Novi MAXTV reciver

poruka: 1.594
|
čitano: 649.297
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Evo i ja napravio narudjbu

13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
JozoBozo121 kaže...

Kontaktirao korisničku preko web chata i za 5 min je napravljen zahtjev za novim uređajima. Sad jedva čekam da dođu da se isproba to malo.

 

Čak ni stari ne moram vraćati njima.

 fakat su blesavi ovi u tcomu onda, ja jutros bio na web chatu i veli mi lik da spakiram stari STB daljinac i strujni adapter i dopeljam u najblizi tcentar i da cu dobit novi.

 i onda nađem na PCE forumu da ih je tak vec 2-3 doslo i poljubilo vrata jer naravno nisu dobili zamjenu jer je to za nove korisnike... 

16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Ni ja nemoram  vracat lol poslat cemi novi u roku 30dana...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Spike1983 kaže...
JozoBozo121 kaže...

Kontaktirao korisničku preko web chata i za 5 min je napravljen zahtjev za novim uređajima. Sad jedva čekam da dođu da se isproba to malo.

 

Čak ni stari ne moram vraćati njima.

 fakat su blesavi ovi u tcomu onda, ja jutros bio na web chatu i veli mi lik da spakiram stari STB daljinac i strujni adapter i dopeljam u najblizi tcentar i da cu dobit novi.

 i onda nađem na PCE forumu da ih je tak vec 2-3 doslo i poljubilo vrata jer naravno nisu dobili zamjenu jer je to za nove korisnike... 

 Svi će dobiti nove STB uređaje jer se stara platforma gasi i prelaze na novu a trenutni STB uređaji ne podržavaju novu platformu. Moguće da sada trenutno dobivaju novi korisnici a vi stari će te dobiti nešto kasnije, jer je rečeno da bi do kraja godine svi trebali prijeći na nove STB uređaje. 

13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Podnio sam i ja danas ujutro zahtjev putem chata i rečeno mi je da ću dobiti novi u što kraćem roku. Stari ne trebam vraćati, ali ako hoću (ne vidim baš šta s njim) mogu ga odnijeti u T-centar.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Vidim da novi reciver ima antenski DVB-T2 ulaz, jer to znaći da t com ima uplanu ugasiti stream državnih i lokalnih kanala?

BF3:fluffy_inside
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Tako je i meni isto receno..

16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Wolf88 kaže...

Vidim da novi reciver ima antenski DVB-T2 ulaz, jer to znaći da t com ima uplanu ugasiti stream državnih i lokalnih kanala?

 Čisto sumnjam, taj port je standardan već neko vrijeme na STBovima...

8 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Stigao moj primjerak.

Jel ima netko saznanje kako programirati daljinski i složiti vlastitu listu programa (po vlastitom redoslijedu)?

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Novi MAXTV reciver

Zvao ja njih da naručim taj novi uređaj, javi se meni tetka i kaže gospon ne možete dobit novi uređaj jer imate "zastarjel" i najslabiji max3 paket hahaha, mislim se kog ona prca, kao moram uzet novi max3 paket pa ću dobit uređaj, moš mislit.

Jel to ona meni pokušala samo prodat nešto pa uzet pinku ili je to zaista tako ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Novi daljinski se ne programira.
A koji max3 paket imas?
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
7 godina
protjeran
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ag008 kaže...
Novi daljinski se ne programira.
A koji max3 paket imas?

 

sport plus paket, neograničeno telofoniranje prema fixnim i mobilnim i vdsl turbo 30.

2 godine ugovor

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.5.2017 14:25 (sh92).
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Koliko to placas, svi imaju tu negdje ponudu?
Ako to isto placas 224kn kao ja onda je xs paket, ali na sve ide novi uredaj
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
7 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Nisam profić ali razum mi kaže da ako želiš MAXtv/imaš MAXtv onda imaš pravo na stb,a redoslijed kojim ga daju je njihova stvar. Ne vidim razliku u max3 paketima ako u svima imaš maxtv
7 godina
protjeran
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ag008 kaže...
Koliko to placas, svi imaju tu negdje ponudu?
Ako to isto placas 224kn kao ja onda je xs paket, ali na sve ide novi uredaj

 

Ovako piše na moj telekom, plaćam sve to ravno 300kn, produžio ugovor prošlo ljeto i to da sam se natezo mjesec dana da mi daju to što imam za te pare.

16 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Ma dobit će ga svi kad tad, bez obzira koji paket imaš (a da uključuje tv), možda bolje i pričekat malo dok ne popeglaju sve bugove i failove kojih će biti sigurno...

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Novi MAXTV reciver
exxe kaže...

Ma dobit će ga svi kad tad, bez obzira koji paket imaš (a da uključuje tv), možda bolje i pričekat malo dok ne popeglaju sve bugove i failove kojih će biti sigurno...

 

Nije hića, rekao mi je poznanik koji je tehničar kod njih da je neki dan stiglo dvije palete tih novih rutera u Sl.Brod, probat ću preko njega ili sačekat dok se malo ne razbistri situacija.

16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Stigao reciver (brzi su ko munja u roku 24h)! ali nisam u zg tako da ce morat pricekati daljnjega tj.dva cca :-)

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.5.2017 17:31 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Mozda je caka da daju prvo novim korisnicima i onim koji imaju jace pakete..ja imam max3 L paket sa hbo premium i sportplus paketom..sve u magenti..

16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Moze biti a i tko je dugo korisnik njihovih usluga opcenito

no do kraja mj. ak ovak  brzo hendlaju vecina ce vas dobit ;-)

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.5.2017 19:01 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Novi MAXTV reciver
4mal kaže...

Moze biti a i tko je dugo korisnik njihovih usluga opcenito

no do kraja mj. ak ovak  brzo hendlaju vecina ce vas dobit ;-)

 

Ma ako si dugogodišnji zadnji si na listi kad su povlastice, ja sam cijeli život kod njih za fixni, cca 10 godina net, nikad ništa dobio nisam, sem kod prvog ugovora za net neki buđavi fotoaparat dali.

Prošle godine sam mjesec dana pregovarao da bi dobio smrdljivi sport plus paket free jer sam dugogodišnji korisnik, isticao ugovor i da potpišem na još dvije godine tražio taj paket free i nema boga da daju, na kraju nekako za 300kn ukupno dobijem turbo 30, razgovore i sport plus, u isto vrijeme prošle godine isto to sa optikom i još jačim max tv paketom ljudi masovno dobivali za 170kn.

Nema ti kod njih dugogodišnji kratkogodišnji haha

13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Evo sam ja "isprovociran" vašim pisanjem pozvao i ja SZK T-Com-a, da provjerim gdje se ja nalazim u cijeloj priči?! 

I nakon nekog kraćeg vremena čekanja da mi se netko javi, nakon što se je javila odgovorna osoba, sa trenutne "Magenta 3" ponude sam prešao na "Magenta 3 ja biram", a novi MAX TV prijemnik bi mi trebao doći "u roku 5 radnih dana"! 

Dobio sam i niz tehničkih detalja, 30 sati snimalice, 50 minuta razgovora prema trećim zemljama, Picbox nešto, i još nešto za ukupno oko deset posto manji račun! 

Obzirom koliko sam imao u ovo doba prošle godine, a koliko sam plaćao račune, sukladno napretku koji neminovno dolazi, smatram ovo dobrom i ponudom i promjenom! 

Još sam da ustvrdim kako dela oni novi prijemnik MAX TV-a, koliko je to STVARNO BOLJE 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Možeš li reći što sada imaš u Magenti i koliko to plaćaš?

 

Općenito novi korisnici dobivaju niže cijene u startu da ih se pridobije dok starime nude te cijene tek kada odluče napustiti.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ag008 kaže...

Možeš li reći što sada imaš u Magenti i koliko to plaćaš?

 

Općenito novi korisnici dobivaju niže cijene u startu da ih se pridobije dok starime nude te cijene tek kada odluče napustiti.

Ovako, da nešto ne promašim nenamjerno, sada ću napisati samo ono za što sam siguran, a kasnije dodam sve po specifikaciji kada dobim mail sa specifikacijama ugovorenog paketa! 

 

Dakle, imam osnovni MAX TV paket kao prvo, sportski paket, svi programi, regionalni paket, snimalicu 30 sati, flat internet pri brzini 30 Mbit/s DL i don10 Mbit/s UL, Pickbox, i još nešto, da ne nabadam napamet, kada stigne šara, sve prepišem u postu! 

 

Nikada nisam dobio ništa od gadgeta, ili nekih poklona bilo koje druge vrste, pa mi se možda malo "sudbina" ispravlja za sve nepotrebite propuste koji su se dogodili prije?! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

A koliko plaćaš to?

Vjerujem puno više nego Max 3xs od 200kn.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ag008 kaže...

A koliko plaćaš to?

Vjerujem puno više nego Max 3xs od 200kn.

Zadnji račun po "starom obračunu" je bio oko 430.00 +- koju kunu! 

Sada će kaže biti 403.00 kuna, fiksno, barem se nadam, provjeriti ću na prvom punom računu za lipanj! 

ATJ Lučko
7 godina
protjeran
offline
Novi MAXTV reciver

Pitam na fb može li se naručiti taj novi uređaj za max tv i sami ponude da mi ga pošalju. LOL Stiže u roku od 5 dana poštom.

Ona ženska ili je htjela da mi uvali neki jači paket za max tv ili nema pojma o svom poslu, nit treba imat neki poseban paket za dobit novi uređaj nit koji krc, svakakvog ološa tamo radi, ali tako je to kad se radi o ogromnoj firmi sa svakim 5. radnikom da zna svoj poso i želi ga obavljat na pošten način.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Razmišljam si uzeti MAX TV dal to znači ako se odlučim da ću dobiti taj novi reciver? 

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Gale92 kaže...

Razmišljam si uzeti MAX TV dal to znači ako se odlučim da ću dobiti taj novi reciver? 

 

100%

13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
ATJLučko kaže...
Ag008 kaže...

A koliko plaćaš to?

Vjerujem puno više nego Max 3xs od 200kn.

Zadnji račun po "starom obračunu" je bio oko 430.00 +- koju kunu! 

Sada će kaže biti 403.00 kuna, fiksno, barem se nadam, provjeriti ću na prvom punom računu za lipanj! 

Definitivno otvori oba oka kad dobiješ račun jer koriste APP taktiku (ako prođe prođe). Prije dva mjeseca sam si uveo MaxTV i dogovor je bio 270 kn mjesečno. Prvi mjesec dođe račun i par dana u mjesecu mi je bio isključen FLAT pa sam natukao nekih 500 kuna prometa. Poslao prigovor, ispričali se i popravili račun. Mjesec nakon toga je taj dio bio u redu, ali su mi za Sport plus paket naplatili 30kn umjesto 15. Pa opet slao prigovor, ispričali se i popravili račun. Sad čekam hoće li napokon ovaj za svibanj biti tih obečanih 270kn  

 

sh92 kaže...

Pitam na fb može li se naručiti taj novi uređaj za max tv i sami ponude da mi ga pošalju. LOL Stiže u roku od 5 dana poštom.

Ona ženska ili je htjela da mi uvali neki jači paket za max tv ili nema pojma o svom poslu, nit treba imat neki poseban paket za dobit novi uređaj nit koji krc, svakakvog ološa tamo radi, ali tako je to kad se radi o ogromnoj firmi sa svakim 5. radnikom da zna svoj poso i želi ga obavljat na pošten način.

Jučer podnio zahtjev za novi uređaj, danas dobio poruku od dostave da stiže tokom dana. I njima je u interesu da svi što prije pređu na nove uređaje, ako je poanta da se mreža rastereti. 

 

Gale92 kaže...

Razmišljam si uzeti MAX TV dal to znači ako se odlučim da ću dobiti taj novi reciver? 

 Koliko sam shvatio da. S vremenom će svi stari dobiti taj moderni uređaj, a svi novi korisnici ga odmah dobiju. Nema baš smisla da ti daju stari, a ti onda zoveš drugi dan da hoćeš novi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice