Ima ko problema sa novim BUG DVD-om?

poruka: 8
|
čitano: 10.148
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Ima ko problema sa novim BUG DVD-om?

Ola..

Evo danas uzeja novi BUG, no DVD mi neće da očita na kompu.. Kad ubacim bilo koje svoje (DVD filmovi, obični DVD sa slikama, igrama, prazni DVD) bez problema ih očita, no BUG-ov neće nikako.. Samo neki glupavi mehanički zvuk DVD uređaja (kao neko grebanje) svakih 10 sekudni i to je to.. Ima ko sličan problem možda?

Samsungova SATA pržilica te Win 8.1 btw..

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.4.2014 10:58 (CyreX).
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Ima ko problema sa novim BUG DVD-om?
CyreX kaže...

Ola..

Evo danas uzeja novi BUG, no DVD mi neće da očita na kompu.. Kad ubacim bilo koje svoje (DVD filmovi, obični DVD sa slikama, igrama, prazni DVD) bez problema ih očita, no BUG-ov neće nikako.. Samo neki glupavi mehanički zvuk DVD uređaja (kao neko grebanje) svakih 10 sekudni i to je to.. Ima ko sličan problem možda?

Samsungova SATA pržilica te Win 8.1 btw..

Također (doduše na nešto starijem laptopu i Win7, ali sumnjam da to ima veze).

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
16 godina
online
Ima ko problema sa novim BUG DVD-om?

ja imam taj mehanicki zvuk !  al me to tolko ne dira {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.4.2014 17:52 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ima ko problema sa novim BUG DVD-om?

Danas sam kupio BUG za siječanj 2015. Posebno sam se veselio DVD-u sa BBK 4, ali laptop mi ne očitava  DVD. Na početku svako toliko se začuje grebanje, kao da ga pokušava otvoriti, ali ne ide. Kao da nisam ubacio DVD. Ostali DVD mediji rade normalno. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ima ko problema sa novim BUG DVD-om?

Meni normalno radi.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ima ko problema sa novim BUG DVD-om?
vilon kaže...

Danas sam kupio BUG za siječanj 2015. Posebno sam se veselio DVD-u sa BBK 4, ali laptop mi ne očitava  DVD. Na početku svako toliko se začuje grebanje, kao da ga pokušava otvoriti, ali ne ide. Kao da nisam ubacio DVD. Ostali DVD mediji rade normalno. 

 Kontaktiraj, čini mi se, odjel pretplate, i poslat će ti vjerojatno novi DVD

btw. jesi probao možda na nekom drugom kompu?

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.1.2015 19:04 (denix).
9 godina
protjeran
offline
Re: Ima ko problema sa novim BUG DVD-om?

I meni radi normalno, iako se redovito javlja taj neugodni mehanički zvuk prilikom učitavanja BUG-ovih DVD-ova.

Inače može biti da ti je DVD čitača kao kod mene nedavno kad sam ga morao čistiti .

11 godina
neaktivan
offline
Ima ko problema sa novim BUG DVD-om?

meni radi normalno na stolnom racunalu al ka ga ubacim u laptop nis poludio sam vise skoro nijedan nemoze biti procitan ,laptop je nov i radi przilica normalno jer sam provjerio s svakakvim dvdovima koje sam i sam przio , u cemu je tu problem???

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice