Card sharing izdvojena tema

poruka: 963
|
čitano: 788.944
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Hvala puno

taj ax odin ima samo jedan model i to je to, nama nekih jos pod modela  da se ne zaje

13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
doktordoc kaže...

Hvala puno

taj ax odin ima samo jedan model i to je to, nama nekih jos pod modela  da se ne zaje

 Postoji samo jedan model, nećeš pogriješiti ;)

15 godina
offline
Card sharing

Daklen, ovo što ću sad napisati odnosi se samo i jedino na maxtv sa 16E kao vjerujem najzanimljiviji paket nama u Rvackoj. Jedn o iskustvo poštenju, uslugama i lažima u cs-u.

 

Prvi: http://www.njuskalo.hr/servis-uredjaja/card-sharing-cs-cardsharing-receiveri-server-oglas-10461619

 

delboy mu je nick, vrlo ljubazam kao i svi na početku, mislim da je test bio 2 dana, savršeno... Ljubazan, gotovo instantno odgovara na mail. Reko, mašala, naletih na dobrog. Platim mu ja pošteno što je tražio na razdoblje od 3 mjeseca i cca 3 tjedna sve super. I onda kreće polako kockanje i trzuckanje koje se svakim danom pojačava. Prvi mail - ništa. Drugi mail - ništa. Onda počinju priče kako moj reciver (Alma s2200) nije baš najbolji za cs, kune se u dreambox ko u Boga, da nije do njega, okrivljuje internet i tako u krug još tjedan dana. Padne mi mrak na oči, odem kod pajdaša i posudim njegov DM 8000 HD kojeg čuva ko oko u glavi i neda ženi niti da prašinu briše sa njega. Spojim i imam šta vidjeti - linija i "usluga" je zadnje dno dna, ne povuče ni pola ECM-a... Kad sam mu to nabio na nos, onda su počele priče da je Maxtv takav kakav je i da ako oću Full maxtv (za kojeg sam prvo i mislio da mi je prodao) da onda ima i druga, viša cijena. Kad sam mu rekao da mi da test te druge bolje linije i kolika je cijena, nije se više javljao. Toliko o tome. Prevarant, ja od njega više nebi kupio niti kutiju od šibica. I najgore što sam i pajdaša navukao kod ovoga ovdje, siroče uzeo reciver od njega i platio za godinu dana... Da si žile izrežeš...

 

Drugi: nisam našao oglas na njuškalu, ali ovo je mail preko kojeg sam izvršio kontakt: cccameuro2012@live.com. Vidim da se taj mail uredno pojavljuje i u BiH na njihovom oglasniku pik.ba.

 

Test, 2 dana, savršeno... I budala nasjednem i platim 6 mjeseci... Mjesec i pol dana odlično i onda mrak... Kontaktiram, veli da radi update kartica i da će uskoro. I nije više nikako proradilo. Po 5-6 mailova bih mu poslao, jedva se udostojio odgovoriti. Na kraju se čupao na neke fore da je t com pustio nekakav update i da trebaju ponovo neznam-ti-ja-šta na karticama napravit što košta 1000 eura po kartici (možda dijamante stavit, neznam) i da svima maxtv tako radi i da neću naći nigdje bolje, bla, bla, bla... Nakon dva maila nije se više javljao, pa neću ni ja. Prevarant.

 

Sve ovo pišem zato da se ne nasučete jer sam probao ama baš SVE testove sa njuškala, svi identično loše rade i čini mi se da svi oni preprodaju i razmjenjuju jednu te istu liniju preko različitih servera. Sve je to hrpetina običnih lažova na njuškalu i samo hoće uzeti novce.

 

No, jučer sam dobio na test linju preko preporuke, ljudi koji se ne reklamiraju nigdje i mogu vam reći da maxtv RADI u cs-u bez ikakvih problema. Reciver je uključen već 24 sata, ima 99% ECM-a. Apsolutno bez ikakvih problema. Ovaj 1 % ključeva je izgubio u 3 ujutro kad je promjena IP-a svaka 24 sata.

 

Ne nasjedajte na sladunjave oglase lopova sa njuškala, ja sam tražio 4 mjeseca ovakvu liniju i jedva sam našao. Po meni, bolje ne imati cs uopće nego ga plaćati ovim lopovima

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 15:19 (Ico2005).
Moj PC  
2 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
Ico2005 kaže...

Daklen, ovo što ću sad napisati odnosi se samo i jedino na maxtv sa 16E kao vjerujem najzanimljiviji paket nama u Rvackoj. Jedn o iskustvo poštenju, uslugama i lažima u cs-u.

 

Prvi: http://www.njuskalo.hr/servis-uredjaja/card-sharing-cs-cardsharing-receiveri-server-oglas-10461619

 

delboy mu je nick, vrlo ljubazam kao i svi na početku, mislim da je test bio 2 dana, savršeno... Ljubazan, gotovo instantno odgovara na mail. Reko, mašala, naletih na dobrog. Platim mu ja pošteno što je tražio na razdoblje od 3 mjeseca i cca 3 tjedna sve super. I onda kreće polako kockanje i trzuckanje koje se svakim danom pojačava. Prvi mail - ništa. Drugi mail - ništa. Onda počinju priče kako moj reciver (Alma s2200) nije baš najbolji za cs, kune se u dreambox ko u Boga, da nije do njega, okrivljuje internet i tako u krug još tjedan dana. Padne mi mrak na oči, odem kod pajdaša i posudim njegov DM 8000 HD kojeg čuva ko oko u glavi i neda ženi niti da prašinu briše sa njega. Spojim i imam šta vidjeti - linija i "usluga" je zadnje dno dna, ne povuče ni pola ECM-a... Kad sam mu to nabio na nos, onda su počele priče da je Maxtv takav kakav je i da ako oću Full maxtv (za kojeg sam prvo i mislio da mi je prodao) da onda ima i druga, viša cijena. Kad sam mu rekao da mi da test te druge bolje linije i kolika je cijena, nije se više javljao. Toliko o tome. Prevarant, ja od njega više nebi kupio niti kutiju od šibica. I najgore što sam i pajdaša navukao kod ovoga ovdje, siroče uzeo reciver od njega i platio za godinu dana... Da si žile izrežeš...

 

Drugi: nisam našao oglas na njuškalu, ali ovo je mail preko kojeg sam izvršio kontakt: cccameuro2012@live.com. Vidim da se taj mail uredno pojavljuje i u BiH na njihovom oglasniku pik.ba.

 

Test, 2 dana, savršeno... I budala nasjednem i platim 6 mjeseci... Mjesec i pol dana odlično i onda mrak... Kontaktiram, veli da radi update kartica i da će uskoro. I nije više nikako proradilo. Po 5-6 mailova bih mu poslao, jedva se udostojio odgovoriti. Na kraju se čupao na neke fore da je t com pustio nekakav update i da trebaju ponovo neznam-ti-ja-šta na karticama napravit što košta 1000 eura po kartici (možda dijamante stavit, neznam) i da svima maxtv tako radi i da neću naći nigdje bolje, bla, bla, bla... Nakon dva maila nije se više javljao, pa neću ni ja. Prevarant.

 

Sve ovo pišem zato da se ne nasučete jer sam probao ama baš SVE testove sa njuškala, svi identično loše rade i čini mi se da svi oni preprodaju i razmjenjuju jednu te istu liniju preko različitih servera. Sve je to hrpetina običnih lažova na njuškalu i samo hoće uzeti novce.

 

No, jučer sam dobio na test linju preko preporuke, ljudi koji se ne reklamiraju nigdje i mogu vam reći da maxtv RADI u cs-u bez ikakvih problema. Reciver je uključen već 24 sata, ima 99% ECM-a. Apsolutno bez ikakvih problema. Ovaj 1 % ključeva je izgubio u 3 ujutro kad je promjena IP-a svaka 24 sata.

 

Ne nasjedajte na sladunjave oglase lopova sa njuškala, ja sam tražio 4 mjeseca ovakvu liniju i jedva sam našao. Po meni, bolje ne imati cs uopće nego ga plaćati ovim lopovima

 Tako je, MAXtv je jedan od najzanimljivijih paketa, pogotovo meni. Također imam linije od delboy-a, uzeo sam na 3 mjeseca i ne mogu baš reći da nisam zadovoljan što se tiče njegove usluge, neki kanali rade bez greške, a neki uopće ne rade. Zaključio sam da je MAXtv jednostavno takav, i da se teško može naći nešto bolje. Točnije, prvo sam uzeo od njega IPTV na 3 mjeseca, ali internet mi je bio prespor pa sam zamijenio za CS na isti rok. Teško ga je dobiti preko Skype-a, ali sve u svemu, izašao mi je ususret. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 16:43 (CrossDeath).
12 godina
neaktivan
offline
Card sharing

ne mozes rec max tv je takav, kad sam uzeo od delboy-a 7 mjesec prosle godine radilo je 95% programa, tu i tamo neki zatrzaju i ide dalje, sad ne radi niti 70% a i ovi sto rade ne rade valjda na 50% 

recimo, SCI-fi nikako, Disney nikako, viasat explorer nikako, History pol vremena smrznut, i tako da ne pisem dalje, evo trazio i ja da vidim ovo sto Ico napisa, od sinoc SVE, bas SVE jebeno radi bez ijedne greske, necu jos uzimat nista dok ne vidim da mi se javi delboy sta ce bit, jer sam uzeo na godinu dana i ostalo je jos 4 mjeseca+1. 
nadam se da se bude javio i nekak sredio to, radije bi 2 mjeseca gledo kako treba nego ova 4 mjeseca koja ne radi skoro nikako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
Zak975 kaže...

ne mozes rec max tv je takav, kad sam uzeo od delboy-a 7 mjesec prosle godine radilo je 95% programa, tu i tamo neki zatrzaju i ide dalje, sad ne radi niti 70% a i ovi sto rade ne rade valjda na 50% 

recimo, SCI-fi nikako, Disney nikako, viasat explorer nikako, History pol vremena smrznut, i tako da ne pisem dalje, evo trazio i ja da vidim ovo sto Ico napisa, od sinoc SVE, bas SVE jebeno radi bez ijedne greske, necu jos uzimat nista dok ne vidim da mi se javi delboy sta ce bit, jer sam uzeo na godinu dana i ostalo je jos 4 mjeseca+1. 
nadam se da se bude javio i nekak sredio to, radije bi 2 mjeseca gledo kako treba nego ova 4 mjeseca koja ne radi skoro nikako.

 Znaci rade ti svi kanali u MAXtv-u s delboyjevim linijama?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
CrossDeath kaže...
Zak975 kaže...

ne mozes rec max tv je takav, kad sam uzeo od delboy-a 7 mjesec prosle godine radilo je 95% programa, tu i tamo neki zatrzaju i ide dalje, sad ne radi niti 70% a i ovi sto rade ne rade valjda na 50% 

recimo, SCI-fi nikako, Disney nikako, viasat explorer nikako, History pol vremena smrznut, i tako da ne pisem dalje, evo trazio i ja da vidim ovo sto Ico napisa, od sinoc SVE, bas SVE jebeno radi bez ijedne greske, necu jos uzimat nista dok ne vidim da mi se javi delboy sta ce bit, jer sam uzeo na godinu dana i ostalo je jos 4 mjeseca+1. 
nadam se da se bude javio i nekak sredio to, radije bi 2 mjeseca gledo kako treba nego ova 4 mjeseca koja ne radi skoro nikako.

 Znaci rade ti svi kanali u MAXtv-u s delboyjevim linijama?

 

NE rade na delboyevim, rade mi svi na ovom sto sam dobio na test, na delboyevim (uz jednu mi dao "kao" jos dvije da bude bolje")
NE RADE: viasat explore, sci-fi, disney, discovery science, history (jako steka) rade ovi zemaljski, kao i HBO-i koji isto u zadnje vrijeme stekaju za popizdit, znaci vecinu vremena imas na ekranu da ti pise SCRAMBLED :)

13 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Eto nakon više neuspjelih pokušaja za dobivanjem nekog tko nudi stabilne linije za MAXtv, pokušat ću ovako xD

Ako bilo tko nudi linije, a da radi MAXtv bez štekanja, i da rade svi kanali kao što tvrde 2-3 posta iznad, molio bih ga da mi se javi na PM, ozbiljan sam i redovno plaćam :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Card sharing

NE postoji MaxTV, a da radi savršeno, tj da svi programi rade bez štekanja, to zaboravite, bar za sad, neki rade, tipa naši kanali (RTL, Nova) osim HRT-a zato kad on ide preko 13-ice, Arene rade dobro, discovery, history i još par kanala, ostali ili štekaju ili uopće ne rade, najbolja kombinacija trenutno tanjur 110 -120 i puknut 13, 16, 19 i 39 zbog Polarisa

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2015 18:01 (David87).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
David87 kaže...

NE postoji MaxTV, a da radi savršeno, tj da svi programi rade bez štekanja, to zaboravite, bar za sad, neki rade, tipa naši kanali (RTL, Nova) osim HRT-a zato kad on ide preko 13-ice, Arene rade dobro, discovery, history i još par kanala, ostali ili štekaju ili uopće ne rade, najbolja kombinacija trenutno tanjur 110 -120 i puknut 13, 16, 19 i 39 zbog Polarisa

 

 

POSTOJI, testirano i evo Ico je uzeo ja jos cekam da vidim sta bude s delboy-em ako ne bude nista od njega uzimam i ja, testiro sam oko 18 sati, imo liniju NITI NA JEDNOM, programu nije bilo S od smrzavanja, a gledo sam bas ove koji mi ne rade kod delboy-a
tako da postoji, samo NE na njuskalu ocito.

13 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Ma ne bih rekao da MAXtv ide bez stekanja... To vi folirate.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
Zak975 kaže...
David87 kaže...

NE postoji MaxTV, a da radi savršeno, tj da svi programi rade bez štekanja, to zaboravite, bar za sad, neki rade, tipa naši kanali (RTL, Nova) osim HRT-a zato kad on ide preko 13-ice, Arene rade dobro, discovery, history i još par kanala, ostali ili štekaju ili uopće ne rade, najbolja kombinacija trenutno tanjur 110 -120 i puknut 13, 16, 19 i 39 zbog Polarisa

 

 

POSTOJI, testirano i evo Ico je uzeo ja jos cekam da vidim sta bude s delboy-em ako ne bude nista od njega uzimam i ja, testiro sam oko 18 sati, imo liniju NITI NA JEDNOM, programu nije bilo S od smrzavanja, a gledo sam bas ove koji mi ne rade kod delboy-a
tako da postoji, samo NE na njuskalu ocito.

 Mogu i ja napisati da mi radi Total TV i Vip SAT TV preko CS-a, ali sve su to šuplje priče dok se ne pokaže točno da je tako ;)

15 godina
offline
Card sharing

Ne vjerujete? Evo dokaz: http://prntscr.com/62gefx

 

ECM sa AXN-a koji je jedan od problematičnijih kanala, radio je reciver cijelu noć i ovih 5 izgubljenih ključeva je u 03:19 ujutro kad je promjena IP-a bila. Naravno, nisam mogao stavit cijeli SS sa imenom servera i 123 providera...

 

O, da, radi maxtv fantastično :)

 

Osim toga, džabe vam slanje PM-a, ne mogu vam dati kontakt podatke jer to vlasnik servera ne želi. Da želi, oglasio bi se na njuškalu i sličnim oglasnicima.

 

Inače, CrossDeath, malo je interesantno da ste ti i delboy baš iz istog mjesta Lijepe Naše... Malo si kasno obrisao podatke u profilu...

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2015 20:23 (Ico2005).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

I ja kažem da je interesantno, teško je ovih dana pronaći osobu iz Splita

 

EDIT:

 

ne znam zašto je AXN tako big deal

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2015 20:34 (CrossDeath).
15 godina
offline
Card sharing

Slijedeći, i zadnji, screenshot kojeg ću postavit će biti CAID 1830, ident 0, što je kartica od maxtv-a u cs-u, pa ćete sami vidjeti postotak uspješno povučenih ključeva sa servera. Trenutno ne mogu do kompa gdje je instaliran Funshare cccam control jer dijete igra igricu.

 

Nisam se došao prepucavati i svađati sa članovima foruma. Došao sam upozoriti da ne nasjedate na lopove, prevarante i pokvarenjake sa njuškala koji lažu i petljaju i kradu vam novce. Maxtv radi bez problema, tko hoće nek vjeruje, tko neće ne mora.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
CrossDeath kaže...

I ja kažem da je interesantno, teško je ovih dana pronaći osobu iz Splita

 

EDIT:

 

ne znam zašto je AXN tako big deal

 

 

 

AXN je big deal ako ga gledas, kao i disney meni jer kcer to gleda, kao i sci-fi koji bi ja gledo, a tesko je nac iz Splita, al kod tebe je pisalo da si Hvar :)

15 godina
offline
Card sharing

Ma nije vrag da su CrossDeath i delboy ista osoba...

 

A AXN je kanal koji je uvjerljivo najviše štekao, osim ovih koji uopće nisu radili.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2015 20:46 (Ico2005).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
Ico2005 kaže...

Ma nije vrag da su CrossDeath i delboy ista osoba...

 

A AXN je kanal koji je uvjerljivo najviše štekao, osim ovih koji uopće nisu radili.

 Nismo - provjereno :)

15 godina
offline
Card sharing

Evo vam dokaz, nije puno, ali dosta govori: 

 

105 povučenih ključeva, 100% uspješnost. Radi savršeno.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2015 21:49 (Ico2005).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

I još jedan: http://prntscr.com/6359gx

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

http://prntscr.com/635evf

 

I dosta od mene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Card sharing
Ico2005 kaže...

Slijedeći, i zadnji, screenshot kojeg ću postavit će biti CAID 1830, ident 0, što je kartica od maxtv-a u cs-u, pa ćete sami vidjeti postotak uspješno povučenih ključeva sa servera. Trenutno ne mogu do kompa gdje je instaliran Funshare cccam control jer dijete igra igricu.

 

Nisam se došao prepucavati i svađati sa članovima foruma. Došao sam upozoriti da ne nasjedate na lopove, prevarante i pokvarenjake sa njuškala koji lažu i petljaju i kradu vam novce. Maxtv radi bez problema, tko hoće nek vjeruje, tko neće ne mora.

 ako je tako, daj barem neki nacin da mozemo kontaktirati tog tvog lika, ne treba direktno, moze preko neke trece osobe

15 godina
offline
Card sharing

Već me dosta osoba pitalo na PM, na žalost lik neće ni čuti za takvo što i ja vam ne mogu nikako pomoći. Vjerovali ili ne, ali radi... http://prntscr.com/635rgf

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Card sharing
Ico2005 kaže...

Već me dosta osoba pitalo na PM, na žalost lik neće ni čuti za takvo što i ja vam ne mogu nikako pomoći. Vjerovali ili ne, ali radi... http://prntscr.com/635rgf

Kako mozemo znati da to nije hd+ :P

 

9 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Da li netko zna kakvi su ovi sa njuske crosat team, ima li kakvih iskustava

dobio sam prijedlog tu na forumu za ax odin, a frend mi rekao za amiko alien shd 8900 linux, cuo je da je ok, pa molim vase misljenje, hvala i lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Card sharing
excite003 kaže...
Ico2005 kaže...

Već me dosta osoba pitalo na PM, na žalost lik neće ni čuti za takvo što i ja vam ne mogu nikako pomoći. Vjerovali ili ne, ali radi... http://prntscr.com/635rgf

Kako mozemo znati da to nije hd+ :P

 

 Možda ovako: http://prntscr.com/63a3ti

 

 1830/0 je maxtv, 1830/3411 je hd+, to uopće ne gledam.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.2.2015 6:41 (Ico2005).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
doktordoc kaže...

Da li netko zna kakvi su ovi sa njuske crosat team, ima li kakvih iskustava

dobio sam prijedlog tu na forumu za ax odin, a frend mi rekao za amiko alien shd 8900 linux, cuo je da je ok, pa molim vase misljenje, hvala i lp

 Ja sam imao njihovu test liniju, nisu nista posebno, otvaraju kao i vecina ovih sa njuskala. A od ta dva ja bih uzeo Opticuma, ima vise RAM-a i memorije, a mislim da ima i bolji procesor. Amiko Alien 2 takoder nije los resiver.

9 godina
protjeran
offline
Re: Card sharing
Ico2005 kaže...

Jedan kolega je uzeo nekakav Amiko i cs, sve je bilo OK, samo mu je reciver došao zaključan sa šifrom da valjda on nebi čačkao po njemo ili tako nešto slično. Pa je zvao lika i malo galamio i onda mu je ovaj dao pin za otključavanje.

 

IPTV nisam probao, ali čitam po drugim forumima da likovi traže da ti oni zaključaju reciver ako hoćeš IPTV, valjda da nebi izvukao listu i dijelio ju dalje.

 

Što se tiče CS-a, stanje sa roza paketom na 16E je i dalje nepromjenjeno kod svih, i dalje svi imaju problema. Tako i ako budeš uzimao kakvu test liniju i ak ti je bitan taj paket nemoj se navući na priče. Ja sam svoj reciver ugasio jer je kockanje slike i trzanje katastrofalno i liku poslao mail da me obavijesti kad se to riješi. Javi se na pm ak hoćeš još neke detalje, ima more prevaranata na njuškalu.

 

Nisam prodavač niti akviziter jednog od njih niti koga poznajem tko to ima i nudi, samo imam neka iskustva sa takvima i nebi htio nikog reklamirati ni po dobrom ni po lošem.

 eeej

mozes li se javiti na pm da znam od koga ne uzimati uopce ako je toliko prevatanata?

hvala!

15 godina
offline
Card sharing

Ako misliš gledati maxtv, nitko sa njuškala ti ne može trenutno dati liniju koja je koliko-toliko gledljiva. Za ostale pakete i satelite neznam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Hvala, onda opticum

ja trnunutno imam reciever obicni nije hd, to mi je kum posudio, on ima hd pa mu ovaj stoji, a uzimao bi hd uvelike zbog max tv(zena navalila- e! i takvi programi jel imaju prijevod),sad citam svuda max u banani, pa neznam jel se isplati

jel tko probao sa likovima na pik ba

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice