Polaganje vozačkog izdvojena tema

poruka: 2.915
|
čitano: 1.223.036
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Ljudi ja sam REKORDER 8x padam na Voznju sa instruktorom vozim bez greske kad izadjem na ispit pogubim se danas veliki parking ja nzm ja nzm gde sam 5min gledam da se parkiram...do sad sam puko skoro 4000e odustajem jbg..Kad ne ide ne ide..

Moj PC  
5 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
To je kada se previse uzjebes, najbolje bude kada te boli ona stvar hoces li proci ili ne.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Polaganje vozačkog

Ekipa polazem prvu pomoc uskoro , nisam bas bio na predavanjima i to . kazu da je lako pa sada neznam bas , ucim iz ovoga ovdje , http://www.omega92.hr/autoskola/9-ispitna-pitanja-i-odgovori-iz-predmeta-prva-pomoc

 

Jel moze tko vidjeti jesu stvarno ovakva pitanja ? Zahvaljujem unaprijed.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Imam ti ja pitanja i odg iz autoskole (skupljeni tak da su oni koji su isli na ispite govorili pitanja ovima u as)

Ak oces na pm
Potpis
8 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Foz-matija kaže...
Imam ti ja pitanja i odg iz autoskole (skupljeni tak da su oni koji su isli na ispite govorili pitanja ovima u as)

Ak oces na pm

 

Moze naravno , bio bi mnogo zahvalan.

7 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Di se to ispitna ruta prolazi? Mozda jedino poligon.. Hahah. Ja s instruktorom i jos jednim doso na poligon, cekamo ispitivaca, instruktor se upoznaje s njim, prvi put ga vidi.. Kak bi instruktor znal njegovu rutu kud ce me poslat? Je da sam hrpu puta prosel onud kud je ruta bila(ne cijelu rutu od pocetka do kraja, svaki put neki drugi dio), al instruktor to nije mogel znat. On me vozal bezveze po gradu, da sve moguce obidemo i cesto je isel do stana po nes, a stan mu je bil u toj ruti od ispitivaca
7 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
blackeagle29 kaže...
Di se to ispitna ruta prolazi? Mozda jedino poligon.. Hahah. Ja s instruktorom i jos jednim doso na poligon, cekamo ispitivaca, instruktor se upoznaje s njim, prvi put ga vidi.. Kak bi instruktor znal njegovu rutu kud ce me poslat? Je da sam hrpu puta prosel onud kud je ruta bila(ne cijelu rutu od pocetka do kraja, svaki put neki drugi dio), al instruktor to nije mogel znat. On me vozal bezveze po gradu, da sve moguce obidemo i cesto je isel do stana po nes, a stan mu je bil u toj ruti od ispitivaca

 Ne prolazis tocno rutu nego se vozis tu di najcesce idu (npr neki krug od ~5km) ,a to se vozi pred kraj,a i vecinom samo tam i vozis tijekom polaganja (neznam kak je kod tebe)

Potpis
12 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Osobno kada sam polagao završni ispit vožnje pred komisijom išao sam prvo na teren sa čunjevima,ono vožnja ubrzavanja,kočenja i vožnja unatrag naravno morao sam biti oprezan ali sam imao dosta samopouzdanja iako nije bilo tako savršeno ali prolazi se ako nije velika greška ili nesigurnost. Pred vožnjom sam ima brbljavog instruktora i komisiju,tako da su bili skroz opušteni i u svom elementu tako da sam imao dobru koncentraciju i okolnosti.Sve ovisi o situaciji,psihološkom faktoru i ostalim faktorima za uspješno položen vozački.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Zanima me koliko ste dugo cekali na zavrsnu voznju, ja evo cekam vec 2 tijedna uso sam u treci, a jos mi nitko nista ne javlja
Dali su vama javljali dan prije izlaska ili kako vec.. Hvala na odgovorima
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Konačno biljezi odlaze pa pa. Nema više biljega za izlazak na ispit vožnje:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Neka preporuka za AŠ u Novom Zagrebu ili Centru?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Ja vozio u vatmaru, propisi ujutro u 8 ili navecer u 7 bili, dobio popust 450kn(nisam morao placati predavanja prve pomoci), to ponudili jer je stari pital jel ima kakav popust za drugog clana iz obitelji kod njih, navodno taj popust inace daju ak platis odmah sve.. I 100kn popust na redovnu cijenu pregleda u poliklinici car dobio. Sve u svemu, zadovoljan autoskolom, predavacem iz propisa, ujedno i vlasnikom, te instruktorom voznje Goranom.
9 godina
offline
Polaganje vozačkog

Pozdrav.

Imam glavnu voznju u pon. Problem je sto je ta moja autsokola potpala ili sta vec pod ZG i sad dolaze novi ispitivaci, iz ZG. Vjerovatno nisu ni culi za Slatinu. Ne poznaju grad, tocnije ulice. Nit instruktori znaju njihove "rute" E sad, pitanje za ljude iz Zagreba-sta najcesce traze ispitivaci? 

Znam, malo preopsirno pitanje, ali okvirno. Plasim se parkiranja blizu auta i polukruznog na uzbrdici. Mislim da sam ostalo (osnovno jeli) pohvatao. Zahvaljujem se.

 

Inace ovo ce mi biti drugi put da polazem, jer je moj instruktor bio uvjeren da me nece traziti parkiranje pokraj ili izmedu auta, i nije mi pokazao kako (iliti sablonu) a ko za kujac, mene ispitivac to trazio i pregazio sam liniju jer sam se us*o da ne lupim auto. Iako sam jako, jako zadovoljan instruktorom, mislim da je tu kiksao. Cujem takoder da taj ispitivac jedini pita (barem od ovih ostalih ispitivaca) to pokraj/izmedu auta. 

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2017 19:29 (LLAMABOY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
LLAMABOY kaže...

Pozdrav.

Imam glavnu voznju u pon. Problem je sto je ta moja autsokola potpala ili sta vec pod ZG i sad dolaze novi ispitivaci, iz ZG. Vjerovatno nisu ni culi za Slatinu. Ne poznaju grad, tocnije ulice. Nit instruktori znaju njihove "rute" E sad, pitanje za ljude iz Zagreba-sta najcesce traze ispitivaci? 

Znam, malo preopsirno pitanje, ali okvirno. Plasim se parkiranja blizu auta i polukruznog na uzbrdici. Mislim da sam ostalo (osnovno jeli) pohvatao. Zahvaljujem se.

 

Inace ovo ce mi biti drugi put da polazem, jer je moj instruktor bio uvjeren da me nece traziti parkiranje pokraj ili izmedu auta, i nije mi pokazao kako (iliti sablonu) a ko za kujac, mene ispitivac to trazio i pregazio sam liniju jer sam se us*o da ne lupim auto. Iako sam jako, jako zadovoljan instruktorom, mislim da je tu kiksao. Cujem takoder da taj ispitivac jedini pita (barem od ovih ostalih ispitivaca) to pokraj/izmedu auta. 

 Mi u zg-u radimo sve,a posto inace dolazim iz slavonije tocnije Našica, ne vidim razlog da se imas što brinuti ako znas... Svako parkiranje trebas znat i da nemas u ispitu, kako mislis parkirati kad budes vozio ako nisi sad vec naucio... Neces se motat po cijelom gradu dok ne nades mjesto gdje nema nijednog auta... Gaženje linije nema, nema prestrojavanja prije zebre ono tik do semafora, nema prestrojavanja u raskrizju, ako skrivo skrenes boli te kuki, nastavi vozit nemoj slucajno da se vracas i okreces preko pune linije, inace odma pad... Nadam se da ti je sve instruktor pokazao i ako nece biti u ispitu...barem mene tako sada trenutno uce u zg-u

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Polaganje vozačkog

On je bio uvjeren da to nece traziti na ispitu U Osijeku u svakoj AS te uce parkiranje naprijed i u rikverc koje takodjer bude na glavnoj voznji.Ispitivac ti kaze evo nadji mjesto i parkiraj se kako hoces,barem je meni tako rekao..Mozes traziti da te nauci i bocno parkiranje ako hoces ali to nece biti na glavnom ispitu.Rutu kojom ces ici ne mozes znat,on te moze odvest kamo hoce.Mene je vodio na obilaznicu do porta nove pa preko retfale do jednosmjernih ulica,pa ulazak iz dvosmjernih u jednosmjernu itd..Bitno ti je da prilikom parkiranja ne udaris u bankinu,to ti je pad odmah.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Ovisi od ispitivaca neki ce reci da parkiras kako god hoces dok ce neki traziti sa odredenom tehnikom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2017 20:13 (ivanzu).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Polaganje vozačkog

Tako je, ja sam morao unatrag ili izmedu dva auta ili pokraj jednoga, dok je cura sa kojom sam isao (btw uzasno vozi, ali djaba mi sad to govorit) na voznju dobila zadatak da se parkira kako hoce. Zenska prednjim krajem i polozi.

 

12. Mjesec, dolazim na parking plodina, parkiram se unatrag. Sve pet, izlazim sa parkinga i vidim kolegu iz razreda (ali u drugoj autoskoli) kako parkira unatrag izmedu dva auta. A meni instruktor kaze sta ga muci tamo parkirat, nikad ne traze to izmedu ni pokraj. 

Obilo mu/i se u glavu(vise meni jer je mojih 860kn oslo u vjetar).  

Vi u vecim gradovima ste piloti za nas iz provincije 

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

dok sam ja polago vozacki nekako mi je bilo lakse parkirat pored auta ili između 2 auta jer imas nesto po cemu se ravnas

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Jedno početničko pitanje, pošto vozim evo sad 6. sat pa me nes zbunjuje.

Kad želim prebaciti u recimo treću brzinu (a u tom trenutku sam u drugoj), jel mogu simultano držati kvačilo i dodavati gas i prebaciti u treću ? Ili baš moram samo kvačilo do poda, u treću, otpustit kvacilo lagano pa onda gas ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
AngryBird kaže...

Jedno početničko pitanje, pošto vozim evo sad 6. sat pa me nes zbunjuje.

Kad želim prebaciti u recimo treću brzinu (a u tom trenutku sam u drugoj), jel mogu simultano držati kvačilo i dodavati gas i prebaciti u treću ? Ili baš moram samo kvačilo do poda, u treću, otpustit kvacilo lagano pa onda gas ?

Koliko znam svi uce da se stisne kvacilo prebaci u brzinu do pola pustis kvacilo a onda doziras gas i pustat kvacilo....a sad ovo drugo neznam jel štetno... pa nije ti to vald problem

battletag:MasnaKrvavic#2275
7 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Meni nije instruktor nis govoril uvezi toga ali mi je doslo u glavu da kad pustas kvacilo dodas i malo gasa da ne 'cukne'
Potpis
12 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
dado16 kaže...
AngryBird kaže...

Jedno početničko pitanje, pošto vozim evo sad 6. sat pa me nes zbunjuje.

Kad želim prebaciti u recimo treću brzinu (a u tom trenutku sam u drugoj), jel mogu simultano držati kvačilo i dodavati gas i prebaciti u treću ? Ili baš moram samo kvačilo do poda, u treću, otpustit kvacilo lagano pa onda gas ?

Koliko znam svi uce da se stisne kvacilo prebaci u brzinu do pola pustis kvacilo a onda doziras gas i pustat kvacilo....a sad ovo drugo neznam jel štetno... pa nije ti to vald problem

 

Da, to me zanima, dal trebam do pola držat kvačilo i u istom vrijeme davat gas nakon sto sam prebacio u 3. brzinu.

 

15 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
upravo to, potrebno je vagu napravit, pustat kvacilo i drzat na sredini i gas dodavat drzat na sredini i onda nastavljas sa gasom a kvacilo pustas... ako prebrzo napravis cuknit ce ili u najgorem slucaju se ugasiti pri nizim brzinama
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Nema potrebe za gasom ako pravilno mjenjas brzine, time trosis spojku jer ona dodatno proklizava. Gas se samo dodaje tjekom prebacivanja u nizu brzinu da se uskladi brzina spojke sa zamasnjakom da se smanji potrosnja djelova i sl.

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Polozeno danas ! :)
Potpis
Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Ja u četvrtak položio za bus. Pljuga :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Polaganje vozačkog

Ja krećem sljedeći tjedan, lječnički danas obavljen :)

 

Igrat ću se s kvizovima svaki dan, pa kad mi uđe u glavu to odgovaranje pa da rješim to ko od šale

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2017 16:30 (Gremlin144).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Gremlin144 kaže...

Ja krećem sljedeći tjedan, lječnički danas obavljen :)

 

Igrat ću se s kvizovima svaki dan, pa kad mi uđe u glavu to odgovaranje pa da rješim to ko od šale

 Sam kvizove riješavaš, al doslovno je lagano, najlakse je iz prometa polozit, prva pomoc je s*ebana jer uzivo odgovaras i sve zavisi od ispitivacice... i ne komplicirat odgovore ciste jednostavne, cim nest dublje govoris pocne zezat tak meni bar bilo haha....

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
dado16 kaže...
Gremlin144 kaže...

Ja krećem sljedeći tjedan, lječnički danas obavljen :)

 

Igrat ću se s kvizovima svaki dan, pa kad mi uđe u glavu to odgovaranje pa da rješim to ko od šale

 Sam kvizove riješavaš, al doslovno je lagano, najlakse je iz prometa polozit, prva pomoc je s*ebana jer uzivo odgovaras i sve zavisi od ispitivacice... i ne komplicirat odgovore ciste jednostavne, cim nest dublje govoris pocne zezat tak meni bar bilo haha....

 Hvala, nadam se da bude tako bilo:)
Nego piše se da će past u prvom tromjesečju cijene autoškola, pa se pitam dal da pričekam još mjesec dana ili da idem odma? Ili da riješim propise pa pričekam za auto još mjesec dana?

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2017 21:26 (Gremlin144).
12 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Polozio danas. Malo me nervoza drmala, ali je dobro zavrsilo. 

 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice