Bug 222

poruka: 73
|
čitano: 13.000
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Buh 222

Evo dosao mi je novi bug 222 i jako sam zadovoljan jer je glavna tema sandy bridge procesori i kompatibilne maticne sto ja kupujem uskoro

 

TEMA BROJA:

  SANDY BRIDGE

 

Intelovi procesori Core 2. generacije pod imenom Sandy Bridge trenutno se namecu kao najbolji izbor za korisnike zeljne vrhunskih performansi

U ovoj temi pozabavili su se kompletnom platformom - procesorima, maticnim plocama i prijenosnicima

 

 

To vjerojatno znate da Sandy Bridge procesori imaju integriranu graficku

 

HARD HIT:

Nvidia GeForce GTX 590

 

MSI GeForce GTX 590

 

Broj Shaderskih jezgri: 2x 512

Takt GPU-a: 607 Mhz

Memorijsko sucelje: 384-bitno

Tip i kapacitet memorije: GDRR5 2x 1,536 MB

Efektivni takt memorije: 3,42 Ghz

Videoizlazi: 3x Dl-DVI, 1x mini-DP

 

 

Takoder bila je i recenzija mticne ploce Asus Rampage III Black Edition a ovdje cu vam navesti smao karakteristike

 

Asus Rampage III Black Edition

 

Socket: LGA-1366

Cipset:X58 + ICH10R

Memorijski utori: 6 x DDR3 / max. 48 GB

Utori: 4x PCIe x16, 2x PCIe x1

SATA(Gen2 / Gen3): 6/2

Cijena: oko 3000kn

 

Isto tako tu je i kao i uvijek nagradna igra. 1.nagrada je  McAfee Encrypted USB Hard Disk FIPS 500GB, a 2.-11. McAfee Total Protection 2011. Eto prijavite se ima puno nagrada i mozda bas ostvojite nesto.

 

Spominje se hard test gamepada s force feedbackom ali eto samo cu vam napisati Bugov izbor jer nisu naveli best buy, a pobijednik je Microsoft Xbox 360 Controller for Windows-cijena mu je 279kn (Links)

 

Zaboravih napisati dalje za Sandy Bridge

 

Najbolja maticna je:  ASUS P8P67 DELUXE

 

A Best Buy su: ASROCK P67 PRO3 i MSI P67-G45

 

Ostale detalje te testove maticnih mozete vidjeti u novom broju.

 

Prvi pogled: HTC Flyer

 

Ekran: 7", 1024x600

Memorija: 32GB

Procesor: 1,5 Ghz

3G / Wi-Fi / Bluetooth / USB:  DA / DA / DA / DA

Masa: 415g

Cijena: oko 4500kn

 

Nintendo 3DS:

 

Cijena: 2250kn

 

KAKO 3D?

 

E tu vam nemogu pomoci ima dosta teksta za napisati, uglavnom na ekranu je tanak sloj(parallax-barijera) i svako oko dobija drugaciju sliku. Znaci da ako vas netko gleda kako igra on nevidi 3D. Takoder morate biti na nekoj udaljenosti kako bi vas mozak mogao spojiti tu sliku u 3D. (ukratko vise o tome u novom Bugu na str. 132)

 

 

Opceniti dojam na casopis: Naslovnica lijepo sredena, super test sndy brigde procesora, usporedba gtx 590 i hd 6990 te maticna Asus Rampage III BE

 

Eto to bi bilo to od mene, slike ubacim kad mi se fotic napuni. Nadam se da vam se svida "recenzija".

 

ispricavam se ako je malo nepregledno stalno mi izbacuje neke errore pa nemogu to srediti kako treba

 

Gamers Don't Die, They Respawn. 1,001 posts and counting...
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.4.2011 14:15 (FiCoO).
Moj PC  
15 0 hvala 17
13 godina
offline
Bug 222

ispricavam se ali nikako nemogu popraviti tablicu sa testovima tako da pricekajte malo pa cu ja to u excelu napraviti

Gamers Don't Die, They Respawn. 1,001 posts and counting...
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 222
Super, sad ne moram kupovat kad si ti sve prepisao! Daj jos i kolumnu Olega i Drage i to je to! :P
http://androoolog.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
Bug 222

Nadam se da će na kioske već sutra

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Bug 222

Citiram:

"Zabranjeno je kopiranje i prenošenje sadržaja BUG-a bez dozvole izdavača."

 

Ova tema bi mogla biti uskoro izbrisana..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
12 0 hvala 0
16 godina
offline
Bug 222

Meni jos nije stigao. {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.4.2011 14:12 (BlackDwarf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 222
DamageHigh kaže...

Citiram:

"Zabranjeno je kopiranje i prenošenje sadržaja BUG-a bez dozvole izdavača."

 

Ova tema bi mogla biti uskoro izbrisana..

Slazem se , ne znam koliko je ovo bilo pametno ......

13 godina
offline
Bug 222

sredio sam

Gamers Don't Die, They Respawn. 1,001 posts and counting...
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 222
Tomislav95 kaže...

Nadam se da će na kioske već sutra

 Bug bi na kioscima trebao biti 30/04/2011 u subotu.

 

 

Nikolina Subasic

Bug d.o.o.

16 godina
offline
Bug 222

Nagradna igra je neloša (ima 11 nagrada, tak da postoji veća mogučnost da nešto dobijem :D). Fora je i samogradnja (izrada vjetrogeneratora), a zanimljiva je i tema o starim igrama iz 80-ih, te su moderne verzije tih igara priložene na dvd-u (sve su free).

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.4.2011 19:47 (denix).
 
2 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Bug 222

Kolega koji ima pretplatu mi je donio Bug danas-sviđa mi se. Popravak nakon prošlog broja. Tko je osvojio Nokia-e?

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bug 222

imena dobitnika nokia bi trebala biti objavljena 2.svibnja na BOL-u i u bugu 223, ako se ne varam

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2011 20:44 (fighterZu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bug 222

Moze neka slikica :D

MATICNA: ASUS P5KPL AM-SE (socket 775) CPU: Intel Dual Core E5200 2.50GHz 2.50GHz(clock na 2,93 ghz) PSU: PLATINUM MS 400ATX 400W MONITOR: Samsung SyncMaster T200HD GRAFICKA: nVidia geforce 8600gt
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Bug 222

ovaj bug mi je "dobro legao", meni odličan broj! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Bug 222

Na stranici 117 spomenuli su moj nadimak na forumu.{#}

 

Ovaj put mi je glavna tema puno zanimljivija.

Unatoč glupome nadimku kojeg ne mogu promijeniti,ne igram CoD i sl.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 222

evo ga friskog i kod mene u ruci,mljac.

Heroes get remembered, but legends never dies.
14 godina
protjeran
offline
Bug 222

i meni isto jučer došo:D nije loše iako je bilo boljih brojeva...

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 222

smrc

kod mene još nije došo{#} (mislim doma)

Sil
14 godina
protjeran
offline
Bug 222

meni uvijek dođe na vrijeme, barem 3-4 dana prije nego na kioske..:D

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 222

hm

 

ja osobno sa brzinom isporuke nisam baš zadovoljan praktički mi uglavnom i dođe isti dan kad i na kisoke ili kasnije, glavni razlog moje pretplate je ustvari niža cijena{#}

Sil
14 godina
offline
Re: Bug 222
Dode ti isti dan kad i na kioske i nezadovoljan?
www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
Bug 222

meni je jučer došao , pogledao sam šta ima ali čitat cu ga u ponedjeljak preko sata kad mi bude dosadno >.<  :D   ugl svidaju mi se teme

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 222
DamageHigh kaže...
Dode ti isti dan kad i na kioske i nezadovoljan?

Pa trebalo bi po njihovim riječima stići prije zar ne, ali kao što rekoh cijena je ono sa čim sam zadovoljan, da imam više love uzeo big dvogodišnju pretplatu

Sil
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 222
Sill kaže...
DamageHigh kaže...
Dode ti isti dan kad i na kioske i nezadovoljan?

Pa trebalo bi po njihovim riječima stići prije zar ne, ali kao što rekoh cijena je ono sa čim sam zadovoljan, da imam više love uzeo big dvogodišnju pretplatu

ala radi čega se ti žališ , iionako će ti iduci broj doc za 30 dana pa ga imas kad procitat -.-

14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 222

Pa to je istina:) ali nije stvar u tome, nego ako se nešto kaže da se toga mora i držat. Kao da se dogovoriš sa nekim u ponedjeljak a on dođe u petak i kaže ti šta se žališ imaš cijeli život pred sobom {#}

Sil
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 222
Sill kaže...

Pa to je istina:) ali nije stvar u tome, nego ako se nešto kaže da se toga mora i držat. Kao da se dogovoriš sa nekim u ponedjeljak a on dođe u petak i kaže ti šta se žališ imaš cijeli život pred sobom {#}

 

Pa nigdje ti ne piše niti se igdje tvrdi da pretplatom sigurno dobiješ broj prije nego dođe na kioske...

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 222
dekstroza kaže...
Sill kaže...

Pa to je istina:) ali nije stvar u tome, nego ako se nešto kaže da se toga mora i držat. Kao da se dogovoriš sa nekim u ponedjeljak a on dođe u petak i kaže ti šta se žališ imaš cijeli život pred sobom {#}

 

Pa nigdje ti ne piše niti se igdje tvrdi da pretplatom sigurno dobiješ broj prije nego dođe na kioske...

 

Točno

14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 222

Ako je istina to što kažeš onda povlačim svoje tvrdnje, a istina je zapisana u Bugu :).

No dosta o tome, samo da pohvalim Bug na mogućnosti listanja starih brojeva u elektronskom obliku a još više pohvala na obavijesti o tome:)

Sil
16 godina
offline
Bug 222

Uzeo pretplatu, dosao mail da cu dobiti za 5 mj broj prije kraja ovog mjeseca, postar prosao i opet praznih ruku dosao... {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2011 14:17 (BlackDwarf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 222
BlackDwarf kaže...

Uzeo pretplatu, dosao mail da cu dobiti za 5 mj broj prije kraja ovog mjeseca, postar prosao i opet praznih ruku dosao... {#}

Ja novi, friški pretplatnik...i ponadao sam se da će možda nekako stić jučer npr...ali nema ga, ni jučer ni danas...nema mi druge nego čekat ponedjeljak.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice