Rc helikopteri

poruka: 13
|
čitano: 15.836
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Rc helikopteri

Zanima me dali postoji neko tko voli voziti rc helikoptere.Ja trenutno imam HonneyBee CP-2  i  picooz sky scooter.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Rc helikopteri
Bas me zanimaju ti helici, di ima toga za kupit u Hrvatskoj? Kakve su cijene? Vidio sam u Turbo Limaca :D neke male po 200kn, da li to sto 'vridi'?
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
15 godina
neaktivan
offline
Rc helikopteri

evo lika koji snima s tog malog helikoptera http://vimeo.com/8677818

15 godina
neaktivan
offline
Rc helikopteri
ššššš... znate ovaj zvuk? zvuk surfanja internetom! ------- eXtreme_pWna preko mene daje TD
16 godina
neaktivan
offline
Rc helikopteri

Ajde da malo i na ovom forumu pričamo o RC helikopterima.

Eto i ja se bavim mišlju da sebi i sinu nabavim jednog malog i jeftinog za početak pa kako krene da krene.

Zanima me koliko si tražio model koji ćeš kupiti ili je to samo prvi na koji si naletio.

Vidim da je ponuda nezanemariva u svim segmentima pa bih ipak probao dobiti što vie za nova.

13 godina
neaktivan
offline
Rc helikopteri

Sebi sam za pocetak kupio Syma s107 (http://www.helipal.com/syma-s107-micro-size-helicopter.html) i moram priznat da me odusevio, mislio sam da je puno teze upravljat s njim nego sto zapravo je. Jako je otporan na udarce i padove, a kao dokaz tome moze potvrditi to sto je jos u letnom stanju nakon vise "pilota" pocetknika koji su ucili na njemu upravljanje. Naravno ovo je helic za pocetnike i za igranje unutar kuce ili vani po mirnom vremenu. Takodjer ovo je mutant jer pravi helici totalno drugacije funkcioniraju al za zezanje i vjezbanje idealan.

 

cijena: 450 kn

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.2.2011 18:16 (Darth Wader).
15 godina
offline
Re: Rc helikopteri
Darth Wader kaže...

Sebi sam za pocetak kupio Syma s107 (http://www.helipal.com/syma-s107-micro-size-helicopter.html) i moram priznat da me odusevio, mislio sam da je puno teze upravljat s njim nego sto zapravo je. Jako je otporan na udarce i padove, a kao dokaz tome moze potvrditi to sto je jos u letnom stanju nakon vise "pilota" pocetknika koji su ucili na njemu upravljanje. Naravno ovo je helic za pocetnike i za igranje unutar kuce ili vani po mirnom vremenu. Takodjer ovo je mutant jer pravi helici totalno drugacije funkcioniraju al za zezanje i vjezbanje idealan.

koliko si ga platio?

I See Offline People ! Mladim djevojkama podešavam CONFIG SYSe i pravim AUTOEXEC BATe ... :D
15 godina
neaktivan
offline
Rc helikopteri

da vas pitam koliko su veliki ti helici, vidio sam da nisu bas nesto veliki planiram si kupit to i kamericu pa malo snimat okolo ali me muci dali se isplati dat 300kn za 8 min leta po punjenju =/

" Nad izdahnulim pogonima termomehanike i etanola vrane šestare epitaf" \Mundus Vult Decipi!
14 godina
offline
Re: Rc helikopteri
Darth Wader kaže...

Sebi sam za pocetak kupio Syma s107 (http://www.helipal.com/syma-s107-micro-size-helicopter.html) i moram priznat da me odusevio, mislio sam da je puno teze upravljat s njim nego sto zapravo je. Jako je otporan na udarce i padove, a kao dokaz tome moze potvrditi to sto je jos u letnom stanju nakon vise "pilota" pocetknika koji su ucili na njemu upravljanje. Naravno ovo je helic za pocetnike i za igranje unutar kuce ili vani po mirnom vremenu. Takodjer ovo je mutant jer pravi helici totalno drugacije funkcioniraju al za zezanje i vjezbanje idealan.

 

cijena: 450 kn

Imam isti, kupio sam ga za $18 s eBaya, ali mi je sestra potrgala stražnji motor, a zamijenski($3) mi je dođao već pokvaren, od tada stoji u ormaru :(

 

Inače je predobar, pogotovo koliko sam ga platio(450kn mi ipak izgleda malo previše, frend je u hr kupio 2 za 400kn)

Volim jabuke :)
12 godina
offline
Rc helikopteri

htio sam vas piztati ovaj ja sam nabavio odvojeno na jednom mjestu takav helic za 5 kuna i daljinski za 10 i to nekako radi al snece se pokrenut neg sam sevbe pokrene jel ima tko malo iskustva i znanja?

15 godina
online
Rc helikopteri

Može li mi netko preporučiti helikopter sa RC upravljanjem (ne želim IR nikako) koji košta oko 500 do max. 600 Kn? I također me zanima upravljanje njima pomoću smartfona ili tableta? Pretpostavljam da se helikopter tada ponaša kao Wifi hotspot? I bilo bi super ako bi se mogao naći sa ugrađenom kamerom. Također bi bilo poželjno da može letjeti kakvih 7-8 minuta. Što dulje to bolje (normalno).

Imam već jedan sa IR upravljanjem, ali mu se pokvario repni rotor. Trajao je relativno kratko i nije se mogao voziti po suncu, zbog čega i želim RC upravljanje. I isto tako nije bio baš za po vani jer čak i relativno lagani vjetar mu je smetao i nosio ga. 

 

Znači htio bi da bude "jači", da se može oduprijeti vjetru. Normalno ne jakom, ali da ga ne nosi samo tako. Nadam se da se može naći nekakav helikopter koji zadovoljava ove uvjete.

 

Molim preporuku i savjete. Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2013 17:51 (Izzy).
15 godina
online
Rc helikopteri

Prije 10-ak dana otac mi je naručio Syma X1 Quadcopter (kao poklon bratu) i odličan je. Brz je i može izvoditi akrobacije (prevrtanja u sve 4 strane).

Vrlo je izdržljiv i otporan, iako smo ga već lijepili par puta (dva prednja motora), ali stvarno je dobar jer usprkos tomu i dalje leti bez greške. Kasnije je naručena i stigla još jedna maska, još 1 baterija i punjač (3. sveukupno - 2 su kupljene baš s njim i punjač također) i dva motora da se nađu za svaki slučaj kada ovi već krpani odu skroz.

Već smo mu mijenjali sve 4 elise i više nemamo rezervnih, tako da će se i one kasnije naručiti.

 

Preporuka!!!

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2013 15:55 (Izzy).
12 godina
offline
Rc helikopteri

Da malo trznem ovu temu... {#}
Evo ja se osobno mislim između ova dva quadcoptera(nano):


1. Cheerson CX-10
  
- http://www.aliexpress.com/item/Cheerson-CX-10-CX10-2-4G-Remote-Control-Toys-4CH-6Axis-RC-Quadcopter-rc-helicopters-VS/1908949281.html




2. Ni Hui U207

http://www.aliexpress.com/item/For-Children-Toy-U207-6-Axis-Gyro-RC-Helicopter-4CH-Radio-Controll-mini-Quadcopter-UFO-Toys/2041300691.html





Ovaj U207 je svakako vise za početnike što ja i jesam al opet neznam, Cheerson bolje leti, nešto duže traje,...


Što vi kažete?

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.10.2014 1:49 (Chriss).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice