Vaši Unigine rezultati - Heaven benchmark

poruka: 502
|
čitano: 259.890
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Vaši Heaven Benchmark rezultati

Dali je to drugo mjesto?

 

 

2303 Boda, 91.4fps-a

 

HD5850 - 850/1250

x3 720 - 3,6GHz

 

 

(overclockao sam preko amd overdrive-a CPU pa pokazuje staru frekvu od 2,8GHz)

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2009 17:08 (Hyperion).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vaši Heaven Benchmark rezultati

Evo i mene sa HD5850... Slika dolje...

Scores: 1767 FPS: 70.1

GPU: 775Mhz Memory:1125Mhz Overclokao preko ATi Overdrive

CPU: i5 @ 2.94Ghz Overclokao preko Asus Turbo V

 

Vidite dali je sve uredu i ako je trebao bi uci u prvih 10... :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2009 16:32 (Krmic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Vaši Heaven Benchmark rezultati

Eo od mene sa Win7, apdejtano!

Score Score
sell the kids for food weather changes moods
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vaši Heaven Benchmark rezultati

Evo malo sam digo takt i evo rezultata:

novi score novi score
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Update liste i obavijest

Lista je updatana, te je lista s rezultatima single GPU kartica povećana na 20 mjesta (jer se nakotilo HD5xxx grafa k'o mačora, pa da bude zanimljivije Belji se)

And even in the darkest nights, I'm a Thug for Life
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2009 18:01 (Oly_E3).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Vaši Heaven Benchmark rezultati

Evo ovako, uspijeo sam podici na dokle god CCC moze taktove i bude mi grafa do max 55, ali problem je sto neznam s kojim programom da podignem taktove jos vise.

Probao sam sa MSI Afterburner on mi nezeli vise od CCC-a, ATT mi ne radi na 7ici, Riva takoder nesto zeza a AMD GPU clock tool neznam kako da ubrzam vent da mi brze radi

pa ako mi neko moze pomoci bilo bi ljepo. Hvala.

A evo sa clockovima GPU Clock: 775 MHz, Memory 1125MHz

Grafa je 5850 naravno.

 

 

Heaven benchmark Heaven benchmark
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2009 16:16 (ShadoW).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Vaši Heaven Benchmark rezultati
stoncin3 kaže...

Eo od mene sa Win7, apdejtano!

 

Krmic kaže...

Evo malo sam digo takt i evo rezultata:

Q6600 na 2,4GHz zdere i5 750 na 2,66GHz tko je tu lud? (grafe su iste vidim jedino stoncin ima 32-bitnu, a krmic 64-bitnu verziju sedmice)

 

ShadoW kaže...

Evo ovako, uspijeo sam podici na dokle god CCC moze taktove i bude mi grafa do max 55, ali problem je sto neznam s kojim programom da podignem taktove jos vise.

Probao sam sa MSI Afterburner on mi nezeli vise od CCC-a, ATT mi ne radi na 7ici, Riva takoder nesto zeza a AMD GPU clock tool neznam kako da ubrzam vent da mi brze radi

pa ako mi neko moze pomoci bilo bi ljepo. Hvala.

A evo sa clockovima GPU Clock: 775 MHz, Memory 1125MHz

Grafa je 5850 naravno.

 

 

Skini si ovu posebnu verziju amd gpu clocka ta radi provjereno. Namjestiš taktove i click na set clocks, ako hoćeš vratit samo restore default clocks.


Sa msi afterburnerom podešavaš brzinu ventilatora, a ja ti preporučujem da to ni nediraš jer nema potrebe stvarno.

 

I ubuduće use google.

 

Kak vi dobivate jadne rezultate sa HD5850, pa clockajte to malo. Vi tu imate nabrijane quadove i5, i7, a ja vas sa triple-om zderem i dobijem čak 20fps-a više.

 

 

EDIT: Brzinu venta možeš podesit i u CCC-u.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2009 1:27 (Hyperion).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši Heaven Benchmark rezultati
Imas pravo... Ali gle meni netreba nista vise jer mi sve radi na max, a manje se ovako grije na manjim taktovima, manja buka venta...
A sutra ako cu stic malo cu dic taktove samo za forum da postam bolji rezultat...
15 godina
offline
RE: Vaši Heaven Benchmark rezultati
Krmic kaže...
Imas pravo... Ali gle meni netreba nista vise jer mi sve radi na max, a manje se ovako grije na manjim taktovima, manja buka venta...
A sutra ako cu stic malo cu dic taktove samo za forum da postam bolji rezultat...

A šta misliš da ju ja držim oc-anu sada?

 

 

To samo za čmarke, uostalom bezveze je postat rezultate na stock tatktovima u biti to je jadno. Zar nije cilj postići što veći rezultat i biti na nekoj ljestivci,stići kolegu pa ga malo zezat, iz mora istih/sličnih konfi biti prvi?

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2009 1:17 (Hyperion).
15 godina
neaktivan
offline
Vaši Heaven Benchmark rezultati

Evo ga:

850/1200mhz

83.9FPS, 2114 Score... :DD

to bi trebalo biti 3 mjesto... Cool

samo neznam zasto nisam mogao brzinu venta namjestat u ccc kad sam kloko preko amd gpu clock tool-a...

850/1200mhz 850/1200mhz
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2009 11:19 (Krmic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Vaši Heaven Benchmark rezultati
Hyperion kaže...
stoncin3 kaže...

Eo od mene sa Win7, apdejtano!

 

Krmic kaže...

Evo malo sam digo takt i evo rezultata:

Q6600 na 2,4GHz zdere i5 750 na 2,66GHz tko je tu lud? (grafe su iste vidim jedino stoncin ima 32-bitnu, a krmic 64-bitnu verziju sedmice)

 

ShadoW kaže...

Evo ovako, uspijeo sam podici na dokle god CCC moze taktove i bude mi grafa do max 55, ali problem je sto neznam s kojim programom da podignem taktove jos vise.

Probao sam sa MSI Afterburner on mi nezeli vise od CCC-a, ATT mi ne radi na 7ici, Riva takoder nesto zeza a AMD GPU clock tool neznam kako da ubrzam vent da mi brze radi

pa ako mi neko moze pomoci bilo bi ljepo. Hvala.

A evo sa clockovima GPU Clock: 775 MHz, Memory 1125MHz

Grafa je 5850 naravno.

 

 

Skini si ovu posebnu verziju amd gpu clocka ta radi provjereno. Namjestiš taktove i click na set clocks, ako hoćeš vratit samo restore default clocks.


Sa msi afterburnerom podešavaš brzinu ventilatora, a ja ti preporučujem da to ni nediraš jer nema potrebe stvarno.

 

I ubuduće use google.

 

Kak vi dobivate jadne rezultate sa HD5850, pa clockajte to malo. Vi tu imate nabrijane quadove i5, i7, a ja vas sa triple-om zderem i dobijem čak 20fps-a više.

 

 

EDIT: Brzinu venta možeš podesit i u CCC-u.

Ali problem je bio sto kad clockam u gpu clock tool nemogu vise namjestit brzinu venta u CCC

sorry za ot

15 godina
neaktivan
offline
Vaši Heaven Benchmark rezultati

Evo mojih rezultata sa mojom novom zvijerkom:

Eh čini mi se da je to drugo mijestoSmijeh

Istina je oko nas,a laž još više.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vaši Heaven Benchmark rezultati

A ne mogu vjerovati svi klokaju pa idem i ja dignem sa ovim amd gpu clock tool frekvu na 775/1125 i sta bude (pic) stavio sam catalyst 9.12 i izgleda zeznio sve jer su 9.11 bili pregenijalni i imao sam 1827 bez clockanja..

ima neko ideju ili da trazim negdje 9.11 na netu jer sam ih obrisao buduci da sam skinuo nove???

775/1125 775/1125
Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši Heaven Benchmark rezultati
And even in the darkest nights, I'm a Thug for Life
15 godina
offline
RE: Vaši Heaven Benchmark rezultati

Evo i mene, ništa nije oc, konfa je u moj komp

 

rezultat rezultat
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2009 16:38 (Luuka).
15 godina
offline
RE: Vaši Heaven Benchmark rezultati
microman kaže...

Evo mojih rezultata sa mojom novom zvijerkom:

Eh čini mi se da je to drugo mijestoSmijeh

E nije!

 

1GHz GPU

 

 

I malo za poticaj -> skoro mi se spržila kartica bila je na 95C sa musashi-em na full okretajima (kidding)

 

Proc koči, ali imam još jednog asa u rukavu!

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2009 18:03 (Hyperion).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši Heaven Benchmark rezultati
Hyperion kaže...

 

E nije!

 

1GHz GPU

 

 

I malo za poticaj -> skoro mi se spržila kartica bila je na 95C sa musashi-em na full okretajima (kidding)

 

Proc koči, ali imam još jednog asa u rukavu!

 Pa ako baš želiš rat onda češ ga i dobit.Evo upravo skidam GPU clock tool.Pa za par minuta stavim Nove rezultate.

Istina je oko nas,a laž još više.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši Heaven Benchmark rezultati
Hyperion kaže...
microman kaže...

Evo mojih rezultata sa mojom novom zvijerkom:

Eh čini mi se da je to drugo mijestoSmijeh

E nije!

 

1GHz GPU

 

 

I malo za poticaj -> skoro mi se spržila kartica bila je na 95C sa musashi-em na full okretajima (kidding)

 

Proc koči, ali imam još jednog asa u rukavu!

Nakon ovog kažem: "Ma hebo ti Nvidiju i Fermi!".... Hoću HD58X0 u CF-u Smijeh

And even in the darkest nights, I'm a Thug for Life
15 godina
offline
RE: Vaši Heaven Benchmark rezultati
microman kaže...
Hyperion kaže...

E nije!

 

1GHz GPU

 

 

I malo za poticaj -> skoro mi se spržila kartica bila je na 95C sa musashi-em na full okretajima (kidding)

 

Proc koči, ali imam još jednog asa u rukavu!

 Pa ako baš želiš rat onda češ ga i dobit.Evo upravo skidam GPU clock tool.Pa za par minuta stavim Nove rezultate.

Uno problemo, ti imaš i7 i HD5870, a ja phenoma sa jezgrom manje(tj. 5 logičkih jezgri manje) i hd5850 sa 160shadera manje i 8 tmu-a manje te manjim clockovima, nema rata.

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
offline
RE: Vaši Heaven Benchmark rezultati
Hyperion kaže...
microman kaže...
Hyperion kaže...

E nije!

 

1GHz GPU

 

 

I malo za poticaj -> skoro mi se spržila kartica bila je na 95C sa musashi-em na full okretajima (kidding)

 

Proc koči, ali imam još jednog asa u rukavu!

 Pa ako baš želiš rat onda češ ga i dobit.Evo upravo skidam GPU clock tool.Pa za par minuta stavim Nove rezultate.

Uno problemo, ti imaš i7 i HD5870, a ja phenoma sa jezgrom manje(tj. 5 logičkih jezgri manje) i hd5850 sa 160shadera manje i 8 tmu-a manje te manjim clockovima, nema rata.

 

Nije fer. Moja nece vise od GPU clock 920 MHz i memroy clock 1280 MHz. Poslije nije ni htjela radit moro reinstalirat drivere i sve. Valjda pi isla do 975 da imam I975 a ovak 920 kad imam I920(Salim se naravno).

a evo moj najveci

Heaven benchmark Heaven benchmark
15 godina
offline
Vaši Heaven Benchmark rezultati

Instalirao sedmicu x86, clockao proc na 3,83GHz i NB sa 2000 na 2600MHz i gpu na 1GHz bubnem kao i gore i bome sam se iznenadio.


Samo 101fps, unlockam 4.-u jezgru i ostavim na toj istoj frekvenciji opet 101fps?!

 

LOL

 


Shadow jesi digao napon na 1250mV u msi afterburneru?

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2009 21:21 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši Heaven Benchmark rezultati
ShadoW kaže...

 

 

Nije fer. Moja nece vise od GPU clock 920 MHz i memroy clock 1280 MHz. Poslije nije ni htjela radit moro reinstalirat drivere i sve. Valjda pi isla do 975 da imam I975 a ovak 920 kad imam I920(Salim se naravno).

a evo moj najveci

 To je čisto normalno pošto sa tim ATI clockom ne možeš napraviti overvolt GPU-a.Niti moja bez over volta neide iznad 920Mhz.A za overvolt treba posebni program koji mijenja postavke u samom BIOS-u grafe.A pošto mi to nepada napamet onda ču se morati zadovoljiti ovim blagim OC-om.No Hyperionu treba čestitati na hrabrosti za taj pohvat.Jer ja se nebi lagodno osiječao da mi grafa radi na 90°c.

Istina je oko nas,a laž još više.
15 godina
offline
RE: Vaši Heaven Benchmark rezultati
microman kaže...
ShadoW kaže...

 

 

Nije fer. Moja nece vise od GPU clock 920 MHz i memroy clock 1280 MHz. Poslije nije ni htjela radit moro reinstalirat drivere i sve. Valjda pi isla do 975 da imam I975 a ovak 920 kad imam I920(Salim se naravno).

a evo moj najveci

 To je čisto normalno pošto sa tim ATI clockom ne možeš napraviti overvolt GPU-a.Niti moja bez over volta neide iznad 920Mhz.A za overvolt treba posebni program koji mijenja postavke u samom BIOS-u grafe.A pošto mi to nepada napamet onda ču se morati zadovoljiti ovim blagim OC-om.No Hyperionu treba čestitati na hrabrosti za taj pohvat.Jer ja se nebi lagodno osiječao da mi grafa radi na 90°c.

 ???

 

Msi afterburner je običan program, neprčka ništa po biosu. U ovu seriju su ugradili neki sklop kojim se može softwareski povećavat napon pa voltmodovi netrebaju.

 


To sam se zezao da ti nebi oc-ao, pa napisao sam kidding u zagradu! Ma nije prelazila ni 50-60C.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2009 21:32 (Hyperion).
15 godina
offline
RE: Vaši Heaven Benchmark rezultati
Hyperion kaže...
microman kaže...
ShadoW kaže...

Nije fer. Moja nece vise od GPU clock 920 MHz i memroy clock 1280 MHz. Poslije nije ni htjela radit moro reinstalirat drivere i sve. Valjda pi isla do 975 da imam I975 a ovak 920 kad imam I920(Salim se naravno).

a evo moj najveci

 To je čisto normalno pošto sa tim ATI clockom ne možeš napraviti overvolt GPU-a.Niti moja bez over volta neide iznad 920Mhz.A za overvolt treba posebni program koji mijenja postavke u samom BIOS-u grafe.A pošto mi to nepada napamet onda ču se morati zadovoljiti ovim blagim OC-om.No Hyperionu treba čestitati na hrabrosti za taj pohvat.Jer ja se nebi lagodno osiječao da mi grafa radi na 90°c.

 ???

 

Msi afterburner je običan program, neprčka ništa po biosu. U ovu seriju su ugradili neki sklop kojim se može softwareski povećavat napon pa voltmodovi netrebaju.

 


To sam se zezao da ti nebi oc-ao, pa napisao sam kidding u zagradu! Ma nije prelazila ni 50-60C.

moja na ovim clockovima bude <50 ali ne zelim dirati voltazu. Jel znas mozda koliko tebi ide max bez diranja voltaze? Bit cu sretan znajuci da imam 20 FPS-ova vise od tebe u Dirt 2 hehehe (just kidding)

15 godina
offline
RE: Vaši Heaven Benchmark rezultati
ShadoW kaže...

moja na ovim clockovima bude <50 ali ne zelim dirati voltazu. Jel znas mozda koliko tebi ide max bez diranja voltaze? Bit cu sretan znajuci da imam 20 FPS-ova vise od tebe u Dirt 2 hehehe (just kidding)

 Pa kad imaš i7...

 

Neznam točno, vjerovatno kao vaše no stabilno 850/1250 (možda i više) skoro svima ide. W1zzardu na techpowerup-u u review-u je išla na 830/1250 stabilno.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2009 21:50 (Hyperion).
15 godina
offline
RE: Vaši Heaven Benchmark rezultati
Hyperion kaže...
ShadoW kaže...

moja na ovim clockovima bude <50 ali ne zelim dirati voltazu. Jel znas mozda koliko tebi ide max bez diranja voltaze? Bit cu sretan znajuci da imam 20 FPS-ova vise od tebe u Dirt 2 hehehe (just kidding)

 Pa kad imaš i7...

 

Neznam točno, vjerovatno kao vaše no stabilno 850/1250 (možda i više) skoro svima ide. W1zzardu na techpowerup-u u review-u je išla na 830/1250 stabilno.

Pa jesam rekao da se salim ; )). Pa hajde smijem i ja u nekim testovima bit bolji zar ne : )). Meni je stabilno za crysis 920/1280 i za heaven 900/1250

A do koliko smije voltaza ici. Mislim koliki je max. Nadam se da necu dirat ali cist onak da znam :P .

15 godina
offline
RE: Vaši Heaven Benchmark rezultati
ShadoW kaže...
Hyperion kaže...
ShadoW kaže...

moja na ovim clockovima bude <50 ali ne zelim dirati voltazu. Jel znas mozda koliko tebi ide max bez diranja voltaze? Bit cu sretan znajuci da imam 20 FPS-ova vise od tebe u Dirt 2 hehehe (just kidding)

 Pa kad imaš i7...

 

Neznam točno, vjerovatno kao vaše no stabilno 850/1250 (možda i više) skoro svima ide. W1zzardu na techpowerup-u u review-u je išla na 830/1250 stabilno.

Pa jesam rekao da se salim ; )). Pa hajde smijem i ja u nekim testovima bit bolji zar ne : )). Meni je stabilno za crysis 920/1280 i za heaven 900/1250

A do koliko smije voltaza ici. Mislim koliki je max. Nadam se da necu dirat ali cist onak da znam :P .

Pa preko 1250mV nebi trebao dizati nisam siguran dali je daljnje dizanje pogubno jer su grafičke osjetljivije od procesora na voltažu.

 

Svugdje vidim tih 1250mV za 1GHz nikog nisam vidio da daje više, a bome nebih ni ja želio povećavat još dok je nova novcata.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
neaktivan
offline
Update liste

Lista je updatana Osmijeh

And even in the darkest nights, I'm a Thug for Life
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2009 23:28 (Oly_E3).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Vaši Heaven Benchmark rezultati

Očekivao sam puno veći score, a dobio sam samo 2 fps-a više.

 

Šta sam napravio :

 

-instalirao x86 semdmicu

-otključao jezgru

-povisio takt za 1,076GHz u odnosu na default ili 276MHz u odnosu na prošli rezultat

 

 


I to sve za 2 fps-a.Mršti seViče

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2009 1:01 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vaši Heaven Benchmark rezultati

kad vec svi stavljaju onda cu i ja. GPU je ATI Radeon Sapphire Toxic

 

 

moj xfire: cajkoteka
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2009 10:55 (JURGOLINHO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice