Access 2007 baza podataka o igricama

poruka: 9
|
čitano: 5.438
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Access 2007 baza podataka o igricama

Ljudi, trebam pomoc za skolu trebam da napravim bazu podataka.. mogu birati sta hocu ( filmovi, muzika, serije, igrice...itd) ja sam izabrao igrice, i jel ima neko ko mi moze pomoci.. trebam uzeti jedno 20-30 igara od 2000 do 2011 god i da napravim kada je napravljena, koliko gb, kada je izasla, ko ju je napravio ?!?! Zahvaljujem vam se unapred :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Access 2007 baza podataka o igricama
Dejan6364 kaže...

Ljudi, trebam pomoc za skolu trebam da napravim bazu podataka.. mogu birati sta hocu ( filmovi, muzika, serije, igrice...itd) ja sam izabrao igrice, i jel ima neko ko mi moze pomoci.. trebam uzeti jedno 20-30 igara od 2000 do 2011 god i da napravim kada je napravljena, koliko gb, kada je izasla, ko ju je napravio ?!?! Zahvaljujem vam se unapred :)

  Pa gdje je problem? neće ti ljudi raditi bazu :S a ako Vam je to za školu, valjda ste radili osnove baza...

SDP ≠ HDZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Access 2007 baza podataka o igricama

nisam mislio da mi radite, znam napraviti sam bazu podataka msm urediti unutra, ali neznam di da prikupim informacije o igricama ? to mi je jedan od najvecih problema ! 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Access 2007 baza podataka o igricama

pa takve informacije koje tebi trebaju su dostupne svima...

 

ako tražiš za npr. GTA III nađeš na wikipediji

http://en.wikipedia.org/wiki/Grand_Theft_Auto_III

tamo ti pišu i datumi izlaska i autori i žanr...

 

EDIT:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_PC_video_games

Ovdje imaš dosta igara sa direktnim linkovima na wikipediju ;)

SDP ≠ HDZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2011 15:16 (xDinichx).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Access 2007 baza podataka o igricama

Super.. Hvala vam ! To me je najvise mucilo, ovo ostalo cu ja resiti ?  I da vas pitam jos nesto jel ima gde da se skine neke gotove baze podataka ali o ovome sto sam ja naveo ?

15 godina
offline
Re: Access 2007 baza podataka o igricama
Dejan6364 kaže...

Ljudi, trebam pomoc za skolu trebam da napravim bazu podataka.. ..

 

Dejan6364 kaže...

.. jel ima gde da se skine neke gotove baze podataka ali o ovome sto sam ja naveo ?

 -jel tvoj posao to napraviti? Koji smisao bi bilo kopiranje gotove baze? Napravi kad si već dobio zadatak.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Re: Access 2007 baza podataka o igricama

Ne bi kopirao, uzeo bih ono di bi zapeo ili da gledam sta je on napravio da napravim i ja i da dobijem dobru ocenu :) 

15 godina
offline
Re: Access 2007 baza podataka o igricama
Dejan6364 kaže...

Ne bi kopirao, uzeo bih ono di bi zapeo ili da gledam sta je on napravio da napravim i ja i da dobijem dobru ocenu :) 

 -pokreni accessov wizard (za kreiranje nove baze) jedan od templatea ti je za videoteke.. klikaš next i gotovo za pola minute (brže nego traženje na googlu.)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Re: Access 2007 baza podataka o igricama

neznam di je to o.O jbg..  ne mogu da nadjem u accesse wizard .. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice