Nagradna igra kod

poruka: 8
|
čitano: 7.908
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Nagradna igra kod

Da li postoji nacin (ili neki kontakt) preko kojega mogu provjeriti da sam poslao prijavu za nagradnu igru iz BUGa?

Vratio se s mora i ne mogu se sjetiti da li sam se prijavio ili nisam za nagradnu igru

Ne mogu se pouzdati u browser cache.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nagradna igra kod

a da ga jednostavno pokušaš poslati ponovo? ako je već registriran, pretpostavljam da ti odmah piše. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nagradna igra kod
Ajar kaže...

a da ga jednostavno pokušaš poslati ponovo? ako je već registriran, pretpostavljam da ti odmah piše. 

Mislim da ne pise da je vec registriran. Nego ako se prijavim dva puta s istim kodom, mislim da diskvalificiram sam sebe, zar ne?

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Nagradna igra kod

ako nemaš povratnu informaciju da si se već prijavio (odn. nemogućnost dvostruke prijave jednakim kodom - kao kad pokušaš dvaput utipkati isti broj telefonskog bona, nakon što je prvi put prihvaćen), nemaju te pravo diskvalificirati. svakome se dogodi da zaboravi ili se smota ili nešto. mislim, masa stranica ima dijalog "već ste se prijavili", "već ste glasali" ili nešto, čim se pojave dva jednaka podatka u bazi. dakle, ne bi trebao brinuti. osim toga, bug je na ultrakozmičkom turbospešl spejsšatl poslužitelju i čitav sustav održavaju vrsni stručnjaci (khm ... ovaj, da). mislim da prijava zapravo i nema izravne veze s bug-om, već ide izravno u serversku bazu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2019 17:16 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
moderator
offline
Re: Nagradna igra kod
Chaky kaže...

Da li postoji nacin (ili neki kontakt) preko kojega mogu provjeriti da sam poslao prijavu za nagradnu igru iz BUGa?

Vratio se s mora i ne mogu se sjetiti da li sam se prijavio ili nisam za nagradnu igru

Ne mogu se pouzdati u browser cache.

 

Ako pokušaš upisati ponovno, a kod je iskorišten, samo će napisati poruku da je kod već iskorišten i to je to.

 

Postoji i način da mi u redakciji provjerimo je li određeni kod iskorišten i tko ga je iskoristio. Ali to koristimo samo ako se netko javi da mu kod ne radi. Obično je tada stvar u tome da se čovjek ranije prijavio pa je na to zaboravio.

Vinko Krištić | BUG Marketing
11 godina
offline
Re: Nagradna igra kod

sto je sa ovom audioengine nagradnom igrom iz listopadskog izdanja casopisa?

link iz casopisa bug.hr/nagradna/audioengine ne vodi nigdje

14 godina
moderator
offline
Re: Nagradna igra kod
Nagradna igra je aktivna od jučer popodne. Pogledaj na oglasu otkad traje igra (od danas). A obično je pustimo dan-dva ranije, makar nismo obavezni prema pravilima.
Vinko Krištić | BUG Marketing
11 godina
offline
Nagradna igra kod

je sve 5, proradio je sajt isti dan kad sam stavio taj upit

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice