[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

poruka: 460
|
čitano: 258.553
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

U Protisu sam naletio na uređaj slican ovom tz naslova, pa me zanima koja je razlika između njega i ovog: http://www.notonlytv.net/p_lv6tboxhd.html , osim u priključcima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
Frenzy kaže...

U Protisu sam naletio na uređaj slican ovom tz naslova, pa me zanima koja je razlika između njega i ovog: http://www.notonlytv.net/p_lv6tboxhd.html , osim u priključcima?

Također i mene jer prethodni je teško dobavljiv.

Budala bio, budala ostao...
15 godina
odjavljen
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Vidim da je zadnji firmware od 4.7. Kakve su tu promjene?

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Evo, ako netko ima problem sa formatom slike kod gledanja nekih filmova preko usb-a (izdužena slika), a ima stariji tv, odnosno spojen scartom , preko ovog DVB-t prijemnika se može namjestiti omjer slike u postavkama, ali i dalje slika ostaje izdužena (barem meni). Problem je uspješno rješen tek kad se na tv-u, preko daljinskog "stisne" slika, ako tv ima tu mogućnost. 

 

Mislim da su promjene na zadnjem firmware-u titlovi u tri reda kod najveće veličine slova, jer su prije jednostavno bili odsječeni. Za ostalo ne znam...

 

 

15 godina
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Kakva reprodukcija MP4 formata?

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Bok

 

Razmisljam, da prodam svoj primjerak Lifeview NOTLV6TMPVR4..

Kupljen u 10.2010 kod Protis-a.

 

Bas razmisljam..

 

P.S. kako kuljen, takav je sada. Nije nikada update imao, jer sam se toga bojao. Mada vjerujem da je jednostavan, ali ... kompliciran sam ja :)

Nije mi rodendan danas!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
Jebodiah kaže...

Bok

 

Razmisljam, da prodam svoj primjerak Lifeview NOTLV6TMPVR4..

Kupljen u 10.2010 kod Protis-a.

 

Bas razmisljam..

 

P.S. kako kuljen, takav je sada. Nije nikada update imao, jer sam se toga bojao. Mada vjerujem da je jednostavan, ali ... kompliciran sam ja :)

Zašto prodaješ, nisi zadovoljan? Kud se nisi ranije javio mogli smo poslovati. jbg ja već naručio.

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Bok

 

Ma kao sto sam i rekao prije, neke stvari mi nesto smetaju..

 U redu, novim updateom firmware-om, nesto rjesava, ali ne volim to ja dirati, jer sebe dobro poznajem,,,, zeznut cu, pa radije da je u radnom stanju i izvorno, nego da ja, prostim rijecima, zeznem!!

 

problem je sto sam jako osjetljiv..

 Thema mi se ne svida.. a ne znam ima li uopce promjene theme, jer ovo je po meni hladno ...

 Program lista, hmmm moram se probliziti TV da vidim na kojem kanalu je trenutno i biranje..

OSD dugo stoji, ali sto sam vec prije rekao.. tipku exit treba pritisnuti i nestane OSD...

 MA sve se moze, samo uvijek moram tipkati tipku dvije vise..!!!

 

Inace je dobar produkt, kvaliteta i mogucnosti su vrlo dobri

Nije mi rodendan danas!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

http://www.notonlytv.net/download_for_tv.html

 

Novi Firmeware za našu regiju.

 

 

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
offline
Re: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
Don Kihoty kaže...

http://www.notonlytv.net/download_for_tv.html

 

Novi Firmeware za našu regiju.

 

 

Šta donosi ovaj novi, koja su poboljšanja ili izmjene? Ovaj ili sljedeći mjesec bi ovo čudo trebao nabaviti.

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Danas sam dobio uređaj, pogledao sam jedan film, titlovi (velika veličina) su odrezani, dok je srednja veličina presitna za čitanje.

 

Pod information stoji

Model: B017

Verzija SW-ja: ITALY-V3

HW Verzija: 5007.2806.1

 

Jel ovo stara ili nova verzija softvera?

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Imam problem prilikom apdejta uređaja.

 

Skinuo sam update, otpakovao i stavio na formtatirani USB, ubacio sam USB  i pod sekcijom USB>multimedia>music i ne prepoznaje ga, odnosno uređaj ne može učitati da išta postoji na USB.

Sadržaj zapakovanog apdejta Sadržaj zapakovanog apdejta
Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2011 17:21 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Preimenuj "LifeView.AP" u "GIEC_MSD7828_HD008.AP".

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
offline
Re: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
Don Kihoty kaže...

Preimenuj "LifeView.AP" u "GIEC_MSD7828_HD008.AP".

Zašto nešto ovako nisu naveli u uputstvu?  Evo idem probati.

 

Btw, da li ti se ovaj uređaj pretjerano grije, danas sam pogledao jedan film i bio je stvarno vruć na dodir gornjeg dijela, pomalo smrdi i na plastiku, mada se nalazi u prozračnom dijelu.

 

EDIT, riješeno je sve uz pomoć Don Kihotyja.

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2011 22:16 (boxer).
15 godina
offline
Re: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
Dupein kaže...

evo mojih prijedloga za sljedeći update:

 

- prijevod bi mogao biti malo jače boldani i obrubljen malo debljom crnom crtom, jer u nekim situacijama npr na nekim sivobijelim podlogama je skoro nevidljiv

..ovo bi trebalo popravit pod hitno..jedina zamjerka koju ja imam na ovaj uredaj..sve ostalo mi radi savrseno ali titlovi su necitljivi..ako stavim BG color, onda prekrije previse prostora nepotrebno..tako da uvijek gledam bez podloge..

14 godina
neaktivan
offline
Re: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
B-52 kaže...
Dupein kaže...

evo mojih prijedloga za sljedeći update:

 

- prijevod bi mogao biti malo jače boldani i obrubljen malo debljom crnom crtom, jer u nekim situacijama npr na nekim sivobijelim podlogama je skoro nevidljiv

..ovo bi trebalo popravit pod hitno..jedina zamjerka koju ja imam na ovaj uredaj..sve ostalo mi radi savrseno ali titlovi su necitljivi..ako stavim BG color, onda prekrije previse prostora nepotrebno..tako da uvijek gledam bez podloge..

  Poslao sam im mail vezano s tim i dobio dva odgovora u roku dva sata, prvi negativan, a drugi uljeva malo nade.

 

Prvi: "Dear Sir,
thanks a lot for your mail.
On LV6TMPVR4 we can not do anything more considering that the solutions is no more available in the market as well as the chipset.
We can improve frequency but not subtitiles.

We made in the past already and that was the best we could do.
Instead we are improving current model for future to better respond to your request.

Thanks again and regards
LIFEVIEW SRL "

 

Drugi: "Can you give us the serial number which is on the back of the product and your actual firmware version?

Regards
LIFEVIEW "

 

Serial number nisam poslao jer ga nema na uređaju, piše samo Serial nb i crta na kojoj nema ništa.

Sad ćemo vidjet što će reć.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2011 19:13 (yojo).
15 godina
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Ako dobiješ bilo što a da poboljšava izgled titlova, zamolio bih te da staviš link na temu.

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
boxer kaže...

Ako dobiješ bilo što a da poboljšava izgled titlova, zamolio bih te da staviš link na temu.

  Ništa od toga. Ipak je onaj prvi mail bio konačan odgovor.

13 godina
neaktivan
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Kod mene se iz nekog razloga neće updateati.

U music direktoriju izaberem file Lifeview.ap iz root direktorija usb sticka (probao sam sa dva sticka).

Zatim se uređaj resetira, pokaže se plavi ekran gdje piše Loading..., gore desno 'ver 0000', zatim se opet resetira i prikaže hrt1, dakle bez progress bara.

Kad želim po uputama vratiti na tvorničke postavke. samo me pita da i ne bez one šifre 888888, a za trenutnu verziju piše V7.

 

Još samo nešto...

Možemi li mi korisnici editirati taj .ap file i prerađivati izgled sučelja i u kojem programu?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.10.2011 14:22 (Dupein).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Ovaj tuner LVMMPVR4 ne moze naci niti jedan program na vanjskoj anteni, dali treba pojacalo?

 

I zasto neki filmovi imaju titlove a neki nemaju, dali postoji neki nacin da svaki film ide sa titlovima?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
Proučivši malo ponudu dvbt recivera zaključio sam da je Lifeview (NotOnly) NOTLV6TBOXHD best buy a možda i najbolji općenito.

Sve me više manje zadovoljava no molim vlasnike da mi odgovore na najbitnije: može li se namještati aspect ratio za svaki film posebno tj. može li se film pustiti u izvornom formatu slike?? To mi je bitno jer mislim spojiti reciver i na stari CRT 4:3.

Znači zanima me da li izdužuje sliku na starim 4:3 televizorima ili normalno pusti film sa crnim poljima gore i dole. Mrzim to "prilagođavanje" formata. Tako sam se zeznio i kupio nytrobox samo zbog divx.a pa na ga na kraju uopće ne koristim za gledanje filmova..

hvala..
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
2fast4u kaže...
Proučivši malo ponudu dvbt recivera zaključio sam da je Lifeview (NotOnly) NOTLV6TBOXHD best buy a možda i najbolji općenito.

Sve me više manje zadovoljava no molim vlasnike da mi odgovore na najbitnije: može li se namještati aspect ratio za svaki film posebno tj. može li se film pustiti u izvornom formatu slike?? To mi je bitno jer mislim spojiti reciver i na stari CRT 4:3.

Znači zanima me da li izdužuje sliku na starim 4:3 televizorima ili normalno pusti film sa crnim poljima gore i dole. Mrzim to "prilagođavanje" formata. Tako sam se zeznio i kupio nytrobox samo zbog divx.a pa na ga na kraju uopće ne koristim za gledanje filmova..

hvala..

Možeš namještati po volji, 16:9, Letterbox ili kako se već zove, AUTO i 4:3..

Pri pokretanju filma pušta ga odmah u izvornom aspect ratio.

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2011 16:12 (boxer).
15 godina
offline
Re: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
posast kaže...

Ovaj tuner LVMMPVR4 ne moze naci niti jedan program na vanjskoj anteni, dali treba pojacalo?

 

I zasto neki filmovi imaju titlove a neki nemaju, dali postoji neki nacin da svaki film ide sa titlovima?

 

Što se tiče titlova podržava SRT, svaki puta imenujem film i prijevod isto i nema nikad nikakvih problema. Uvijek pušta bez pogovora.

Npr. Rocky.avi

       Rocky.SRT

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
Ima tko LV6TMPVR4 ili NOTLV6TBOXHD viška?
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
2fast4u kaže...
Ima tko LV6TMPVR4 ili NOTLV6TBOXHD viška?

 Ti to ozbiljno?

 

Imam ja, mijenjat ćemo se za 400 kn.

SK crew
16 godina
offline
Re: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
Ti to meni nudis zamijenu? Super, imam ja 100kn pa cemo se mijenjati. Javi se na PM..
12 godina
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Pozdrav, zamolio bi nekoga tko ima uređaj LV6TBOXHD da mi odg na par pitanja:

 

1. da li uređaj vrti divx sa srt titlovima i kak to sve skupa izgleda (veličina, izgled, kontrast titla)?

2. da li prikazuje naše znakove (č,ć,š,đ,ž...) u titlovima?

2. koju vrstu formata diska uređaj podržava (FAT ili NTFS)?

3. kakva je kvaliteta (osjetljivost) DVB-T tunera u uređaju?

 

...i ako nije problem da snimi kratki video prolaska kroz izbornike, snjimanja na usb i pokr3etanja filma s titlovima.

 

HVALA!!!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
I jos muzicku zelju; i nek ti skine s neta cijeli album; kupi cd i snimi i ak nije problem posalje na kucnu adresu... :D

Pa ne kupujes ni kucu ni auto! Inace; odgovor na sva pitanja imas vec ovdje a video je na jutubu..

Gotovan..
12 godina
offline
Re: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
2fast4u kaže...
I jos muzicku zelju; i nek ti skine s neta cijeli album; kupi cd i snimi i ak nije problem posalje na kucnu adresu... :D

Pa ne kupujes ni kucu ni auto! Inace; odgovor na sva pitanja imas vec ovdje a video je na jutubu..

Gotovan..

ak nemaš niš pametno za napisati ili odgovoriti na moja pitanja nemoj pametovat!

16 godina
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
Ako pažljivije pročitaš moj post vidjet ćeš da sam ti odgovorio na sva pitanja ;)
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice