Tv signal

poruka: 7
|
čitano: 4.421
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Tv signal

Prije par dana sam kupija lg tv lh325600ls koja mi je u prizemlju atenu (riblju kost) sam stavija vanka na prozor ali mi niti jedan program nevata nikako.dajte mi neki savjet sta ucinit

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tv signal

Itko

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tv signal

Kad prebaciš na DTV i namjestiš na frekvenciju nekog mux-a (iz tvoje regije), da li pokazuje ima li signala?

11 godina
neaktivan
offline
Tv signal

Pozdrav!

Imam antenu Fracarro Sigma 6HD  s vanjske strane krova zbog problema sa signalom i neko pojačalo signala. Sad sam kupio televizor Samsung UE32M5002AKXXH FHD koji je automatski pronašao samo 4 programa kod kojih se često gubi kvaliteta slike i tona.  Molio bih savjet , što trebam napraviti u G. Kotaru da barem roditeljii mogu normalno gledati ta 4 programa. Da li treba novo pojačalo ili staviti antenu pod krov? Udaljenost od repetitora je oko 1,5 km i zaklonjeno kućama....Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 18:53 (Runner71).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Tv signal

To je kvalitetna yagi antena tako da u njoj ne bi trebao biti problem. Jel bilo to prije spojeno na stari TV/DVB-T prijemnik? Kako je na njemu radilo? Probaj izbaciti pojačalo. Također probaj okrenuti antenu prema Mirkovici.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Tv signal

Da ne otvaram novu temu...

Živim u zgradi, antena vjerujem zajednička na krovu.

Do neki dan signal super, kanali svi, RTL, NOVA, CMC...

Bura udarala jaka 3 dana i nestali svi signali, pretraga nova je pomogla ali samo za doma Tv, RTL 2, hrt 3 i 4, vjerujem da je to kanal 53, ali 28 nema nikako.

Mene zanima ako netko pretpostavlja u čem bi mogao biti problem, da znam šta dalje.

 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Tv signal

Okrenula se antena.

 

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice