Poliranje auta

poruka: 6
|
čitano: 16.874
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Poliranje auta

Kakva su vam iskustva sa poliranjem auta ?, koliko sam procitao jako su stetna i ostecuju lak te ga skidaju i nakon nekog vremena pasta se opere i izblijedi.

Allen
11 godina
offline
Re: Poliranje auta
xFx889 kaže...

Kakva su vam iskustva sa poliranjem auta ?, koliko sam procitao jako su stetna i ostecuju lak te ga skidaju i nakon nekog vremena pasta se opere i izblijedi.

Lak ces ostetiti tijekom poliranja jedino ako sa masinom za poliranje dugo drzis na istom mjestu u protivnom neznam sta bi mogao unistiti.Nema tu puno fantazije.Poslje poliranja uklonis sa krpom ostatke polir paste i to je to,ne izblijedi pasta nego lak na autu {#}

12 godina
neaktivan
offline
Poliranje auta

Nebi preporucio nikakvo poliranje osim farova, mnogima su ostali tragovi od masine,a rucno poliranje je smece ode nakon par pranja, đaba bacen novac, izgleda da je najbolje samo redovno prati ili obnovit boju i lak.

15 godina
offline
Poliranje auta

Ovisi, imaš jeftinih polirki za stotinjak kuna, sonaxova pasta 30 kn (najbolja) ako imaš staru krampinu od auta kao ja onda ti se isplati, ja svog poliram svakih 6 mjeseci i sjaji se ko pasja kesa. Jednostavno nanosiš i odma poliraš, ne čekaš da se osuši jer onda ostaju tragovi.  Imaš puno klipova na youtubeu kako se to radi tako da pogledaj malo.. ako nemaš polirku ili neda ti se sa tim zezat, onda ti treba jedno posljepodne, sonaxova pasta, krpe dvije pamučne (kvalitetnije) i deri.. bude ti krače držalo od strojnog poliranja ali ako imaš vremena riljaj lazo.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Poliranje auta
xFx889 kaže...

Nebi preporucio nikakvo poliranje osim farova, mnogima su ostali tragovi od masine,a rucno poliranje je smece ode nakon par pranja, đaba bacen novac, izgleda da je najbolje samo redovno prati ili obnovit boju i lak.

 

 

Prvo nauči i pročitaj nešto o poliranju i zaštiti laka, onda piši te nebuloze. Kome su to ostali tragovi ako zna što radi? Idi u Partes Facebook Trgovina u Zg pa se raspitaj malo kod Sviga o poliranju i car detailingu općenito..

 

A možeš i pročitati puno članaka i iskustava na Cro-Detailing Forumu..

 

Kad pročitaš malo stručnih savjeta kako i šta onda piši da je đaba bačen novac i da je smeće {#} 

14 godina
offline
Poliranje auta

pozdrav, da ne otvaram novu temu postat cu ovdje pitanje... koja pasta je najbolja za ručno poliranje auta? imam relativno novi auto koji po sebi ima sitne ogrebotine ispod kvake i par udara kamencica po haubi i braniku, htio bi to ako je moguce prekriti sa polir pastom. Ima li tko iskustva sa turtle waxom? Da li se isplati? https://www.mall.hr/sredstva-za-ciscenje-auta/turtle-wax-tekucina-za-poliranje-color-magic-jet-wax-crna

don't look at me!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice