3D programi

poruka: 12
|
čitano: 17.534
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
3D programi

ovako u nabavci sam 3d televizora i naravno zelim gledat neke 3d programe, u ovomjesecnom bugu su napisali da postoji nekoliko satelitskih 3d programa i citam na internetu da svi spominju neki sky 3d program. ono sto mene zanima je kako doci do tih program tj. sto mi je sve potrebno da ih gledam i kolko se to placa? nasi iptv-i ne nude 3d programe za dodatnu pretplatu nego samo hd, pa neznam gdje i kako onda to gledati. mislio sam nabavit tv koji u sebi ima ugrađen satelitski tuner, sto mi jos uz to treba i kolko to kosta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: 3D programi

Ovako ako ćeš legalno gledati sat programe koštat će te jako puno.

Šta se tice sat tunera ugrađenog u tv on je namjenjen samo za free kanale jer treba ti i ugrađeni dodatni utor za dekodiranje sat kartica.

Naj bolje rješenje je CARDSHARING(proguglaj malo u vezi toga).Kupiš npr. sat reciver dm800se klon za nekih 1700kn(imam ga ja a uz to ima usb pa  mi služi  kao media player i spojen mi je na net preko wi-fia i strimam programe na komp i možeš gledat youtube na tv-u i još brdo toga,stvarno odličan uređaj)i nađeš nekoga ko će ti pružit CS uslugu(dođe nekih 50 do 70 kn na mjesec)i vidiš sve kodirane SD,HD i 3D sat programe koje loviš.

Imam ja i vidim kompletnu sky it,sky njemacku,digital+,cyfra itd itd.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2012 21:51 (LexTHE Boxer).
15 godina
offline
3D programi

stani malo, znaci ovako taj sat tuner u tv-u je onda zapravo beskoristan? mene uopce ne zanimaju nikakvi programi osim 3d programa. 1700 kn za sat receiver ne dam. ti za tih 70 kn mjesecno lovis i 3d programe? i kako s onom ogromnom antenom i tim stvarima? nikad nisam imao satelitsku pa nemam blagog pojma o tome. trebam neko najjeftinije rjesenje, neznam jel smijemo o ilegalnim radnjama gledanja sat programa lai valjda smijemo kad i tema o tom postoji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: 3D programi

Nisam siguran 10o% al mislim da da je samo za free programe.

Znam da je u startu puno al imaš kompletno multimedijalno riješenje od sat programa,video playera,strimaš tv programe i video na komp i obrnuto preko wi-fia,gledaš youtube na tv-u i još brdo stvari.Ja vidim jedno 8 3D programa jer lovim samo 2 satelita al ima onih koji love više pa automatski love i više programa.

To ti je najjeftinije riješenje,pogledaj si samo na stranicama kolko dođe preplata na sky italy.Inače na nekim forumima je zabranjeno komentiranje u vezi cs,al ilegalno je i skidanje filmova i muzike preko neta pa 99% to radi i komentira.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2012 22:16 (LexTHE Boxer).
15 godina
offline
3D programi

a sta nema tih receivera jeftinijih? viđo sam ih i po 300-400 kn. a moj ujak je imo pretplatu na onaj digi tv kojeg je placo 50-60 kn i oni su mu dali opremu i tu neku karticu besplatno(moro je kasnije vratit) pa jel se i tako moze gledat 3d?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: 3D programi

Računaj da je taj za 1700 kineska kopija(inače izgledom,hardverski i mogućnostima ista orginalu),orginal Dreambox kosta od 3000 pa do 8000 za top model.

Ima i drugih firmi koje su jeftinije(inače reciver mora biti baziran na linux softveru za cs i imat mrežnu karticu ili wi-fi).Al dreambox ima najbolju softversku podrsku i najbolje šljaka za CS.

Što se tiče max tva,digi tv i bneta kolko znam nemaju niti jedan 3d kanal u ponudi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2012 22:42 (LexTHE Boxer).
11 godina
neaktivan
offline
3D programi

mozda nije na pravoj temi ali , moze li mi neko pojasniti razliku izmedju pasivnih i aktivnih 3 d naocala . Citao sam nesto na www.tkanton.com ali nisam siguran da u potpunosti razumijem, engleski mi i nije bas jaca strana :)

ako mozete predloziti neka mjesta gdje bi se mogle kupiti kvalitetne naocale ... hvala svima

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
3D programi

Pasivne nemaju bateriju, lakse su, ugodnije, kostaju par desetaka kuna, tv je jeftiniji, dobije se 4-7 naocala s tv-om. Aktivne su skupe od 300-700 kn, tv je skuplji, neki ljudi imaju problema s glavoboljom i mucninom. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
3D programi

Može neke detaljnije upute počevši od 0. Uzeo sam 3D tv pa bi sad htio gledati 3d programe i HD programe... Kako najlakše? Satelitska?Bnet?sky? Obični sam noob u vezi ovoga tako da pliz imajte živaca :D

 

Znaci kod koga/preko koga te kako/šta mi je potrebno i za koje pare?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
3D programi

Kao prvo trenutno jedino 3D programa ima na satelitima i to kod stranih providera. Ako hoćeš gledati programe preko satelita treba ti sat antena (ne manja od 90cm) i linux satelitski prijemnik te ADSL.

 

Ne trebaju tebi neki skupi sat resiveri, dovoljni su ti oni od 700-1000kn. Dalje ti treba usluga C$. To je to ukratko

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
3D programi

OK, satelitsku imam, trenutno ASTRU lovim... ajmo dalje... i kaj je uopće C$?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 3D programi
kole2689 kaže...

OK, satelitsku imam, trenutno ASTRU lovim... ajmo dalje... i kaj je uopće C$?

Neće ti biti dosta jedan satelit, na astri postoje 2 3d programa, probaj instalirati još koji LNB na tanjur, čak najbolja solucija bi ti bila motor.

 

Na stranici lyngsat možeš pronaći sve 3D programe po satelitima.

 

C$ je usluga cardsharinga, neznam da li smijem otvoreno pisati o tome na forumu, ali imaš tone sat. foruma koji se time bave.

 

Uglavnom usluga ti dođe oko 100kn mjesečno i možeš gledati sve programe koje loviš (uključujući HD, 3D čak i poneke PPV programe).

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice