Punjač za baterije

poruka: 9
|
čitano: 7.812
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Punjač za baterije

Imam Sanyo punjač i kad stavim puniti baterije svijetli mi zelena lampica... I ostavim preko noću, još ujutro i još uvijek svijetli. Koliko dugo se pune baterije?

Znam da je ovdje 98% muške populacije, ali ja sam u onih 2% žena tako da nebude više zamjene Ja bi dSLR a nemrem ga imati - weeeee baš suuuper http://www.nabava.net/kategorija.php?kat=12&se=4255&order=min_cijena
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Punjač za baterije

Nekad i povishe 12h. Ovisi kolikog su ti kapaciteta baterije i kolikom strujom on puni (inache je bolje duze puniti sa manjom strujom, manje stresa za baterije). Princip je da se puni 10h sa 10x manjom strujom od nazivnog kapaciteta baterije.

 

Npr imas baterije kapaciteta 2000 mAh, optimalno punjenje bi bilo strujom od 200mA 10 h...

Zaboravija san napomenuti da moderni punjaci imaju tehnike za brze punjenje baterija (paketno punjenje i slicno)... Ali u principu 10+ h ti treba... E.

I'm going woo woo
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.10.2008 12:30 (tnakir).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Punjač za baterije
Ok, hvala.

Ja nemam tak dobar punač, očito, koji ima za namjestiti kako da puni...

No zanima me jel treba ta lampica crvena biti kad se napune...?
Znam da je ovdje 98% muške populacije, ali ja sam u onih 2% žena tako da nebude više zamjene Ja bi dSLR a nemrem ga imati - weeeee baš suuuper http://www.nabava.net/kategorija.php?kat=12&se=4255&order=min_cijena
15 godina
offline
Punjač za baterije

Da, vjerovatno svijetli zeleno dok puni i crveno kad je gotovo... samo pazi, najprije iscupaj punjac iz struje pa onda stavljaj/vadi baterije

I'm going woo woo
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.10.2008 13:10 (tnakir).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Punjač za baterije

Isto imam sanyo punjač, i meni lampice gore i kad su baterije pune, zapravo gori lampica kad su baterije u punjaču... Tak da moguće da imaš isti ili sličan punjač.

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Punjač za baterije

Bijeli, jednostavan...

Da ne otvaram novu temu, pitanje je srodno.
Dakle na tom punjaču imam i za AAA utore. Imam miš VX Nano koji koristi AAA baterije pa me zanima ako kupim Enelop (valjda sam dobro napisala) za koje sam čula da su najbolje za fotiće jer dugo drže, hoće li također dugo držati na mišu?

Znam da je ovdje 98% muške populacije, ali ja sam u onih 2% žena tako da nebude više zamjene Ja bi dSLR a nemrem ga imati - weeeee baš suuuper http://www.nabava.net/kategorija.php?kat=12&se=4255&order=min_cijena
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.10.2008 14:55 (cozmika).
16 godina
offline
Punjač za baterije

Slobodno uzmi Enelop AAA s njima nemres fulat a mozes uzeti i klasicne NIMH AAA od Sanyo koje su nesto malo jace!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (2.8ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Powercolor Radeon HD 3650 512mb ddr3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Punjač za baterije

Naravno da hoce... Ja imam Microsoft Intelli2 mouse i baterije na punjenje (i to stare i lagano iscrpljene) drze po 3 mjeseca bez greske

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Punjač za baterije
cozmika kaže...

Imam Sanyo punjač i kad stavim puniti baterije svijetli mi zelena lampica... I ostavim preko noću, još ujutro i još uvijek svijetli. Koliko dugo se pune baterije?

 Imam i ja Sanyo.
Traje ti nekih 14h punjenje.
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice