Vožnja bez položenog vozačkog ispita

poruka: 124
|
čitano: 52.871
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Vožnja bez položenog vozačkog ispita
Vozački sam upisao u 12 mjesecu 2015. i do sada sam položio pravila,prvu pomoć i došao do 12 sata vožnje.
U 3 mjesecu sam kupio skuter i nakon 2 mjeseca sređivanja počeo sam ga voziti prije par dana.
I baš danas sretnem policajca na motoru onako pretjecao me s lijeve strane i dao znak rukom da stanem.
Pitao me za vozačku,ja kažem da nemam. I tako sam mu dao osobnu i prometnu dozvolu i on mi napiše kaznu.
Kazna je 5000 kuna +500 kuna troškova prekršajnog postupka.
Rekao mi je da se može podnijeti žalba u roku od 8 dana i da ću vjerojatno završiti samo s nekim ukorom.
Sad me zanima je li stvarno tako ili je lagao ? Imam li šanse da se izvučem bez kazne?

I recimo da mi odbiju žalbu i da moram platiti kako to ide?
Pitam jer sam student i naravno nemam lipe na računu pa kako će to naplatiti? Imaju li roditelji veze s tim s obzirom da sam punoljetna osoba(19 godina) koja sama odgovara za sebe?
I ovo mi je prvi prekraj
 
0 6 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita

Nema više mame i tate imaš 18+ sad si samostalan. Bit će kazna opravdanje nemaš jer nemaš šare.

 

Prošla su vremena kad smo ko klinic mažnjavali starcima aute i vozikali se po kvartu.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita

to su bili divni dani... a sad 90% njih nebi znalo s 18 ni krenit s autom... 

srica pa jos uvik postoje pripizdine di panduri ne zalaze... 

15 godina
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita

- vozački košta (novac), skuter košta (novac).. za to dvoje si imao novca, imat ćeš i za kaznu.

- možeš se žaliti, tražiti blažu kaznu, morao bi dokazivati socijalni status (neimaštinu..) i uvjeriti sud da nećeš ponoviti djelo.

- podjseti se raznih nesreća, vozača bez dozvole.. i čemu zapravo to sve služi, služi i tome da netko ne nastrada. Da te sud pusti i sutra izazoveš nesreću, što tad?

... ili da policajac podrapa kaznu? Nek to netko otkrije? Ne pomaže ni to što si mlad, upravo zato jer su mladi neodgovorni i često je jedini način 'batina' (po džepu) da se opemete. Još gore je 'zlatna mladež' kojima nije problem platiti kaznu no to obično dođe do javnosti-novinara (tvoja sreća, nisi zanimljiv).

 

znam, svi griješimo, ali tako je to, moraš jednom odrasti i razumjeti granicu koju ne smiješ prijeći ili snosi posljedice. Sretno sa žalbom, još važnije, opameti se.

-ne znam dali se u ovakvom slučaju plaćanje odmah računa za 50%.. žalba može samo poskupiti, jer (moraš shvatiti) kriv si.

-jedna od mogućnosti je tražiti 'društveno korsitan rad' .. ali to je tek ljigasto (nepošteno prema ostalim građanima) npr sjetimo se guljenja krumpira i kuruze nekih ministara. Neka uvijetna kazna, npr zabrana upravljanja.. ili polaganja, time se samo povećava mogućnost ponavljanja, jer nikakve garancije nema da opet sutra nećeš voziti.

 

sretno, opameti se (svaka škola se plaća, tako i ova, ovisi kako gledaš, moglo je završiti i gore)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita

e vidis, za ovakvu situaciju je kriv sam zakonodavac! za moju prvu vozacku (tadasnja GH kategorija) sam polaga s 13.5godina... vozacku sam diga na 14. rodjendan. Danas dica uopce nemaju tu mogucnost, vec moraju cekat 16. rodjendan. da ne govorim da je tada pametnije ic na A1 (jos jedna izmisljotina umisto jedinstvene A kategorije). 

donedavno su imali i ono ogranicenje snage, koje bi jos i imalo smisla da se za auto polaze sa 16 kao u americi. sustavno se onemogucava legalna voznja, tako da je tu iskljucivo kriv zakonodavac koji je ukinia neke od prethodnih mogucnosti. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita
@ihush

Kakva zlatna mladež? O čemu ti pričaš? Kakve nesreće na motoru od 50 kubika, par km od kuće?
15 godina
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita
PaganiZonda130 kaže...
@ihush

Kakva zlatna mladež? O čemu ti pričaš? Kakve nesreće na motoru od 50 kubika, par km od kuće?

- a-ha. Upravo zbog ove rečenice, jasno da nema 'kajanja' i da bi ponovio djelo, samo te kazna muči. Pa gle, novac je samo novac, nisli zlatna mladež (ja pišem rerazumljivo). Proći će.

- nitko ne misli da će biti uhvaćen i kažnjen i relativiziranjem 'to je sitnica pa je OK'. Gle, nije OK. Punoljetan si, odgovornost.

Kad ćeš imati vozačku, imaš pravo voziti, bez vozačke je kažnjivo. To znaš, pa ipak bi se radije izvukao, i ja bi.. i svatko. Upravo zato jer se ne možeš suzdržati od vožnje do dobijanja vozačke, nema razloga da te sud pomiluje. I dalje ne razumiješ? Ne ljutim se ja na tebe, nemoj ni ti na mene (ne kažnjavam te ja, kriv si ti). Kad to prihvatiš, imaš šanse pred sudom ili pripremi novac.

 

evo, ja ti opraštam, OK? :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.5.2016 13:33 (ihush).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita

ihush, stvarno ga valjas... 

meni tvoj stav i kazna koju si ocito zacrta govori samo da je puno pametnije sljedeci put umisto na 50ccm sist na 500ccm ili u neko bisno auto jer ti je u konacnici isti k...c. uostalom, zasto je ukinuta mogucnost polaganja i vozacke s 14??? 

 

a skuter moze jednako tako bit i baotian od 2tkn ili ziko iz proslog stoljeca... tako da je takva kazna i pandur koji je uopce isa pisat nista drugo do izdrkavanje, a pored svih skuterasa koji prolaze kroz crveno svaki dan... 

15 godina
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita

ignorirati ili ne? .. hajd, recimo ne :)

 

-ok, imaš kul stav.. i netočne sitnice. I prije (ne znam za neku promjenu) si mogao A polagati s 15, podići sa 16... kao i B podići s 18.

-ili tema? o čemu ti pričaš? Nisam ti simpatičan ili što? :))

-ili zato što prolaze kroz crveno pandur se izdrkava kažnjavajući ga? Pa gle, krenimo od tog da nema vozačku, policajac radi po zakonu. Što ti radiš? (osim kul spike i korištenja npr izdrkavanja..)

 

ne da mi se više ignorirati 'sitnice'. Dosta je.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.5.2016 13:59 (ihush).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita

Tip je vozia skuter od 50ccm - za njega si prije moga polagat s 13.5, vozacku si diza s 14 godina. Imam je jos uvijek, tribam li ti je uslikat? Danas ta kategorija osim bonusa uz B nema smisla jer se polaze isto sa 16. 

A je prije bila jedinstvena kategorija, vrijedila je od 16 godina, i moga si vozit sto si tia. Sad je s ciljem dodatne zarade izmisljena A1, A2, A. Razlike u polaganju i ispitima NE POSTOJE! dakle, razlika je nominalna i nista sto se nije moglo rijesit automatizmom, odnosno da nakon x godina mozes vozit a2, nakon y, A vec prema snazi i kubikazi.

B je ostala kakva je, osim sto vise ne mozes polagat prije 18 rodjendana. Prije se moglo s 17 i 9mj., tako da sam i to uredno iskoristia pa na rodjendan proseta po tu vozacku. 

 

napa si momka ko da je najveci kriminalac, a isto tako mu je i kazna ko da je napravia ne znam sta. tamo u zg tip skoro ubije oca i dite, dobije proporcionalno smjesnu kaznu, a ovdi mu ovaj raspise kaznu vjerojatno vecu nego sto vridi skuter kojeg je vozia. i opet, mogu razumit da ga je zaustavia jer je prosa kroz crveno, jer je vozia na zadnjem kolu, jer je izvodia pizdarije po cesti. al ovo, da nije tragicno bilo bi komicno. jos je gore sto je tebi to normalno... sto je sljedece, vozacke za bicikle jer i one su sudionici u prometu? vozacke za pjesake? 

 

 

15 godina
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita

wifijić.. a gle. Trkeljaš o godinama, pogrešna tema.

-ja ga napao? ok, next :)

-tamo u zg.. i što, netko je kriv za nešto, netko drugi nije kriv jer je onaj prvi kriviji za nešto.. ajd malo to pojasni? Ili je problem zg ili 13,5 godina ili što?

-nema vozačku, dobio je kaznu, pita jel se može izvuči. Teško, može, može proći i gore. To je škola, plaća se.

 

ufatilo ga, da je mene jednako bi se ja želio izvući. Ja mu čak opraštam, jer ništa se nije desilo. A zašto zakon postoji? .. ili ovako, treba čekati da on nekog zgazi? Upravo zato mora biti kažnjen, jer jedino tako se ljudi natjeraju... i možda tad neka beba preživi (ajme patetike, al štaš.. tak je to).

 

opet, nextao bi.. ali što je to meni normalno? Trkeljaš o nečemu čeg u temi nema. Daj quote, ispravi-kritiziraj.

- Da netko gazi, divlja po gradu? Ne izvrći, ne imputiraj.. a uvesti vozačke za bicikle-pješake?

- Otvori temu, što mene tu uvaljuješ. (+kažnjavaju ih ponekad za mobače i sl. opet pitaj se zašto).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita
wifi kaže...

Tip je vozia skuter od 50ccm - za njega si prije moga polagat s 13.5, vozacku si diza s 14 godina. Imam je jos uvijek, tribam li ti je uslikat? Danas ta kategorija osim bonusa uz B nema smisla jer se polaze isto sa 16. 

A je prije bila jedinstvena kategorija, vrijedila je od 16 godina, i moga si vozit sto si tia. Sad je s ciljem dodatne zarade izmisljena A1, A2, A. Razlike u polaganju i ispitima NE POSTOJE! dakle, razlika je nominalna i nista sto se nije moglo rijesit automatizmom, odnosno da nakon x godina mozes vozit a2, nakon y, A vec prema snazi i kubikazi.

B je ostala kakva je, osim sto vise ne mozes polagat prije 18 rodjendana. Prije se moglo s 17 i 9mj., tako da sam i to uredno iskoristia pa na rodjendan proseta po tu vozacku. 

 

napa si momka ko da je najveci kriminalac, a isto tako mu je i kazna ko da je napravia ne znam sta. tamo u zg tip skoro ubije oca i dite, dobije proporcionalno smjesnu kaznu, a ovdi mu ovaj raspise kaznu vjerojatno vecu nego sto vridi skuter kojeg je vozia. i opet, mogu razumit da ga je zaustavia jer je prosa kroz crveno, jer je vozia na zadnjem kolu, jer je izvodia pizdarije po cesti. al ovo, da nije tragicno bilo bi komicno. jos je gore sto je tebi to normalno... sto je sljedece, vozacke za bicikle jer i one su sudionici u prometu? vozacke za pjesake?

 Pa kakve veze ima kada se može polagati i sa koliko godina ako taj ispit nije položen? Može se sa 18 polagati i za kamion i autobus pa mi ne pada na pamet sjesti ni u jedno od tih vozila budući da nisam kvalificiran.

Swedish latin super funk.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita
Panduru je posao da napiše kaznu i zato ju je napisao.
I sam je rekao da neću morat platit sta se i potvrdilo danas kada sam dosao u postaju i dogovorio sve.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita
Ako je kriv mora platiti i to je to, nema tu opravdanja. Platis i sljedeci put pamet u glavu. Istina da su izmisli pun klinac kategorija ali to nije tema i o tome bi se moglo do sutra raspravljati.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita
wifi kaže...

ajd, onda se nastavi pravit blesav... iz navedenog mogu samo zakljucit da je tebi isti k...c sto je momka uvatilo di vozi po p.s-u ali bez vozacke, i netko ko ima vozacku, vozi pijan, pokosi par stupica i skoro ubije nekog... ok... meni dovoljno... 

inace, kad dobije vozacku, komad papira, onda ce sve bit sjajno i bajno, a dotle ce nekog zgazit... 

 -dakle pravim se blesav? ok.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita
PaganiZonda130 kaže...
Panduru je posao da napiše kaznu i zato ju je napisao.
I sam je rekao da neću morat platit sta se i potvrdilo danas kada sam dosao u postaju i dogovorio sve.

 Zašto si uopće vozio bez vozačke?

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita
PaganiZonda130 kaže...
Panduru je posao da napiše kaznu i zato ju je napisao.
I sam je rekao da neću morat platit sta se i potvrdilo danas kada sam dosao u postaju i dogovorio sve.

-eto happy end. :)

-ali pazi, ovo ti je kao opomena i drž se toga.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
neaktivan
offline
Vožnja bez položenog vozačkog ispita

@ x18x05x

 

Išao sam malo isprobati skuter i šta sad?  Kupio sam ga da kad položim  imam šta vozit kad hoću i gdje hoću i vozački se oduljio radi hebene autoškole 

 

Imam položene testove i prvu pomoć i nevidim razlog zašto nebi mogao izać na cestu s hebenom pedesetom  (kao što mogu pocet voznju u autoskoli kad polozim to dvoje )

 

Mogao mi je eventualno napisat kaznu za ne imanje vozacke uza sebe

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.5.2016 14:49 (PaganiZonda130).
 
0 16 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita
sirka666 kaže...

 Pa kakve veze ima kada se može polagati i sa koliko godina ako taj ispit nije položen? Može se sa 18 polagati i za kamion i autobus pa mi ne pada na pamet sjesti ni u jedno od tih vozila budući da nisam kvalificiran.

 ima, jer tip polaze za auto, usput dobiva ovu kategoriju... da je polaga davnih dana iskljucivo za ovo, nebi mu se to ni dogodilo... 

PaganiZonda130 kaže...
Panduru je posao da napiše kaznu i zato ju je napisao.
I sam je rekao da neću morat platit sta se i potvrdilo danas kada sam dosao u postaju i dogovorio sve.

 posao! posao mu je da glumi covika, a ne robota. kad bi se svaki pocinjeni prekrsaj u prometu pisa i evidentira, di bi dospili... po ljudi na otocima nemaju ni registrirane motore/aute, a ni vozacke pa svakodnevno voze. 

drago mi je sto se sve pozitivno svrsilo, ali ovo je bilo treniranje strogoce... 

Patrick_cro kaže...
Ako je kriv mora platiti i to je to, nema tu opravdanja. Platis i sljedeci put pamet u glavu. Istina da su izmisli pun klinac kategorija ali to nije tema i o tome bi se moglo do sutra raspravljati.

 ok, kriv je, ali kriv za 5500kn nije! pogotovo u usporedbi s nekim drugim stvarima u prometu i zivotu... 

ihush kaže...

 -dakle pravim se blesav? ok.

 ok... 

14 godina
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita
PaganiZonda130 kaže...

@ x18x05x

 

Išao sam malo isprobati skuter i šta sad?  Kupio sam ga da kad položim  imam šta vozit kad hoću i gdje hoću i vozački se oduljio radi hebene autoškole 

 

Imam položene testove i prvu pomoć i nevidim razlog zašto nebi mogao izać na cestu s hebenom pedesetom  (kao što mogu pocet voznju u autoskoli kad polozim to dvoje )

 

Mogao mi je eventualno napisat kaznu za ne imanje vozacke uza sebe

 Nije ti baš neki odg. Možeš ga i u dvorištu isprobavati. Zamisli da si imao saobraćajku, šteta bi bila veća od tih 5000kn.

I naravno ne moraš biti ti taj koji će izazvat saobraćajku. Ja se najviše bojim tih novih vozača, em je neiskusan em pokušava se nekom dokazat.

Šteta što te nije sudac kaznio. Danas bez vozačke sutra ćeš ubit nekog. Zato pamet u glavu i ne na cestu bez vozačke.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita
x18x05x kaže...

 Nije ti baš neki odg. Možeš ga i u dvorištu isprobavati. Zamisli da si imao saobraćajku, šteta bi bila veća od tih 5000kn.

I naravno ne moraš biti ti taj koji će izazvat saobraćajku. Ja se najviše bojim tih novih vozača, em je neiskusan em pokušava se nekom dokazat.

Šteta što te nije sudac kaznio. Danas bez vozačke sutra ćeš ubit nekog. Zato pamet u glavu i ne na cestu bez vozačke.

 sutra, s vozackom... sto ce se prominit? ni dana ne triba sist na skuter da bi dobia vozacku za upravljanje tom kategorijom. i traktorom. i radnim strojem. 

i onda ce poput mnogih vozit taj skutercic na srid ceste. 

tako da je apsolutno nebitno sto je vozia bez vozacke, tim vise sto je sve propise polozia. u praksi, on u autoskoli na taj motor vise nece zasist, jedino privatno... 

15 godina
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita

po dobrim običajima foruma.. nastavak u revijalnom tonu.

 

gle wifi, blesav si.

pa sad ako modovi ne reagiraju, možda je to sve ok?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita

pa na sto bi reagirali, na tvoje vrijedjanje? ako mene ne dira, zasto bi njih... a koliko znam, davnih dana smo nazivno izisli iz "jednoumlja" da bi se neciji stav i/ili misljenje svim silama zatrlo... 

15 godina
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita
A hebo ga patak, najbolje da sad svi pocinju voziti okolo bez vozacke, jer evo polozili su prvu pomoc i odvozili par sati. A mi ostali koji smo lijepo polozili i sacekali dok dobijemo vozacku da vozimo smo budale jer postujemo zakon. Ok decko je htio isprobati skuter, ali ajde ako tako nesto vec ides isprobat ldi negdje gdje nema nikoga jer ugrozavas druge sudionike u prometu svojim neiskustvom. Tek dok dobis vozacku to znas da je dobar pocetak i da tek trebas stjeci iskustvo. Dok odvozis prvih 1000km onda ce ti tek neke stvari biti jasnije. Ima srecu da nije dobio kaznu i zabranu polaganja vozacke. Kao sta je receno pamet u glavu, policajac je radio svoj posao i ima samo srecu sta je zavrsilo tako da nema nikakve kazne.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita
wifi kaže...

A je prije bila jedinstvena kategorija, vrijedila je od 16 godina, i moga si vozit sto si tia. Sad je s ciljem dodatne zarade izmisljena A1, A2, A. Razlike u polaganju i ispitima NE POSTOJE! dakle, razlika je nominalna i nista sto se nije moglo rijesit automatizmom, odnosno da nakon x godina mozes vozit a2, nakon y, A vec prema snazi i kubikazi.

 

 sto je sljedece, vozacke za bicikle jer i one su sudionici u prometu? 

 

Ja, ajmo dat klincu od 16 godina nek vozi CBR1000 ili R1 ili neki ekvivalent. Samo to treba još. 

Razlike su u tome kada možeš polagati određenu kategoriju, pa tako A1 možeš položiti s 16, i jedna CBR 125 ili ekvivalent je i više nego dovoljno za bilo kojeg 16godišnjaka. S 18 možeš položiti A2 i voziti malo veće stvarčice. Kad si i to položio, možeš za 2 godine polagati A(s tim da imaš 20) i ne moraš čekat 24. I to je ok. 

 

U vezi biciklista, O DA. JEDNO VELIKO DA. Ne mora polagat vožnju bicikla, ali ima da zna prometna pravila i propise jednako kao netko s A,B,C,D ili bilo kojom drugom kategorijom. Jer trenutno se ponašaju ko najveći idioti u prometu, ne j*be njih ništa, ko da je cesta njihova. Ima biciklističku traku, ma šta to, deri po traci za motorna vozila. Takvome bi isto opalio kaznu. Gledam ih tu po VŽu. Dižu hajku jer se Grad odlučio zabranit vožnju kroz Korzo i par ulica koje su primarno pješačka zona, rade prosvjete. Šteta što ih policija baš ne kažnjava, prolaze s usmenom opomenom u 99,9% slučajeva. A lete ko idioti među pješacima.

 

wifi kaže...

 posao! posao mu je da glumi covika, a ne robota. kad bi se svaki pocinjeni prekrsaj u prometu pisa i evidentira, di bi dospili... po ljudi na otocima nemaju ni registrirane motore/aute, a ni vozacke pa svakodnevno voze. 

drago mi je sto se sve pozitivno svrsilo, ali ovo je bilo treniranje strogoce... 

Kad bi se svaki prekrsaj evidentira, imali bi uredno stanje na cestama. Ovako, još malo i bit će gore nego na videima iz Rusije.

 

 

 

16 godina
moderator
offline
Vožnja bez položenog vozačkog ispita

Moram priznati da ne kužim taj mentalitet vožnje bez vozačke dozvole. Ne samo to - u mom kraju je, u moje vrijeme, bilo uobičajeno da mlađi već imaju nekog iskustva vožnje i prije autoškole, barem po seoskim putevima. Kad sam prvi put sjeo u automobil u autoškoli, instruktoru bilo čudno što još nisam vozio. Pa ono - čemu autoškola služi?! Trebalo bi se podrazumijevati da sjedaš u auto bez prethodnog praktičnog iskustva vožnje, a ne obratno.

 

Vozačka dozvola je dokaz da si svladao osnove. Bar na papiru, kad si pokazao ono što znaš kvalificiranom ispitivaču. Vožnjom bez vozačke sam sebe uvjeravaš da si sposoban za vožnju, bez da si to ikome dokazao. A to je glupo, opasno i neodgovorno, jer ljudi imaju tendenciju precjenjivati vlastite sposobnosti i znanja. I dođe čovjektu da se zapita - zašto uopće dati vozačku dozvolu nekome tko je toliko neodgovoran da vozi bez nje?

 
13 0 hvala 0
10 godina
offline
Vožnja bez položenog vozačkog ispita

Ukoliko dodje do prometne,bolje je nekog usmrtiti sa vozackom nego bez,zapamti.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita
Spacecraft kaže...

Ukoliko dodje do prometne,bolje je nekog usmrtiti sa vozackom nego bez,zapamti.

Komentar ti nema veze s vezom.

10 godina
offline
Vožnja bez položenog vozačkog ispita

Koja je bit kazne o kojoj op prica? Kako ne platiti ,ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Vožnja bez položenog vozačkog ispita
Spacecraft kaže...

Koja je bit kazne o kojoj op prica? Kako ne platiti ,ili?

Kazna je za neodgovornost. Ide na cestu, bez da je kvalificiranom ispitivaču dokazao da je za to sposoban.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice