Cijena Bug časopisa

poruka: 288
|
čitano: 112.032
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Cijena Bug časopisa
Coutinho kaže...

Vama je puno 35 kuna,vi koji idete na posao i imate neki izvor svojih prihoda.Nama u BiH gdje časopis košta 11 KM (44 kune) nije nimalo bolje.Ja sam naime četrnaestogodišnjak koji mora roditelje žicati svaki mjesec 11 KM (44 kune).

Ovo je offtopic ali molim te ispuni si moj pc pravilno a ne glupostima...

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
15 godina
offline
Re: Cijena Bug časopisa
CroVandal kaže...
Coutinho kaže...

Vama je puno 35 kuna,vi koji idete na posao i imate neki izvor svojih prihoda.Nama u BiH gdje časopis košta 11 KM (44 kune) nije nimalo bolje.Ja sam naime četrnaestogodišnjak koji mora roditelje žicati svaki mjesec 11 KM (44 kune).

Ovo je offtopic ali molim te ispuni si moj pc pravilno a ne glupostima...

Ti si taj koji valja gluposti. Psssst

Nesto mi se dogadja. Dopiydilo mi je piydit :(
14 godina
offline
Re: Cijena Bug časopisa

Nekuzim jesi ti to na mene mislio!? jesi ti pogledao sto ima pod moj pc naravno ocito je da laze posto komponente nisu kompaktibilne ali da nekome pise 5970 pod moj pc i onda se zali na cijenu bug-a!!! EPIC inace ovo je njegov pc nista cudno jel...

Procesor: Intel Core i3-530(4M Cache 2,93 GHz

Grafička:ATI Radeon HD 5970

Matična: Asus Sabertooth x58

RAM:4 GB

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
16 godina
protjeran
offline
Cijena Bug časopisa

Časopis BUG se ne "kupuje" !!

 

Bug se voli !

 

Ljubav se novcem ne može platiti.

Sinu sam dao ime ŠOKRE ! Sad mu je u školi nadimak KREŠO.
Moj PC  
7 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Cijena Bug časopisa
Mentalist kaže...

Sada u kuci imam BUG-ova u vrijednosti od 187 KM, a imam jako malo BUG-ova.

 

Volim BUG, ali ne znam sto cu.

 

P.S.

 

Jos veca glupost su one novine o autima, ali doduse njih kupuju glupi ljudi, pa ih zato toliko ima.

A da se nisi ti malo glup rodio?

15 godina
neaktivan
offline
Cijena Bug časopisa

a da se možda izbaci dvd uz svaki broj bug-a (smanji cijena časopisa) ali da se uz bug dobije nešto tipa "promotivni kod" koji ukucaš i skineš stvari koje bi se inaće dobile uz dvd?

mobitel nije mobitel bez wifi-a :D
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Cijena Bug časopisa

Koja je poenta toga kad ionako te iste stvari uredno skines sa stranica proizvodjaca.

:)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Cijena Bug časopisa
logic kaže...

Koja je poenta toga kad ionako te iste stvari uredno skines sa stranica proizvodjaca.

sve tvori nekakvu cjelinu?

13 godina
neaktivan
offline
Cijena Bug časopisa

Nepotrebnu cjelinu...

 

 

A ovo sa promotivnim kodom, pa poanta toga i jeste to da dobijes na  DVDu, nema svatko danas par MB prometa za utrositi na to -.-

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Cijena Bug časopisa
SpyGi kaže...
miki1981 kaže...
SpyGi kaže...

Autore postujem tvoje misljenje i brigu ali moras shvatiti jednu stvar,nije isti osjecaj skinuti PDF BUG i pomirisati miris svjeze ostampanih novina u jutro kad stignu prve na trafiku i uz to ih poceti citati uz jutarnju kaficu. Ja kontam da vam je modernizacija svima udarila u glavu ali bez nekih tradicionalnih stvari se ne moze.

Ma ne radi se tu njemu o modernizaciji, nego o izdvajanju tih 35 kuna svaki mjesec. Pa predlažu riješenja kako bi možda moglo pojeftiniti.

I to kužim, ima masu ljudi kojima 35 kuna puno znači, a kada si u takvoj situaciji BUG ti sigurno nije na listi prioriteta, kao ni bilo koji časopis naravno.

Ali gledano većinski 35 kn očito nije previše jer da je pala bi prodaja pa bi  iBUG bio u velikim problemima. Meni osobno to je sasvim korektna cijena. Ali kažem, razumijem i one kojima je to puno i imaju puno važnijih stvari kamo potrošiti novce, a novaca nema...

Razlog zato sto te novine toliko kostaju je sljedeci,BUG su jedine ozbiljne (ako ne i jedine) informaticke novine u HR,BiH i Srbiji i zato toliko kostaju...dok ovih medijskih ima preko 100 i kostaju jako malo zato sto ih ogromna masa uzima (moja mama uzima po 5 na dan) a BUG opet uzima manja masa ljudi i zato je cijena malo visa,pa zamislite da se jos snizi cijena mislite li vi da bi urednistvo imalo ikakvog profita ? NE BI ! Ja stojim potpuno iza ove cijene od 35kn za koju mislim da je i vise nego postena.Pa urednik BUGa je isao i u Las Vegas na CES samo da bi ucinio BUG sto boljim i zanimljivijim za citanje. Jbg kontam i ja da neko nema novaca ali takav je zivot ako sebi nesto ne mozes priustiti nemoj ni uzimati,nemoj kukati i probavati sniziti cijenu necega sto kosta onoliko koliko treba kostati.

a je, stvarno mu je teško palo, guzica malo svijeta vidjela na službeni račun...{#}

inace, sasvim je meni ok cijena..al iznad toga ne bi se smjelo ići...{#}

Psssssst Zecovi spavaju
14 godina
neaktivan
offline
Cijena Bug časopisa

Cijena BUG-a možda je malo 'veća', ali zato se barem dobije kvaliteta i pouzdanost, da ne kažem i pismenost novinara, za razliku od časopisa koji su cjenom između 10 i 20 kn i u kojima pišu ljudi koji ne znaju ni pisati a kamo da još znaju o čemu uopće pišu!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cijena Bug časopisa

Ma ljudi moji, koji je vama svima vrag??! O kakvom ukidanju DVD-a koji dolazi uz BUG i o kakvom snižavanju cijene govorite??!

Pa 35kn mjesečno uopće nije previše! Dobiješ kvalitetu, pouzdanost i na kraju onaj užitak čitanja novog broja u rukama, a ne na ekranu!

I pametan vam je prijedlog o tome kako bi bilo dobro da se maknu Demo igre s DVD-ova - pravi izgovor za nelegalno skidanje igara s interneta i piratiziranje ( čast iznimkama )! Po meni bi se broj Demo igara trebao povećati, a ne smanjiti ili ukinuti!

 

Ako ti je 35kn puno, nemoj kupovat ili surfaj internetom u potrazi za informacijama! Nije meni bogzna kakva plaća, ali mjesečno mi nije previše izdvojit 35kn za jedan časopis kao što je BUG! Osim toga, puno toga sam naučila čitajući BUG - na hrvatskom jeziku, a ne nekom tamo na internetu za koji moram potrošit vremena i vremena za ga prevest i tek onda skužit o čemu se radi!

BUG sam počela čitat i kupovat u veljači 2008. iz čiste znatiželje, kako BUG, tako i Vidi i PC Chip! Plaća mi je tada bila jedva 550kn ( sada je nešto viša, radim honorarno na ugovor ) - unatoč tome, otada redovno kupujem sva 3 časopisa! Pa ako meni nije skupo i previše i ne kukam i ne žalim se na cijenu, onda ne znam šta vi ostali želite...

 

Lijep pozdrav svima!

Garfield - Život je kao Ferrari, prolazi prebrzo... Ali to je u redu, jer ionako nemaš dovoljno novaca za njega...
 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Cijena Bug časopisa
Bug ne kupujem samo zbog jednog...

Puno previse reklama...
I premalo kolumni...
Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
13 godina
offline
Re: Cijena Bug časopisa
EnlightenedPhoenix kaže...
Bug ne kupujem samo zbog jednog...

Puno previse reklama...
I premalo kolumni...

Ma meni čak ni to nije razlog da bi mu se cijena smanjivala ili nešto drugo ili treće... Danas je normalno da je sve puno kojekakvih reklama kada to donosi određen novac...

Ali ovo što neki govore, nema veze s mozgom...

Garfield - Život je kao Ferrari, prolazi prebrzo... Ali to je u redu, jer ionako nemaš dovoljno novaca za njega...
13 godina
neaktivan
offline
Cijena Bug časopisa

Tebi to nije razlog.

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Cijena Bug časopisa
EnlightenedPhoenix kaže...
Bug ne kupujem samo zbog jednog...

Puno previse reklama...
I premalo kolumni...

kupi si Globus pa čitaj kolumne Željka Malnara ....

 

Bug je informatički časopis koji nas opskrbljuje informatičkim informacijama, a za filozofe postoje druge tiskovine i drugi web forumi.

 

evo primjer; puno se po raznim forumima trabunja te ovaj SSD je pravi, te onaj je, (pa i na ovom forumu, sve sami eksperti ;) ) ovdje je EGO u crvenom, većina forumaša misli da baš oni puno znaju, a većina pojma nema kad treba dat neko konkretnije objašnjenje o nekom komadu hardvera ili softvera.

za 35 kn ste dobili iscrpan izvještaj, recenziju 27 SSD -ova koja sama vrijedi 35 kuna.

 

ovdje na forumu nisam pročitao tako kvalitetno obješnjenu usporedbu između GTX 560ti i HD 6950 1 GB, objašnjenja o tome da relativno visok OC GTX 560 ti ne daje isto tako visok pomak u performansama itd...

 

nisam nikad sebe smatrao za inf gurua a dečki koji rade recenzije hardvera u Bug-u su "mali" genijalci i uvijek nešto kvalitetno napišu što ne mogu pročitati nigdje na webu.

 

vjerojatno negdje nešto kvalitetno i piše ali lakše je kupiti Bug, dati tih jadnih 35 kn i imati 100% točnu informaciju.

Sinu sam dao ime ŠOKRE ! Sad mu je u školi nadimak KREŠO.
13 godina
offline
Re: Cijena Bug časopisa
Evo da se i ja prikljucim... BUG ne kupujem bas svaki mjesec al ga kupim kad mi se svidi neka tema... a sto se tice cjene mozda bi mogli malo smanjit cjenu pa bi vise ljudi kupovalo BUG... I onda bi oni opet bili u plusu a mozda i vise zaradivali. ;)
15 godina
offline
Cijena Bug časopisa

Ja ga kupujem samo radi arhive, samo nekad prolistam i to je to.

 

Mislim da ću možda čak odustat od kupovine, jer ipak sve je na net-u. BUG u biti svaki puta kasni za mjesec dana, samo čitam ono što sam već pročitao na net-u.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cijena Bug časopisa
PLASMAorLCD kaže...

Tebi to nije razlog.

Ako misliš na mene - ne, nije mi razlog... Zašto? Zato jer danas imaš mali milijon takvih i sličnih časopisa koji su i skuplji i u svojoj ponudi ne nude nikakav dodatan sadržaj kao npr. DVD, a opet su krcati reklamama svega i svačega... Tako da govoriti o snižavanju cijene BUG-a zbog previše reklama u njemu je, u najmanju ruku, debilno...

 

A što se uopće snižavanja cijene tiče navest ću vam primjer jedne ''konkurencije'' BUG-u - Vidi je pred točno godinu dana svoju cijenu sa 35kn smanjio na 29kn ( u ožujku 2010. )... Ta cijena se nije održala niti 3 mjeseca, već u svibnju je opet bila 35kn... Tako da o isplativosti smanjenja cijene je bezveze uopće raspravljati...

 

Onaj tko će htjet kupit kvalitetan informatički časopis kupit će ga pa koštao on i dvostruko više, a onaj tko ne želi ne mora...

Garfield - Život je kao Ferrari, prolazi prebrzo... Ali to je u redu, jer ionako nemaš dovoljno novaca za njega...
14 godina
protjeran
offline
Re: Cijena Bug časopisa
Hyperion kaže...

Ja ga kupujem samo radi arhive, samo nekad prolistam i to je to.

 

Mislim da ću možda čak odustat od kupovine, jer ipak sve je na net-u. BUG u biti svaki puta kasni za mjesec dana, samo čitam ono što sam već pročitao na net-u.

 

Da, radi arhive (i kad sam u kazni, radi novosti).

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
16 godina
neaktivan
offline
Cijena Bug časopisa

Cijena je sasvim OK za ono što se dobiva. Bolje ću dat malo više pa dobijem kvalitetno, informativno i zanimljivo štivo!

 

A koliko se samo novaca troši na cigarete. I onda meni netko ide govorit da trošim novce "na gluposti".

Snake.. we're not tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing... the only thing I was good at. But at least I always fought for what I believed in.. Snake... farewell
 
10 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cijena Bug časopisa
Puhi kaže...

Cijena je sasvim OK za ono što se dobiva. Bolje ću dat malo više pa dobijem kvalitetno, informativno i zanimljivo štivo!

 

A koliko se samo novaca troši na cigarete. I onda meni netko ide govorit da trošim novce "na gluposti".

Svaka čast!

Meni teta na kioslku na kojem inače kupujem Bug nedavno reče da je puno za jedan časopis dati 11KM, a ja njoj odgovaram šta da kupujem kutiju cigareta svaki dan (2,5KM) i tako čitav mjesec. Ništa korisno od toga em se još trujem. Ovako guštam čitajući. Svaki proizvod ima vrijednost, a ja mislim da Bug vrijedi svake pare. Definitivno je najbolji IT časopis na prostoru ex-Yu.

Vama koji živite u HR je on još povoljniji preko pretplate, pogotovo ove dvogodišnje. Ja da sam u HR bez razmišljanja bih uzeo pretplatu na dvije godine i uživancija.

May the Force be with you!!
16 godina
offline
Cijena Bug časopisa

Ajde molim te NE SERI!!! Sto je 35kn puno za Bug?!?!?

Bug, stvarno, je svakakav i ima mu se svasta za prigovoriti osim toga da je preskup. Gledaj ti po internetu informacije i recenzije i sto god oces, ali nemas nikakvo pravo govoriti da je Bug preskup. Dragi moj, ako je tebi jadnom preskupo nemoj ga molim te kupovati i to je to!

 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Cijena Bug časopisa

iskreno, meni je casopis Enter bio puno bolji i zanimljiviji nego Bug casopis.

http://www.youtube.com/beleudovice
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cijena Bug časopisa
Sint1 kaže...

Ajde molim te NE SERI!!! Sto je 35kn puno za Bug?!?!?

Bug, stvarno, je svakakav i ima mu se svasta za prigovoriti osim toga da je preskup. Gledaj ti po internetu informacije i recenzije i sto god oces, ali nemas nikakvo pravo govoriti da je Bug preskup. Dragi moj, ako je tebi jadnom preskupo nemoj ga molim te kupovati i to je to!

Jasno da je skup... preskup stovise...

 

Koliko je auto klub? 12 Kn?

 

A i to je previse...

15 godina
offline
Cijena Bug časopisa

U današnje vrijeme 35 nije ni tako malo novaca i neke stvari je moguće pronaći na netu,ali ja ipak volim uzeti časopis a pogotovo zbog dvd-a jer sam tamo pronašao jako jako puno zanimljivih programa i stvari koje koristim na kompu,a Bug je onako zbilja vrlo kvalitetan časopis kakvi su rijetki na našem tržištu.Ja vam predlažem,manje kave po kafićima,manje cigareta i naći će se lova za novine jednom mjesečno,ne pi*dite,ako ste u tolikoj banani da nemate niti toliko mjesečno onda imate većih problema u životu od tog.Ja kupujem dva časopisa redovito i to su Bug i Gameplay koji je izgleda prdnuo i to dva broja prije 100-og broja,nadam se da će Bug izgurati kroz ova grozna vremena.

The world is full of people who talk the talk,but how many of us walk the walk?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cijena Bug časopisa
AjgorR kaže...

U današnje vrijeme 35 nije ni tako malo novaca i neke stvari je moguće pronaći na netu,ali ja ipak volim uzeti časopis a pogotovo zbog dvd-a jer sam tamo pronašao jako jako puno zanimljivih programa i stvari koje koristim na kompu,a Bug je onako zbilja vrlo kvalitetan časopis kakvi su rijetki na našem tržištu.Ja vam predlažem,manje kave po kafićima,manje cigareta i naći će se lova za novine jednom mjesečno,ne pi*dite,ako ste u tolikoj banani da nemate niti toliko mjesečno onda imate većih problema u životu od tog.Ja kupujem dva časopisa redovito i to su Bug i Gameplay koji je izgleda prdnuo i to dva broja prije 100-og broja,nadam se da će Bug izgurati kroz ova grozna vremena.

Nije stvar u imanju i nemanju...

 

Maramice kostaju 1 kn

 

I da kostaju 5 kn mogao bih ih kupit...

 

I zar to znaci da moraju poskupit na 5 kn?

 

 

I sto to znaci manje cigareta i kava?

 

Neka dignu cijenu onda na 50 kn

 

Pa budemo se odrekli jos 2 kave, sta onda?

 

U biti, neka kosta 60 kn!

 

Jedan dan u mjesecu necemo kupit kruh i mlijeko, pa necemo umrijet zbog toga?

 

 

Nevjerojatan smo narod...

 

U Engleskoj malo skinu place ili ogranice neka prava stotine tisuca ljudi isti tren je na ulicama...

 

A Hrvatima je odgovor za sve, pa popi kavu manje pa ces nadoknadit...

15 godina
neaktivan
offline
Cijena Bug časopisa

Kant, u pravu si! Bas smo pasivan narod, damo se iskoristiti što neki prepoznaju i muzu nas do kraja, zato smo tu gdje smo. Ne kupujem često Bug, mozda ponekad i zbog cijene. Ali ako je više (osobno) zanimljivih tema, onda opravadava cijenu, zato kupujem ponekad. Sad ću kupiti zbog nagradne igre.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cijena Bug časopisa

@Kant

Stvar je izbora,nisu oni sad digli cijenu na 50 kuna pa sad raspravljamo o tome,nekome je puno i 10 kuna,i meni je nekad bilo,ovdje raspravljamo da li je časopis vrijedan tih novaca i ja mislim da je,jer nisam baš vidio kvalitetniji IT časopis kod nas i to je moje mišljenje.Kad malo razmislimo koliko truda treba uložiti u takvu razinu kvalitete i vjerodostojnosti mislim da zaslužuju naš novac svaki mjesec,a postoji naravno i pretplata pa je onda još i jeftinije.Kad smo već kod toga,ne mislim da je samo časopis dobar nego i ovaj forum koji je sigurno jedan od najkvalitetnijih foruma koje sam ikad vidio što kod nas što vani.U zadnje vrijeme ponekad malo štekne ali sve u svemu prva liga,i ja to podržavam,za razliku od npr. gameplay foruma na kojem je puno toga zabranjeno komentirati,i moderatori kao pijani mornari brišu postove bez objašnjenja ili bilo kakve isprike.O tome sam pisao uredništvu časopisa i nisam dobio nikakav odgovor,i sad su najvjerojatnije propali budući da je pola redakcije napustilo časopis.

The world is full of people who talk the talk,but how many of us walk the walk?
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Cijena Bug časopisa

eto, baš u inat vama kojima je preskup ja kupio dva Bug-a ovaj mesec. {#}

 

kupim ja lijepo na poslu (kiosk u zgradi) 31.3 novi Bug i ostane mi u kancelariji (zaboravio na nj`).

prvog četvrtog sam iskoristio jedan dan godišnjeg i lijepo dođem u jutro 4.4 na posao, te onako pospan kupim dnevne novine i pogledam; pošto je četvrti mjesec mogao bih kupiti i novi Bug.

 

lijepo ja sve to platim, uđem u sobu, sjednem i odmah pohotno raspakiram Bug, otvorim ga kad ono test USB stickova (gdje li sam to već vidio !?)

 

otvorim ladicu kad u ladici isti Bug, još miriše, a pored njega isti DVD {#}

 

a ništa, nije mi bilo žao, poklonio sam ga kolegi s posla, al sam izrezao kupon za nagradnu igru. {#}

f = 2^{12k/12} \times 440 \,\mbox {Hz} = 2^k \times 440 \,\mbox {Hz}
Moj PC  
13 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice