BOL Pretplata Win 8.1 na Win 10

poruka: 4
|
čitano: 1.304
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
BOL Pretplata Win 8.1 na Win 10

Pozdrav! Imao sam online pretplatu na Win 8.1, te kad sam prelazio na Win 10 ne mogu pristupiti starim izdanjima. Išao sam po onim instrukcijama za vraćanje, al ništa, još ipak piše da treba platiti neku cijenu. 

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: BOL Pretplata Win 8.1 na Win 10
Aki kaže...

Pozdrav! Imao sam online pretplatu na Win 8.1, te kad sam prelazio na Win 10 ne mogu pristupiti starim izdanjima. Išao sam po onim instrukcijama za vraćanje, al ništa, još ipak piše da treba platiti neku cijenu. 

 Reinstaliraj aplikaciju i napravi sinkronizaciju. To bi trebalo biti dovoljno...

...
16 godina
offline
Re: BOL Pretplata Win 8.1 na Win 10
Miro kaže...
Aki kaže...

Pozdrav! Imao sam online pretplatu na Win 8.1, te kad sam prelazio na Win 10 ne mogu pristupiti starim izdanjima. Išao sam po onim instrukcijama za vraćanje, al ništa, još ipak piše da treba platiti neku cijenu. 

 Reinstaliraj aplikaciju i napravi sinkronizaciju. To bi trebalo biti dovoljno...

 Nope. Isto, možete ručno provjeriti account? 

 

EDIT: Probao još jednom, radi. 

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2015 11:46 (Aki).
16 godina
moderator
offline
Re: BOL Pretplata Win 8.1 na Win 10
Aki kaže...
Miro kaže...
Aki kaže...

Pozdrav! Imao sam online pretplatu na Win 8.1, te kad sam prelazio na Win 10 ne mogu pristupiti starim izdanjima. Išao sam po onim instrukcijama za vraćanje, al ništa, još ipak piše da treba platiti neku cijenu. 

 Reinstaliraj aplikaciju i napravi sinkronizaciju. To bi trebalo biti dovoljno...

 Nope. Isto, možete ručno provjeriti account? 

 

EDIT: Probao još jednom, radi. 

 Hvala ti što si javio! Bilo je već nekoliko sličnih situacija i sve su na kraju ovako završile...

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice