HBO GO izdvojena tema

poruka: 147
|
čitano: 128.738
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HBO GO".
12 godina
offline
Re: HBO GO
m4rlboro kaže...
Poštovani,
 
Nažalost, LG Smart TV nije podržan sa našom aplikacijom. Trenutno podržavamo samo Samsung Smart TV. Poslat ćemo zahtjev za vaš TV, kako bi bio podržan u budućnosti. Naš tehnički tim konstantno radi na usavršavanju, tako da se nadamo da ćete moći uskoro da koristite naše usluge na vašem TVu. U međuvremenu, alternativne opcije prebacivanja našeg sadržaja na vaš TV su HDMI kabal (sa računara na TV), Chromecast 1 i 2 ili Apple TV (sa mobitela na TV).
 
Hvala na razumijevanju. 
Ovo je odgovor njihove službe za korisnike. Je li neko već koristio hbo go na lg smart tv? Ja sam bez problema ranije mogao otvoriti aplikaciju na tv iako je nisam koristio niti bio pretplatnik. Od prije 3 dana ne mogu aplikaciju uopće pokrenuti. Da li neko ima slična iskustva? I koji je od gore navedenih načina najjednostavniji za gledanje sadržaja na tv-u? Hvala 

 hvala :) 
cuj nije podrzana , sto onda radi u storeu cccc  ... btw radila je do prije sedam dana besprijekorno , i kad sam objavio post da ne radi ,  sutradan je proradila na  jedan dan  i opet " učitavanje " ... 

Zasad sam primoran koristit kombinaciju pc - tv preko HDMI-a jer mi mob nazalost ne podrzava " mirroring " 

15 godina
online
HBO GO

Pozdrav svima!

 

Ne uspijevam naci odgovor da li se moze istovremeno koristiti na vise uređaja istovremeno?
Kao netflix npr, 2-3-4 uređaja a da nisu u istoj prostoriji, npr. brat i ja, jedan na jednom kraju grada, drugi na drugom :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
HBO GO

Pozdrav

 

Izvrsio registraciju, instalirao aplikaciju na samsung smart tv (H serija iz 2014) i na mobitel. Kad pokrenem aplikaciju i na jednom i drugom uredaju prilikom odabira zemlje (Hrvatska) izbaciva gresku. Nakon greske na mobitelu izgasi aplikaciju, a na televiziji opet nudi odabir zemlje. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: HBO GO
eliah84 kaže...

Pozdrav

 

Izvrsio registraciju, instalirao aplikaciju na samsung smart tv (H serija iz 2014) i na mobitel. Kad pokrenem aplikaciju i na jednom i drugom uredaju prilikom odabira zemlje (Hrvatska) izbaciva gresku. Nakon greske na mobitelu izgasi aplikaciju, a na televiziji opet nudi odabir zemlje. 

 Sve rijeseno. Korisnicka podrska im je odlicna. Kroz par mailova sve sredili. Za one koji se pitaju na koliko se uredaja moze vezat jedan racun, evo njihovog odgovora:

 

Poštovani,

Na Vašem HBO GO računu možete imati najviše 5 uređaja registrirano ( računalo se ne broji ), dok u isto vrijeme možete gledati sadržaj na 2 uređaja ( u ovom slučaju računalo se broji ).

12 godina
offline
HBO GO

Sto se tice LG Smart televizora app je opet  proradila prije par dana , samo sad vise opcija " gledali ste " ne radi tj ne pamti nista . nema veze opet mi je bolje nego da sa kompa gledam

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HBO GO

Pozz ljudi, imamo jedno pitanje, gdje mogu naci TV pin da aktiviram svon racun na TV-u? 

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: HBO GO
error_666 kaže...

Sto se tice LG Smart televizora app je opet  proradila prije par dana , samo sad vise opcija " gledali ste " ne radi tj ne pamti nista . nema veze opet mi je bolje nego da sa kompa gledam

Ja uopće nemam HBO GO aplikaciju, niti ju imam ponuđenu za skinut. Pa ne možeš vjerovati - inače radi se o LG 43LH590V koji ima webOS 3.0.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.12.2017 20:05 (MasterOfDisaster).
12 godina
offline
Re: HBO GO
MasterOfDisaster kaže...
error_666 kaže...

Sto se tice LG Smart televizora app je opet  proradila prije par dana , samo sad vise opcija " gledali ste " ne radi tj ne pamti nista . nema veze opet mi je bolje nego da sa kompa gledam

Ja uopće nemam HBO GO aplikaciju, niti ju imam ponuđenu za skinut. Pa ne možeš vjerovati - inače radi se o LG 43LH590V koji ima webOS 3.0.

 Vjerojatno zbog geolokacijskih postavki TV uređaja . Kod mene je postavljen na Svedsku zbog Ci modula za digitalnu i imam je u  LG premium aplikacijama ( WebOS 1X) . Probaj 

 

luka

TV key mozes pronaci u android aplikaciji  ili  preko browswera kojim si se registrirao pod:   profil /  postavke / uređaji 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.12.2017 21:59 (error_666).
14 godina
offline
Re: HBO GO
error_666 kaže...
MasterOfDisaster kaže...
error_666 kaže...

Sto se tice LG Smart televizora app je opet  proradila prije par dana , samo sad vise opcija " gledali ste " ne radi tj ne pamti nista . nema veze opet mi je bolje nego da sa kompa gledam

Ja uopće nemam HBO GO aplikaciju, niti ju imam ponuđenu za skinut. Pa ne možeš vjerovati - inače radi se o LG 43LH590V koji ima webOS 3.0.

 Vjerojatno zbog geolokacijskih postavki TV uređaja . Kod mene je postavljen na Svedsku zbog Ci modula za digitalnu i imam je u  LG premium aplikacijama ( WebOS 1X) . Probaj 

 

luka

TV key mozes pronaci u android aplikaciji  ili  preko browswera kojim si se registrirao pod:   profil /  postavke / uređaji 

 nema nikaj tamo, jel se treba možda preko operatera uzeti da mogu otkljucat to na TV-u ili?

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
12 godina
offline
Re: HBO GO
luka94 kaže...
error_666 kaže...
MasterOfDisaster kaže...
error_666 kaže...

Sto se tice LG Smart televizora app je opet  proradila prije par dana , samo sad vise opcija " gledali ste " ne radi tj ne pamti nista . nema veze opet mi je bolje nego da sa kompa gledam

Ja uopće nemam HBO GO aplikaciju, niti ju imam ponuđenu za skinut. Pa ne možeš vjerovati - inače radi se o LG 43LH590V koji ima webOS 3.0.

 Vjerojatno zbog geolokacijskih postavki TV uređaja . Kod mene je postavljen na Svedsku zbog Ci modula za digitalnu i imam je u  LG premium aplikacijama ( WebOS 1X) . Probaj 

 

luka

TV key mozes pronaci u android aplikaciji  ili  preko browswera kojim si se registrirao pod:   profil /  postavke / uređaji 

 nema nikaj tamo, jel se treba možda preko operatera uzeti da mogu otkljucat to na TV-u ili?

 hmm , meni  se pojavio odmah tu . Ne bi trebalo imati veze jel preko operatera ili ne . Provjeri jel ima preko Android  aplikacije , vidim da imas neke mobitele na  popisu . Ako ne , pisi podrsci i nek ti daju kod. 

11 godina
offline
HBO GO

Ja sam upravo napravio sideload aplikacije sa mobitela na svoj mecool m8s pro l i aplikacija radi no neznam jeli to do mog box-a ili nest drugo no slika mi nije hd box ima L1 drm i hd netflix radi

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HBO GO
Doktor-X kaže...

Ja sam upravo napravio sideload aplikacije sa mobitela na svoj mecool m8s pro l i aplikacija radi no neznam jeli to do mog box-a ili nest drugo no slika mi nije hd box ima L1 drm i hd netflix radi

 kod mene je zarotirano i isto nije hd

nemam za potpis
9 godina
online
HBO GO

da li je realno da Hbo GO app ne radi na LG smart TV ??? strasno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: HBO GO

Ja dao iljadu eura za televizor sa androidom  koji takodjer nema build in hbo....nego ga moram streamat preko chromecasta sa mobitela sony XE9005

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
12 godina
offline
Re: HBO GO
dadotb kaže...

da li je realno da Hbo GO app ne radi na LG smart TV ??? strasno...

 navodno samo Samsung oficijelno podrzava , ali meni radi na LG 650v iz 2014 (webos 1)

9 godina
online
Re: HBO GO

moze na LG web OS u Srbiji ako uslugu HBO GO dobijate preko providera kablovske TV, a ako kao ja uplatite samo uslugu direkt HBO onda ne moze, koja budalastina...strasno

12 godina
offline
Re: HBO GO
Ne mogu vjerovati koja glupost fkt. Ja koristim preko operatera,i to bratov od evo tv iz hr, živim u bih i radi bez problema..
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HBO GO
error_666 kaže...

 navodno samo Samsung oficijelno podrzava , ali meni radi na LG 650v iz 2014 (webos 1)

 Na Samungovom TVu je HBO Go uredno podržana. Nedavno je stara aplikacija zamjenjena novom, a zadnjim firmwareom i uklonjena stara aplikacija koja dolaskom nove nije radila.

14 godina
offline
Re: HBO GO
Cijela dva dana mi je hbo go radio na ps4. Od maloprije mi izbacuje gresku na slici. Obrisao app i ins ponovo ali mi sad nece nista. Nece mi uopce uci u app.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
HBO GO

Sad sam skužio kako da na LG webOS 3.0 dobijem HBO GO. U postavkama pod Općenito mora biti ZemljaHrvatska i Regija uslugeHrvatska (ja sam tu imao Italija i zato nisam imao HBO GO aplikaciju). Nakon toga se TV ugasi i upali i aplikacija HBO GO je tu 

 

Registrirao se preko EvoTV-a - od njih (EvoTV-a) se dobije 6-ero znamenkasti broj koji se koristi u HBO aplikaciju na PC-u, mobitelu, tabletu - a nakon te aktivacije unutar HBO aplikacije odete na postavke i tamo ima pod opcijama TV kod koji se unese u TV i aplikacija na TV-u radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: HBO GO
MasterOfDisaster kaže...

Sad sam skužio kako da na LG webOS 3.0 dobijem HBO GO. U postavkama pod Općenito mora biti ZemljaHrvatska i Regija uslugeHrvatska (ja sam tu imao Italija i zato nisam imao HBO GO aplikaciju). Nakon toga se TV ugasi i upali i aplikacija HBO GO je tu 

 

Registrirao se preko EvoTV-a - od njih (EvoTV-a) se dobije 6-ero znamenkasti broj koji se koristi u HBO aplikaciju na PC-u, mobitelu, tabletu - a nakon te aktivacije unutar HBO aplikacije odete na postavke i tamo ima pod opcijama TV kod koji se unese u TV i aplikacija na TV-u radi.

 pa da, ali ako kupis uslugu direktno od HBO onda ne moze nikako na LG web OS ///

14 godina
online
Re: HBO GO
dadotb kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Sad sam skužio kako da na LG webOS 3.0 dobijem HBO GO. U postavkama pod Općenito mora biti ZemljaHrvatska i Regija uslugeHrvatska (ja sam tu imao Italija i zato nisam imao HBO GO aplikaciju). Nakon toga se TV ugasi i upali i aplikacija HBO GO je tu 

 

Registrirao se preko EvoTV-a - od njih (EvoTV-a) se dobije 6-ero znamenkasti broj koji se koristi u HBO aplikaciju na PC-u, mobitelu, tabletu - a nakon te aktivacije unutar HBO aplikacije odete na postavke i tamo ima pod opcijama TV kod koji se unese u TV i aplikacija na TV-u radi.

 pa da, ali ako kupis uslugu direktno od HBO onda ne moze nikako na LG web OS ///

Zašto? Pa aktivaciju HBO GO moraš isključivo odraditi na PC-u, mobu ili tabletu, pa tek kada tamo odradiš registraciju odeš u opcije i prepišeš kod za TV. Na TV-u ja sam dobio aplikaciju samo tako što sam odabrao pod regiju usluge Hrvatsku i onda da bi aktivirao moraš samo upisti taj kod sa moba, PC-a ili tableta. Ne znam sad ako je neki problem kada odabireš ako si direktno kupio od HBO-a - onda je to neka greška u aplikaciji kod prve aktivacije (PC, mob ili tablet). Na TV-u te ni ne pita od koga si kod nabavio nego samo da uneseš kod za TV da bi se usluga aktivirala.

9 godina
online
Re: HBO GO
MasterOfDisaster kaže...
dadotb kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Sad sam skužio kako da na LG webOS 3.0 dobijem HBO GO. U postavkama pod Općenito mora biti ZemljaHrvatska i Regija uslugeHrvatska (ja sam tu imao Italija i zato nisam imao HBO GO aplikaciju). Nakon toga se TV ugasi i upali i aplikacija HBO GO je tu 

 

Registrirao se preko EvoTV-a - od njih (EvoTV-a) se dobije 6-ero znamenkasti broj koji se koristi u HBO aplikaciju na PC-u, mobitelu, tabletu - a nakon te aktivacije unutar HBO aplikacije odete na postavke i tamo ima pod opcijama TV kod koji se unese u TV i aplikacija na TV-u radi.

 pa da, ali ako kupis uslugu direktno od HBO onda ne moze nikako na LG web OS ///

Zašto? Pa aktivaciju HBO GO moraš isključivo odraditi na PC-u, mobu ili tabletu, pa tek kada tamo odradiš registraciju odeš u opcije i prepišeš kod za TV. Na TV-u ja sam dobio aplikaciju samo tako što sam odabrao pod regiju usluge Hrvatsku i onda da bi aktivirao moraš samo upisti taj kod sa moba, PC-a ili tableta. Ne znam sad ako je neki problem kada odabireš ako si direktno kupio od HBO-a - onda je to neka greška u aplikaciji kod prve aktivacije (PC, mob ili tablet). Na TV-u te ni ne pita od koga si kod nabavio nego samo da uneseš kod za TV da bi se usluga aktivirala.

 meni se kod nigdje ne pojavljuje

14 godina
online
Re: HBO GO
dadotb kaže...
MasterOfDisaster kaže...
dadotb kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Sad sam skužio kako da na LG webOS 3.0 dobijem HBO GO. U postavkama pod Općenito mora biti ZemljaHrvatska i Regija uslugeHrvatska (ja sam tu imao Italija i zato nisam imao HBO GO aplikaciju). Nakon toga se TV ugasi i upali i aplikacija HBO GO je tu 

 

Registrirao se preko EvoTV-a - od njih (EvoTV-a) se dobije 6-ero znamenkasti broj koji se koristi u HBO aplikaciju na PC-u, mobitelu, tabletu - a nakon te aktivacije unutar HBO aplikacije odete na postavke i tamo ima pod opcijama TV kod koji se unese u TV i aplikacija na TV-u radi.

 pa da, ali ako kupis uslugu direktno od HBO onda ne moze nikako na LG web OS ///

Zašto? Pa aktivaciju HBO GO moraš isključivo odraditi na PC-u, mobu ili tabletu, pa tek kada tamo odradiš registraciju odeš u opcije i prepišeš kod za TV. Na TV-u ja sam dobio aplikaciju samo tako što sam odabrao pod regiju usluge Hrvatsku i onda da bi aktivirao moraš samo upisti taj kod sa moba, PC-a ili tableta. Ne znam sad ako je neki problem kada odabireš ako si direktno kupio od HBO-a - onda je to neka greška u aplikaciji kod prve aktivacije (PC, mob ili tablet). Na TV-u te ni ne pita od koga si kod nabavio nego samo da uneseš kod za TV da bi se usluga aktivirala.

 meni se kod nigdje ne pojavljuje

Kod za TV se nalazi u HBO GO aplikaciji u Opcijama - Postavke - Uređaji  i gore na vrhu piše TV Pin.

14 godina
offline
Re: HBO GO
MasterOfDisaster kaže...
dadotb kaže...
MasterOfDisaster kaže...
dadotb kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Sad sam skužio kako da na LG webOS 3.0 dobijem HBO GO. U postavkama pod Općenito mora biti ZemljaHrvatska i Regija uslugeHrvatska (ja sam tu imao Italija i zato nisam imao HBO GO aplikaciju). Nakon toga se TV ugasi i upali i aplikacija HBO GO je tu 

 

Registrirao se preko EvoTV-a - od njih (EvoTV-a) se dobije 6-ero znamenkasti broj koji se koristi u HBO aplikaciju na PC-u, mobitelu, tabletu - a nakon te aktivacije unutar HBO aplikacije odete na postavke i tamo ima pod opcijama TV kod koji se unese u TV i aplikacija na TV-u radi.

 pa da, ali ako kupis uslugu direktno od HBO onda ne moze nikako na LG web OS ///

Zašto? Pa aktivaciju HBO GO moraš isključivo odraditi na PC-u, mobu ili tabletu, pa tek kada tamo odradiš registraciju odeš u opcije i prepišeš kod za TV. Na TV-u ja sam dobio aplikaciju samo tako što sam odabrao pod regiju usluge Hrvatsku i onda da bi aktivirao moraš samo upisti taj kod sa moba, PC-a ili tableta. Ne znam sad ako je neki problem kada odabireš ako si direktno kupio od HBO-a - onda je to neka greška u aplikaciji kod prve aktivacije (PC, mob ili tablet). Na TV-u te ni ne pita od koga si kod nabavio nego samo da uneseš kod za TV da bi se usluga aktivirala.

 meni se kod nigdje ne pojavljuje

Kod za TV se nalazi u HBO GO aplikaciji u Opcijama - Postavke - Uređaji  i gore na vrhu piše TV Pin.

 nema nikakav TV Pin

nemam za potpis
14 godina
offline
HBO GO

Ako osoba koja je pisala novu HBO GO aplikaciji ili osoba koja poznaje tu osobu čita ovu temu na forumu treba da zna da je nova HBO GO aplikacija smeće! Bugove sam prestao da brojim i ne znam koji je idiot odobrio da ovako nedorađena aplikacija izađe i zamijeni prilično dobru aplikaciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HBO GO
phoenix2003 kaže...

Ako osoba koja je pisala novu HBO GO aplikaciji ili osoba koja poznaje tu osobu čita ovu temu na forumu treba da zna da je nova HBO GO aplikacija smeće! Bugove sam prestao da brojim i ne znam koji je idiot odobrio da ovako nedorađena aplikacija izađe i zamijeni prilično dobru aplikaciju.

 i još uz to nema podršku za android tv

nemam za potpis
12 godina
offline
Re: HBO GO
+1
Propisno su je zaj**. Posebno me nervira sto ne radi opcija "gledali ste". Svaki put moram tražit seriju i epizodu manualno, dok npr na ps4 radi ko sat.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HBO GO
+1
Propisno su je zaj**. Posebno me nervira sto ne radi opcija "gledali ste". Svaki put moram tražit seriju i epizodu manualno, dok npr na ps4 radi ko sat.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HBO GO

jel jos nekom steka hbo go?, pod steka mislim da svako malo imam promjenu kvalitete stream-a, par sec sve cisto i onda se slika zblura do bola i tak unedogled, isprobao i na PS4 i prek Chromecasta, ista stvar, net je 100/20, sa netom nema problema sve radi ko urica.

jel to sad shema da su si uzeli prevelik dio kolaca sa pretplatama pa nemogu opskrbit sve korisnike koji gledaju sa stabilnim stream-om il koji k... 

 

i jos jedna stvar koja me nervira su oni bijeli titlovi, koje cim dođe neka svijetlija scena ne vidis, pisao im na podrsku da ubace sjencanje titlova il nek stave sivu traku kao podlogu, 0 bodova, ocito je to veliki problem za složit...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice