Canon 600D vs 7d

poruka: 4
|
čitano: 1.140
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Canon 600D vs 7D

Pozdrav, trenutno imam Canon 600D. Zanima me koliko je isplativo preći na 7D?

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Canon 600D vs 7D
cuspajz kaže...

Pozdrav, trenutno imam Canon 600D. Zanima me koliko je isplativo preći na 7D?

Pretpostavljam da goroviš o 7D mkII. U kom smislu isplativa? S kvalitetom slike nećeš nešto osobito profitirati - razlika bi trebala biti vrlo mala. 7D ima mnogo robusnije tijelo, mislim da ima i brže okidanje i veći buffer, te ima izvrsni autofokus kod snimanja videa.

14 godina
offline
Re: Canon 600D vs 7D
mbaksa kaže...
cuspajz kaže...

Pozdrav, trenutno imam Canon 600D. Zanima me koliko je isplativo preći na 7D?

Pretpostavljam da goroviš o 7D mkII. U kom smislu isplativa? S kvalitetom slike nećeš nešto osobito profitirati - razlika bi trebala biti vrlo mala. 7D ima mnogo robusnije tijelo, mislim da ima i brže okidanje i veći buffer, te ima izvrsni autofokus kod snimanja videa.

 Mark 1. Lega bi mi prodo za 3500kn.

 

Pa sam konto prodat 600D sa kit objektivom, kupit od njega taj 7D i uzet Tamrona 17-50 f2.8.

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
16 godina
moderator
offline
Re: Canon 600D vs 7D

A gle... Imaš usporedbu specifikacija: http://snapsort.com/compare/Canon-600d-vs-Canon_EOS_7D/detailed

 

Svaki od njih ima neke prednosti i nedostatke u odnosu na drugog pa vidi koje stvari su ti važnije. 7D recimo nema pokretljivi ekran i mikrofonski ulaz. Ali je zaštićen od prskanja vode, ima bolji autofokus, bolji okular, brže okidanje, duže mu traje baterija. Kvaliteta slike bi im trebala biti podjednaka.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice