Sadrzaj BugDVD-a i .bcd file

poruka: 6
|
čitano: 7.926
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Sadrzaj BugDVD-a (.bcd file) i kako ih otvoriti

Kakva je tocno ovo datoteka .bcd? negdje sam procitao da treba staviti DVD i ocitati..... to sam i probao ali ne radi mi, ne znam zasto. Ugl, trazim jednu 2D RPG PC igru koju sam nasao na jednom BUG dvd-u (2004-2006 god), skinuo sam onu najstariju dostupnu i kada pokusam otvoriti dobijem gresku (slika).

 

Znaci li to da trebam umetniti neki prastari BUG DVD? koliko se sjecam, BUG CD-i nisu 2004-2006 god, ne?

 

Nazalost, nemam vise te starije CD/DVD-e.... imam samo ove najnovije (ne doslovno sve). Ima li kakav nacin da otvorim taj file i koji tocno DVD/CD mi treba da otvorim te "starije" .bcd-e?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sadrzaj BugDVD-a (.bcd file) i kako ih otvorit

Stariji BCD-ovi (oni od BugCD-a) nisu kompatibilni s BCD-ovima Bugovog DVD-a. Stoga, za otvaranje CD BCD-ova treba i BugCD.exe iz te generacije. U prijevodu, da treba stariji medij. Tih je godina u pravilu domninirao CD, a DVD-ovi su bili tek povremeni dodatak. Tek kasnije uz Bug počinje najprije dolazi jednoslojni, a onda dvoslojni DVD medij.

 

Ako hoćeš, možemo ti poslati BugCD.exe iz te generacije. Javi se privatnom porukom.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2012 12:11 (Matija).
15 godina
online
Sadrzaj BugDVD-a i .bcd file

Hvala, poslao sam PM samo nitko ne odgovara.... ima li netko za uploadati BugCD.exe?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sadrzaj BugDVD-a i .bcd file

Odgovorih ti...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Sadrzaj BugDVD-a (.bcd file) i kako ih otvorit

Bok Matija jel bi mi mogao poslati taj BugCD.exe treba mi? HVALA UNAPRIJED!

 

7 godina
neaktivan
offline
Sadrzaj BugDVD-a i .bcd file

Pozdrav
Možete li i meni poslati program za čitanje .bcd fajlova?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice