Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.111
|
čitano: 13.246.803
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Blizi se stavljanje ljetnih guma i trebam preporuku koju gumu uzeti do 750 kn.Felge su 17" 7j et50.Trenutno imam 215/50 i zanima me mogu li na tu felgu stavit nisku profilnu gumu i kojih dimenzija.I da li se isplati kupovati gume online?

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Koji je auto? Takve dimenzije su najgluplja stvar sto postoji jer su gume skuplje jedno 200kn nego neke gume sa normalnim dimenzijama.  Dunlop sport maxx rt2 ti je dobra guma, a nije nesto skupa.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Koji je auto? Takve dimenzije su najgluplja stvar sto postoji jer su gume skuplje jedno 200kn nego neke gume sa normalnim dimenzijama.  Dunlop sport maxx rt2 ti je dobra guma, a nije nesto skupa.

 Može bit Audi A4/A6, Ford C-max/Mondeo, Renault Laguna/Safrane, Škoda Octavia

ima dosta auta s tom nesretnom dimenzijom

 

 

10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Mazda 6 2005 gt

13 godina
online
Auti - ultimativna tema

evo šta bi ja stavio, promjer je minimalne razlike, ali je šira, drastično jeftinija i lakša za naći guma.. moža bi doduše mrvicu potrošnja porasla, ali ne drastično.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2019 10:48 (nine).
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

evo šta bi ja stavio, promjer je minimalne razlike, ali je šira, drastično jeftinija i lakša za naći guma.. moža bi doduše mrvicu potrošnja porasla, ali ne drastično.

 Znaci 225/45 bi mogao stavit na tu felgu?                    To su felge sa Mazde cx7

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2019 13:16 (Acex).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

netko ce u rijeci ostat bez pola auta kad doznam tko je...

 

cime ovo najbezbolnije ukloniti?

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

To mora na lakiranje, doslo je do baze. Racunaj oko 300kn.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Acex kaže...

 Znaci 225/45 bi mogao stavit na tu felgu?                    To su felge sa Mazde cx7

 Iskreno, mislim da bi imao problema sa habanjem sredine gume, felge su dosta uske za 225... i izgledale bi gume kao baloni... i to sve ako bi ih vulkanizer mogao navući(ako nema montirku sa onim krakovima teško)

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Acex kaže...

 Znaci 225/45 bi mogao stavit na tu felgu?                    To su felge sa Mazde cx7

 

Koja je dimenzija te felge? 7jx17?

Ako je ta, mogla bi se navuci 225 dimenzija, ali to je maksimum.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

To je daleko premala guma da bi bila sa mazde cx7. Na nju su išle 235/65 17 gume.

10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Da felga je 7j 17" Koliko sam gledao po njuskalu to je ta felga sa cx7

13 godina
online
Auti - ultimativna tema

ma ide 225 na 7j, bez brige.. imao sam i ja 7j felge sa tom širinom.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Izgeda da je sa cx7, ugrađivali su te felge sa 215/70 gumama. Da mi je samo znat di nađu te dimenzije

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
bruno11 kaže...

Izgeda da je sa cx7, ugrađivali su te felge sa 215/70 gumama. Da mi je samo znat di nađu te dimenzije

 

Hehe treba za SUVice izmislit i nove dimenzije za must lovu.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
bruno11 kaže...

To je daleko premala guma da bi bila sa mazde cx7. Na nju su išle 235/65 17 gume.

 također i 215/70 R17 - 7j 17 ET45

a za 235/65 R17 je išao ET50

 

 

10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
big_guy kaže...

Kolika je  cijena pregleda vozila u opel ovlaštenim servisima?

Kako vam se cini ova astra?

https://www.njuskalo.hr/auti/opel-astra-1.7-cdti-125-ks-cosmo-navi-oglas-27934232

 Da samo znas kakvi auti dolaze kod njega prije kemijskog, farbanja i poliranja iz Italije 

#fsb
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Isti ko i 95 posto drugih svercera :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

U zadnje vrijeme viđam na cestama dosta Mercedesa A klase, onih prvih, od negdje 2006 do 2011. godine. Prodaju se od 30000 kn do 50000 kn. Naravno, sve uvoz, diesel
Nešto poput ovoga:
https://www.njuskalo.hr/auti/mercedes-benz-a-klasa-160-cdi-oglas-25513520

Pa me zanima što mislite o kvaliteti tih auta, gledam one proizvodnje 2011 za oko 50000 kn, jako su me zaintrigirali...

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2019 14:02 (Darko150).
13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
Darko150 kaže...

Mercedesa A klase, onih prvih

 

to je 2. generacija..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
9 godina
offline
Auti - ultimativna tema

vozim ja jučer iz splita i znam da je kamera i idem 60km/h a ograničenje je 70. dođem blizu kamere a motor kraj mene proleti sa bar 150 km/h i naravno blicne kamera.. ka da je ravno mene slikalo... sad neam blage kako kamere rade i vidi li se tu ko je koliko bro iša.. jer da nebi meni došla kazna LOL

RAMPAGE
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Darko150 kaže...

U zadnje vrijeme viđam na cestama dosta Mercedesa A klase, onih prvih, od negdje 2006 do 2011. godine. Prodaju se od 30000 kn do 50000 kn. Naravno, sve uvoz, diesel
Nešto poput ovoga:
https://www.njuskalo.hr/auti/mercedes-benz-a-klasa-160-cdi-oglas-25513520

Pa me zanima što mislite o kvaliteti tih auta, gledam one proizvodnje 2011 za oko 50000 kn, jako su me zaintrigirali...

 Bolja nego prva generacija ali dalje bez veze auto, hrdaju dosta. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2019 15:21 (ivanzu).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Toni RAZOR kaže...

vozim ja jučer iz splita i znam da je kamera i idem 60km/h a ograničenje je 70. dođem blizu kamere a motor kraj mene proleti sa bar 150 km/h i naravno blicne kamera.. ka da je ravno mene slikalo... sad neam blage kako kamere rade i vidi li se tu ko je koliko bro iša.. jer da nebi meni došla kazna LOL

Imaju oznaceno koje je vozilo praceno, ne brini..

 

Ovako nesto Ovako nesto
10 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Koji bi mogo bit razlog izgaranja osigurača za zadnje pozicije dok ne odem do električara? Već sam ih 3 promijenio u 2 dana.. Spajaju se žice negdje ili

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

 

 cime ovo najbezbolnije ukloniti?

 

 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Evo pa nemojte mjenjati ulje na vrijeme....stavite vodu iz pipe umjesto destilirane u rashladnu tekucinu........ili uopce ne imajte antifriza u autu nego cistu vodu....... shit .......

Ne zelim ni govoriti povrat uljnih para kakav je bio ( zacepljen.....sarafcigerom vadio stvrdnutu garež ).... govana na sve strane.... Ali motor, ajme....pali bolje nego novi auto.... 1.8 benz

Btw evo slike unutrasnjosti, nov

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
8 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ljudi, planiram u svoj Ford Transit ugraditi autoradio sa 7" ekranom, ugradit parking kameru iza pa ne zanima.

Što treba ugradit na mjenjač da bi prepoznao da idem rikverc i prikazao sliku na ekranu. Dakle kad se prišalta u rikverc, mora pokazat sliku iz kamere.

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
T700 kaže...
Ljudi, planiram u svoj Ford Transit ugraditi autoradio sa 7" ekranom, ugradit parking kameru iza pa ne zanima.

Što treba ugradit na mjenjač da bi prepoznao da idem rikverc i prikazao sliku na ekranu. Dakle kad se prišalta u rikverc, mora pokazat sliku iz kamere.

 Ne ugrađuje se u mjenjač, nego opcenito u rikverc svjetlo (tj. spaja se nest na njega i tak automatski prebaci i ukljuci kameru)

13 godina
online
Auti - ultimativna tema

dvije žice furaš do radija, jedan RCA i jednu za signal da se kamera upalila (ne sjećam se točno kako se to sad zove).. napajanje kamere spajaš na lampu rikverc svjetla.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice