Card sharing izdvojena tema

poruka: 963
|
čitano: 790.475
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Card sharing
.domagojs. kaže...

 to su free kanali ?

 

imam 55UE7500 koji ima dvb S2 tuner, kako mogu znat da li taj tuner podržava 4k kanale ?

 

hvala

 

p.s. Da li znate neki dućan koji prikazuje te 4k utakmice u Zagrebu ?

 Prvi dva su ti free (FTA ti označava "free to air")

Ako ti televizor ima 4k rezoluciju i podržava HEVC, onda ih možeš gledati bez problema.

Nisi napisao točan naziv televizora, ali čim je telkač serija 7 (ovaj broj 7500) budeš ziher mogel to gledati.

6 godina
offline
Card sharing

ljepa stara vremena kad sam sa CS gledao brdo SKY-evih programa od Britanskih, talijanskih, Njemačkih.... sada upalim satelit za nekad pogledat ako ARD ili ZDF prenose koju utakmicu jer imaju super sliku sa 5.1 zvukom.

I moja me ispituje koji nam vrag ta antena više visi na balkonu ako je ne koristimo, a ja sve nekako potajno čekam da netko nešto smilsli za enigmu pa da se vratimo nazad.

 

Proba sam dosta ovih crnih IPTV servisa ali HD slika na njima je govno, još nisam naletio na jednog da je ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
nikonja kaže...

ljepa stara vremena kad sam sa CS gledao brdo SKY-evih programa od Britanskih, talijanskih, Njemačkih.... sada upalim satelit za nekad pogledat ako ARD ili ZDF prenose koju utakmicu jer imaju super sliku sa 5.1 zvukom.

I moja me ispituje koji nam vrag ta antena više visi na balkonu ako je ne koristimo, a ja sve nekako potajno čekam da netko nešto smilsli za enigmu pa da se vratimo nazad.

 

Proba sam dosta ovih crnih IPTV servisa ali HD slika na njima je govno, još nisam naletio na jednog da je ok.

Iako talijani i britanci ne rade više ima i dalje dobrih paketa koji rade (SkyDE, Movistar+, Polsat, NC+, Mediaset, Tivusat, SRG Swiss, Canaal Digital NL, Skylink...) sa hrpom HD i ponekim UHD kanalom.

Iz mog iskustva IPTV se ne može mjerit s kvalitetom HD slike sa satelitskim kanalima, ali s druge strane mogu se gledati kanali kojih nema preko CS tako da sve ovisi o preferencijama.

11 godina
offline
Card sharing

Ne znam sta bih rekao.. 

Dosta mojih korisnika kad se ugasio max tv paket na cs se prebacilo na iptv i ljudi su zadovoljni. Naravno da ne moze biti kvaliteta isto kao na cs, ali polako i to dolazi.. Sve vise je hd i Fhd kanala.. :) 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

I ja bi se prebacio na iptv. Ali imam brzinu od 7mbps. Jel to dosta za ove fhd kanale iz iptv lista?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
acarnoje kaže...

I ja bi se prebacio na iptv. Ali imam brzinu od 7mbps. Jel to dosta za ove fhd kanale iz iptv lista?

Hmm knap je to..

Racunaj na to da cim pocnes nesto raditi na netu, da ce ti slika poceti stekati

Pogotovo ako je vise uredaja spojeno na mrezu

11 godina
offline
Re: Card sharing
acarnoje kaže...

I ja bi se prebacio na iptv. Ali imam brzinu od 7mbps. Jel to dosta za ove fhd kanale iz iptv lista?

 Nazalost ne. Cak bi ti i hd kanali stekali, vecina..

Ajmo reci neki minimum minimuma 10 mbita i to sa bude povezano kablom, wireless zaboravi 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
5 godina
offline
Re: Card sharing

moze li se probati

12 godina
offline
Re: Card sharing

Pozz,sto je potrebno sve za cccam volio bi testirat ga. Umoran sam od iptv... npr arene su mjesane: arena s 1 hr a ostvari je srb..i tako za sve programe..i obično je uzasna slika..a ako je ok slika onda je bitrate zvuka 96 kbps... i tako... 

6 godina
offline
Card sharing

Za HR arene  malo kasniš, više ih CS ne otvara. Za CCam trebaš satelitsku antenu, reciver koji podržava CCam (većinom enigma2) i naravno pristup nekom serveru.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Sta sa  CCamom se more gledat Arena sport ? Koja je razlika u odnosu na CS ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Card sharing
Malo ste pobrkali pojmove oko CSa, ali uglavnom bitno je da na CSu trenutno to ne radi neovisno jel u pitanju cccam, oscam ili neki stoti protokol.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 22:27 (tintin).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
plitbarski kaže...

Sta sa  CCamom se more gledat Arena sport ? Koja je razlika u odnosu na CS ?

pa cccam i je emulator koji omogucuje gledanje zakljucanih kanala preko cs-a

od arena se trenutno mogu gledati srpske na 1.9e

12 godina
offline
Card sharing

Ima netko preporuku za iptv?

Naglasak na kvaliteti, ne kvantiteti (dakle rađe 20 bitnih poštenih sportskih kanala u hd, nego 200 xy programa u upitnoj kvaliteti)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Card sharing

Bas sam mislio preći ove jeseni na CS kad ono govno. IPTV mi nije opcija s obzirom na vezu od cca 8mb/s. Zar nema neki provider koji koristi satelit? Videl sam tanjure na kućama sa BNET reklamom ili tak nešt... Ono od pošte je isto IPTV? Nisam baš informirani kaj je sve na tržištu

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2018 15:15 (HrcHC).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Card sharing

Preko satelira imaš MaxTv, Bnet, Total, Vip...

Ali naravno ovo nije CS već legalno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2018 16:32 (David87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Ima li itko da mu je aktivan max tv li vip preko cs? 

Neki prijedlog? Hvala

Mario
13 godina
offline
Re: Card sharing
Raikkonen7 kaže...

Ima li itko da mu je aktivan max tv li vip preko cs? 

Neki prijedlog? Hvala

 Ne postoji taj na ovoj planeti ko to ima. Inače malo si daj truda i pročitaj stranu dvije unazad...

16 godina
offline
Card sharing

Tražim kontakt za CS ... molim preporuku za neki stabila bez štekanja...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Pozdrav CS ekipa 

 

Dali je moguce gledatu Arenu sport HD i Sport klub HD preko CS-a,u hrv za maxtv i vip znam da se ne moze , ali mozda preko srpskih se mogu ? 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Card sharing

Srpske arene nisu HD. Inače se mogu gledati (Polaris). Sport klub - ne.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Čujem da se vraćaju neki kanali u Max. 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

sudeći prema info sa raznih mjesta od ljudi koji imaju max na cs-u izgleda da se polako vraćaju kanali... kako vele sporije otvara i radi korektno... no to je tek početak i vjerovatno se to mora još poštelat sve... kao što sam i predviđao da će proradit do jeseni (čitaj početak liga petice i ostalog)... nagra3 je razvaljena i sumnjam da mogu što učinit osim zamjene kartica i uparivanje... a to je proces od najmanje godinu dana plus košta jako puno oprema i sve to skupa...

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
Ico2005 kaže...

sudeći prema info sa raznih mjesta od ljudi koji imaju max na cs-u izgleda da se polako vraćaju kanali... kako vele sporije otvara i radi korektno... no to je tek početak i vjerovatno se to mora još poštelat sve... kao što sam i predviđao da će proradit do jeseni (čitaj početak liga petice i ostalog)... nagra3 je razvaljena i sumnjam da mogu što učinit osim zamjene kartica i uparivanje... a to je proces od najmanje godinu dana plus košta jako puno oprema i sve to skupa...

 tooooooo sad provjerio da rade neki programi

11 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Napokon , MAX TV je na CS-u opet, nekih programa jos uvijek nema a neki malo stekaju, ali nadam se da ce i to biti uskoro rijeseno... Kako radi kod vas ostalih ?

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
plitbarski kaže...

Napokon , MAX TV je na CS-u opet, nekih programa jos uvijek nema a neki malo stekaju, ali nadam se da ce i to biti uskoro rijeseno... Kako radi kod vas ostalih ?

 meni samo doma i nova rade bez štekanja sport klubovi i arene štekaju 

8 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Super vijest, ali meni od svibnja ne radi ništa kada je Max TV u pitanju pa vas molim da eventualna poboljšanja podijelite s nama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.9.2018 23:30 (wicomat).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Kod mene za sada sve zamrzava ili uopće i ne otvara kanal a čekao sam po pola minute i više. (Prije ovog crnila MAXtv mi je radio skoro perfektno.)

Noi siamo come la nostra fede...Immortali...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Card sharing
Da nisu toliko lakomi (skupi) o takvim stvarima ne bi trebalo ni raspravljati. Nisam pristalica da se nešto uzima badava, ali platežna nemoč i njihove cijene dovode do toga.
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Upravo tako. Natrpaju osnovni paket sa masu (meni) nezanimljivih i jednostavno negledljivih programa. Daj mogućnost da si sam složim paket od par programa koji me zanimaju i za to ću platiti.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice