Best-buy automobil do 80.000kn ?

poruka: 45
|
čitano: 26.553
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Best-buy automobil do 80.000kn ?

Polovno i Renault ne dolaze u obzir.

Znaci, novi auto .. neke preporuke? iskustva? prijedlozi?

Razmisljali smo o Opel Astri .. ima nesto bolje?

The road of life is rocky and you may stumble too, So while you point your fingers someone else is judging you ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.12.2010 22:18 (rebelsy).
15 godina
neaktivan
offline
Best-buy automobil do 80.000kn ?
Za te pare Opel Astra naravno, provjereno dobar auto. Ima jos nekih auti, ali to je to.
Jahao sam pješice.
15 godina
offline
Best-buy automobil do 80.000kn ?

Ako razmišljaš srcem - Peugeot 207 (izgled i individualnost, dobri motori, solidna udobnost i oprema), razumom - Astra (mislim da prelazi cifru od 80000 kn, ali je kasnije brže možeš prodati). Ali to je ono: 100 ljudi, 100 ukusa. Savjet: dobro se informiraj o željenim modelima jer to nije kupovina cipela. Odaberi nekoliko modela koji ti se sviđaju i zatraži test vožnju pa čak i nazovi ovlaštene servise pa pitaj kakva su im iskustva s pojedinim autom. Sretno.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
14 godina
offline
Best-buy automobil do 80.000kn ?

Ford Fiesta - nećeš faliti

http://www.ford.hr/oblici/

13 godina
offline
Best-buy automobil do 80.000kn ?

dobar si mi ti cim svrstavas renault skupa sa polovnim...zanima me koliko ces puta biti na servisu sa opelom...govorim iz iskustva, a ne iz zlobe

 

da ne budem offtopic: pogledaj novi citroen C3, mislim da je cijena tu negdje, ili ako ti preskupo, onda baci oko na chevrolet spark, u svakom slucaju je bolji od renaulta{#}{#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2010 0:18 (RuskeGTT).
13 godina
neaktivan
offline
Best-buy automobil do 80.000kn ?

ima novi polo i fiat punto evo

16 godina
neaktivan
offline
Best-buy automobil do 80.000kn ?

Ford Fiesta je preskupa, previše je 77.500 kn za model sa 3 vrata i siromašnom opremom (za tu cijenu nema čak niti klime).

 

Po tome je bolji Peugeot 207 koji za 77.900 kn nudi brdo opreme (klima, varijabilni servo, bočni zračni jastuci, maglenke...).

 

Opel Astra Classic mi se čini ok, međutim, koliko vidim, najjeftiniji model na akciji stoji 90.175 kn.

 

Najjeftiniji Polo stoji 80.647,73 kn, ali motor 1.2 sa 60 KS.

 

 

 

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2010 8:12 (macak).
15 godina
offline
Best-buy automobil do 80.000kn ?

Off: Ajme, same mačke u temi :)

On: S novim autom prve tri-četiri godine ne možeš fulati. Dobra je i Kia. Ali pošto ćete ga vjerojatno otplaćivati nekih 7 godina moraš razmišljati i kako ga kasnije dobro prodati, kako ga servisirati nakon nekoliko godina (mreža servisa, dostupnost i cijena dijelova...). Važna stavka je opremljenost. Ja osobno ne bih dao toliko novaca za auto koji nema klimu i ABS (servo i zračni jastuci se podrazumjevaju) što sve sužava izbor na nekoliko modela: C3, 207, Aveo, (Clio)...

Osobno sam se zapalio za Chevrolet Cruise (s klimom za 92500 kn, rata na 7 godina 1550 kn/mj) ali još 2 god. imam kredu pa za sada ništa.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
13 godina
neaktivan
offline
Best-buy automobil do 80.000kn ?

moras imati na umu da sa francuzom rastu i cijene servisa...osobno sam imao prilike vidjeti 308, golu...stari moj, nedaj boze razbijes se, pa to ti sve ode, samo najobicnija plastika cuva sve. a haube su im od aluminija.

 

recimo fiat punto evo 1.4 style, pogledaj si na auto commercu cca 81000kn, stavrno ok {#}

15 godina
neaktivan
offline
Best-buy automobil do 80.000kn ?

Ja također se ne slažem s Renaultom, tu vjerujem da misliš na Clia, naprotiv ja preporučam da bježiš od Citroena!! Nepouzdan.
Drugo, malo para i izbor nije velik, mogao bi iznijeti što točno tražiš od vozila, ili ti je svejedno!?

 

Imaš:
Chevrolet Spark i Aveo, trenutno odlične ponude, + je cijena i oprema, ali ikvaliteta, no ipak ono kolko para tolko muzike.
                                                                               - imiđ, ipak znaš korejac

Citroen preskaćem, po iskustvu i po znanju, pozdanost užasna.

Dacia Logan i Sandero, praktički sve isto kao za chevrolet.

Fiat Panda , + i - uh teško, Fiat je Fiat.. svega tu ima..  

       Punto EVO 1.4 8V Cult - je da je s 3 vrata, ali u odnosu na 5, jači motor i bolje oprema, onaj slabiji je samo za grad, trom je previše.

                                           + jedino cijena, kao i za Pandu, to je ipak Fiat.. s svim poznatim manama.


Hyundai i20, + i - da ne ponavljam

Opel Corsa s slabim motorom i nikakvom opremom
        Astra Classic III prelazi tvoj zadani okvir za 10.000 kn!!

Peugeot 107 + mali auto za grad
                      - mali auto, pouzdanost
                206+ za te pare teško nać neki -, ako nisi zahtjevan vozač
                207  samo s jako slabim motorom, malo opreme

Renault Twingo + cijena i oprema, odilične vozne osobine
             Clio + vozne osobine
                    - lotto s serijom, ako si imao sreće, dobro, ako te pogodila serija za istočna tržišta.. loše.

Seat Ibiza, samo s slabim motorom, malo opreme.

Suzuki Alto, ako ti ne smeta mali auto, svakako za razmisliti, + i + cijena i japanska pouzdanost!!
                                                                                                - barem meni previše ženskast
           Splash, više manje isto s Alto!

Škoda Fabia - jako, jako slab motor, dizajn
                    + pa Polo po kvaliteti, nemamo što dalje.

VW Polo - također slab motor, slaba oprema
              + švaba, pouzdanost i kansija prodaja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2010 13:44 (Bojko).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Best-buy automobil do 80.000kn ?
Bojko kaže...

Ja također se ne slažem s Renaultom, tu vjerujem da misliš na Clia, naprotiv ja preporučam da bježiš od Citroena!! Nepouzdan.
Drugo, malo para i izbor nije velik, mogao bi iznijeti što točno tražiš od vozila, ili ti je svejedno!?

 

Imaš:
Chevrolet Spark i Aveo, trenutno odlične ponude, + je cijena i oprema, ali ikvaliteta, no ipak ono kolko para tolko muzike.
                                                                               - imiđ, ipak znaš korejac

Citroen preskaćem, po iskustvu i po znanju, pozdanost užasna.

Dacia Logan i Sandero, praktički sve isto kao za chevrolet.

Fiat Panda , + i - uh teško, Fiat je Fiat.. svega tu ima..  

       Punto EVO 1.4 8V Cult - je da je s 3 vrata, ali u odnosu na 5, jači motor i bolje oprema, onaj slabiji je samo za grad, trom je previše.

                                           + jedino cijena, kao i za Pandu, to je ipak Fiat.. s svim poznatim manama.


Hyundai i20, + i - da ne ponavljam

Opel Corsa s slabim motorom i nikakvom opremom
        Astra Classic III prelazi tvoj zadani okvir za 10.000 kn!!

Peugeot 107 + mali auto za grad
                      - mali auto, pouzdanost
                206+ za te pare teško nać neki -, ako nisi zahtjevan vozač
                207  samo s jako slabim motorom, malo opreme

Renault Twingo + cijena i oprema, odilične vozne osobine
             Clio + vozne osobine
                    - lotto s serijom, ako si imao sreće, dobro, ako te pogodila serija za istočna tržišta.. loše.

Seat Ibiza, samo s slabim motorom, malo opreme.

Suzuki Alto, ako ti ne smeta mali auto, svakako za razmisliti, + i + cijena i japanska pouzdanost!!
                                                                                                - barem meni previše ženskast
           Splash, više manje isto s Alto!

Škoda Fabia - jako, jako slab motor, dizajn
                    + pa Polo po kvaliteti, nemamo što dalje.

VW Polo - također slab motor, slaba oprema
              + švaba, pouzdanost i kansija prodaja.

ne znam kakve to defekte ima u posljednje vrijeme....stvarno niste normalni. to je jos ona jugoslavenska, nemas auto ako nemas FAUVE :D inace dobar pregled trzista 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Best-buy automobil do 80.000kn ?
kia ceed.
WHAZAAAAAAAAAAAP!!!!!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Best-buy automobil do 80.000kn ?
xyan kaže...
Bojko kaže...

Ja također se ne slažem s Renaultom, tu vjerujem da misliš na Clia, naprotiv ja preporučam da bježiš od Citroena!! Nepouzdan.
Drugo, malo para i izbor nije velik, mogao bi iznijeti što točno tražiš od vozila, ili ti je svejedno!?

 

Imaš:
Chevrolet Spark i Aveo, trenutno odlične ponude, + je cijena i oprema, ali ikvaliteta, no ipak ono kolko para tolko muzike.
                                                                               - imiđ, ipak znaš korejac

Citroen preskaćem, po iskustvu i po znanju, pozdanost užasna.

Dacia Logan i Sandero, praktički sve isto kao za chevrolet.

Fiat Panda , + i - uh teško, Fiat je Fiat.. svega tu ima..  

       Punto EVO 1.4 8V Cult - je da je s 3 vrata, ali u odnosu na 5, jači motor i bolje oprema, onaj slabiji je samo za grad, trom je previše.

                                           + jedino cijena, kao i za Pandu, to je ipak Fiat.. s svim poznatim manama.


Hyundai i20, + i - da ne ponavljam

Opel Corsa s slabim motorom i nikakvom opremom
        Astra Classic III prelazi tvoj zadani okvir za 10.000 kn!!

Peugeot 107 + mali auto za grad
                      - mali auto, pouzdanost
                206+ za te pare teško nać neki -, ako nisi zahtjevan vozač
                207  samo s jako slabim motorom, malo opreme

Renault Twingo + cijena i oprema, odilične vozne osobine
             Clio + vozne osobine
                    - lotto s serijom, ako si imao sreće, dobro, ako te pogodila serija za istočna tržišta.. loše.

Seat Ibiza, samo s slabim motorom, malo opreme.

Suzuki Alto, ako ti ne smeta mali auto, svakako za razmisliti, + i + cijena i japanska pouzdanost!!
                                                                                                - barem meni previše ženskast
           Splash, više manje isto s Alto!

Škoda Fabia - jako, jako slab motor, dizajn
                    + pa Polo po kvaliteti, nemamo što dalje.

VW Polo - također slab motor, slaba oprema
              + švaba, pouzdanost i kansija prodaja.

ne znam kakve to defekte ima u posljednje vrijeme....stvarno niste normalni. to je jos ona jugoslavenska, nemas auto ako nemas FAUVE :D inace dobar pregled trzista 

 

Ah, nemoj mi spominjat šugavu Jugu, molim te, niti sam neki frik za švabe, vozim japanca. Što se tiće Fiata, tu ti mogu napisati knjigu oko kvalitete, pouzdanosti i ostalog, osim toga imaš i redovite izvještaje iz EU o kupcima vozila kako su zadovoljni kupljenim proizvodom. Na tim listama Fiat i Citroen su na dnu, uvijek. Nepouzdani i sl. Ja ti ne pišem o svojim iskustvima, o onom što znam i razgovora s širom obitelji koja je imala ili nažalsot ima te marke, pa prijatelji, poznanici, i na kraju krajeva cijena kad se prodaju kao polovni, ja namjerno nisam o tome, jer uvijek se može replicirati da je to neistina ili subjektivno, i ne možeš dokazat ništa, ostaje samo tvoja riječ, ali izvještaji kupaca svima su dostupni. Naši mediji ih redovito prenose, za one koji ne znaju neki strani jezik.

Ne ljuti se bez veze na moj post, javi se njima nek poprave svoje mane.

 

Te Kia Ceed nije u traženom cijenovnom razredu, ali zaboravio sam:

 

Kia Picanto + oprema za tu cijeni

                  - slab motor, vozna svojstva

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2010 12:59 (Bojko).
13 godina
neaktivan
offline
Best-buy automobil do 80.000kn ?

hahahha, ma ne ljutim se :D imamo mi fiata i ok je. nije imao nikakvih kvarova, zasad :D al kazem da su se popravili sa ovim novijim stvarima...al boljka svih talijana je elektronika i struja

15 godina
offline
Best-buy automobil do 80.000kn ?

Ja bih ipak radije francuskinju ;)

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
16 godina
offline
RE: Best-buy automobil do 80.000kn ?
rebelsy kaže...

Polovno i Renault ne dolaze u obzir.

Znaci, novi auto .. neke preporuke? iskustva? prijedlozi?

Razmisljali smo o Opel Astri .. ima nesto bolje?

Hehe... A taman sam ti htio preporučiti nekog Renaulta! {#}

 

Šalu na stranu... U ovom trenutku za te novce najboljom mi se ponudom čini Dacia Sandero Stepway.

 

Baš razmišljam kupiti si taj automobil. Posebno me veseli činjenica da bi uz kupnju preko Renault financiranja (leasing) auto dobio dvije dodatne godine garancije, a rata na pet godina otplate ne bi prelazila 1400 kuna.

 

Što se tiče Astre... Izbor je opravdan, ali sumnjam da bi se mogla naći ispod 80k kuna (možda Astra Classic). Svi automobili iz kompaktne klase kreću se oko 100k kuna i teško se mogu naći po povoljnijim uvjetima.

 

Izbor je na tebi. Jedino što ti mogu savjetovati je da ne bježiš od Francuza, Talijana i Korejaca jer upravo oni u tom cjenovnom razredu imaju najbolje ponude.

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Best-buy automobil do 80.000kn ?
xyan kaže...

moras imati na umu da sa francuzom rastu i cijene servisa...osobno sam imao prilike vidjeti 308, golu...stari moj, nedaj boze razbijes se, pa to ti sve ode, samo najobicnija plastika cuva sve. a haube su im od aluminija.

 

recimo fiat punto evo 1.4 style, pogledaj si na auto commercu cca 81000kn, stavrno ok {#}

kome hauba nije od aluminija u današnje vrijeme?

A life? Cool! Where do I download one of those?
14 godina
offline
RE: Best-buy automobil do 80.000kn ?

Vidim da si rekel da ne polovno al si razmisli evo ti primjer

 

http://www.weltauto.com.hr/weltauto/hr/LIST/WA!hr!!!!l!!ASzMjK0E!/WA/Marke%7CSeat/MG%7CSeat_Ibiza%7CSeat_Ibiza_6L%7CSeat_Ibiza_ST_6J%7CSeat_Ibiza_6J/ID%7C1148100672%7CSeat_Ibiza_Reference_1,4_16V/detail.htm?src=list.htm&ml=

 

http://www.weltauto.com.hr/weltauto/hr/LIST/WA!hr!!!!l!!ASzMjK0E!/WA/Marke%7CSeat/MG%7CSeat_Ibiza/ID%7C1147800268%7CSeat_Ibiza_Reference_1,4_16V/detail.htm?src=list.htm&ml=

 

Obiđi autosalone,žicaj popuste možda ti se posreći.Ja bih osobno preporučil hyundai i30 ili kiu proceed.japanci i koreanci rade mrak aute.

Never trust a computer you can't throw out a window.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2010 20:32 (BOGDO).
13 godina
protjeran
offline
Best-buy automobil do 80.000kn ?

Možda Audi A4/A6

um caruje dok snaga ne popizdi
13 godina
offline
RE: Best-buy automobil do 80.000kn ?
sheX kaže...

Možda Audi A4/A6

Ajde da mi je znati di ti vidis novi A6 za 80k kn pa da odmah kupim...{#}

14 godina
neaktivan
offline
Best-buy automobil do 80.000kn ?

Na kraju smo se odlucili za Chevrolet Laceti ;D

komentari?

The road of life is rocky and you may stumble too, So while you point your fingers someone else is judging you ...
13 godina
offline
RE: Best-buy automobil do 80.000kn ?
rebelsy kaže...

Na kraju smo se odlucili za Chevrolet Laceti ;D

komentari?

Ja bi rađe uzel Astru al oke...{#}

14 godina
offline
RE: Best-buy automobil do 80.000kn ?
rebelsy kaže...

Na kraju smo se odlucili za Chevrolet Laceti ;D

komentari?

evo ti test doduše sa autoplinom http://www.autoweb.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=2818:chevrolet-lacetti-16-elite-plus-lpg&Itemid=73

 

60l tank pohvalno

Never trust a computer you can't throw out a window.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Best-buy automobil do 80.000kn ?
rebelsy kaže...

Na kraju smo se odlucili za Chevrolet Laceti ;D

komentari?

  OK izbor. Iako sigurnst lacetija nije ok (tri * jedna prekrižena). Kvaliteta uredu. Motori su stari opelovi

 

Range (R)over
15 godina
protjeran
offline
Best-buy automobil do 80.000kn ?

basnoslovne cifre za nove aute i kamate za kredite.. jedno je sigurno novo se neisplati... 2-3 god star auto ako se moze nac sa servisnom odlicno.. hvala bogu zapljenjeno ih je poprilicno pa ima i odlicnih auta za pol cijene novoga..

 

ja sam kupio pred 4 godine astru g 1.8 (napravio 70 000 km)... dao za nju 47 000 kn.. vozim ju vec 4 godine..   sad mogu za nju dobit 30 000 .. znaci na samoj cijeni auta za 4 god izgubio sam 17 000 kn... kad uzmes novog cim sjednes u njega izgubis 20 000 ..

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2010 21:11 (dokly).
16 godina
offline
RE: Best-buy automobil do 80.000kn ?
rebelsy kaže...

Na kraju smo se odlucili za Chevrolet Laceti ;D

komentari?

Prilično solidan izbor. Premda ga nikad nisam vozio, znam ljude koji ga imaju i za njega imaju samo pozitivne riječi.

 

Kakav si motor uzeo i s kakvim paketom opreme?

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
15 godina
neaktivan
offline
Best-buy automobil do 80.000kn ?

To nije u mojoj listi, jer je bio iznad 100.000 kn, sad s popustom, vidim benzinac s top opremom je ispod 80.000 kn. A čuj, kolko para tolko muzike, ali za te pare, nije to loš auto, ima mi ga rođak, vozna svojstva nisu baš, ali svukupno nije loš, uopće nije imao problema u vidu pouzdanosti, jedino ako možete odmah promijenite gume, koje su užas nekvalitetne i opasne po kiši, snjegu ili ledu. Ljeti još drže, ali prva kiša i usporite. Zimi užas. Kako kupujete nov auto, ako ste na području snjega mi poledice, mislim ako niste na moru, odmah ozbiljno tazmislite o zimskim gumama. Po meni od ponuđenog nije loše, imate kompaktni automobil za cijelu obitelj.

Pozdrav.

16 godina
offline
RE: Best-buy automobil do 80.000kn ?
rebelsy kaže...

Polovno i Renault ne dolaze u obzir.

?

Razmisljali smo o Opel Astri .. ima nesto bolje?

Čekaj, ne želiš Renault, a hoćeš Opel?

Ajme mentalnog sklopa...

 

Možda da uzmeš Golf II dizlo?

Prodajem zjake...povoljno!
16 godina
offline
RE: Best-buy automobil do 80.000kn ?
rebelsy kaže...

Na kraju smo se odlucili za Chevrolet Laceti ;D

komentari?

Komentari? Za Laceti? A prodat ćeš ga nakon 5 godina kome? I za koje pare? Katastrofa...

Prodajem zjake...povoljno!
13 godina
offline
Best-buy automobil do 80.000kn ?

VW Polo.

BF:BC2 ingame: Sapko
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice