Evo TV izdvojena tema

poruka: 465
|
čitano: 471.265
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Evotv (Hrvatska pošta)
12 godina
offline
Evo TV

Koliko treba vremena da vaš reciever prepozna USB? Stavim USB od 8 GB i 5 sati ga ostavim unutra da ga prepozna i ništa. FAT32 format, probao i sa NTFS.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Evo TV

5 sekundi odma prepozna 
Iskreno ne vidim razlike kad stavim USB 2.0 2GB ili HHD 320GB 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Evo TV

Pozdrav!

Dali netko zna zasto vise nema National Geographic-a, i dali ce doci neki novi programi jer vidim da imam neke programe sa naslovom Uskoro?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV
dexxa86 kaže...

Pozdrav!

Dali netko zna zasto vise nema National Geographic-a, i dali ce doci neki novi programi jer vidim da imam neke programe sa naslovom Uskoro?

To je i meni bilo. Nažalost, moraš ručno ili automatski pretražiti programe. Navodno bi trebali doći novi programi, ali zasad je ovo "Uskoro" testiranje kapaciteta mreže.

 

lp

14 godina
offline
Evo TV

Meni je jucer navecer nestao national geo ali danas ujutro sam ga imao. Jos sam k tome mjenjao buket ovaj vikend pa zato mozda. 

KinoTV - je li itko ikada naletio na neki dobar film ovdje ?

24sata - hrvatski li-la programcic 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Evo TV

uveli fox i fox live kanal

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Evo TV

Jel bi CAM modul onaj koji daju sa grundingom radio sa Panasonicom?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV
Ja imam već dvije godine Optimu (sveta nedjelja)i stvarno sam zadovoljan.Slika mi je odlična(možda zato jer imam odličan LG tv.A brzina interneta mi je preko 4 mps
12 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV
Ja imam opti tv već dvije godine i slika je odlična(sveta nedjelja)možda i zato što imam LG tv.
14 godina
offline
Re: Evo TV
dominiq kaže...
Ja imam opti tv već dvije godine i slika je odlična(sveta nedjelja)možda i zato što imam LG tv.

Vrlo vjerovatno {#}, ova moja sklapana u češkoj i samo češki kanali pi*da im materina

Chance of winning a battle is inversely proportional with the amount of polish players on team.
10 godina
offline
Evo TV

Može li se negdje kupiti CAM koji zamjenjuje ovaj od evo tv?

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Evo TV

kupujem evo tv resiver...

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Evo TV

Koliko nudiš?

Chance of winning a battle is inversely proportional with the amount of polish players on team.
11 godina
protjeran
offline
Re: Evo TV
0verlord kaže...

Koliko nudiš?

150 kuna...moguč dogovor daljnji...ja sam iz Đakova

14 godina
offline
Re: Evo TV
ursusc355 kaže...
0verlord kaže...

Koliko nudiš?

150 kuna...moguč dogovor daljnji...ja sam iz Đakova

Ovi šta su ti dali TD su ti rekli šta misle o 150 kn, uređaj je korišten 5 mjeseci te pospremljen u kutiju sa svime. Sorry

Chance of winning a battle is inversely proportional with the amount of polish players on team.
11 godina
protjeran
offline
Evo TV

napiso sam da je moguč dogovor...a bio bi red da ako prodaješ da kažeš koliko tražiš...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Evo TV

reci cijenu pa da se dogovorimo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV

imam ga ja..isto sam i DJ

14 godina
neaktivan
offline
Evo TV

Može mala pomoć. Mogao bih dobiti bespalatno Evotv cam modul (susjed kupio dva Grundinga si dobio dva EvoTv cam modula) sad me zanima jel bih mogao to ja ubaciti u svoj tv i gledati, odnosno registrirati sebi EvoTv. Moj tv je LG 47LM660s. Na tv-u imam cam utor. Sad neznam jel ima on taj DVB-t2 tuner. Puno hvala.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Evo TV

Dobio sam od  prijatelja digitalni resiver  D3v20(Cisco)4682.Kod kuće imam već paket digitalne ali sam priključio taj resiver međutim nema pola kanala koje ja imam na svom paketu.Radi se o istim resiverima.

Izvinite ako je of topik,treba mi pomoć.Hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.6.2014 15:02 (Chypito).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Evo TV

Dali je moguče raskinuti ugovor za EVO Tv.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Evo TV
draž kaže...

Dali je moguče raskinuti ugovor za EVO Tv.

- svaki ugovor je moguće raskinuti, razlika je samo u penalima koje (ne)plaćaš.

- preduvijet, mora postojati ugovor. Za EvoTV nema ugovorne obveze. Tako da je odgovor NE. {#}

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
neaktivan
offline
Evo TV

Ako kupim polovni resiver jel.moguce aktivirati.paketr?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Evo TV
ihush kaže...
draž kaže...

Dali je moguče raskinuti ugovor za EVO Tv.

- svaki ugovor je moguće raskinuti, razlika je samo u penalima koje (ne)plaćaš.

- preduvijet, mora postojati ugovor. Za EvoTV nema ugovorne obveze. Tako da je odgovor NE. {#}

Postoji i varijanta sa potpisivanjem ugovora na godinu dana.

Zauzvrat dobiješ reciver za 199kn ili ako si postojeći korisnik: sve bukete za 69,99kn.

15 godina
offline
Re: Evo TV
syxe kaže...
ihush kaže...
draž kaže...

Dali je moguče raskinuti ugovor za EVO Tv.

- svaki ugovor je moguće raskinuti, razlika je samo u penalima koje (ne)plaćaš.

- preduvijet, mora postojati ugovor. Za EvoTV nema ugovorne obveze. Tako da je odgovor NE. {#}

Postoji i varijanta sa potpisivanjem ugovora na godinu dana.

Zauzvrat dobiješ reciver za 199kn ili ako si postojeći korisnik: sve bukete za 69,99kn.

-to nema baš nikakve veze s ugovornom obvezom, tj jednako je da kupiš npr frižider... =kredit. Ništa se u RL ne dobija, nego se plaća (koliko god reklame tvrde suprotno).

-Naravno uređaj moraš imati (ako se dobro sjećam, t2 je cca 450-600kn ili neki TV koji ga već ima ugrađenog zbog dekodiranja).

 

HDesignz kaže...

Ako kupim polovni resiver jel.moguce aktivirati.paketr?

Da. -to je 'normalan način'. Oni niti ne uvjetuju da ti kupiš uređaj (njihov), ali to je jedini koji sigurno radi ili neki u grundingovom tvu s tih reklama. Uvjek je potreban reciever-prijemnik, dal je to za satelit, zemaljsku, digitaliju, kabelsku, + u ovom slučaju mora biti T2 s dekoderom, ali taj isti reciever možeš kupiti i koristiti bez da si na EvoTVu (samo što je tad skuplji od jeftikanera za 150-200kn, ali je OK uređaj).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.8.2014 10:36 (ihush).
11 godina
neaktivan
offline
Evo TV

Posto mogu uuet polovni,jel moguce aktivirati samo 1 paket? htio bi uuet za djedu sportski program da moze gledat nogomet

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Evo TV
ihush kaže...
-to nema baš nikakve veze s ugovornom obvezom, tj jednako je da kupiš npr frižider... =kredit. Ništa se u RL ne dobija, nego se plaća (koliko god reklame tvrde suprotno).-Naravno uređaj moraš imati (ako se dobro sjećam, t2 je cca 450-600kn ili neki TV koji ga već ima ugrađenog zbog dekodiranja).

 

Naravno da ima veze.

Ugovorom se obvezuješ da ćeš godinu dana biti njihov pretplatnik.

Ukoliko želiš raskinuti ugovor, plaćaš penale.

 

5. Sukladno s člankom 2.2.2. Općih uvjeta odabirom korištenja ove promocijske ponude u
Zahtjevu se ugovara sklapanje pretplatničkog ugovora na neodređeno vrijeme uz
minimalni rok trajanja (uvjet pretplatnikove ugovorne obveze na temelju ugovora) od godinu
dana od dana sklapanja pretplatničkog ugovora sukladno s ovom promocijskom ponudom.


6. Ako pretplatnički ugovor u okviru ove promocijske ponude prestane prije isteka minimalnog
roka trajanja određenog u prethodnoj točki, voljom pretplatnika ili njegovom krivnjom,
pretplatnik je obvezan pružatelju usluge platiti mjesečnu naknadu za ostatak navedenog
razdoblja minimalnog roka trajanja ugovora, ili ukoliko je to povoljnije za pretplatnika
naknadu u jednokratnom iznosu od dvijestotineosamdesetzarezsedamdesetšest (280,76)
kuna s rokom dospijeća sukladno s dostavljenim računom pružatelja usluge.

 

http://www.evotv.hr/datastore/filestore/10/EvoTV_2013_Specifikacija_posebne_promocijske_ponude_jesen2013_14.pdf

14 godina
neaktivan
offline
Evo TV

Zašto pitam dali se može raskinuti ugovor za Evo tv.

Zahtjev za zasnivanjem pretplatničkog odnosa potpisan je 23.12.2013.kad je trajala akcija "Božič traje do ljeta" u sklopu koje je korištenje HBO buketa 12 mjeseci.

Unutra piše da se zahtjev odnosi na zasnivanje pretplatničkog odnosa na neodređeno vrijeme,uz primjenu odredaba o minimalnom trajanju okoliko su iste propisane

specifikacijom odabrane posebne ponude.

U obrascu za registraciju korisnika piše da sam upoznat kao korisnik gore navedenih pogodnosti prijema programa plus za registrirane korisnike

u trajanju od dvadeset četri (24) mjeseca postaje i korisnik usluge evotv...

Stigao je prije par dana prvi račun u iznosu od 69 kn.

Evotv ne koristim niti ga želim koristiti.

Prijemnik za Evotv smo platili jednokratno.

Što sada?

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.8.2014 11:54 (draž).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Evo TV

0800 0707

Nazoveš i pitaš.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.8.2014 14:06 (syxe).
15 godina
offline
Re: Evo TV
draž kaže...

..

Stigao je prije par dana prvi račun u iznosu od 69 kn.

Evotv ne koristim niti ga želim koristiti.

Prijemnik za Evotv smo platili jednokratno.

Što sada?

 -pravilo: što si dobio, to si dužan.. ili preostale rate do isteka, ovisi što je tebi povoljnije, ali zašto si uopće uzimao i potpisivao ugovor ako ne želiš koristiti? Osnovna stvar kod evotva je da nema obveze (osim kad ovako uzmeš nešto.. tj to je ugovor vezan za HBO ne sam evotv..).

-nazovi ih i pitaj.

ali stvarno bode u oči, ''evotv ne koristim nit ga želim koristiti''... (zašto, zašto si ga uzimao... pogotvo ako si platio uređaj baš nikakvog razloga osim HBOa nisi imao za takav ugovor ali to znači da ga želiš..). I ostali korisnici dobiju promo period za HBO (buketi), tako da je to stvarno tvoj izbor-greška, potpisati ugovor za nešto što ne želiš.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Evotv (Hrvatska pošta)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice