Koji dashcam?

poruka: 38
|
čitano: 7.008
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
Koji dashcam?

Samo da provjerim, dobili su 70mai na skladištu Fast-08 piše lokacija Poljska, znači li to da se ne plaća PDV (shipping je 9$)?

Uzeo bi 2 komada pa bi ispalo nekih 250kn svaki.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
Re: Koji dashcam?

Gdje piše Poljska, ne vidim nigdje, samo piše fast-08? PDV bi trebao biti uračunat u cijenu na checkoutu (ako stvarno šalju iz europe). Piše da je cijena 39$ + shipping 10$, što je negdje 320kn.

9 godina
Avensac kaže...

Gdje piše Poljska, ne vidim nigdje, samo piše fast-08? PDV bi trebao biti uračunat u cijenu na checkoutu (ako stvarno šalju iz europe). Piše da je cijena 39$ + shipping 10$, što je negdje 320kn.

Google

Uzeo bih dvije, za tatu i mene, nego reci mi zas mogu staviti expedited shipping koji je free? jel ima neka caka u tome?

znači ima i poklon u vrijednosti 10$, uzeo sam jos jednu kameru za 13, pa sve skupa ovo ispada 530kn, što mislim da nije loše za 2x mai + mini kamera

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.11.2018 18:22 (dmanz).
4 godine
dmanz kaže...

Google

Uzeo bih dvije, za tatu i mene, nego reci mi zas mogu staviti expedited shipping koji je free? jel ima neka caka u tome?

znači ima i poklon u vrijednosti 10$, uzeo sam jos jednu kameru za 13, pa sve skupa ovo ispada 530kn, što mislim da nije loše za 2x mai + mini kamera

Meni nema free shipping, expeditet je 10$, priority 23$??

9 godina
Avensac kaže...
dmanz kaže...

Google

Meni nema free shipping, expeditet je 10$, priority 23$??

i meni isto dok uzmem jednu, a dok uzmem dvije onda je mislim da skoro free, a s ovim sta imam u kosarici na sliki je free

9 godina
Koji dashcam?

Bila je jučer neka akcija na amazon.de pa sam uzeo ovu, bila je snižena s 50€ na 35€. Valjda ce posluzit, ne izgleda tako lose za te novce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
Koji dashcam?

Pozdrav,

trebale bi mi 2 kamere(prednja i zadnja), a voljan sam izdvojit oko 150$ do 200$ za te 2 kamere.

Koliko sam shvatio dosta ljudi iza stavljaju malo losiju, a naprijed malo bolju kameru. Da li se to isplati i da li je to pametno?

Koji je trenutno neki bestbuy koji bi usao u ovaj cjenovni rang?

Unaprijed zahvaljujem

0 0 hvala 0
5 godina
domagoj05 kaže...

Pozdrav,

trebale bi mi 2 kamere(prednja i zadnja), a voljan sam izdvojit oko 150$ do 200$ za te 2 kamere.

Koliko sam shvatio dosta ljudi iza stavljaju malo losiju, a naprijed malo bolju kameru. Da li se to isplati i da li je to pametno?

Koji je trenutno neki bestbuy koji bi usao u ovaj cjenovni rang?

Unaprijed zahvaljujem

Blueskysea B1W, A118C, Xiaomi 70mai...moja preporuka.

Baci na pogled na par postova ranije.

http://m.bug.hr/forum/post/digitalne-videokamere/koji-dashcam/5766954

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice