiš. I 2x s-line tj nutra i vani i xenon (bixenon), led, a ne halogenke bijedne, ovjes bolje običan. A5 je ljepši od A4, naravno sportback, coupe je fin, al nezgodno zbog vrata.

 Znači taj 2.0 tdi bi mi trebao poslužit sljedećih 10 godina a radim 15 000km godišnje

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

Nije 70kn

 Čekaj, ti meni stvarno radiš usporedbu cijena sa silux weba?

.

Ok, eod s moje strane. Lijepo sam ti napisao otkad se bavim nabavom dijelova za radionu, u 25 godina, baaaar 1000 šajbi sam naručio. A ti gledaj silux....

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Pa normalno da VP i MP cijena nije jednaka.

 

Osobito iz uvoza. Ti ju dobijes za 500kn + PDV, on ju dobije za 1000kn sa uracunatim porezom,

bez ikakvog rabata itd.

 

Ista stvar je sa svime. Pogledaj birceve - velika i mala piva - razlika 50 lipa - placas bocu, tekucina je besplatna.

A ti malu platis 2€, veliku 3.5€.

 

Najbolje je gledati cijene tekstila - Adidas T-Shirt kosta 39€, na rasprodaji kosta 5€, a i tada su jos zaradili.

U proizvodnji taj materijal kosta 3€.

 

Najmanje lufta imas na IT tehnici, jer dok je aktualna, cijena je takva kakva je, kasnije se prodaje

ispod cijene, ili robe ni nema - primjerice diskovi - kostaju koliko kostaju - VP cijena je 10-15€ niza (bez poreza),

malo tu ima prostora za rabat.

 

Osim kod nDivijinih grafickih kartica / Apple telefona - proizvodnja je 20% cijene prodaje telefona,

sav ostatak ide Appleu i nDiviji u dzep - kad imas velik dio trzista, mozes nabijat cijenu koju hoces.

 

Ista stvar je i sa robom koju vise nitko nema. Sjecam se, ima sigurno 5-6 godina, netko je trazio

ispravnog WD EL74 raptora - neka mala firma je imala "old-new stock", i prodavala ih je za 130€ po komadu.

Onome kome treba elektronika, glave, motoric, sluzili su samo kao donor-diskovi - al da vrijede 130€, nikako.

 

Kad neka roba vise ne bude supportana od proizvodjaca originalnih i zamjenskih dijelova - good luck sa nabavkom povoljne robe.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.9.2019 11:07 (Čitatelj).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
oddball kaže...

 

 Hvala dečki na savjetima. 

 Ovo su stare svjećice, tako da mislim da smjesa nije prebogata jer nisu bile jako zamašćene.

Filter zraka je novi, klapna očišćena.

I općenito mašina radi normalno, ne troši ulje, jedino je znala malo "zacukavati" kad je bila hladna kod naglog davanja gasa, prije promjene svjećica.

Sutra ću otići do još jednog majstora koji ima taj uređaj za testiranje ispušnih plinova da čujem njegovo mišljenje.

 joooj, nemoj bosch stavljat, ne valjaju niš, nije ni čudno da ti je zacukavao... ngk bkr5ez je tvornička za punta i odlična, 100-ak kn sve 4 dođu, još su ih poboljšali, tj novi modeli ngk imaju v-line, urezani vrh, pa lakše preskaće iskra zbog manje površine...
Mada koliko se sjećam, ngk zadnje koje sam imao su bile made in france, nisu bile loše, ali nisu bile japanske, možeš i denso stavit, on se još uvijek radi u japanu, denso K16PR-U ti ide na punta, imao sam i njih, nikakvih problema, ima i iridiumki (K16TT, IK16, VK16) ali za punta su i obične nikal odlične...

Da izgledaju odlično, malo je ova skroz lijevo svjetlija, što bi značilo da je na tom cilindru smjesa bila siromašnija, ali ništa zabrinjavajuće, može biti da je na tom cilindru injektor malo više poštopan, ali ne bi smio raditi probleme, jedna bočica injector cleanera u spremniku bi to trebala riješit (naravno ako se ne pomješa sa lošim gorivom ili na ini)

Pogledaj šta će ti reći majstor, ako je ispuh poštopan, onda to nije veliki problem

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Te Bosch su stare, stavio sam NGK BKR5EZ. 

 

Jel pomognu kaj ti čistači injektora kaj ima za kupiti ili bi trebalo otići nekome da ih profi očisti?

I ak valjaju, koji bi preporučil?

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.9.2019 11:23 (oddball).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ekipa, gdje uzimate žarulje?
Otisla mi za kratko svjetlo, H11.
Bila je neka Osram unutra (64211 L+) i takvu sam rezervnu i imao u autu, pa bih opet uzeo.
HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
jopis kaže...
Fake_Alert kaže...

Nije 70kn

 Čekaj, ti meni stvarno radiš usporedbu cijena sa silux weba?

.

Ok, eod s moje strane. Lijepo sam ti napisao otkad se bavim nabavom dijelova za radionu, u 25 godina, baaaar 1000 šajbi sam naručio. A ti gledaj silux....

 Uzmem njihove cijene da dobijem okvirni raspon. Ne kupujem od njih.

Koje sajbe prodajes i koliko kostaju za dvojku?

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.9.2019 12:40 (Fake_Alert).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
kratos091 kaže...
Ekipa, gdje uzimate žarulje?
Otisla mi za kratko svjetlo, H11.
Bila je neka Osram unutra (64211 L+) i takvu sam rezervnu i imao u autu, pa bih opet uzeo.

 Mall.hr, ako bude ne planirano gdje god stignem.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...
jopis kaže...
Fake_Alert kaže...

Nije 70kn

 Čekaj, ti meni stvarno radiš usporedbu cijena sa silux weba?

.

Ok, eod s moje strane. Lijepo sam ti napisao otkad se bavim nabavom dijelova za radionu, u 25 godina, baaaar 1000 šajbi sam naručio. A ti gledaj silux....

 Uzmem njihove cijene da dobijem okvirni raspon. Ne kupujem od njih.

Koje sajbe prodajes i koliko kostaju za dvojku?

 

 Ne prodajem šajbe, nisam trgovac, ne čitaš što pišem nego selektivno biraš što ti odgovara. Nabavljam dijelove ćaći za naš servis/radionu.

Nemam trenutno na webshopu cijenu za dvojku jer ih nema na stanju, ali sutra provjerim telefonski kod dobavljača. A ta siluxova cijena je žešći kaos, a ti ih gledaj i dalje. Da je sam naručuješ u lipik glassu da ti je naprave po želji, ne bi toliko koštala...

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
jopis kaže...
Fake_Alert kaže...
jopis kaže...
Fake_Alert kaže...

Nije 70kn

 Čekaj, ti meni stvarno radiš usporedbu cijena sa silux weba?

.

Ok, eod s moje strane. Lijepo sam ti napisao otkad se bavim nabavom dijelova za radionu, u 25 godina, baaaar 1000 šajbi sam naručio. A ti gledaj silux....

 Uzmem njihove cijene da dobijem okvirni raspon. Ne kupujem od njih.

Koje sajbe prodajes i koliko kostaju za dvojku?

 

 Ne prodajem šajbe, nisam trgovac, ne čitaš što pišem nego selektivno biraš što ti odgovara. Nabavljam dijelove ćaći za naš servis/radionu.

Nemam trenutno na webshopu cijenu za dvojku jer ih nema na stanju, ali sutra provjerim telefonski kod dobavljača. A ta siluxova cijena je žešći kaos, a ti ih gledaj i dalje. Da je sam naručuješ u lipik glassu da ti je naprave po želji, ne bi toliko koštala...

 Napisao si da se bavis autima i autodijelovima sto valjda povlaci za sobom neku poveznicu da neki **** radis sa tim... Svaki post ti je nabrijan nesto kada samnom pricas.

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.9.2019 19:15 (XXX-Man).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Znaci nisam jedini koji je primjetio da je nadrkan na svakoga.  Ja bi otisao do BiH i tamo kupio sajbu. 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...
jopis kaže...
Fake_Alert kaže...
jopis kaže...
Fake_Alert kaže...

Nije 70kn

 Čekaj, ti meni stvarno radiš usporedbu cijena sa silux weba?

.

Ok, eod s moje strane. Lijepo sam ti napisao otkad se bavim nabavom dijelova za radionu, u 25 godina, baaaar 1000 šajbi sam naručio. A ti gledaj silux....

 Uzmem njihove cijene da dobijem okvirni raspon. Ne kupujem od njih.

Koje sajbe prodajes i koliko kostaju za dvojku?

 

 Ne prodajem šajbe, nisam trgovac, ne čitaš što pišem nego selektivno biraš što ti odgovara. Nabavljam dijelove ćaći za naš servis/radionu.

Nemam trenutno na webshopu cijenu za dvojku jer ih nema na stanju, ali sutra provjerim telefonski kod dobavljača. A ta siluxova cijena je žešći kaos, a ti ih gledaj i dalje. Da je sam naručuješ u lipik glassu da ti je naprave po želji, ne bi toliko koštala...

 Napisao si da se bavis autima i autodijelovima sto valjda povlaci za sobom neku poveznicu da neki kurac radis sa tim... Svaki post ti je nabrijan nesto kada samnom pricas.

 

 S tobom? Svaki post? Ovo je prvih par postova s tobom koliko me moje pamćenje služi, i moj reply post nije nabrijan, nego realan. Temeljiti svoju izjavu da je cijena šajbe na siluxu mjerodavna za sve uvoznike autodijelova u Hr je nebulozna, pa bio ja tebi nabrijan ili ne.

Još ti lijepo kažem da je inače razlika u šajbama sa i bez zaštitne trake protiv sunca u pravilu 10ak eura u zadnjih 20-25 godina otkad ja znam za to, a ti na silux pa silux.... Dragi janezi, kako ih se lijepo reklamira kod nas, milina, pa nek ekipa plaća šajbu od 350kn 1200kn janezima, pogtovo za golfa starog 30 godina. 

Općenito ne volim pisat u ovoj temi jer ovdje ima par ljudi koji pišu nešto pametno i konstruktivno (1Bit npr, ili ivanzu kad nije ciničan), ostalo ili su geniji kao čitatelj ili ekipa piše gluparije ili se prepucava oko faking žarulja.

Ja sam takav, što na umu to na drumu, kom paše nek čita, kom ne paše, ima ignore.

Imaš autostaklo centar, lauš, vgd, itd., pa nazovi i pitaj koliko je šajba za 2ku. Nije to nuklearna fizika. Razlika u cijeni je ista meni sa rabatom ili tebi bez, između obične prozirne šajbe i šajbe za zašt.trakom gore.

Ja poštujem ekipu koja ima volju ulagat lovu u stara groblja od auta, svako ima svoj gušt/fetiš, bio to rijedak auto ili karampana od golfa 2 benzinca, netko baci 10x veću lovu u štapove za pecanje pa ih drži na zidu u garaži samo za gledanje, 100 ljudi 100 ćudi, ali pobogu, dobit cijenu dijelova za auto danas traži nekoliko minuta na mobitelu, doslovno. Još pogotovo otkad ekipa kao Tokić ili Krešo dijele rabate i običnim ljudima šakom i kapom.

To je isto kao kad mi dođe ekipa sa kompare.hr cijenom osiguranja pa me uvjerava kako je to extra cijena i kako ne postoji bolja ponuda. Ma nema tog komparea koji može složit bolju ponudu od sposobnog pribavljača osiguranja na svom radnom mjestu.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
oddball kaže...

Te Bosch su stare, stavio sam NGK BKR5EZ. 

 

Jel pomognu kaj ti čistači injektora kaj ima za kupiti ili bi trebalo otići nekome da ih profi očisti?

I ak valjaju, koji bi preporučil?

 

 
A očiste, al ne skroz, trebao bi tri/četiri tanka benzina za redom koristit te čistaće da to obavi posao kak spada (ovisno u kojoj mjeri su poštopani...), vađenje i čišćenje injektora je uvijek kvalitetniji posao
Ja sam sebi doma sam izvadio i očistio sa brake cleaner-om, samo ih spojiš na neki stari aku da se aktiviraju/otvore i brake cleaner-om pod pritiskom šrpicaš kroz njih, ispadnu kao novi, mada ako nemaš alata, možeš ih dati u servis očistit ako imaju baš uređaj za čišćenje, mada ako im je cijena preskupa, onda se ne isplati, najbolje ih je vratiti natrag, uzeti aditiv za čišćenje i propuhati na autoputu

kratos091 kaže...
Ekipa, gdje uzimate žarulje?
Otisla mi za kratko svjetlo, H11.
Bila je neka Osram unutra (64211 L+) i takvu sam rezervnu i imao u autu, pa bih opet uzeo.

 Mall.hr, Auto krešo, ebay

Nego o kojem se autu radi, ako se sjećam neka mazda zar ne?
Čudno mi je da je H11 za kratko, ja imam H11 za maglenke

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

odlican volvac, malo vise infa? motor, cena, km...

jesi ga promuckao prije koristenja, sve tekucine su mu se zabile u prednji kraj xD

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

odlican volvac, malo vise infa? motor, cena, km...

 

prva rega 27.12.2012, motor t5 2.0 turbo benz., 240ks, 76 tkm, r-design oprema, 18" r-design felge na 18/40/235 gumama, cijena 16900€.

vrhunski očuvan, na limu nema ni piknice, interijer kao da nije korišten, jedina mana obe desne felge malo očešane na rizol. čak miriše po novom autu iznutra 

prvi dojmovi, čupa ko blesav, dosta linearno čak i to već od 1800 okretaja, malo je tvrđi zato što r-design ima sportski ovjes, ali bez obzira na to jako udoban. jučer resetirao bc, trenutna prosječna potrošnja 9l kombinirano (vjerujem da bi u zg bilo 11-12 min.).

budem ga valjda uskoro i stigao malo poslikati pa zakeljim tu..

 

EDIT: BTW danas bio na osiguranju, ne znam na koju foru, ali osiguranje za volva mi je 15€ jeftinije nego za gnojčinu, unatoč tome što ima 3x više ks 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.9.2019 18:06 (nine).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Neloše, jedino mi se cijena čini malo visoka s obzirom da je 2012-a, čak i kad uračunam opremu i km. No nećemo cjepidlačit

 

A osiguranje je takvo zbog odnosa benzin dizel, znam da je kolega iz Stuttgarta imao S320 CDI 2007, nakon njega uzeo S500 2012 i plaćao značajno manje osiguranje i porez.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...

Neloše, jedino mi se cijena čini malo visoka s obzirom da je 2012-a, čak i kad uračunam opremu i km. No nećemo cjepidlačit

 

cijena je OK.. nije super, nije ni loša. pratim te aute već preko god. dana. može se za 17-18k dobiti i 2015. (redizajn) ali bez r-design opreme.

konkurencija sličnog godišta i kilometraže (bmw/audi/merc) se nađe za manje para.

 

Hacker002 kaže...

A osiguranje je takvo zbog odnosa benzin dizel

 

samo kaje gnoj isto bio benz.  možda se eventualno gleda norma emisija ili sama sigurnost auta.. nemam pojma, nije me ni briga TBH dok god je jeftinije 

 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

evo slike koje imam na mobu od 2. mjeseca ove godine.. u gl. bio sam u prvoj bmw tvornici na jednoj IT security konferenciji u minhenu pa je bilo dosta lijepih stvari izloženo.. BTW na par slika se u pozadini vidi podosta prototipova, njih nisam na žalost smio iz bliza slikati.

imgur galerija jer mi se nije dalo resizeati slike za forum 

https://imgur.com/a/KawRMSr

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.9.2019 19:08 (nine).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice