Evo TV izdvojena tema

poruka: 465
|
čitano: 471.223
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Evotv (Hrvatska pošta)
6 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV

Ja sam 2012. kupila Strong 8526, nadogradili su mi Software i savjetovali su mi da uređaj stavim na "Stand By" kako bi se osvježio preko noći, kad ga ne gledam. I nakon toga nisam imala više problema sa time.

9 godina
neaktivan
offline
Evo TV

Pozdrav svima,

Zanima me jedno pitanje u svezi EVOTV-a..

Uzeo bih ga sebi doma u sobi jer mi se čini pristupačan i jeftin..

No međutim nemam doma od davnih dana vanjsku antenu (riblju kost) već samo onu unutarnju i imam tv-monitor na kojem inace normalan tv radi i onda bi valjda trebao i evo tv pretpostavljam samo bi ga trebao spojiti na scart ako ocu sd sliku a na hdmi ako ocu hd? 

Ili je isplativije uzet android box i iptv pretplatu

 

U prilogu je slika.

 

Poslano sa Samsung Galaxy J5 2016
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Evo TV
xXTheLuka1998xX kaže...

Pozdrav svima,

Zanima me jedno pitanje u svezi EVOTV-a..

Uzeo bih ga sebi doma u sobi jer mi se čini pristupačan i jeftin..

No međutim nemam doma od davnih dana vanjsku antenu (riblju kost) već samo onu unutarnju i imam tv-monitor na kojem inace normalan tv radi i onda bi valjda trebao i evo tv pretpostavljam samo bi ga trebao spojiti na scart ako ocu sd sliku a na hdmi ako ocu hd? 

Ili je isplativije uzet android box i iptv pretplatu

 

U prilogu je slika.

 

 Za HD na HDMi, ali ne bi ti preporucio niti Evo TV niti Android Box.

Najbolje skinut na kompu KODI i instalirat plugin sa raznim tv kanalima ;)

 

Evo meni u dnevnom Evo gledaju starci, a ja u sobi gledam isto na Kodiu

9 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV

Aa oke tnx

Poslano sa Samsung Galaxy J5 2016
14 godina
offline
Evo TV

pozdrav, interesira me evo tv, odnosno htio bi kupiti si onu karticu njihovu, pa me sad zanima jel ce mi se otkljucati samo oni programi koje oni imaju u buketima ili i ovi ostali koje sada imam na tv-u ali mi ne rade?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Evo TV

Kupio sam Evo tv i mogu reci da mi je super uzeo sam 3 buketa za 35 kn mjeseco a kasnije nezz tocno mozda 60 kn mjesecno.Stalno dolaze novi programi i kvaliteta slike je dobra(preporucam HDMI kabel).Izbor kanala je odlican i svida mi se.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV

Daj mi molim te reci,da li ti imaš kanale koji nisu u tvojim buketima?

I ja uzela prosli tjedan evo tv,ali tek sad mi palo u oko da imam recimo sk1,sk2,sk3,eurosport1 i 2 koji su recimo u buketu Sport.A nisam ga uzela,već samo:

Dokumentarci i vijesti
Film i djeca
Zabava i glazba
plus HBO i Cinemax 6 mj. gratis.

 

Pa me sad to malo buni da mi ne naplate ili šta već.

Ima uz te programe i još neke a nisu u mojim buketima.

11 godina
offline
Re: Evo TV
nk83 kaže...

Daj mi molim te reci,da li ti imaš kanale koji nisu u tvojim buketima?

I ja uzela prosli tjedan evo tv,ali tek sad mi palo u oko da imam recimo sk1,sk2,sk3,eurosport1 i 2 koji su recimo u buketu Sport.A nisam ga uzela,već samo:

Dokumentarci i vijesti
Film i djeca
Zabava i glazba
plus HBO i Cinemax 6 mj. gratis.

 

Pa me sad to malo buni da mi ne naplate ili šta već.

Ima uz te programe i još neke a nisu u mojim buketima.

Imaš korisničku podršku halo, halo, imam programe koje nisam zahtjevao, da li je to krivi buket ili greška sustava, da liće se to naplatiti? 

 

0800 07 07

 

ili cekaj racun ako vidis da ti se nije naplatilo glumi budalu i uzivaj u dodatnim programima

14 godina
online
Re: Evo TV

Prvih mjesec dana su vam ukljuceni svi programi, te nakon toga roka iskljucuju ostale i ostavljaju ove bukete koje sta odabrali.

11 godina
offline
Re: Evo TV
nme kaže...

Prvih mjesec dana su vam ukljuceni svi programi, te nakon toga roka iskljucuju ostale i ostavljaju ove bukete koje sta odabrali.

 Ma otkad to? Di to pise?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV

E hvala na info.

Mislim da bi tak i moglo biti jer je kod većine operatera tak slučaj.

14 godina
online
Re: Evo TV
zviznemte kaže...
nme kaže...

Prvih mjesec dana su vam ukljuceni svi programi, te nakon toga roka iskljucuju ostale i ostavljaju ove bukete koje sta odabrali.

 Ma otkad to? Di to pise?

 

Radim u firmi koja između ostaloga nudi i evoTV, pa radi toga znam kakva je procedura

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2018 15:42 (nme).
8 godina
neaktivan
offline
Evo TV

Danas sam uzeo evo tv sa karticom umjesto box-a. Sad me zanima moja televizija na selu ima pcmcia utor i na promo programu piše da je uređaj spreman za evo tv. 

Dali je to dovoljno da tv prihvati karticu ili mogu ocekivat dodatne probleme?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Evo TV

Nisi dao dovoljno informacija. Koji TV i te da li ima DVB-T2? Ako je DVB-T samo onda ti treba prijemnik oliti receiver oliti box...

8 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV

Sve uredu tv prihvatila karticu zvao za aktivaciju, pricekao 10 min i sve radi savršeno. Jedina primjedba evo tv i pokucnog je cijena. Jebiga kad nemaš drugog izbora za vikendicu.

14 godina
offline
Evo TV

 
Registracija: Mar 2008.
Lokacija: Vt
Postova: 536
Imam "mali" problem s Evo TV, naime navečer kada ga ugasim, ujutro ga upalim te nakon onog "Evo TV" screen-a na prijamniku se pojave ravne crte i nema slike ni zvuka. Ništa se ne dešava te se opet upali tek kada ga isključim iz napajanja (drugog načina nema pošto se ništa ne događa kada ga normalno hoću uključiti).
Jučer dođem kući i vidim da su se svi programi promijenili što se tiče redoslijeda pošto sam ih složio redom kako meni odgovara. 
Ok, ovo s programima je sitnica jer može svašta biti (update ili nešto slično), ali nemam volje svako malo gasio uređaj fizički iz struje samo da bi ga uključio. Prijemnik je INTD 9000. Postoji li način za napraviti neki update (ako ima kakav novi firmware) pošto ne nalazi ništa automatski, a piše da je zadnji update došao 2016.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV

Imaš prvih mjesec dana sve free :)

 

14 godina
offline
Re: Evo TV
YBuzzY kaže...

Imaš prvih mjesec dana sve free :)

 

 Ali kakve to ima veze što moram fizički iskopčati prijamnik iz napajanja da bi ga uopće upalio drugo jutro?

Ili s time što se kroz par dana vratile sve postavke programa na default redoslijed?

To što mjesec dana imam nešto "free" nije baš neki odgovor. :) 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
8 godina
neaktivan
offline
Evo TV

Bok,uzeo sam evo tv,na selu ga koristim....hvata mi sve programe osim sportskog I djecijeg paketa...da li bi mi tu nekakvo pojacalo moglo pomoci?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Evo TV
Ante141988 kaže...

Bok,uzeo sam evo tv,na selu ga koristim....hvata mi sve programe osim sportskog I djecijeg paketa...da li bi mi tu nekakvo pojacalo moglo pomoci?

 Yagi antena

Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV

Mislis da ce to pomoc,trenutno iman vanjsku antenu al neznan koja je,al dosta san udaljen od odasiljaca,oko 100 km.....snaga signala na ovima koje imam mi je 40,kvaliteta 99...al ka iden rucno trazit te sta mi fake snaga na tim kanalu je 7 kvaliteta 5

12 godina
offline
Re: Evo TV
Ante141988 kaže...

Mislis da ce to pomoc,trenutno iman vanjsku antenu al neznan koja je,al dosta san udaljen od odasiljaca,oko 100 km.....snaga signala na ovima koje imam mi je 40,kvaliteta 99...al ka iden rucno trazit te sta mi fake snaga na tim kanalu je 7 kvaliteta 5

 Nisi 100 km daleko već vjerojatno snaga odašiljanja nije ista na svim kanalima (MUX) pa si pogledaj ovo https://www.oiv.hr/broadcasting/Tables/DTV_hr.aspx

Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV
Da vidia san...I sta da napravin?
8 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV

Moze li se ista

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.1.2018 12:49 (Ante141988).
7 godina
neaktivan
offline
Evo TV

dobar dan, htio bi uzet ponudu 99kn/mj što ukljućuje sve bukete te HBO i Cinemax 6 mj. pa ne zanima ako netko ima tu ponudu jel ima kakvih poteškoća, dali rade svi programi koji su obećani i drugo pitanje moj tv podržava karticu jel je bolje uzet karticu ili prijamnik?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Evo TV

Pozdrav, pošto imam tu opciju, javljam da svi kanali uredno rade.

 

A što se tiče kartice. Ja sam ju platio (cijena je 299 kuna), te ju je gospođa na pošti aktivirala i isti dan sam počeo gledati programe.

Moje je mišjenje da je bolje uzet karticu, ali to je do mene.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 19:22 (Lelouch).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV

E puno hvala na odgovoru

12 godina
protjeran
offline
Evo TV

Narucio evo tv bila neka akcija do 31.1 dobio 4 paket gratis, doslo za 5 dana, spojio na svoj 40" panel i sve ubija, slika odlicna, hd jos bolji! Nikakvih problema s signalom spojio na vanjsku antenu(n.zg) upiknuo napajanje, hdmi(i to sam dobio)uglavnom tko ne zeli moguce probleme s internet vezom ovo je preporuka.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Evo TV
Stjepanj kaže...

Narucio evo tv bila neka akcija do 31.1 dobio 4 paket gratis, doslo za 5 dana, spojio na svoj 40" panel i sve ubija, slika odlicna, hd jos bolji! Nikakvih problema s signalom spojio na vanjsku antenu(n.zg) upiknuo napajanje, hdmi(i to sam dobio)uglavnom tko ne zeli moguce probleme s internet vezom ovo je preporuka.lp

 Sori, ali ako ti EvoTV ima odličnu sliku onda ne znaš kako odlična slika izgleda.

16 godina
offline
Re: Evo TV
Stjepanj kaže...

Narucio evo tv bila neka akcija do 31.1 dobio 4 paket gratis, doslo za 5 dana, spojio na svoj 40" panel i sve ubija, slika odlicna, hd jos bolji! Nikakvih problema s signalom spojio na vanjsku antenu(n.zg) upiknuo napajanje, hdmi(i to sam dobio)uglavnom tko ne zeli moguce probleme s internet vezom ovo je preporuka.lp

 Ovo je vjerojatno neka greška:)

Al kolko čitam a i sam sam se uvjerio, SD kanali su lošiji i to većina kanala..

HD kanali su ok, niš posebno, uglavnom EVOTVu baš zamjeram to, lošija kvaliteta slike, a da se ne (lošija slika) vidi to, onda je nabolje imat telku, čim manju cca 32":D

 

Na mojoj 4k telki od 55" naši programi prek obične antene izgledaju odlično, a EVOtvu ipak nije odlično, čak razočaravajuće..

Naravno dok sam imao EVO TV u probnom periodu, signal je bio full, znači tu nema nikakve greške..

 

Dok riješe pitanje kvalitete SD signala, promptno se prebacujem na EVO TV...

Izuzev lošije slike, nemam nekih zamjerki na EVO tv

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Evotv (Hrvatska pošta)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice