Autoškola - odabir

poruka: 4
|
čitano: 3.153
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Autoškola - odabir

 

 

Poštovani forumaši,

 

Evo prvi put pišem na forumu, htio bih vas pitati nešto vezano za autoškole.

 

Ovako, zanima me da li postoji neka autoškola na području Jarun - Vrbani - Trešnjevka koja imam predavanja koja počinju najranije u 18 sati.

Čitao sam po internetu i zvao autoškole i, koliko mi se čini, skoro pa sve autoškole u Zagrebu imaju predavanja ranije, za razliku od onih van Zagreba koje imaju predavanja i kasnije.

 

Eto pa ako netko zna neku autoškolu na navedenom području koja ima predavanja oko 18 sati nek mi napiše, a isto tako bi mi bilo drago čuti i iskustva s tom autoškolom.

 

Hvala unaprijed.

14 godina
offline
Autoškola - odabir

Ne znam kako predavanja imaju jer sam davno išao na njih ali preporučam autoškolu Špalj, izašli su mi u susret iako sam jako veliku pauzu imao od predavanja do vožnje i instruktor je dobar - Ivan.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
5 godina
neaktivan
offline
Re: Autoškola - odabir

 

Čuo sam da je ta autoškola dobra, ali ta lokacija mi nažalost ne odgovara, u svakom slučaju hvala na preporuci.

5 godina
neaktivan
offline
Autoškola - odabir

Kod odabira autoškole se dobro informirajte,kod poznanika,rodbine ,forum...Vrlo je bitno da ne nasjedate na cijenu,zatim kvalifikacije instruktora,te na kraju vozni park.Ja sam imao nesreću da sam neinformiran upisao AŠŠ za cest.prom.kao ono državna,škola,ajde nešto valja.Totalni očaj,ja i kolega polagali  profi C E,D kategorije,užas,kaos ,razvaljeni kamioni,autobus ,nemreš u rikverc ubaciti,instruktor ko čkalja,krevelji se, dere,omalovažava,kuka,bruka sve oko sebe,pobjegli nakon par sati obuke doslovce,ispisali se ,došli u drugu autoškolu,milina,položili iz prve,strpljiv instruktor,dobra vozila...Što želim reći,pomno se i dobro informirati,gledati sve i neće biti problema,uglavnom ašš za cestovni promet, izbjegavati u širokom luku pogotovo jače kategorije.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice