Izabrati između dva auta

poruka: 10
|
čitano: 3.169
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Izabrati između dva auta

Trebam nekog da mi kaže Audi A6 V6 TDI 2006 ili Hyundai ix35 2012

Izabrao bi da me služi sljedeći 5-10 godina

5 Audi A6
15 Hyundai ix35
7 godina
neaktivan
offline
Izabrati između dva auta

Pozdrav ekipa , kupujem prvo auto pa ako moze misljenje i prijedlog : 

 

1. golf 5 dsg 1.9 tdi automatik 165000km presao  2006godina

2. kia pro ceed 1.4 benzin 150000km presao 2008 godina

3. alfa romeo mito 1.4 benzin 130000km presao 2009 godina

 

ako moze vase misljenje ili iskustva? hvala

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.1.2018 15:53 (zivchany).
7 godina
protjeran
offline
Re: Izabrati između dva auta

Po meni se uvjek uzima sto noviji automobil sa sto manje kilometara, osim ako je u pitanju alfa i fiat.

14 godina
offline
Izabrati između dva auta

Naravno, Audi.

10 godina
offline
Izabrati između dva auta

Nisi Hrvat ako nemaš Golfa!!!! I to jedinicu! U najgorem slučaju smiješ imat dvojku al to je to! I OBAVEZNO iza tebe mora bit crni oblak dok se voziš! Ipak je to Njemačka tehnologija!

10 godina
offline
Izabrati između dva auta

165t km za 2006. LOL...

13 godina
neaktivan
offline
Izabrati između dva auta

Od ta tri, ja bih Alfu. 

DSG ako je krivo vozen i neodrzavan, usrat ces se, a Kia je meni ruzna. Je da bi trebala biti jako izdrzljiva.

 

Ne postoji dobar rabljeni auto, postoje samo sretni i nesretni kupci. Ostavi si 500€ fore koji god da uzimas. Svakako ces redovni trebati napraviti i nadati se da je pravilno vozen.

 

Daj mi "kvalitetan i dobar izbor" i ubit cu ga u 40000 km, daj mi "govno" i okrenut cu 140 tisuca sa njim. :) 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
offline
Re: Izabrati između dva auta
Azmo kaže...

Nisi Hrvat ako nemaš Golfa!!!! I to jedinicu! U najgorem slučaju smiješ imat dvojku al to je to! I OBAVEZNO iza tebe mora bit crni oblak dok se voziš! Ipak je to Njemačka tehnologija!

Volim takve koji misle da su intelektualno izdignuti jer imaju drugačiji ukus oko odabira nebitnih stvari. Al dobro. Zašto je to kod nas tako treba iskustva (imat više auta u životu raznih marki) i vremena da to shvatiš.

 

Al da ti ja objasnim zašto je to tako i svi preferiraju VW grupaciju. NE samo zato jer je prema tebi primitivan netko ko misli da je sve njemačko Die Beste. Moj razlog je taj što to vozi svaki treći čovjek u RH i raširenosti i dosupnost rezervnih dijelova je najveća i najšira paleta što prate dostupnije cijene.

 

Savjetovat nekoga da kupi korejca koji kod nas prolazi radi povoljnije cijene u startu kao i svako drugi model. Ali kasnije se da ušteda razvodni. Jer za Hynudai nemaš dijeova na lageru kao za VW i većinom nisu dostupni odmah i nisu povoljni. (tu ne mislim na ulje i filter i sitni potrošni materijal koji je danas univerzalan).

 

Sa rabaljenima je još gora situacija.

 

10 godina
offline
Izabrati između dva auta

Uđi u 21. stoljeće... dijelova ima za sve.

14 godina
offline
Re: Izabrati između dva auta

Naravno, samo pitanje po kojoj cijeni.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice