Card sharing izdvojena tema

poruka: 963
|
čitano: 790.817
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Card sharing
Da li SkyIT radi u cs?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Card sharing

Neradi ili nije public...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Card sharing
Kako su probili SkyIt nakon uparivanja, tako će i MaxTc. Znači nikada. SkyIt je već oko 3g u mraku. TotalTv isto tako. Cs je gotov.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Card sharing

To je nešto drugo , skyit i total su NDS sistem a max Nagra.

Radit će uskoro max.. ma da mislim da i sky it i total rade samo nije public radi nečega što mi neznamo.

Lp

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Card sharing
izzy007 kaže...
Kako su probili SkyIt nakon uparivanja, tako će i MaxTc. Znači nikada. SkyIt je već oko 3g u mraku. TotalTv isto tako. Cs je gotov.

Ista stvar sa Britancima (sky, bt sport, itd...)

Nisam sam pametan kolko mi je pametno dalje plaćati CS (pogotovo kad danas ima i dobrih internet tv servisa jaako povoljno)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
speedy56 kaže...
izzy007 kaže...
Kako su probili SkyIt nakon uparivanja, tako će i MaxTc. Znači nikada. SkyIt je već oko 3g u mraku. TotalTv isto tako. Cs je gotov.

Ista stvar sa Britancima (sky, bt sport, itd...)

Nisam sam pametan kolko mi je pametno dalje plaćati CS (pogotovo kad danas ima i dobrih internet tv servisa jaako povoljno)

 Ali dobar cs je daleko stabilniji i pouzdaniji od iptv-a

12 godina
offline
Re: Card sharing
CrossDeath kaže...

 Ali dobar cs je daleko stabilniji i pouzdaniji od iptv-a

Ma to opće nema govora, iptv se po tome ne može ni uspoređivati

Ali problem je, ak se ovak nastavi, da bude na CS-u ostalo jaako malo toga za gledati

Sjećam se dao sam lovio Astru 28.2e i britanske kanale...to je bila milina, jedno 6 samo Skyevih sportskih kanala, skoro 20 filmskih (sve naravno full hd + 5.1 zvuk)

Sad ak i taj Maxtv više neće raditi, ne znam niti sam koje satelite bi još gledao s CS-om

15 godina
offline
Card sharing

Ne sekiraj se, nikad nije bilo da se nešto nije moglo gledat. Ima krasnih stvari i sve najbitnije lige i sportovi su pokriveni, samo bi se trebao nabavit motor za antenu.

 

Pa hvala bogu da će se provideri zaštititi, šta je tu čudno... Ogromna lova je u igri od najma satelita pa do prava na prijenose, nema gledanja najjačih europskih paketa, fullhd, xy kanala za 50 kn mjesečno...

 

Na jednom specijaliziranom forumu jedan priličko respektabilan član je potvrdio neke glasine da je vidio na svoje oči kako vip radi u cs-u, samo to je za vrlo uzak krug ljudi namjenjeno, lakše je upast na današnje kraljevsko vjenčanje nego među te ljude.

 

što jedan čovjek napravi, drugi će to smrdat... samo je pitanje koliko to košta i kome je u interesu...

 

nagra3 je razvaljena ko 45-togodišnja prostitutka sa 20 godina staža u branši, vjerujem da nije problem nariktat maxtv da radi ponovo, da li je to nekome interes, vidjet ćemo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Card sharing
Ico2005 kaže...

Ne sekiraj se, nikad nije bilo da se nešto nije moglo gledat. Ima krasnih stvari i sve najbitnije lige i sportovi su pokriveni, samo bi se trebao nabavit motor za antenu.

 

Pa hvala bogu da će se provideri zaštititi, šta je tu čudno... Ogromna lova je u igri od najma satelita pa do prava na prijenose, nema gledanja najjačih europskih paketa, fullhd, xy kanala za 50 kn mjesečno...

 

Na jednom specijaliziranom forumu jedan priličko respektabilan član je potvrdio neke glasine da je vidio na svoje oči kako vip radi u cs-u, samo to je za vrlo uzak krug ljudi namjenjeno, lakše je upast na današnje kraljevsko vjenčanje nego među te ljude.

 

što jedan čovjek napravi, drugi će to smrdat... samo je pitanje koliko to košta i kome je u interesu...

 

nagra3 je razvaljena ko 45-togodišnja prostitutka sa 20 godina staža u branši, vjerujem da nije problem nariktat maxtv da radi ponovo, da li je to nekome interes, vidjet ćemo...

 Hmm tesko da je to vidio na svoje oci, kartice su uparene s resiverima, jednostavno se to ne moze gledati preko cs-a

15 godina
offline
Card sharing

a tko kaže da se kartica ne može otparit od recivera...

 

on tako tvrdi, jako dugo je u tim vodama, ima poprilični rejting i nema razloga da mulja i petlja. to što ja taj detalj nisam vidio osobno, ne mora nužno značiti da on laže. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Card sharing

Ne moze se kartica otpariti od resivera..

15 godina
offline
Card sharing

A zašto ne bi netko mogao napraviti neki čip kao sto je bio u PS2 da emitira taj origigi  receiver? Ili neki emulator u e2  da  emulira rec orig?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Card sharing

zasad španjolci rade, to mi je najbitnije (i njemački sky za bundesligu) i imaju sve u hd, ali naviknuo sam se na naše, ak sjebu španjolce onda smo u kurcu

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Card sharing
ivanlotz kaže...

Ne moze se kartica otpariti od resivera..

 Moze, ali treba jedno 2 do 5 godina..  :) 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
8 godina
offline
Re: Card sharing
TboT91 kaže...

zasad španjolci rade, to mi je najbitnije (i njemački sky za bundesligu) i imaju sve u hd, ali naviknuo sam se na naše, ak sjebu španjolce onda smo u kurcu

 španjolce je kupio bein sport tako da bi mogli i oni ko i francuski bein

13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
TboT91 kaže...

zasad španjolci rade, to mi je najbitnije (i njemački sky za bundesligu) i imaju sve u hd, ali naviknuo sam se na naše, ak sjebu španjolce onda smo u kurcu

 Paa i nismo bas..

Postoje i nesportski kanali

15 godina
offline
Re: Card sharing

Po tvome bi onda brzo trebao proraditi sky it. On je već dugo dark.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
11 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Imali li netko nekakvih novosti za buducnost MAXTV-a , BNeta ili VIP TV-a  na CS-u ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
plitbarski kaže...

Imali li netko nekakvih novosti za buducnost MAXTV-a , BNeta ili VIP TV-a  na CS-u ?

vipnet sigurno nece, a maxtv mozda

15 godina
offline
Card sharing

Ide sve u k, kad se sjetim vremena iz 90-tih kad je sve bil otključano, samo je trebalo imati satelitsku antenu i motor. Ranih 2000-tih također je bilo odlično za one tko je imao Samsung 3800  mislim, koji je sve otvarao preko ''napunjenih'' kartica.

KAsnije je došao Dreambox koji je bio kralj CS, a sad ćemo biti sretni ako nam ostane za gledanje njemački eurosport.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2018 16:43 (walentkane).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

a zbog cega jos radi njemacki sky? italijane ukinuli, engleze ukinuli a svabe i dalje rade? hoce li uskoro i oni u crnilo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Kao laik mislim da ce raditi dok god daju da se kartice mogu koristiti u drugim receiverima.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Card sharing

Još se dosta toga može gledati tak da nije problem kaj je max zacrnio.Recimo dobra stvar bi bilo sada jedan lnb prebaciti na 1.9 ili prebaciti se na iptv .

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Card sharing
DangerousB kaže...

a zbog cega jos radi njemacki sky? italijane ukinuli, engleze ukinuli a svabe i dalje rade? hoce li uskoro i oni u crnilo?

 Vjerojatno da hoce.. Malo su oni veci od ostalih pa si jos mogu dopustiti.. 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
6 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Znači kraj priče sa max na cardsharingu definitivno?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Zna netko ima li neki und kanal da radi da ce se moći gledat svjetsko prvenstvo.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Card sharing
acarnoje kaže...

Zna netko ima li neki und kanal da radi da ce se moći gledat svjetsko prvenstvo.

http://hdtelevizija.com/2018/05/23/svjetstvo-prvenstvo-u-ultra-hd-rezoluciji-putem-satelita/

Dal to radi na CS-u nemam pojma, ali kakav je trend zadnje vrijeme, vjerojatno da ne.

11 godina
offline
Re: Card sharing
ikaij kaže...

Znači kraj priče sa max na cardsharingu definitivno?

 Izgleda da je.. 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
acarnoje kaže...

Zna netko ima li neki und kanal da radi da ce se moći gledat svjetsko prvenstvo.

TRT 4K - 42.0°E - FTA
Premium Sport 4K - 5.0°W - FTA
RTP 4K HDR - 30.0°W
Sport TV 4K - 30.0°W

8 godina
offline
Re: Card sharing
Mexx kaže...
acarnoje kaže...

Zna netko ima li neki und kanal da radi da ce se moći gledat svjetsko prvenstvo.

TRT 4K - 42.0°E - FTA
Premium Sport 4K - 5.0°W - FTA
RTP 4K HDR - 30.0°W
Sport TV 4K - 30.0°W

 to su free kanali ?

 

imam 55UE7500 koji ima dvb S2 tuner, kako mogu znat da li taj tuner podržava 4k kanale ?

 

hvala

 

p.s. Da li znate neki dućan koji prikazuje te 4k utakmice u Zagrebu ?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice