Evo TV izdvojena tema

poruka: 465
|
čitano: 472.418
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Evotv (Hrvatska pošta)
11 godina
protjeran
offline
Re: Evo TV
ursusc355 kaže...

jel imam kakih novosti ?

up

15 godina
neaktivan
offline
Evo TV
Mene isto zanima kak su ljudi s velikim TVima zadovoljni? Jel stvarno HD slika ili cak u 3d? Isto, smijesno je da nema boljeg zvuka osim sterea, jer ti kanali salju i Dolby dig i DTS, a izgleda da uređaj nema nego streo. Dzabe mi 5.1 setup.... Imate li infoa?
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Evo TV

jel ima šta novo ?

 

jel ima u ponudi onaj modul koji zamjenjuje resiver što se ubode iza u tv

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Evo TV

Molim ljude koji imaju evotv ako mi mogu odgovoriti na ova pitanja jer nigdje nisam pronasao tocnu informaciju.

 

1.Penthouse kanali koji su besplatni i dostupni u zabava buketu, jel to softcore ili bas hardcore channel, znaci nezelim imati neki softcore kao sto lowbie maxtv pruza.

 

2.HBO je besplatan tj 1kn sve dok ne odlucimo prekinuti uslugu, tocno? Pise godinu dana za 1kn znaci mogu sve od 1mj do 12mjeseca koristiti i uvijek cu imati HBO po 1kn? I jel taj njihov hbo ima titlove?

 

Hvala unaprijed.

GAMER
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Evo TV

Ja imam "Evo TV" kojih mjesec dana, ponekad zna stekat, slika se izgubi, pise kao nema signala ali nije tako strasno.

I naravno antena mi je vanjska na krovu okrenuta prema (sljemenu - sesvete) smjeru koji mi je pisao na njihovoj stranici, bas me zanima kako bi onda radilo sa sobnom antenom - nikako.

Sto se tice kao onih dva hd programa, po meni to bas i nije hd, barem ne na mom "led-u 32" skrtare na kvaliteti.

I trebali bi definitivno malo prosirit programe, ali ajde tu je barem HBO na godinu dana, pa se nade nesto za gledat, ima ok filmica, i moji omiljeni "nat geo wild programi"

Reciver je sam po sebi dobra pila.

Ocjena od jedan do deset - 6,5

Eto tolko od mene, pozzz....

 

Martin
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Evo TV

Evo moje iskustvo s Evotv.

Pošto sam prošao mnoge platforme odlučio sam kupiti Evotv tj njihov samo resiver.Otišao u poštu kupio 450KN donijo kući lagano se spoji i sve ok.Nazvao njihovu službu aktivirao pretplatu tj uključenje usluge i to 2 mjeseca svi buketi za 1 kunu mjesečno.Začudilo me je kao se brzo sve riješilo i bez ikakvuh ugovora bez ikakvih drama.Kada prođe 2 mjeseca odem do pošte isključim i sve ok.Za sada je sve ok slika dobra čista ijako sam dosta blizu odašiljača ali ovih ga dana nosim na granicu sa Srbijom pa čemo vidjeti tamo kako radi.

Ovo što se poneki žale da ima malo programa meni osobno je dosta.Mogu mi uključiti i 1000 program kada samo mogu gledati jedan tako da odaberom buketa napravim što želim a ne  da mi se nabaca hrpa program koje nikada ne pogledam.Za sad Evotv kod mene ime prolaznu ocijenu.

"sad znam gubiti je strašno ali samo dok se sve ne izgubi"
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Evo TV

jel ima nešta slično evo-tv - u ? ...odnosno šta bi mi preporučili a da nije preko interneta (maxtv i slično me ne zanima)

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Evo TV

znači ja sa tim resiverom svakako bez ikakvog ugovora mogu gledat naše zemaljske programe?

mogu preko njuškala kupit i to je to?

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Evo TV
ursusc355 kaže...

jel ima nešta slično evo-tv - u ? ...odnosno šta bi mi preporučili a da nije preko interneta (maxtv i slično me ne zanima)

NIŠTA A ?

14 godina
offline
Re: Evo TV
ursusc355 kaže...
ursusc355 kaže...

jel ima nešta slično evo-tv - u ? ...odnosno šta bi mi preporučili a da nije preko interneta (maxtv i slično me ne zanima)

NIŠTA A ?

Cardsharing.

Albis STB-7710 Firmware Development: http://blagus.info
11 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV
blagus kaže...
ursusc355 kaže...
ursusc355 kaže...

jel ima nešta slično evo-tv - u ? ...odnosno šta bi mi preporučili a da nije preko interneta (maxtv i slično me ne zanima)

NIŠTA A ?

Cardsharing.

 

 

to kao nije preko interneta??

14 godina
offline
Evo TV

Je, ali koliko sam skužio, on traži ne-IPTV rješenje. Cardsharing preko Interneta prenosi skoro nikakvu količinu podataka, i osim toga, slika i zvuk idu preko satelita.

Albis STB-7710 Firmware Development: http://blagus.info
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV
blagus kaže...

Je, ali koliko sam skužio, on traži ne-IPTV rješenje. Cardsharing preko Interneta prenosi skoro nikakvu količinu podataka, i osim toga, slika i zvuk idu preko satelita.

 

 

slika i zvuk idu preko satelita, povlači opet kartice sa servera koji mu nudi tu uslugu, ako je server koma ne radi usluga :)

10 godina
protjeran
offline
Re: Evo TV
crocro23 kaže...

Molim ljude koji imaju evotv ako mi mogu odgovoriti na ova pitanja jer nigdje nisam pronasao tocnu informaciju.

 

1.Penthouse kanali koji su besplatni i dostupni u zabava buketu, jel to softcore ili bas hardcore channel, znaci nezelim imati neki softcore kao sto lowbie maxtv pruza.

 

2.HBO je besplatan tj 1kn sve dok ne odlucimo prekinuti uslugu, tocno? Pise godinu dana za 1kn znaci mogu sve od 1mj do 12mjeseca koristiti i uvijek cu imati HBO po 1kn? I jel taj njihov hbo ima titlove?

 

Hvala unaprijed.

1. Penthouse ti ima dva programa +3D softcore filmovi NIŠTA POSEBNO. 
2. JEDNU kunu plaćaš sve programe prva dva mjeseca . Prva dva mjeseca imaš sve prorame iz  EVO TVponude . Onda ti ostaju tri buketa koje si izabrao . Koje plaćaš 69 kuna. A HBO &CINEMAX imaš besplatno  godinu dana . Kada istekne ta godina možeš otkazati HBO$CINEMAX . Reciver možeš uzeti za gotvinu il na mjesećnu otplatu. Plaćaš mjesečno uz bukete .Ja sam uzeo 3 buketa SPORT ,FILM &DJECA REGIJA to plaćam 69 kn. Plus 20 Kn mjesečno reciver.

HBO CINEMAX imaju titlove . AL jako puno previše reprizraju. Isplate se samo zato što su besplatni. Inače plačati taj buket 55 kn mjesčno?! Hvala lijEpo al NE!

Po meni EVO TV ima jako lošu ponudu filmskih programa.Jedino AXN i CBS što nešta vrijede. Comedy Central Extra po meni i nije filmski program pre zabavni . A MGM im malo malo pa nema prijevoda.  
Od  KRAJA 1. mjeseca imam EVO TV  . I MGM skoro 3 mj  nema titla prijevoda. DVA TRI Dana ima pa nedjelju dana nema ,nedjelju dana ima pa tri nema . I tako opet 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2013 17:07 (neznamja99X).
10 godina
protjeran
offline
Re: Evo TV
HDesignz kaže...

znači ja sa tim resiverom svakako bez ikakvog ugovora mogu gledat naše zemaljske programe?

mogu preko njuškala kupit i to   je to  













Reciver moraš u pošti. I nerzumijem zašto bih kupovao resiver od 450 kuna .Dgledaš naše zemaljske programe. Kada imaš resivera po 130-150 kn s kojima ih možeš gledati . Sa USB mogućnošću animanja imaš resivera za 200kn. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2013 4:20 (neznamja99X).
10 godina
protjeran
offline
Re: Evo TV
TonyM kaže...

Evo moje iskustvo s Evotv.

Pošto sam prošao mnoge platforme odlučio sam kupiti Evotv tj njihov samo resiver.Otišao u poštu kupio 450KN donijo kući lagano se spoji i sve ok.Nazvao njihovu službu aktivirao pretplatu tj uključenje usluge i to 2 mjeseca svi buketi za 1 kunu mjesečno.Začudilo me je kao se brzo sve riješilo i bez ikakvuh ugovora bez ikakvih drama.Kada prođe 2 mjeseca odem do pošte isključim i sve ok.Za sada je sve ok slika dobra čista ijako sam dosta blizu odašiljača ali ovih ga dana nosim na granicu sa Srbijom pa čemo vidjeti tamo kako radi.

Ovo što se poneki žale da ima malo programa meni osobno je dosta.Mogu mi uključiti i 1000 program kada samo mogu gledati jedan tako da odaberom buketa napravim što želim a ne  da mi se nabaca hrpa program koje nikada ne pogledam.Za sad Evotv kod mene ime prolaznu ocijenu.

Pa sve je tako kako si napisao . Jedino po meni imajujako  lošu ponudu fllmskih programa. Ovo što daju HBO&CINEMAX besplatno prvu godinu neračunam. Milsim na program koji su u buketu FILM&DJECA  axn ,cbs,central kom (to je pre zabavni) i mgm . Koji me posebno nervira jer dva dana ima titl pa pet nema . Il nedjelju dna ima tri  nedjelje nema titl. 

Meni je slka isto odlična . Neki 20 km od odašiljača zraćne linije. 

10 godina
protjeran
offline
Re: Evo TV
Marti kaže...

Ja imam "Evo TV" kojih mjesec dana, ponekad zna stekat, slika se izgubi, pise kao nema signala ali nije tako strasno.

I naravno antena mi je vanjska na krovu okrenuta prema (sljemenu - sesvete) smjeru koji mi je pisao na njihovoj stranici, bas me zanima kako bi onda radilo sa sobnom antenom - nikako.

Sto se tice kao onih dva hd programa, po meni to bas i nije hd, barem ne na mom "led-u 32" skrtare na kvaliteti.

I trebali bi definitivno malo prosirit programe, ali ajde tu je barem HBO na godinu dana, pa se nade nesto za gledat, ima ok filmica, i moji omiljeni "nat geo wild programi"

Reciver je sam po sebi dobra pila.

Ocjena od jedan do deset - 6,5

Eto tolko od mene, pozzz....

 

Ja ima sobnu antenu slika mi je odlična. Jako jako retko zašteka možda navečer oko ponoći al to na par sekundi.I to  možda u tjedan dana jednom.  Odašiljač mi je nekih 20ak km od kuće . 
HD i 3D bi mogli komotno ukinut pa ubacit druge programe korisnije. Kad sam prva dva mjeseca imao sve bukete . SD HD i 3D prorame nisam primetio neku veliku razliku između SD i HD programa . Tv je LED od 56 cm . Il ja nisam prezahtjevan.

 Što se tiče HBO&CINEMAXA Jedinamu je  prednost što je 1 god besplatan. Inaće filmove repriziraju po 50x . 


Neznam čemu svi govore da je reciver dobra pila?!
Nemožeš snimat EVO TV programe .MTV SPORT KLUB VH1 CINMEAX HBO NAT GEO itd. Možeš snimati

ti samo zemaljske programe .  Što hvata katollički radio i radio banovinu?!  

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2013 4:46 (neznamja99X).
10 godina
protjeran
offline
Re: Evo TV
TonyM kaže...

Evo moje iskustvo s Evotv.

Pošto sam prošao mnoge platforme odlučio sam kupiti Evotv tj njihov samo resiver.Otišao u poštu kupio 450KN donijo kući lagano se spoji i sve ok.Nazvao njihovu službu aktivirao pretplatu tj uključenje usluge i to 2 mjeseca svi buketi za 1 kunu mjesečno.Začudilo me je kao se brzo sve riješilo i bez ikakvuh ugovora bez ikakvih drama.Kada prođe 2 mjeseca odem do pošte isključim i sve ok.Za sada je sve ok slika dobra čista ijako sam dosta blizu odašiljača ali ovih ga dana nosim na granicu sa Srbijom pa čemo vidjeti tamo kako radi.

Ovo što se poneki žale da ima malo programa meni osobno je dosta.Mogu mi uključiti i 1000 program kada samo mogu gledati jedan tako da odaberom buketa napravim što želim a ne  da mi se nabaca hrpa program koje nikada ne pogledam.Za sad Evotv kod mene ime prolaznu ocijenu.

Pa ima i od mene .Jedino što bi mogli poboljašti ponudu filmskih programa. U buketu fil djeca imaju 4 filmska programa .Od kojih po meni jedino AXN nešta vrijedi .Na njemu još možeš naići na novije serije . CBS isto može proći .Mada dosta reprizra. Comedy Central EXtra po meni nije filski program to mi je prije zabava. 
A MGM opet nikad nema prijevoda titlova.

HBO&Cinemax nisam računao u taj bukket jer su oni sami za sebe . mada i za njih mislim da kod svih davtelja usluga imaju .Neopravdano veliku cijenu .  

10 godina
neaktivan
offline
Evo TV

Ima li tko iskustva sa prijemom u Poreču.

Naime tamo se DVB-T uopće ne može gledati, jako ovisi o vremenu , a signal talijanskih TV stanica ometa.

Jedino je gledljiv total - TV ali i to šteka.

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Evo TV

Ubacili su stavili u ponudu KINO TV i 24 sata. Sa KINO TV su značajno poboljašali ponudu filmskih programa. Jer im je u buketu film&djeca jedino vrijedio AXN TV donekle CBS MGM je bio sranje bez prijevoda. Comedy Central Extra nije filmski program. Ma šta 

a oni rekli . A HBO&CINEMX su poseban buket .

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2013 17:13 (neznamja99X).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Evo TV

a gdje to piše da su to ubacili ?

Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Evo TV
ursusc355 kaže...

a gdje to piše da su to ubacili ?

Imaš li EVO TV?! Ako imaš prertraži programe pa češ vidjeti . 

10 godina
protjeran
offline
Re: Evo TV
ursusc355 kaže...

a gdje to piše da su to ubacili ?

Imaš li EVO TV?! Ako imaš prertraži programe pa češ vidjeti . 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV
ursusc355 kaže...

jel ima šta novo ?

 

jel ima u ponudi onaj modul koji zamjenjuje resiver što se ubode iza u tv

Ima, ali u kompletu sa TV-om.

 

http://teve.ba/article/15801/dvb-t2-ca-modul-za-korisnike-evotv-a

 

http://www.evotv.hr/

My SSD Rocks
15 godina
offline
Evo TV

zna li se išta o novom test kanalu?

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Evo TV

ja fakat jb...nekužim zašto taj EVO TV postoji...........a isto košua uzeo ti od t-com-a, iskon-a.....itd...........60 kn to i još moraš dat za uređaj oko 450 kn zato i nisi ugovorom obavezan a kod drugih kuča imaš sve za 60-80 kn mj. al si obavezan ugovorom 2 god.......

 

pa je meni taj evo uopče nerteba...........

 

ako vi vidite neku računicu onda dobro..............

 

ovo je jedino dobro za one koji nemaju internet, a žele više programa a večina njih uzme paket u nekoj kuči ipak je po meni bolje i jeftinije neg ovo.........

 
0 5 hvala 0
13 godina
offline
Re: Evo TV

'Reniko'

 

Prijatelju, pričaš gluposti!

 

1.T-com adsl ili vip ili što god ide preko neta, može i zna često usporavati internet ako prilikom gledanja programa koristiš torrent klijent ili ako igraš online fps,mmorpg igre. Znaći to je minus!

2.Uređaj koji ti t-com da ionako vratiš a ako i ne vratiš preko tog uređaja nemožeš gledati multimediju (usb media player) niti koristiti kao dvb-t kao što možeš kod stronga kojeg nudi evotv usluga. Znaći minus!

3.T-com i ostatak bagre traži 50kn za HBO paket, dok to sve imaš besplatno godinu dana kod tv-a kao što je Evotv, znaci to je PLUS za evotv i nema ugovora što znaci da nakon prvih godinu dana slobodno prijeđeš na druge distributere.

4.Evo tv ima bolji prijenos jer je putem antene koja uvijek radi dok t-com maxadsl ako ga nemas preko satelita, ne radi često kada ti puca veza, ili jednostavno dođe do kvara, pa nemaš ni internet a niti njegov tv, evotv uvijek radi osim kad nema struje pa ne radi tv. PLUS!

 

Broj od 100+ kanala kod maxtv-a gotovo da nema koristi jer 60+ kanala ne vrijedi lipe, tipa mezzo tv, yacht klub i druge gluposti.

 

Stvarno neznam koji klipan uopce zeli maxtv.

GAMER
11 godina
protjeran
offline
Evo TV

slažem se sa svime što kažeš... evo tv vrijedi svake lipe... i recimo ima sva 3 sportkluba sa brdom tekmi a šta ima na max tv-u ? ... samo sportklub 1 i eurosport na kojem nemam ništa zanimljivo i arenasport 1...bezveze

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV
crocro23 kaže...

'Reniko'

 

Prijatelju, pričaš gluposti!

 

1.T-com adsl ili vip ili što god ide preko neta, može i zna često usporavati internet ako prilikom gledanja programa koristiš torrent klijent ili ako igraš online fps,mmorpg igre. Znaći to je minus!

2.Uređaj koji ti t-com da ionako vratiš a ako i ne vratiš preko tog uređaja nemožeš gledati multimediju (usb media player) niti koristiti kao dvb-t kao što možeš kod stronga kojeg nudi evotv usluga. Znaći minus!

3.T-com i ostatak bagre traži 50kn za HBO paket, dok to sve imaš besplatno godinu dana kod tv-a kao što je Evotv, znaci to je PLUS za evotv i nema ugovora što znaci da nakon prvih godinu dana slobodno prijeđeš na druge distributere.

4.Evo tv ima bolji prijenos jer je putem antene koja uvijek radi dok t-com maxadsl ako ga nemas preko satelita, ne radi često kada ti puca veza, ili jednostavno dođe do kvara, pa nemaš ni internet a niti njegov tv, evotv uvijek radi osim kad nema struje pa ne radi tv. PLUS!

 

Broj od 100+ kanala kod maxtv-a gotovo da nema koristi jer 60+ kanala ne vrijedi lipe, tipa mezzo tv, yacht klub i druge gluposti.

 

Stvarno neznam koji klipan uopce zeli maxtv.

a to je priznajem bio sam član t-com-a pa sam imao čak 2 max-tv-a hehe

ali sam htijeo reć vezi ovog plačanja 60 kn si i tamo tak da je ista cijena a ovo ostalo se slažem imao sam brdoooo programa a 80% programa nisam gledao.....hehe al okok.........sve kužim.........xd

14 godina
protjeran
offline
Re: Evo TV

Čak i nije loša ponuda sada. Za 69kn dobijes HBO i Cinemax na godinu dana za 1kn. Plus tri paketa izaberes i to sve za 69kn.

 

Ako uzmeš uređaj na 24 mjeseca po 19kn to je 88kn mjesecno.

 

Svi lokalni programi plus Evo tv.

B-A-R-C-A
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Evotv (Hrvatska pošta)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice