Bug i Windows 10?

poruka: 9
|
čitano: 4.238
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Windows 10?

Hoće li štimati na desetki online izdanje buga?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Windows 2010?

Naslov je fail godine 

Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Windows 2010?

Da, jbg, pomiješale su mi se oznake za MS Office i Windows. 

No, hoće li biti Bug za Windows 10?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Windows 2010?
svjetlosni_mikroskop kaže...

Da, jbg, pomiješale su mi se oznake za MS Office i Windows. 

No, hoće li biti Bug za Windows 10?

 Da, sve radi na isti način kao i na Windowsima 8.1

 

Uostalom, preuzmi aplikaciju i isprobaj je - besplatna je (a i ljetno posebno izdanje Bug[2] je besplatno i pogodno za testiranje):

 

https://www.microsoft.com/hr-hr/store/apps/bug-mreza/9wzdncrdcj50

...
9 godina
offline
Re: Windows 2010?

Hvala. :)

9 godina
offline
Bug i Windows 10?

Eto sam pronašla aplikaciju digitalnog Buga i na desetki, ali mi ne nudi moje časopise (na koje sam pretplaćena) na preuzimanje već bih ih morala ponovno kupiti. Prijaviti se isto ne mogu, a ni sinkronizacija računa ne pali. Ne znam što da napravim da dođem do njih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug i Windows 10?
svjetlosni_mikroskop kaže...

Eto sam pronašla aplikaciju digitalnog Buga i na desetki, ali mi ne nudi moje časopise (na koje sam pretplaćena) na preuzimanje već bih ih morala ponovno kupiti. Prijaviti se isto ne mogu, a ni sinkronizacija računa ne pali. Ne znam što da napravim da dođem do njih.

 Molio bih vas da nadogradite aplikaciju, te potom ponovite sinkronizaciju. Javite da li je nakon toga sve u redu?

...
13 godina
neaktivan
offline
Bug i Windows 10?

Na čak tri računala pod Windowsima 10 (od toga jedno nije nadogranja nego "čista" instalacija) ne mogu pokrenuti digitalni BUG. Napravio deinstalaciju (nekoliko puta) pokušao sinkronizirati račun ali kod svakog pokušaja me izbaci iz aplikacije zar ću radi toga morati instalirati virtualni 8.1 ili postoji riješenje.

gp

gp
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug i Windows 10?
gp273 kaže...

Na čak tri računala pod Windowsima 10 (od toga jedno nije nadogranja nego "čista" instalacija) ne mogu pokrenuti digitalni BUG. Napravio deinstalaciju (nekoliko puta) pokušao sinkronizirati račun ali kod svakog pokušaja me izbaci iz aplikacije zar ću radi toga morati instalirati virtualni 8.1 ili postoji riješenje.

gp

 Prethodni čitatelj mi je javio da nakon što je napravljena manja izmjena, skinuo je iznova app, sinkronizirao se i sve mu je proradilo.

Probali smo i sami - radi nam sve normalno na Win 10, tako doista ne znam što se kod tebe zbiva? :(

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice