BUG broj 269

poruka: 3
|
čitano: 6.113
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
BUG broj 269

Danas mi je stigao novi broj Buga i mogu reć da je odličan koliko sam vidio na brzinu ga prelistavši.

Teme su vrlo zanimljive (barem meni) i moram reć da ste se u zadnjih nekoliko brojeva dobrano popravili i vraćate se na puteve stare slave.

Posebno mi se svidila tema vezana uz vodena hlađenja.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
3 0 hvala 5
16 godina
offline
BUG broj 269

Možda malo kasno palim, ali sigurno ste već i sami primijetili grešku na str. 121 gdje je u opisu konfiguracije za igraće računalo dvaput stavljen tekst o napajanju (slika). Može li se negdje pronaći tekst za SSD? Kada se zbroje sve cijene komponenti, nedostaje 140 kn da bi ukupna cijena (6150 kn) odgovarala zbroju cijena komponenti. Pretpostavljam da je onda SSD koštao 639 kn?

 

Isto tako, za svaku komponentu piše cijena, ali nigdje iz kojeg su dućana nabavljene?

Greška? Greška?
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2015 22:04 (MSX).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
BUG broj 269

Davno nisam pronašao toliko interesantnih članaka, koliko ih je bilo u ovom broju. Bravo!

 

Vezano uz temu Hakiranje omiljenih aplikacija, evo još jedna fora za one koji nisu znali da postoji u Windowsima 7 nadalje (a meni jako praktična): kako dobiti opciju Command prompt na nekom folderu.

Držiš tipku Shift i klikneš desnim klikom na neki folder. U padajućem izborniku odabereš Open Command window here.

 

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
Moj PC  
1 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice