Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Edition)

poruka: 275
|
čitano: 53.520
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Editio
sharxtreme kaže...
Leopard_st kaže...

Evo ti jedan score "validan" da se ti i kompletna ekipa Nvidiasa konacno dozovete pameti.

 

HD 7950 Heaven 3.0

 

Mislio si mene na foru uzeti, muhahahahhaha.

lol. toliko ja imam na 1920x1080 na default clocku :) 

Ti stvarno sam sebi skaces u usta, evo ti score koji si ti postao na drugoj stranici teme i to jos 100 MHz clockana grafa na core i 200 meme.

 

http://www.bug.hr/_cache/82000eb18479fabdedd92b6c441ee338.jpg?rand=646753429

 

Smijesno. 

 

jbg znam, nije lahko da kartica od 300 USD parira onoj od 500USD i na kraju je pretekne, ali sta je tu je.

 

Edit: Tek sada vidim da si stavio moj score sa modifikovanom tessalacijom unutar heavena, ne vidim smisao tvog posta.

heaven 3.0 heaven 3.0
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2013 14:35 (Leopard_st).
12 godina
neaktivan
offline
Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Edition)

hahahaha

 

Evo friški.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Edition)

Ako nisi primjetio i onih 880 MHz je default takt.

 

Haj da mi za sva vremena zakljucimo ovu pricu, moze, ignoriraj me, i ja cu tebe i ende.

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Editio
Leopard_st kaže...

Ako nisi primjetio i onih 880 MHz je default takt.

 

Haj da mi za sva vremena zakljucimo ovu pricu, moze, ignoriraj me, i ja cu tebe i ende.

A zašto Leoparde, sine dragi? 

otkad se to mali OC ne priznaje?

A ne smeta te kad isključujete tesselaciju da bi nabili score u 3D Mark i ovdje, ha? Kakvo licemjerje.

Parira, lol. 

 

I BTW taj moj SS koji si quotao je bio u 1920x1080, a tvoj je u 1680x1050, za tvoju obavijest, malo gledaj kad quotaš :) 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2013 14:43 (sharxtreme).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Editio
sharxtreme kaže...
Leopard_st kaže...

Ako nisi primjetio i onih 880 MHz je default takt.

 

Haj da mi za sva vremena zakljucimo ovu pricu, moze, ignoriraj me, i ja cu tebe i ende.

A zašto Leoparde, sine dragi? 

otkad se to mali OC ne priznaje?

A ne smeta te kad isključujete tesselaciju da bi nabili score u 3D Mark i ovdje, ha? Kakvo licemjerje.

Parira, lol. 

Lol wtf?

 

Mali oc nije, zapravo jeste u odnosu na stock hd 7950 taktove, ali je default za ovaj konkretni model.

Ovde ste je vi poceli da je gasite jer mentalno ne mozete da podnesete da postoje brze graficke od 600 serije iz nekoga razloga vama znanog, autor 3d mark11 nije naglasio nista, da je trazio tess on rezove, nikada je ja licno ne bih iskljucio, za druge ne znam, niti me drugi zanimaju.

 

Sto se tice Heaven teme, licno imam svoju heaven 3.0 temu na drugom forumu i ne iskljucujem tess, tako da je ne iskljucujem ni ovde.

 

I da ne zovi me sine.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2013 14:52 (Leopard_st).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Editio
Leopard_st kaže...
sharxtreme kaže...
Leopard_st kaže...

Ako nisi primjetio i onih 880 MHz je default takt.

 

Haj da mi za sva vremena zakljucimo ovu pricu, moze, ignoriraj me, i ja cu tebe i ende.

A zašto Leoparde, sine dragi? 

otkad se to mali OC ne priznaje?

A ne smeta te kad isključujete tesselaciju da bi nabili score u 3D Mark i ovdje, ha? Kakvo licemjerje.

Parira, lol. 

Lol wtf?

 

Mali oc nije, zapravo jeste u odnosu na stock hd 7950 taktove, ali je default za ovaj konkretni model.

Ovde ste je vi poceli da je gasite jer mentalno ne mozete da podnesete da postoje brze graficke od 600 serije iz nekoga razloga vama znanog, autor 3d mark11 nije naglasio nista, da je trazio tess on rezove, nikada je ja licno ne bih iskljucio, za druge ne znam, niti me drugi zanimaju.

 

I da ne zovi me sine.

Šta to gasimo? Sad "nvidijaši" gase teselaciju "jer ne mogu da podnesu šta", molim?

Zamisli koliki si ti fanboj da ti jedino priznaješ kad se AMD kartice malo "naštelaju", "optimiziraju" i slično i cijelu bitku vodiš da meni dokažeš da je to prihvatljivo, tj. prihvatljivo ako se štela u drajverima.

Samo ću ponoviti i dokazao sam da su oba ova bencha sprdačina jer ih rade totalni fanboji koje sami sebe lažu. 

13 godina
neaktivan
offline
Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Edition)

...........

 

Samo cu reci da ja ne lazem nikoga, najmanje samog sebe, jer meni graficke nisu zivot.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2013 14:58 (Leopard_st).
Moj PC  
1 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Editio
Leopard_st kaže...

Cuj ja fanboy, a imao hrpu Nvidia karti.

 

O kakvom optimiziranju govoris?

 

AMD optimizes nudi isti nivo/kvalitet slike kao i Nvidia default postavke, to je provjereno od mnogih korisnika i uvazenih site-ova, davno nakon afere sa texture optimizacijama kada je amd varao.

Nema veze jesi li imao AMD kartica na kamione. 

 

Ne govorim ja samo o AMD Optimize opciji, nego o override aplication settings koji se otvore kad daš kvačicu i onda naštelaš kako god voliš. 

U 3DMark11 topicu, nema niti jedan validan AMD score osim Toxicovog. Sve ostal0 sam 3DMark 11 ne priznaje zbog drajvera.

 

Ni Heaven ni 3DMark to ne prepoznaju i zato su scoreovi sprdačina kako sam ti sad pokazao sa friških 2100 pointa. 

12 godina
protjeran
offline
Re: Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Editio
unigine heaven je namjenjen bas za teselaciju, nekuzim kaj dobijes s time ak u driverima ugasis tess i onda bench izgleda kao 3dmark2001?? pa onda ga nemojte uopce instalirati a kamoli koristiti i postati krive rezultate, koja svrha krivih informacija...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Editio
Stjepanj kaže...
unigine heaven je namjenjen bas za teselaciju, nekuzim kaj dobijes s time ak u driverima ugasis tess i onda bench izgleda kao 3dmark2001?? pa onda ga nemojte uopce instalirati a kamoli koristiti i postati krive rezultate, koja svrha krivih informacija...

Ja sam samo postao onaj score kao odgovor na 660 ti, onaj gore od 1527 je urađen sa tess on.

12 godina
offline
Re: Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Editio
Leopard_st kaže...

Evo ti jedan score "validan" da se ti i kompletna ekipa Nvidiasa konacno dozovete pameti.

 

HD 7950 Heaven 3.0

 

Mislio si mene na foru uzeti, muhahahahhaha.

Jadna 660ti,na stocku!

file:///E:/unigine_20130123_1634.html{#}

AUDIOFIL
13 godina
offline
Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Edition)

šteta, ova tema je čak imala smisla prije 2 stranice

{#}

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Edition)

Smisao se izgubio kad se doznalo da se može štelit rezultat,mene osobno zaboli neka stvar za score,ali izgleda da je nekima očito stalo puno čiji je veći!

Malo sam potpirio vatru,ali čisto iz zahebancije!

Sam Heaven je bezveze i nema nekog smisla!

AUDIOFIL
Moj PC  
2 6 hvala 0
13 godina
offline
Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Edition)

igra li uopće ulogu cpu freq u tom benčmarku?

Clandestino
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Editio
volegradele kaže...

Smisao se izgubio kad se doznalo da se može štelit rezultat,mene osobno zaboli neka stvar za score,ali izgleda da je nekima očito stalo puno čiji je veći!

Malo sam potpirio vatru,ali čisto iz zahebancije!

Sam Heaven je bezveze i nema nekog smisla!

A ko je prvi nastelio score u heavenu, ha?

 

TI.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2013 18:38 (Leopard_st).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Editio
volegradele kaže...

Smisao se izgubio kad se doznalo da se može štelit rezultat,mene osobno zaboli neka stvar za score,ali izgleda da je nekima očito stalo puno čiji je veći!

Malo sam potpirio vatru,ali čisto iz zahebancije!

Sam Heaven je bezveze i nema nekog smisla!

 Sta se brukas bolan, zna se koliko daje GTX660ti PE ti, prvi pocinjes nesto da stimas a pricas o drugima boze.......

Zna se da je HD7950 jaca kartica od GTX660ti pogotovo u ovom testu heavenu nema se sta tu dokazivati, kao sto neko rece tema je bila ok dok nvidija fanovima nije postalo krivo da gledaju AMD-e kao brzu karticu.

Meni je totalno svedno je li HD7950 ili GTX660ti brza samo ne treba radi ostali korisnika foruma siriti dezinformacije ili lazi, i to potkrepljivati dokazima, ovakve korisnike treba kazniti (moje misljenje).

12 godina
offline
Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Edition)

Bolan,čuj ti njeg,brukam se,moš mislit,bacim udicu a on se uvati ka cipal!

AMD ima mogučnost štelanja rezultat i svi masovno to koriste a sad su svi odjednom pošteni(čast iznimkama)!Svima koju kupe gtx 660ti nabije se na nos kako je HD 7950 bolja karta,i to u stili,podere,pojede,razbije i sli!!

I koliko je zapravo bolja,u Heavenu za par fps i to masno naklokana,kakva je u realnosti,u igrama,stabilnost,o tome nitko ne priča,nego se nabija na nos napucani score u Heavenu ili 3DMarku!

Na kraju kraje stvarno me zaboli neka stvar,ionako svi znamo da je stvarna razlika minimalna,korisnici i jedne i druge kartice će bit vrlo zadovoljni,a djeca nek se igraju !!

I kad smo kod štelanja rezultata,znaći u 3D Marku se može a u Heavenu se nemože,ubiti radi se kako kome odgovara,krasno nema šta,ja se iz zahebancije poigram s postavkama da vidim reakcije i što dobijem,bolam ne brukaj se!!{#}

AUDIOFIL
Moj PC  
2 7 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Edition)

Ja ti kazem brukas se ovo ti nije trebalo.. ok zna se da je 3dmark11 taj u kome korisnici amd-e kartica gase tesalaciju, ali to se zna to nije nista novo, ti dolazis sa svojom gtx660ti i postvljas dokaze hoces nekog da ubjedis da je tvoj skor regularan, pa daj kralju nas je ovde dosta koji nismo pali sa kruske i koji znamo da je taj rezultat ne moguc za gtx660ti, ti ako imas gtx660ti (koja je odlicna kartica), ne treba da ti bude krivo sto je ona slabija od HD7950, treba da budes korektan i posten da izneses tacne rezultate nema veze sto je gtx660ti losija u ovome testu od HD7950 trebas biti posten i postaviti rezultat koji nije zasnovan na varanju.

Moj PC  
3 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Editio
goldi kaže...

Ja ti kazem brukas se ovo ti nije trebalo.. ok zna se da je 3dmark11 taj u kome korisnici amd-e kartica gase tesalaciju, ali to se zna to nije nista novo, ti dolazis sa svojom gtx660ti i postvljas dokaze hoces nekog da ubjedis da je tvoj skor regularan, pa daj kralju nas je ovde dosta koji nismo pali sa kruske i koji znamo da je taj rezultat ne moguc za gtx660ti, ti ako imas gtx660ti (koja je odlicna kartica), ne treba da ti bude krivo sto je ona slabija od HD7950, treba da budes korektan i posten da izneses tacne rezultate nema veze sto je gtx660ti losija u ovome testu od HD7950 trebas biti posten i postaviti rezultat koji nije zasnovan na varanju.

Ti očito ne shvačaš poantu mog posta i ja ti tu ne mogu pomoć,ako ne vidiš moj sarkazam onda se ne upuštaj u raspravu!!

 

btw. s ovim podboldanim se upotpunosti slažem,tako treba bit u svemu,ali nažalost u Havenu ili 3DMarku nikad nećemo bit sigurni tko je pošten a tko nije!

AUDIOFIL
12 godina
offline
Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Edition)

Previše teksta a premalo slika, onih istinitih of korz...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Editio
volegradele kaže...

Bolan,čuj ti njeg,brukam se,moš mislit,bacim udicu a on se uvati ka cipal!

AMD ima mogučnost štelanja rezultat i svi masovno to koriste a sad su svi odjednom pošteni(čast iznimkama)!Svima koju kupe gtx 660ti nabije se na nos kako je HD 7950 bolja karta,i to u stili,podere,pojede,razbije i sli!!

I koliko je zapravo bolja,u Heavenu za par fps i to masno naklokana,kakva je u realnosti,u igrama,stabilnost,o tome nitko ne priča,nego se nabija na nos napucani score u Heavenu ili 3DMarku!

Na kraju kraje stvarno me zaboli neka stvar,ionako svi znamo da je stvarna razlika minimalna,korisnici i jedne i druge kartice će bit vrlo zadovoljni,a djeca nek se igraju !!

I kad smo kod štelanja rezultata,znaći u 3D Marku se može a u Heavenu se nemože,ubiti radi se kako kome odgovara,krasno nema šta,ja se iz zahebancije poigram s postavkama da vidim reakcije i što dobijem,bolam ne brukaj se!!{#}

sakrij se jel bi te i puno jeftinija 7870 mogla popapat.. ti si poceo prvi od svih nas ovdje radit budale.. (pokusao barem) samo vecina ovdje nije od jucer i odmah te je prokuzila ukljucujuci i mene..

xfact
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2013 21:22 (=xfact=).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Editio
=xfact= kaže...
sakrij se jel bi te i puno jeftinija 7870 mogla popapat.. ti si poceo prvi od svih nas ovdje radit budale.. (pokusao barem) samo vecina ovdje nije od jucer i odmah te je prokuzila ukljucujuci i mene..

 Tacno tako samo posto je tema o Heavenu dobro bi bilo da se zaustavimo ovde svima nam je jasno sta je covjek pokusao.

11 godina
offline
Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Edition)

ewo swe stock{#}

razorblade
Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
offline
Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Edition)

barem je preko soma...ocekivao sam manje lol

razorblade
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Editio
=xfact= kaže...
volegradele kaže...

Bolan,čuj ti njeg,brukam se,moš mislit,bacim udicu a on se uvati ka cipal!

AMD ima mogučnost štelanja rezultat i svi masovno to koriste a sad su svi odjednom pošteni(čast iznimkama)!Svima koju kupe gtx 660ti nabije se na nos kako je HD 7950 bolja karta,i to u stili,podere,pojede,razbije i sli!!

I koliko je zapravo bolja,u Heavenu za par fps i to masno naklokana,kakva je u realnosti,u igrama,stabilnost,o tome nitko ne priča,nego se nabija na nos napucani score u Heavenu ili 3DMarku!

Na kraju kraje stvarno me zaboli neka stvar,ionako svi znamo da je stvarna razlika minimalna,korisnici i jedne i druge kartice će bit vrlo zadovoljni,a djeca nek se igraju !!

I kad smo kod štelanja rezultata,znaći u 3D Marku se može a u Heavenu se nemože,ubiti radi se kako kome odgovara,krasno nema šta,ja se iz zahebancije poigram s postavkama da vidim reakcije i što dobijem,bolam ne brukaj se!!{#}

sakrij se jel bi te i puno jeftinija 7870 mogla popapat.. ti si poceo prvi od svih nas ovdje radit budale.. (pokusao barem) samo vecina ovdje nije od jucer i odmah te je prokuzila ukljucujuci i mene..

Jel ovo fast-food ili bug forum :D,ja sam dobio upravo ono što sam htio,samo sam namjerno i očito igrao AMD-ovim oružjem i odmah ste se povatali ka ribice,žalosno,nikako da skužite da me zaboli za score.

Šta stvarno vjeruješ da nakon scora od 1100 skočim do 1900 i mislim da neće netko skužit{#} ,ako si pratio temu(a vidim da nisi),od početka sam rekao da pravila za sve trebaju bit jednaka,ali nažalost ne drže ih se svi!

AUDIOFIL
15 godina
offline
Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Edition)

AMD je kura., NVIDIA je još veci kura. a mi smo svi budale što se svađamo radi istih... iako postoje 52 tisuća reviewa uvijek netko nešto svoje hoće dodat i reći da je upravo njegov benchmark ispravan ostalih 51999 nisu..

 

Vecina tih ljudi jos cica maminu cicu i curi im majcino mlijeko kroz usta...

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Edition)

Ajmo mi naprawit nesto trece {#}

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Edition)

btw toxic kratak sam za 300 cuna za cejnd grafi {#}

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Edition)

grafa na štok postavkama sa svježe instaliranim driverima

http://tinypic.com/r/rwt0z9/6

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2013 16:52 (fear619).
Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Unigine Heaven DX11 Benchmark 3.0(Basic Edition)

MSI HD7950 TF III stock postavke !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
6 0 hvala 4
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice