Šta je najvažnije na biciklu?

poruka: 75
|
čitano: 89.098
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Šta je najvažnije na biciklu?

koja je najbolja kvaliteta bicikla...navedite i primjer.....koje su najbolje kočnice, gume, brzine,mjenjači za neku normalnu cijenu......recite koji su vam bicikli dobri za cijenu do 2500kn.

15 godina
offline
RE: Šta je najvažnije na biciklu?

Imaš od marke FUJI...Konkretno mogu se kupiti u rog yomi

 

evo ti model

 

http://www.rog-joma.hr/osobna.asp?sif=1006

Intel Core i7 920 @3.3 GHZ, Asus P6T, 3GB DDR3 1333, Asus NVIDIA 295 GTX, 2*1 TB HDD WD, Samsung T220, Antec Skeleton Case + Asus 550W Power Supply [img]http://img301.imageshack.us/img301/8008/horned.jpg[/img]
16 godina
neaktivan
offline
RE: Šta je najvažnije na biciklu?

Evo na ovoj stranici imas napisan vodic za kupnju bicikla - sve lijepo pise na kaj treba paziti i kaj se najvise isplati...

Ak te interesiraju jos neke stvari oko biciklizma pogledaj malo i ostale teme na tim stranicama.

 

link

16 godina
offline
Šta je najvažnije na biciklu?

Najvažnije je da je kotač okrugao i da se okreće, bez toga ti sve pada u vodu Smijeh

 

 

ontopic: mislim da bilo koji uzmeš za tu lovu da nećeš pogriješiti, to su sve kvalitetni bajkovi...

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa. ...:::www.lan-wars.com:::...
15 godina
neaktivan
offline
Šta je najvažnije na biciklu?

hmm...prvo i najvaznije je to za sta ce ti bike sluziti ako ce sluziti npr...za voznju gradom 

normalno da neces uzimat neke gume 2.5 (kao sto je u mom slucaju jer vozim freeride),znaci normalne gume negdje 2.125 

do 2500kn mislim da se najvise isplati kupit trek 820....vilica nesmije biti previse mekana onda bi bili sporiji..ako je mekana mora imati lock-out, dok ovo sve pisem stalno mislim na bicikl za voznju po gradu znaci ovo nije za nikakav freeride ili tako nesto,brzine nisu toliko vazne ,sve je to skoro isto,iako odma kad bi kupio trek 820 promjenio bi Guvernalo(volan), zbog toga sto imam losa iskustva s tim najobicnijim bontragerovim volanima, heheh

amd 3200+,3gb ram,320gb hdd,nvidia 7300gt
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2009 23:37 (ivan_1995).
15 godina
neaktivan
offline
Šta je najvažnije na biciklu?

ja  nemam  bajsu

Cool

AMD Athlon X2 5200+ w/ CM Hyper TX 2 ASRock A770 Crossfire 2 GB RAM Kingmax DDR2 800 mhz Gainward 8800 GT GS 512 mb HDD Hitachi 160 gb Corsair CX 400
15 godina
protjeran
offline
Šta je najvažnije na biciklu?

imam ja bicikl, shimano kocnice i masinica, lanac (:DD), 18 brzina, guvernala sportska gume 26'' huh, valjal to?

Games playing: Left 4 Dead, GTA IV i CoD 4 Multiplayer na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šta je najvažnije na biciklu?

kod bicikla moraju biti gume 26 cola, metalne kočnice, shimano mašinica, metalne pedale, 18 pa na više brzina i udobno sjedalo; preporučam iz osobnog iskustva TREK bicikle

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
Šta je najvažnije na biciklu?

ja tražim neki gradsko-brdski bicikli u iznosu od 2000 do 4000 kuna

15 godina
neaktivan
offline
Šta je najvažnije na biciklu?

Pogledaj u Turbo sportu

15 godina
neaktivan
offline
RE: Šta je najvažnije na biciklu?
iPhone kaže...

koja je najbolja kvaliteta bicikla...navedite i primjer.....koje su najbolje kočnice, gume, brzine,mjenjači za neku normalnu cijenu......recite koji su vam bicikli dobri za cijenu do 2500kn.

 e ovako ako ces malo rekreaciski Giant i Scott...ja imam Giant i prezadovoljan sam ako hoces nešto malo bolje onda Fireye ali ti Scott i Giant preporucujem iz iskustva...ako misliš kupit kvalitetan bicikl za 2500kn onda zaboravi na posebnu kupnju djelova...i za 2500kn bicikl nemoj se ni usudit kupovat kocnice sa diskom jer ti stave nekvalitetan disk koji se "iskrivi" na ležecem policajcu...btw koliko inci hoces promjer kola na biciklu jer ako hoces 26" onda radije kupi posebno...
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2009 15:06 (sk8 4 life).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šta je najvažnije na biciklu?
iPhone kaže...

ja tražim neki gradsko-brdski bicikli u iznosu od 2000 do 4000 kuna

 tomos apn kupis neBelji semoras terat a ide u breg
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šta je najvažnije na biciklu?
max1919 kaže...

Pogledaj u Turbo sportu

 potpis. Al uzmi scott. Imao sam ja scotta za 2000 s diskovima. Jos uvijek je citav. Vozio sam ga 3 god. Inace sam ga koristio za trikove i to. Jedino kaj je otislo bila je vilica. Ostalo je sve ok. Ma nikakav fuji ti nebu pomogo...

Da sa malo pohvalim, trenutno vozim ovaj bajk i bavim se disciplinom downhill:
Tu bi trebo neš napisat???
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šta je najvažnije na biciklu?
PoToKTM kaže...
max1919 kaže...

Pogledaj u Turbo sportu

 potpis. Al uzmi scott. Imao sam ja scotta za 2000 s diskovima. Jos uvijek je citav. Vozio sam ga 3 god. Inace sam ga koristio za trikove i to. Jedino kaj je otislo bila je vilica. Ostalo je sve ok. Ma nikakav fuji ti nebu pomogo...

Da sa malo pohvalim, trenutno vozim ovaj bajk i bavim se disciplinom downhill:
 joj tako dobar Bike...KTM Nevinašce samo mi smeta to što imaš mehanicke disk kocnice...hidraulika je bolja
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Šta je najvažnije na biciklu?
PoToKTM kaže...
max1919 kaže...

Pogledaj u Turbo sportu

 potpis. Al uzmi scott. Imao sam ja scotta za 2000 s diskovima. Jos uvijek je citav. Vozio sam ga 3 god. Inace sam ga koristio za trikove i to. Jedino kaj je otislo bila je vilica. Ostalo je sve ok. Ma nikakav fuji ti nebu pomogo...

Da sa malo pohvalim, trenutno vozim ovaj bajk i bavim se disciplinom downhill:
 Koliko love si pljunuo za tu pilu?
http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2094
15 godina
neaktivan
offline
Šta je najvažnije na biciklu?

Ja sam kupio za 1100 kn GIANT Rock i dobro me služi.

16 godina
neaktivan
offline
Šta je najvažnije na biciklu?

Gledam ja sebi ovo uzet.

http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2094
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šta je najvažnije na biciklu?
2029.MN4 kaže...
PoToKTM kaže...
max1919 kaže...

Pogledaj u Turbo sportu

 potpis. Al uzmi scott. Imao sam ja scotta za 2000 s diskovima. Jos uvijek je citav. Vozio sam ga 3 god. Inace sam ga koristio za trikove i to. Jedino kaj je otislo bila je vilica. Ostalo je sve ok. Ma nikakav fuji ti nebu pomogo...

Da sa malo pohvalim, trenutno vozim ovaj bajk i bavim se disciplinom downhill:
 Koliko love si pljunuo za tu pilu?
 nemože se to procjenit...još ako si mjenjao djelove...morao neke dodatne sitnice nabavljat dođe do cifre jednog ljepog motora frend mi njegov bike procjenjuje negdje oko 25000-30000kn 
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šta je najvažnije na biciklu?
sk8 4 life kaže...
PoToKTM kaže...
max1919 kaže...

Pogledaj u Turbo sportu

 potpis. Al uzmi scott. Imao sam ja scotta za 2000 s diskovima. Jos uvijek je citav. Vozio sam ga 3 god. Inace sam ga koristio za trikove i to. Jedino kaj je otislo bila je vilica. Ostalo je sve ok. Ma nikakav fuji ti nebu pomogo...

Da sa malo pohvalim, trenutno vozim ovaj bajk i bavim se disciplinom downhill:
 joj tako dobar Bike...KTM Nevinašce samo mi smeta to što imaš mehanicke disk kocnice...hidraulika je bolja
 Pa ja i imam hidraulicne disk kocnice. Mozda nisi vidio.
2029.MN4 kaže...
PoToKTM kaže...
max1919 kaže...

Pogledaj u Turbo sportu

 potpis. Al uzmi scott. Imao sam ja scotta za 2000 s diskovima. Jos uvijek je citav. Vozio sam ga 3 god. Inace sam ga koristio za trikove i to. Jedino kaj je otislo bila je vilica. Ostalo je sve ok. Ma nikakav fuji ti nebu pomogo...

Da sa malo pohvalim, trenutno vozim ovaj bajk i bavim se disciplinom downhill:
 Koliko love si pljunuo za tu pilu?
 20000 kn.
sk8 4 life kaže...
2029.MN4 kaže...
PoToKTM kaže...
max1919 kaže...

Pogledaj u Turbo sportu

 potpis. Al uzmi scott. Imao sam ja scotta za 2000 s diskovima. Jos uvijek je citav. Vozio sam ga 3 god. Inace sam ga koristio za trikove i to. Jedino kaj je otislo bila je vilica. Ostalo je sve ok. Ma nikakav fuji ti nebu pomogo...

Da sa malo pohvalim, trenutno vozim ovaj bajk i bavim se disciplinom downhill:
 Koliko love si pljunuo za tu pilu?
 nemože se to procjenit...još ako si mjenjao djelove...morao neke dodatne sitnice nabavljat dođe do cifre jednog ljepog motora frend mi njegov bike procjenjuje negdje oko 25000-30000kn 
 Moze se procijeniti. Na bajk nije nis nadograđivano. Orginalni je kakav je i bio u ducanu i ne namjeravam ga dograđivati do kraja zivota.

Buduci da se duze vrijeme bavim motocrossom i biciklizmom. Od bicikla nižeg ranga toplo preporucam scott serija YZ! A viseg ranga svakako KTM jer nudi najbolju dodatnu opremu.Osmijeh
Tu bi trebo neš napisat???
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šta je najvažnije na biciklu?
PoToKTM kaže...
max1919 kaže...

Pogledaj u Turbo sportu

 potpis. Al uzmi scott. Imao sam ja scotta za 2000 s diskovima. Jos uvijek je citav. Vozio sam ga 3 god. Inace sam ga koristio za trikove i to. Jedino kaj je otislo bila je vilica. Ostalo je sve ok. Ma nikakav fuji ti nebu pomogo...

Da sa malo pohvalim, trenutno vozim ovaj bajk i bavim se disciplinom downhill:
 oho ho....pa ovo je super...?

mislim da sam ovaj bajk vidio na dropbikeu negdje.....
amd 3200+,3gb ram,320gb hdd,nvidia 7300gt
15 godina
neaktivan
offline
Šta je najvažnije na biciklu?

onaj cube je bila kolko sam vidio ima rs recona i čist solidne djelove za xc.. a ako kupujete bicikl za manje pare 2 i pol soma mislim nemojte uzimati diskove nego rade v-brake jer dobra disk kocnica kosta 1000 kuna pa nadalje...xD

A.C.A.B allways carrie a biblle..........xDDD
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šta je najvažnije na biciklu?
LuKa_ISUS kaže...

onaj cube je bila kolko sam vidio ima rs recona i čist solidne djelove za xc.. a ako kupujete bicikl za manje pare 2 i pol soma mislim nemojte uzimati diskove nego rade v-brake jer dobra disk kocnica kosta 1000 kuna pa nadalje...xD

 nebum reko......to da nekupuju bike sa disk kočnicama ..za 2 i po soma kuna ,,,to je uredu....nemora znacit da su samo najskuplji diskovi dobri(magura,avid juice,shimano saint...itd)....postoje i neki koji kostaju malo para a dobri su kao sto je recimo hayes nine
15 godina
neaktivan
offline
Šta je najvažnije na biciklu?

pa i mx4 je odlican xD .. ali za 2 i pol soma na bajku enres dobru disk kocnicu dobit na to sam ja ciljo..

A.C.A.B allways carrie a biblle..........xDDD
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šta je najvažnije na biciklu?
LuKa_ISUS kaže...

pa i mx4 je odlican xD .. ali za 2 i pol soma na bajku enres dobru disk kocnicu dobit na to sam ja ciljo..

 na bajku za 2500kn neces dobit ni dobru v-brake kočnicu ;)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Šta je najvažnije na biciklu?
ivan_1995 kaže...
LuKa_ISUS kaže...

pa i mx4 je odlican xD .. ali za 2 i pol soma na bajku enres dobru disk kocnicu dobit na to sam ja ciljo..

 na bajku za 2500kn neces dobit ni dobru v-brake kočnicu ;)
 Ma da! Dobit će dobre V - brake kočnice, ali loše diskove.
http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2094
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šta je najvažnije na biciklu?
2029.MN4 kaže...
ivan_1995 kaže...
LuKa_ISUS kaže...

pa i mx4 je odlican xD .. ali za 2 i pol soma na bajku enres dobru disk kocnicu dobit na to sam ja ciljo..

 na bajku za 2500kn neces dobit ni dobru v-brake kočnicu ;)
 Ma da! Dobit će dobre V - brake kočnice, ali loše diskove.
 Tako je (šmrc). Ja sam kupio Meridin bajk. Košta 1700 a na sniženju sam ga platio 1300, meni je odličan, čak bolji od nekih scotova.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
14 godina
neaktivan
offline
RE: Šta je najvažnije na biciklu?

bicikl mi je dobar trek 820

16 godina
neaktivan
offline
RE: Šta je najvažnije na biciklu?
iPhone kaže...

ja tražim neki gradsko-brdski bicikli u iznosu od 2000 do 4000 kuna

 možda ovaj? LINK
imam ga oko godinu dana i prezadovoljan sam
xfire: immortal5555
16 godina
offline
Šta je najvažnije na biciklu?

vjerojatno znate da ovo postoji ali sve češće viđam bar po ZGu ljude koji se furaju na biciklima s ugrađemin električnim motorima

i osobno me to ne zanima jer su takvi bicilki relativno spori ali sam prošlu nedjelju malo dalje od ZGa vidio frajera na takvom biciklu kako se fura oko 70km/h, tolka brzina nam je trebala da ga prestignemo autom

pa ono nabaviš to tako nešto i vozikaš se okolo na vlastitu konjsku snagu a kad se umoriš uključiš motor i ljepo se furaš doma bez muke

 

 

 

 

 

 

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Šta je najvažnije na biciklu?
ZC_Someone kaže...

vjerojatno znate da ovo postoji ali sve češće viđam bar po ZGu ljude koji se furaju na biciklima s ugrađemin električnim motorima

i osobno me to ne zanima jer su takvi bicilki relativno spori ali sam prošlu nedjelju malo dalje od ZGa vidio frajera na takvom biciklu kako se fura oko 70km/h, tolka brzina nam je trebala da ga prestignemo autom

pa ono nabaviš to tako nešto i vozikaš se okolo na vlastitu konjsku snagu a kad se umoriš uključiš motor i ljepo se furaš doma bez muke

Vuči bike koji ima elektromotor toliko snage da povuče do 70? Nije baš lagano pedalirati, a da bike ima ~20 kg ili čak i više. Više se isplati kupiti normalan bicikl.
Uostalom, nikad nisam vidio bike s elektromotorom. Možeš li pokazati neku sliku kako to izgleda?
Loo-loo-loo I got some apples loo-loo-loo you got some too loo-loo-loo let’s get together have ourselves a loo-loo-loo!
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2009 13:44 (i_rambo_plache).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice