Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.554
|
čitano: 1.499.485
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
4 godine
protjeran
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
bezimeni kaže...
Yovitssa kaže...

Je li ovo dobra cijena? Mogu li očekivati da mi "praše" carinu i PDV? Nisam nikad sa Alieexpressa naručivao pa pitam...

 Ide PDV + naknada carinskog postupka. Na geekbuying možeš naručit sa skladišta iz EU stigne kroz par dana i nema PDV. Cjena je u startu nešto veća jer je već uvezen uredjaj. Mislim da je u MIstore u Arena Centru 550 kn ako možeš do tamo.

 Možda se malo skupim pa nabavim ovaj box Beelink gt-king amlogic s922x, zanima me kad bi sa ove stranice naručio jel se dobije

strujni adapter koji će pasat vamo kod nas u HR?

Pošto mi je Nvidia Shield preskup i nedohvatljiv načuo sam da je ovo neloš box a ionako Nvida Shield je  gaming konzola plus a to mi netreba jer imam već konzolu.

https://www.geekbuying.com/item/Beelink-GT-King-Amlogic-S922X-Android-9-4GB-64GB-TV-Box-416774.html

Kad se stisne naruđba ovaj prozorčić EUROPA piše da je poštarina free, znači nema PDV + Carine 100%?

10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

poprilično sam siguran da ukoliko uzmeš sa skladišta "europe" dobiješ europski (naš) strujni adapter...a ako se naručuješ iz kine (jer j eobično jeftinije, ali se dulje čeka) onda možeš naglasiti, a negdje i izabrati EU plug.

 

Također sam zainteresiran za "Xiaomi Mi Box S 4K"..vidio sam na nabavi da ga ima za cca nekih 550kn. Po meni se ne isplati naručivati sa aliexpressa ili gearbesta jer bi te na kraju došlo nekih 100kn manje, pošto im je shipping poprilično skup (to me iznenadilo, možda sam nešto krivo vidio)

 

Pogledao sam fakat dosta recenzija i izgleda mi jako jako dobro...no sad vidim da neki tu pričaju da Cortex A53 procesor ne valja? Prvenstveno bih ga koristio za Netflix i IPTV...na ovim recenzijama je vrtio 4K video kao od šale, te je poprilično responzivan u meniju, igre i ostalo me ne zanima potšo imam plejku i komp za te stvari.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.8.2019 8:12 (MasterG).
4 godine
protjeran
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
MasterG kaže...

poprilično sam siguran da ukoliko uzmeš sa skladišta "europe" dobiješ europski (naš) strujni adapter...a ako se naručuješ iz kine (jer j eobično jeftinije, ali se dulje čeka) onda možeš naglasiti, a negdje i izabrati EU plug.

 

 

 Odustao sam od ovog beelink gt-king amlogic s922 boxa, ovih dana mi stiže MAG 425A box.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.8.2019 8:32 (cesnjovka).
10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

kaj si ga uzeo sa one stranice gdje je 750kn? vidim da je definitivno bolji, kao neki flagship.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
4 godine
protjeran
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
MasterG kaže...

kaj si ga uzeo sa one stranice gdje je 750kn? vidim da je definitivno bolji, kao neki flagship.

 Da brate sa one web stranice.

Ma ja sam uvijek nekako nostalgično vezan na Infomir MAG boxeve( imao 250 i 254 model dosad) tako da sam se ipak odlučio na ovaj njihov najnoviji i najmočniji flagship!

10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

što su ti rekli koliko treba da dođe? To neki web shop jel, nemreš po to otić i pokupit?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
4 godine
protjeran
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
MasterG kaže...

što su ti rekli koliko treba da dođe? To neki web shop jel, nemreš po to otić i pokupit?

 2-3 radna dana može se platit mobilnim bankarstvom oni pošalju podatke ili pouzećem pri preuzimanju pošiljke.

 

Nemože se osobno. Ovo je više kao web shop....

13 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pozdrav.. 

Trebam informaciju/savijet..

Do sad sam kupovala preko drugih aplikacija a GeekBuying nisam koristila do sad.

Jučer naručim tv box, platim visa karticom i danas dočazi mail u kojem me traže podatke.. 

Da li vas tražili i ako jesu da li ste ih dali?? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

ne sjećam se toga, ali moguće je čak da su me tražili potvrdu....hm.

Jedino kaj ti mogu reć da sam kupovao dosta puta sa geekbuyinga i nikad problema. Samo dobro provjeri mail, da li se slaže sa njihovom službom ili štoveć

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ako si upisala karticu prilikom plaćanja i iznos je skinut ne znam šta više traže, nikad me to nije tražio niti jedan prodavač... Zašto nisi paypalom platila?
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
whisper2311 kaže...

Pozdrav.. 

Trebam informaciju/savijet..

Do sad sam kupovala preko drugih aplikacija a GeekBuying nisam koristila do sad.

Jučer naručim tv box, platim visa karticom i danas dočazi mail u kojem me traže podatke.. 

Da li vas tražili i ako jesu da li ste ih dali?? 

 I mene su tako trazili i nisam htjeo poslat podatke nikakve pa sam rekao da otkazu narudzbu ili su oni sami predlozili to vise se nesjecam i da platim preko paypala. Tako sam i napravio, novu narudzbu gdje sam platio sa paypal i onda nisu nista trazili i box je stigao za tri dana negdje.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Pa ono nisam razmišljala da ima kakve razlike visa ili paypal.. Imam  više kartica pa onda moram razmišljati sa konom da platim, koja je na paypalu.. Da iznos je skinut uredno. Za sad im ne dam podatke. Kažem niti mene nisu tražili, dolazi sa Njemačkog skladišta, plaćeno je.. Eto samo mi je trebalo da čujem mišljenje.. 

11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
whisper2311 kaže...

Pa ono nisam razmišljala da ima kakve razlike visa ili paypal.. Imam  više kartica pa onda moram razmišljati sa konom da platim, koja je na paypalu.. Da iznos je skinut uredno. Za sad im ne dam podatke. Kažem niti mene nisu tražili, dolazi sa Njemačkog skladišta, plaćeno je.. Eto samo mi je trebalo da čujem mišljenje.. 

 Ali ti narudzba sigurno na cekanju i mozes cekat koliko hoces jel ti nece poslat bez verifikacije neke tj. slanja dokumenta. Ja sam se s njima ako se dobro sjecam preko facebooka dopisivao i tamo sam to sredio da mi vrate pare na karticu i narucio ponovo i izabro placanje paypal. Napravi tako jel po mom misljenju ovo ti nece poslat pa bezveze cekas.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Pisala sam im mail da mi napišu razloge, sad ću čekati da vidim što će reći.. Tnx.. 

9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
whisper2311 kaže...

Pisala sam im mail da mi napišu razloge, sad ću čekati da vidim što će reći.. Tnx.. 

 mozes reci da si pitala banku i da ti je banka rekla da ne saljes slike kartice (što se je i istina da se ne smije raditi)

15 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Pa paypal zbog buyers protection naravno
13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

preporuka za neki ok box koji će služiti prvenstveno za gledanje iptv televizije.. do max 300kn sa svim davanjima

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ja koristim Xiaomi mi box S samo za iptv i youtube i radi odlično, moja preporuka
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
bumbumzvonko kaže...
Ja koristim Xiaomi mi box S samo za iptv i youtube i radi odlično, moja preporuka

 

 

Za taj Xiaomiev sam malo obeshrabren jer nema Ethernet, ako se ne varam. Iako mi je wifi stabilan i dobar, na 20 mbps internet, bojim se da ne bi bilo trzavo ponekad.

 

Što se tiče aplikacija, sve se da uredno instalirat na njega uključujući i manje poznate aplikacije naših iptv-ova, bez smetnji ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.9.2019 2:06 (Pas22).
5 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Meni je download oko 17 i zna štucati iptv ali to je pretpostavljam zbog liste koju imam. Nije savršena ali ja sam zadovoljan. A što se tiče aplikacija za iptv koristim smart iptv apk, platio je 5,5 eura i stvarno vrijedi. Dok od besplatnih imaš nekoliko koje možeš skinuti. Nema klasičnu google trgovinu ali preko aptoid možeš sve skinuti jedino što nisam skontao kako ih dodati na početno meni. Npr., popcorn radi ok ali da bih je otvorio moram otići u postavke/aplikacije/popcorn/otvori o tek otamo je mogu otvoriti. Možda postoji način da se ubaci na početni ekran ali nisam tražio. A youtube stvarno extra brzo otvara preko daljinskog, radi preko bluetootha i dovoljno je izgovoriti ime pjesme ili videa i otvara u sekundi.
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ovaj se čini kao solidan box
https://banggood.app.link/v0gEjxBD0Z
7 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Bok.

Jel netko ovdje narucivao tv box sa cafago.com ? Zanima me koliko su pouzdani i brzi te imaju li eu storage da me nebubnu kakva dodatna davanja.

I podpitanje, valjaju li ti jeftinjaci ( 30 € ) , iako su 3/32, android 9 i sl...? Neznam koji od tih uredjaja imaju dobar procesor, da ppdrzava L1 i da se negrije...

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pozdrav, trebao bih preporuku za android box iskljucivo za iptv(znaci htio bih da mi radi fluidno bez stekanja pucanja veze losih ili nikakvih titlova..Cijena nebitna( moze skuplje ako se stvarno isplati) 

Ako moze i preporuka za neku webstranicu di je najbolje naruciti uredaje

 

zanima me jos jel svaki android box dolazi sa iptv tj sa programima bez nadoplate? Isljucivo trazim take boxeve sa ugradenim programima. 

Hvala lijepo

 
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Citam pomalo postove i vidim liberec-imam jedan stariji rk....box koji neide preko 4.4 andr.-mogu li na sd staviti liberec i furnuti u tu starudiju da sljaka?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Gdje bi bilo najeftinije uzeti fire stick?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
maxy0 kaže...

Gdje bi bilo najeftinije uzeti fire stick?

 Na Amazon-u. Mada sad nije akcija više.

 Ako ti nije puno 60€, kupi.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
x18x05x kaže...
maxy0 kaže...

Gdje bi bilo najeftinije uzeti fire stick?

 Na Amazon-u. Mada sad nije akcija više.

 Ako ti nije puno 60€, kupi.

 aha, pa ono nije bas jeftino.. jel ima neka druga alternativa, htio bi samo iptv na njemu gledati

http://trakt.tv/user/MjezZza
6 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

60€ je 4k model ima za 30€ hd sa 1gb rama,kupio sam u mediaworld u trstu taj

15 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Pozdrav! Može li netko preporučiti neki trenutni best buy Android player za cca.50-70€?

Prvenstveno Netflix, onda play skinutih filmova preko mreže, nešto YT i možda surf.

Zapeo mi je za oko Mi Box S, prvenstveno zato što NF navodno dobro radi, fino izgleda onaj remote I općenito cijenim Xiaomi, ali osim jako dobrih vidio sam i loše ocjene. Osim toga, nekako me smeta samo jedan USB i nedostatak žičane mreže.

Zanima me ima li nešto u tom cjenovnom rangu od drugih proizvođača sa sličnom podrškom za NF i sa sličnom remoteom, a sa boljim performansama i boljim I/O opcijama? I jako veliki plus bi bio dobra softverska podrška i redovni update od strane proizvođača.
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice