Max TV

poruka: 86
|
čitano: 33.675
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Max TV

naručio sam Max Tv pred, već sada ima 10-ak dana i još mi nije došao.

Koliko dugo im treba?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Max TV

Evo meni je stigao neki dan nakon skoto godinu dana...........Neodlučan 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Max TV

ja sam na amisu i oni sada uvode opciju amisTV

 

naručio sam je početkom 9. mjeseca jer su rekli da će biti besplatno do 1.1.2010.

 

evo sad je polovica 11. mj i još ih nema..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Max TV

Da ne otvaram novu temu , zanima me dali se može maxtv spojit na Pc (na tv karticu)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Max TV

Može

 

15 godina
neaktivan
offline
Max TV

Uzeo sam max tv  u 5 mj ove god i sad me zanima jel ovo vrijedi i za mene,tj da li i ja plaćam 1 kn do 31.ožujka 2010 godine pošto se želim riješiti max tv-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Max TV
big_guy kaže...

Uzeo sam max tv  u 5 mj ove god i sad me zanima jel ovo vrijedi i za mene,tj da li i ja plaćam 1 kn do 31.ožujka 2010 godine pošto se želim riješiti max tv-a.

Treba vidit kad je započela ova ponuda, ali čisto sumnjam da ponuda traje već 6 mj.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2009 19:50 (vistma).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Max TV

e ja nakon 3 tjedna   natezanja sa T-comom uz njihovo objašenje da je bilo tehničkih poteškoća konačno dobivam usrani MAX tv.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Max TV

ovako,imam comprousa sat.karticu u pc. i naravno max tv.evo bas sam danas spojio ...s video 4 pina (samo slika) plus kabel za zvuk.inace u meniu od sat.ima softver i za snimanje....ali u mpg.format.duzina kabla 10.m.ali nemozes gledati drugi program ,vec taj koji je na tv.

prascic
14 godina
offline
Max TV

max tv osim par glazbenih programa nema ama baš ništa za pogledati,imaš sto programa ni jedan ne pušta filmove,osim cinestar tv-a ,ali su ti filmovi ž 99 kategorija

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Max TV

meni amisov ovaj, naručen krajem 8. mjeseca stiže u ponedjeljak... aj bar da stigne

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Max TV

ma maxTV je preskup za ono što nudi

Tražim pozivnicu za yuwabits.net pa ko hoće poslati neka mi pošaljepm
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Max TV
blackalbum kaže...

max tv osim par glazbenih programa nema ama baš ništa za pogledati,imaš sto programa ni jedan ne pušta filmove,osim cinestar tv-a ,ali su ti filmovi ž 99 kategorija

 

Zavisi sto volis gledati, bnenmaju svi isti ukus kao ti.

 

Meni su osim glazbenih dobri i dokumentarni kanali  (National Geographics , History ...)

 

Filmove ima Cinestar ,  HBO i Cinemax i Cinemax II.

Cinestar ima vecinom uobicajene holivudske filmove, nista posebno, ponekad upadne neki zanimljiviji.

HBO  ima malo vise  kojekakvih hit filmova, dok Cinemax skoro da i nema holivudske filmove neko alternativne filmove koji se meni i vise svidjaju, stvarno osvjezenje nakon hrpe holivudskih sranja.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Max TV
Pixel kaže...
blackalbum kaže...

max tv osim par glazbenih programa nema ama baš ništa za pogledati,imaš sto programa ni jedan ne pušta filmove,osim cinestar tv-a ,ali su ti filmovi ž 99 kategorija

 

Zavisi sto volis gledati, bnenmaju svi isti ukus kao ti.

 

Meni su osim glazbenih dobri i dokumentarni kanali  (National Geographics , History ...)

 

Filmove ima Cinestar ,  HBO i Cinemax i Cinemax II.

Cinestar ima vecinom uobicajene holivudske filmove, nista posebno, ponekad upadne neki zanimljiviji.

HBO  ima malo vise  kojekakvih hit filmova, dok Cinemax skoro da i nema holivudske filmove neko alternativne filmove koji se meni i vise svidjaju, stvarno osvjezenje nakon hrpe holivudskih sranja.

Ja cu uzeti max tv za svoju novu panasonikovu plazmicu od 42 ''  =) Isto volim dokumentarce gledat...i...dosta toga se cini zanimljivim...BDW...nadam se da nece dugo isporuka trajati  Smijeh

[url=http://img16.imageshack.us/i/sighx.gif/][img=http://img16.imageshack.us/img16/1065/sighx.th.gif][/url]
15 godina
offline
RE: Max TV
tony THE Noob kaže...
Pixel kaže...
blackalbum kaže...

max tv osim par glazbenih programa nema ama baš ništa za pogledati,imaš sto programa ni jedan ne pušta filmove,osim cinestar tv-a ,ali su ti filmovi ž 99 kategorija

 

Zavisi sto volis gledati, bnenmaju svi isti ukus kao ti.

 

Meni su osim glazbenih dobri i dokumentarni kanali  (National Geographics , History ...)

 

Filmove ima Cinestar ,  HBO i Cinemax i Cinemax II.

Cinestar ima vecinom uobicajene holivudske filmove, nista posebno, ponekad upadne neki zanimljiviji.

HBO  ima malo vise  kojekakvih hit filmova, dok Cinemax skoro da i nema holivudske filmove neko alternativne filmove koji se meni i vise svidjaju, stvarno osvjezenje nakon hrpe holivudskih sranja.

Ja cu uzeti max tv za svoju novu panasonikovu plazmicu od 42 ''  =) Isto volim dokumentarce gledat...i...dosta toga se cini zanimljivim...BDW...nadam se da nece dugo isporuka trajati  Smijeh

 Za to si bolje uzmi PS3 i uzivaj u odlicnoj slici . Steta je takvu plazmicu ne upogoniti vrhunskim izvorom slike.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Max TV
tony THE Noob kaže...

Ja cu uzeti max tv za svoju novu panasonikovu plazmicu od 42 ''  =) Isto volim dokumentarce gledat...i...dosta toga se cini zanimljivim...BDW...nadam se da nece dugo isporuka trajati  Smijeh

Evo ja koristim Max-TV na svom 47" LCD-u  (LG) već godinu i pol. Nikad nisam imao probleme s njim, samo ti preporučujem da ga spojiš s  televizijom preko hdmi-a, inače će ti slika bit kockasta i negledljiva (barem meni).

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Max TV
blackalbum kaže...

max tv osim par glazbenih programa nema ama baš ništa za pogledati,imaš sto programa ni jedan ne pušta filmove,osim cinestar tv-a ,ali su ti filmovi ž 99 kategorija

 Hebi ga... ja osobno praktički gledam samo Discovery i NG kanale, te povremeno ove naše programe koje radi jednostavnosti gledam preko MaxTV-a.

Manchester-TV i Chelsia-TV nad kojima mnogi sline jednostavno sam izbacio iz menija isto kad i Romanticu.

Što se filmova tiče, imaš HBO, ali se plaća dodatno. Ja ga imam, ali radi serija koje mi se sviđaju, a dogodi se da stave i dobar noviji film.

Jedino je sranje što MaxTV (još) ne nudi SyFy.

Ukusi su različiti, a svi provideri imaju slične pakete (ima nekih razlika, ali ništa presudno).

Te pakete nisu izmislili provideri, nego proizvođači. Isto je i kod kupovanja filmova za kino ili TV. Da bi kupio prava na prikazivanje blockbustera, moraš uzeti i još bar 5 B-filmova za koje znaš unaprijed da neće sami sebe isplatiti. 

14 godina
neaktivan
offline
Max TV

Ima previše "Maxtv" tema pa eto odabrah ovu.

 

Trebam roditelje odgovoriti od naručivanja maxtv-a pa molim nekog znalca da navede nekoliko jako dobrih argumenata zašto ne uzeti.

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Max TV

Samo jedan tv, sporo, često se slika zamrzava, nekvalitetno...

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
13 godina
protjeran
offline
Max TV

Imam pitanje u vezi max tv-a,u sobi imam 26" lcd tv 16.9(neznam kako se piše to) on mi služi kao i monitor,samo motors tv mi je preko cjelog zaslona,a ostali programi su mi odsječeni na rubovima s ljeve i desne strane,kako da mi nebudu odsječeni? nema tv mogučnost HDMIa.Preko scarta mi je spojen.

MOTOR u srcu BRZINA u glavi ADRENALIN u krvi i ANDJELI čuvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Max TV

To si moraš pogledat tamo u uputama za tu stvar, neznam kak se to zove, ali tamo to treba pisat šta napravit.

16 godina
protjeran
offline
RE: Max TV
big_guy kaže...

Uzeo sam max tv  u 5 mj ove god i sad me zanima jel ovo vrijedi i za mene,tj da li i ja plaćam 1 kn do 31.ožujka 2010 godine pošto se želim riješiti max tv-a.

ne vrijedi

blackalbum kaže...

max tv osim par glazbenih programa nema ama baš ništa za pogledati,imaš sto programa ni jedan ne pušta filmove,osim cinestar tv-a ,ali su ti filmovi ž 99 kategorija

meni odgovara, ima puno dokumentaraca znanstvenih programa itd...

za filmove se ionako drukčije pobrinem ;)

acmilan0083 kaže...

ma maxTV je preskup za ono što nudi

ne, mislim da nije, jedino je ADSL prekup

vistma kaže...

Evo ja koristim Max-TV na svom 47" LCD-u  (LG) već godinu i pol. Nikad nisam imao probleme s njim, samo ti preporučujem da ga spojiš s  televizijom preko hdmi-a, inače će ti slika bit kockasta i negledljiva (barem meni).

 

neće dobiti kvalitetniju sliku HDMI-em

ti si imao nekakav problem s drugim kontaktima.

 

spajao sam kod sebe i scartom i chinchevima i HDMI-em i slika je ista.

 

sam HDMi kabel je namijenjen slici visoke rezolucije Hd i više a pošto nam puštaju SD signal nikakve velike koristi od njega.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Max TV
vistma kaže...

Evo ja koristim Max-TV na svom 47" LCD-u  (LG) već godinu i pol. Nikad nisam imao probleme s njim, samo ti preporučujem da ga spojiš s  televizijom preko hdmi-a, inače će ti slika bit kockasta i negledljiva (barem meni).

 

neće dobiti kvalitetniju sliku HDMI-em

ti si imao nekakav problem s drugim kontaktima.

 

spajao sam kod sebe i scartom i chinchevima i HDMI-em i slika je ista.

 

sam HDMi kabel je namijenjen slici visoke rezolucije Hd i više a pošto nam puštaju SD signal nikakve velike koristi od njega.

Ti imaš neki probelm s vremenom? Ovo je postano prije 11 mjeseci Šutim

I vjeruj mi na na većim lcd-ima se i to dobro primjeti razlika između scarta i hdmi-a.

Forza Vale!!!
13 godina
neaktivan
offline
Max TV

Ja sam ga nekim čudom dobio vrlo brzo nakon 3 dana

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Max TV
BlackPanther kaže...

To si moraš pogledat tamo u uputama za tu stvar, neznam kak se to zove, ali tamo to treba pisat šta napravit.

Otišao sam:

Stisnuo menu

otišao postavke

upisao četveroznamenkasti pin

otišao na postavke ekrana stavio 16:9

stisnuo ok

slika se raširila

izašao i vratila se u 4:3 format.

MOTOR u srcu BRZINA u glavi ADRENALIN u krvi i ANDJELI čuvari
13 godina
neaktivan
offline
Max TV

Ima li u max tv videoteci hd filmova i ako ima kako da ih nađem jer sam tražio i nista nisam nasao.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Max TV

Evo da pitam u već postojoćoj temi.... Zanima me dali ja mogu preko max tv-a uzet BBC Sport kanal jer bi mi trebao za praćenje Formule 1 pošto ovi lopovi sa prisavlja više neće prenosit. Ili kod optime.... Nisam u tim MAXTV vodama pa nisam upućen najbolje, a baš mi se i neda čačkat po netu...

 

HVALA

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Max TV

e vidiš to i mene zanima, pod maxtv popis kanala nasao sam BBC World i BBC Entairnment a BBC Sport nisam uocio {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Max TV

Došo sam do informacije da oni uopće nemaju BBC sport.... {#}

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Max TV

da bas sam gledao one sportske pakete i one ostale "dodatne" pakete i nemaju u ponudi BBC Sport. Nista preostaje nam live stream ;)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice