Bug.hr na Microsoft Book-u

poruka: 8
|
čitano: 1.753
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Bug.hr na Microsoft Book-u

Danas sam imao priliku da testiram Microsoft Book i usput sam napravio par slika sa Bug.hr. Laptop kao i svaki laptop. Iskreno nista posebno, pogotovo kad se uzme u obzir cijena. Oleg je opet udario u sridu.

 

Bug na Microsoft Book Bug na Microsoft Book
 
4 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Bug.hr na Microsoft Book-u

Naslov bi zapravo trebao biti Bug.hr na Microsoftovu Booku, ali nećemo cjepidlačiti! :D

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
Moj PC  
1 10 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bug.hr na Microsoft Book-u
Arendelle kaže...

Naslov bi zapravo trebao biti Bug.hr na Microsoftovu Booku, ali nećemo cjepidlačiti! :D

 

Predivno zvuči majkrosoftovu 

keepir.blogspot.com
8 godina
odjavljen
offline
Re: Bug.hr na Microsoft Book-u
JokeKralj kaže...

 Predivno zvuči majkrosoftovu 

Slično kao ti misle i marketinški stručnjaci većine domaćih tvrtki pa tako imamo "Podravka juhe" (umjesto Podravkinih juhâ), "PIK salame" (umjesto PIK-ovih ili Pikovih salamâ), a nađu se čak i "Konzum akcije" (umjesto Konzumovih akcijâ). Jedino Gavrilović proizvodi Gavrilovićev kulen - najbolji kulen zaslužuje i kakvu-takvu lekturu. :Đ

 

P. S. Jedna packa ide i Instar informatici, trgovini čija se reklama vrti i na Bugu, a koja u reklami prodaje "HP računala". HP-ova računala, zaboga!

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
16 godina
offline
Bug.hr na Microsoft Book-u

Uuuuu wee have gramar nazi here koji trola bzvz...

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2015 15:28 (4mal).
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bug.hr na Microsoft Book-u
Adin kaže...

Danas sam imao priliku da testiram Microsoft Book i usput sam napravio par slika sa Bug.hr. Laptop kao i svaki laptop. Iskreno nista posebno, pogotovo kad se uzme u obzir cijena. Oleg je opet udario u sridu.

 

Nakon druženja u Best Buyu (koji je vjerojatno trajao možda pola sata) si došao do ovog zaključka? lol nhf ali nebuloza...pod svaki laptop misliš na MBP 2015 (koji nema touch), Thinkpad X (kojeg muče driveri i nema pravu grafu), 

VAIO Z Canvas (koji jednako košta, a opet nema pravu grafu, niti MS paket), XPS 12 (koji je istina bog jedini "bestbuy" zbog nešto niže cijene, ali o izradi se još ništa ne zna i praktički nije izašao)

 


Tako da mi zbilja nije jasno koji je to laptop (transformer!!!) zapravo kao i MS Surface Book...a da košta bitno manje 

 

P.S. Uračunaj da ima all-day bateriju (6h SOT) bolju nego bilo koji smartphone praktički (9% drop po satu), full aluminijsku (legura 9000) izradu, 99% sRGB ekran, full MS paket + ključni updatei, 0.73KG mase bez tipkovnice...a o i7 16GB + nVidia modelu da ne pričam performance-wise...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2015 18:49 (Mitch).
13 godina
offline
Re: Bug.hr na Microsoft Book-u
Mitch kaže...
Adin kaže...

Danas sam imao priliku da testiram Microsoft Book i usput sam napravio par slika sa Bug.hr. Laptop kao i svaki laptop. Iskreno nista posebno, pogotovo kad se uzme u obzir cijena. Oleg je opet udario u sridu.

 

Nakon druženja u Best Buyu (koji je vjerojatno trajao možda pola sata) si došao do ovog zaključka? lol nhf ali nebuloza...pod svaki laptop misliš na MBP 2015 (koji nema touch), Thinkpad X (kojeg muče driveri i nema pravu grafu), 

VAIO Z Canvas (koji jednako košta, a opet nema pravu grafu, niti MS paket), XPS 12 (koji je istina bog jedini "bestbuy" zbog nešto niže cijene, ali o izradi se još ništa ne zna i praktički nije izašao)

 


Tako da mi zbilja nije jasno koji je to laptop (transformer!!!) zapravo kao i MS Surface Book...a da košta bitno manje 

 

 Ti si sam sebi oprecan.Naveo si sve razloge koje je u 30min mogao vidjeti. Touch,odmah.Driveri i prava graf takoder odmah,kvaliteta izrade odmah.

Osim toga MPB 2015 nije konkurent jer jos nije izasla nova verzija,od 2012 izgled se nije mjenjao... (nova verzija ce vjv imat Sharpov zaslon,Skylake,14",bla bla).

 

A to laptop transformer,sto je sljedece onda? 27" monitor koji je zapravo veliki tablet? Kapitalizam i konzumerizam at it's finest...  (i to jos uz sve cloud servise koji su danas besplatni i ogromni po pitanju prostora)

 

I izgled je teska kopija,tipkovnica,zaslon...ako nije od Apple-a,onda je od Dell-a i tako u krug.

 

 

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2015 21:34 (ivanoile).
15 godina
offline
Re: Bug.hr na Microsoft Book-u
ivanoile kaže... 

 Ti si sam sebi oprecan.Naveo si sve razloge koje je u 30min mogao vidjeti. Touch,odmah.Driveri i prava graf takoder odmah,kvaliteta izrade odmah.

Osim toga MPB 2015 nije konkurent jer jos nije izasla nova verzija,od 2012 izgled se nije mjenjao... (nova verzija ce vjv imat Sharpov zaslon,Skylake,14",bla bla).

 

A to laptop transformer,sto je sljedece onda? 27" monitor koji je zapravo veliki tablet? Kapitalizam i konzumerizam at it's finest...

 

 Lol ako mislis da ce prosjecni kupac laptopa ici gledat Surface Book i kupiti ga onda zbilja....ovo je uskoprofesionalan uredaj i zato ima takvu cijenu.

 

Uzmi ga u ruke pa ces vidjet zasto svugdje slovi kao "ultimate laptop"....Ostatak necu komentirati (oces reci da je boldano sve bilo lose na njemu, a ne top-of-the-line?)

 

 

Zar ti ne vidis smisao u 13" uredaju tankih bezela, iznimno prenosivom s prakticki najvisim performansama na trzistu? omg...

 

Ali dobro, ja sam svoje argumente iznio...iznesite vi vase, nadite mi Skylake i7, 256GB (1024/1024 ssd), 3000x2000 sRGB 99% touch ekran pristojne prenosive dijagonale, kamerama, GDDR4 RAMom, miniDPom, vrhunske, magnezijske izrade s baterijom koja dura kao najbolji smartphonei...za 2099 USD (s tipkovnicom koja je isto magnezijske! legure, s 2 USB 3.0 porta, USB C portom,

 

 

Bit ce mi drago kupiti ga odmah prije ovog uredaja.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2015 21:39 (Mitch).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice