Bug 232

poruka: 26
|
čitano: 5.925
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Bug 232

Stigao je novi broj našeg omiljenog časopisa.

 

Glavna tema je kako zaraditi na internetu, nagradna igra nam donosi 2x PSVita i 1xPSP,u Bug lab su pristigle Radeon HD 7950 3 Gb,a testiraju se procesori do 1000 kn i mini ITX MBO i kučišta.

 

Ovaj broj je natrpan procesorima,grafama,laptopima,SSD-ima tako da će hardverski sladokusci doći na svoje.

 

Raspravlja se i o piratluku,ACTA-i,a pojavio se i vodič za kupovinu prijenosnika.

 

 

 

Kupite novo Smilje & Bugovlje i uživajte. {#}

 

 

 

SK crew
Moj PC  
16 0 hvala 2
12 godina
odjavljen
offline
Bug 232
Stigao, OMFG tema broja. :O
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bug 232

Jej, stigao je onaj dan u mjesecu!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bug 232

I meni stigao novi Bug.

 

 

Imam samo malu pritužbu na kurirsku službu koja ga dostavlja.Jednom su mi ga nagurali u kaslić i operacija vađenja je trajala sigurno 5min kako se zaglavio.Naravno da se dosta poderao.Danas ga je čovjek nagurao između betonskog stupa(hrapavog) i kaslića(razmak 10-tak cm) i dok sam ga vadio poderao se na vrhovima prvih par stranica.Samo da bude malo nježnije ostalo je sve super :) 

 

 

Tema broja mi se sviđa,sadržaj je pun zanimljivih stvari kao i uvijek. :) Sve pohvale 

Fitness osobni trener - Više informacija na PM //Trenutno treniram: tnakir
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bug 232
Hrvojestr kaže...

I meni stigao novi Bug.

 

 

Imam samo malu pritužbu na kurirsku službu koja ga dostavlja.Jednom su mi ga nagurali u kaslić i operacija vađenja je trajala sigurno 5min kako se zaglavio.Naravno da se dosta poderao.Danas ga je čovjek nagurao između betonskog stupa(hrapavog) i kaslića(razmak 10-tak cm) i dok sam ga vadio poderao se na vrhovima prvih par stranica.Samo da bude malo nježnije ostalo je sve super :) 

 

 

Tema broja mi se sviđa,sadržaj je pun zanimljivih stvari kao i uvijek. :) Sve pohvale 

 Meni se malo podere omot u sandučiću iako sam ga obložio gumom. Ali Bug uvijek bude neoštećen (što je najvažnije).

SK crew
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 232

Zanimljiv broj, baš me zanimaju utisci redakcije u vezi Radeonke {#}

Koja mrcina od grafičke.

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
13 godina
moderator
offline
Re: Bug 232
Hrvojestr kaže...

I meni stigao novi Bug.

 

 

Imam samo malu pritužbu na kurirsku službu koja ga dostavlja.Jednom su mi ga nagurali u kaslić i operacija vađenja je trajala sigurno 5min kako se zaglavio.Naravno da se dosta poderao.Danas ga je čovjek nagurao između betonskog stupa(hrapavog) i kaslića(razmak 10-tak cm) i dok sam ga vadio poderao se na vrhovima prvih par stranica.Samo da bude malo nježnije ostalo je sve super :) 

 

 

Tema broja mi se sviđa,sadržaj je pun zanimljivih stvari kao i uvijek. :) Sve pohvale 

Poštovani, Vaša primjedba na dostavu časopisa je proslijeđena odgovornima u dostavnu službu.

 

Pozdrav

Vesna Ujaković

BUG d.o.o.

Odjel pretplate i distribucije

14 godina
offline
Bug 232

stvarno ovaj odjel pretplate i distribucije odlično funkcionira, čak se prate teme na forumu...

svaka čast {#}

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
Moj PC  
9 0 hvala 1
16 godina
offline
Bug 232

Bug ekipi hvala na temi mini itx. {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bug 232
Hrvojestr kaže...

 

Imam samo malu pritužbu na kurirsku službu koja ga dostavlja.Jednom su mi ga nagurali u kaslić i operacija vađenja je trajala sigurno 5min kako se zaglavio.Naravno da se dosta poderao.Danas ga je čovjek nagurao između betonskog stupa(hrapavog) i kaslića(razmak 10-tak cm) i dok sam ga vadio poderao se na vrhovima prvih par stranica.Samo da bude malo nježnije ostalo je sve super :) 

Ovo je glavni razlog zbog kojeg sam odlazim po svoj primjerak. Imam izuzetno loše iskustvo s dostavom časopisa (stručna tematika i nema veze s BUG-om), ako bi 1 od 5 preživio uguravanje u kaslića bio sam izuzetno sretan. Na kraju sam odustao od pretplate jer jedan broj sam morao poderati kako bih ga izvukao van.

 

Mini ITX je pun pogodak, barem u mom slučaju. Sam sam zainteresiran za takvu kombinaciju a i frend se zapalio. Možda nešto iskemijamao.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bug 232
mario.L_hr kaže...

 

Ovo je glavni razlog zbog kojeg sam odlazim po svoj primjerak. Imam izuzetno loše iskustvo s dostavom časopisa (stručna tematika i nema veze s BUG-om), ako bi 1 od 5 preživio uguravanje u kaslića bio sam izuzetno sretan. Na kraju sam odustao od pretplate jer jedan broj sam morao poderati kako bih ga izvukao van.

 

Mini ITX je pun pogodak, barem u mom slučaju. Sam sam zainteresiran za takvu kombinaciju a i frend se zapalio. Možda nešto iskemijamao.

 Šteta što si odustao od pretplate. Još je meni bilo čudno kako sam ja dobio svoj broj a ti nisi otvorio temu.

SK crew
13 godina
offline
Re: Bug 232
Meni isto prije bug nije ostajao citav nakon guranja u sanducic, al moram priznat da su zadnja 2-3 broja dosla citava u kucu. Sad je to bug se smanjio ili moj sanducic poveco ili postar skuzio kako bug ugurat bez paranja.
AMD u <3 Intel u C===3
12 godina
odjavljen
offline
Bug 232
Meni dostavlja neki tip ni p od poštara! xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bug 232
Pranja kaže...

 Šteta što si odustao od pretplate. Još je meni bilo čudno kako sam ja dobio svoj broj a ti nisi otvorio temu.

Nisam ja odustao od pretplate na BUG već od pretplate na stručni časopis.

 

Još jučer je gđa. Vesna poslala e-mail da mogu doći po novi broj ali nije mi bilo usput pa sam ga danas pokupio.{#}

 

Ne znam koliko su u BUG-u zainteresirani ali ja svima preporučam pretplatu na način da sam odeš po svoj primjerak.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
16 godina
offline
Bug 232

I meni je dns stigao Bug, Pohvale redakciji ! :) 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.2.2012 16:50 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 232

Do prošlog mjeseca uvijek mi je stizao prije nego što bi došao na kioske, što je bio i jedan od razloga zašto sam uzeo pretplatu. U veljači mi nije nikako stizao pa mi je moj primjerak poslala vrlo ljubazna i poduzetna Vesna Ujaković iz odjela pretplate i distribucije. Naknadno mi ga je dostavila i dostavna služba negdje oko 08.02. Izgleda da opet ovaj mjesec ista priča, još ga nema, a vi već pročitali sve. Jao...  {#}

13 godina
neaktivan
offline
Bug 232

uzeo ga(nisam platio,dobio sam) samo radi procesora da vidim i ocekivao sam da ce biti amd 960t

a niti jedan phenom nisu uvrstili u test.

zatvorio bug i stavio ga sastrane,

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Bug 232

kupujem ga zbog nagradnih igara, pa tako i ovaj zadnji. {#}

 

test Hd 7950 povrsno "odradjen".

 

DVD odmah recikliram, ne znam sto ga vise uopce stavljaju !?

 

nisam pokrenuo zadnjih dvadesetak BUG DVD-a

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2012 18:29 (Budokai).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug 232
live4cro kaže...

uzeo ga(nisam platio,dobio sam) samo radi procesora da vidim i ocekivao sam da ce biti amd 960t

a niti jedan phenom nisu uvrstili u test.

zatvorio bug i stavio ga sastrane,

 

Phenomi nisu uvršteni test iz razloga što ih u trenutku izrade testa nitko nije mogao ustupiti na testiranje. To ne uključuje samo informatičke trgovine s kojima surađujemo (a njih je mnogo), već smo procesore tražili i od AMD-a direktno. Nažalost, još uvijek ne testiramo nešto čega nema na tržištu :)

Work is for people who suck at video games.
14 godina
neaktivan
offline
Bug 232

Prekjucer kad sam kupovao Bug na kiosku koji god uzmem nema DVD-a... veli meni prodavacica na kiosku kao ona ih vadi jer ih djeca kradu.. LOL...  *ebote nisam znao da i to kradu {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
moderator
offline
Re: Bug 232
dasoo988 kaže...

Prekjucer kad sam kupovao Bug na kiosku koji god uzmem nema DVD-a... veli meni prodavacica na kiosku kao ona ih vadi jer ih djeca kradu.. LOL...  *ebote nisam znao da i to kradu {#}

Poštovani, molimo Vas javite nam o kojem kiosku se radi.

 

 

Vesna Ujaković

BUG d.o.o.

Odjel pretplate i distribucije

pretplata@bug.hr

 

13 godina
offline
Bug 232

Vidim nisam jedini koji nije zadovoljan sa dostavljačkom službom. Dosta pretplatnika ima problema da im ne dođe Bug ili da im je naguran u sandučić. Isti problem imam i sam, doslovno skoro svaki mjesec kontaktiram "A1 Direkt" jer ili mi naguraju Bug ili Mrežu u sandučić da se to nakon "izvlačenja" ne može listat, ili časopis ne dođe uopće. Zadnjih par puta ih nisam kontaktirao preko Bugove pretplate, nego direktno, i svaki put mi ljubazna gospodična kaže kako će pokušati to srediti, ali idući mjesec opet ista priča. Kupio sam si veliki sandučić samo zbog toga i sad imam dva, jedan za Bug i Mrežu, jedan za ostalu poštu {#} . Međutim, nisam još dobio novi Bug, a sad vidim da je svima stigao, i pretplatnicima i kioscima (a živim u Zagrebu). Sačekat ću do ponedjeljka ili utorka, pa ako ne dođe (a sigurno neće), onda ću morati kontaktirati odjel pretplate.

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Bug 232
dasoo988 kaže...

Prekjucer kad sam kupovao Bug na kiosku koji god uzmem nema DVD-a... veli meni prodavacica na kiosku kao ona ih vadi jer ih djeca kradu.. LOL...  *ebote nisam znao da i to kradu {#}

I meni je jednom tako bilo. Povadili sve DVD-ove. Ako kradu, pa isto im je ukrali bug bez DVD-a ili sa DVD-om... {#}

 

milinho kaže...

Vidim nisam jedini koji nije zadovoljan sa dostavljačkom službom. Dosta pretplatnika ima problema da im ne dođe Bug ili da im je naguran u sandučić. Isti problem imam i sam, doslovno skoro svaki mjesec kontaktiram "A1 Direkt" jer ili mi naguraju Bug ili Mrežu u sandučić da se to nakon "izvlačenja" ne može listat, ili časopis ne dođe uopće. Zadnjih par puta ih nisam kontaktirao preko Bugove pretplate, nego direktno, i svaki put mi ljubazna gospodična kaže kako će pokušati to srediti, ali idući mjesec opet ista priča. Kupio sam si veliki sandučić samo zbog toga i sad imam dva, jedan za Bug i Mrežu, jedan za ostalu poštu {#} . Međutim, nisam još dobio novi Bug, a sad vidim da je svima stigao, i pretplatnicima i kioscima (a živim u Zagrebu). Sačekat ću do ponedjeljka ili utorka, pa ako ne dođe (a sigurno neće), onda ću morati kontaktirati odjel pretplate.

Nisu svi pretplatnici još dobili, ovaj put izgleda svima kasni dostava.

Yes, I am a WEB DESIGNER! No, I won't make you a website for FREE!
12 godina
protjeran
offline
Re: Bug 232
Ivan M. kaže...

I meni je jednom tako bilo. Povadili sve DVD-ove. Ako kradu, pa isto im je ukrali bug bez DVD-a ili sa DVD-om... {#}

 

Tijekom svih godina još za to nisam čuo. Barem kada je BUG u pitanju. Možda nam kiosk štiti BUG Security?

16 godina
offline
Re: Bug 232

Hm, nije nitko komentirao kolumnu Ante Vrdelje? Točnije njen početak. Mislim da se u zadnjih 6-9 mjeseci počelo dešavati da u tisak prođu precrtane riječi ili više njih, ali ne kao geg, nego više kao greška u komunikaciji lektora, urednika i grafičara koji radi prijelom. Ne sjećam se da se to prije događalo.

 

Ovoga puta je stvarno bila in your face greška, očita i lagano neprimjerena šala.

 

Heeee, glavni uredniče, valja čitati tekstove prije nego li odu u tisak ;)

16 godina
moderator
online
Re: Bug 232
Crayox kaže...

Hm, nije nitko komentirao kolumnu Ante Vrdelje? Točnije njen početak. Mislim da se u zadnjih 6-9 mjeseci počelo dešavati da u tisak prođu precrtane riječi ili više njih, ali ne kao geg, nego više kao greška u komunikaciji lektora, urednika i grafičara koji radi prijelom. Ne sjećam se da se to prije događalo.

 

Ovoga puta je stvarno bila in your face greška, očita i lagano neprimjerena šala.

 

Heeee, glavni uredniče, valja čitati tekstove prije nego li odu u tisak ;)

Vrdeljini tekstovi su tako dobri da objavljujemo i ono što autor odbaci! {#}

 

Ali imaju i jednu manu - traže čitatelje koji su im dorasli... {#}

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2012 21:34 (Miro).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice