Cape Music

poruka: 7.029
|
čitano: 698.509
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: Cape Music

hahahahahahaha beeeeeeeeeeeeeee  pepper 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 21:50 (cro-sheep).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Cape Music

ovčihahaha ljepljenje

nina5
6 godina
neaktivan
offline
Cape Music

nina5
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 21:50 (nina5).
6 godina
neaktivan
offline
Cape Music

heeeeeeej hahahahahaha.....komaaaaaaaaaaaa.....nije bas lako sve ovo ....mozda se javljas sa moba?

6 godina
neaktivan
offline
Cape Music

a dobro budem pjevala u šiframa..ti vrapca bay ovči moja vunastanoćnoć

nina5
6 godina
neaktivan
offline
Cape Music

evo, sad ja bum pljunula i priljepila jedan link...... 

6 godina
neaktivan
offline
Cape Music

pa ne kuzim kak se tebi ne pokaze slikica. mozda ako se javljas sa mobitela. 

 

laka ti noc i sudarimo se opet.....

6 godina
neaktivan
offline
Re: Cape Music

nee iz kutije ma ne ide i neide..sve sam isprobala..naučim,upiknem valjda,joj dupli joj..laka ti noć draga idem posložit nešto za sutra..veeliki ti pozdrav by nin

nina5
6 godina
neaktivan
offline
Cape Music

bas cudno...nekaj onda ne stima s tom tvojom skatulom ..........samo kopiras link sa yubita i zaljepis ga direktno ovdje! ono, u dva poteza: copy - paste.....sudarimo se! 

 

idem zaljepit jednu "misicavu" pa idem u krpice..... 

6 godina
neaktivan
offline
Cape Music

6 godina
neaktivan
offline
Cape Music

Curke dobro došle na Rt II....   Pepp draga znaš da lomim noge ako ga samo pogledaš  hahahaha baš mi je drago da ste stigle - bila sam na nekakvoj izložbi (kulturno sam se uzdizala) pa sam vas propustila....samo se raskomotite kad god možete.... siiiiiiiiiiiiiiiiii juuuuuuuuuuuuu

Paps
6 godina
neaktivan
offline
....uh kako mi je ovo falilo....

....volim te znaš.....

Paps
6 godina
neaktivan
offline
....sanjaj....

 

....For You.... ....laku noć....

Paps
6 godina
neaktivan
offline
Cape Music

 

Without you,I feel broke

Like I'm half of a whole

Without you, I've got no hand to hold

Without you,I feel torn

Like a sail in a storm

Without you, I'm just a sad song

I'm just a sad song

Paps
13 godina
neaktivan
offline
Cape Music

lol kakva je ovo tema puna ljubavi 

6 godina
neaktivan
offline
Cape Music

pozdrav tebi zenga i tvom svijetu binarnih brojeva! ............krokodil i leptir...kaj da ti velim....ljubavna napetost vlada ovom temom, ali ti si vec naviknut na "napon" izmedju 1 i 0 

black & restless ;)
6 godina
neaktivan
offline
Cape Music

 

 

siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 

black and restless ;)
6 godina
neaktivan
offline
Cape Music

Koji dio tijela prvi tuširate? To otkriva i jeste li dobri u seksu

 

Što vi tuširate prvo?

 

Prsa

Ako prsa najprije tuširate, praktični ste i praktičnost vam je gotovo najvažnija stavka u životu. Ne volite kada vas netko ometa i nemate puno strpljenja za ljude koji ne vide stvari oko sebe na način na koji ih vidite. Dobar ste seksualni partner i rado ćete iskušati nešto novo u krevetu. Najbolji životni suputnik za vas je onaj koji prvo pere kosu.

 

Lice

Novac vam je iznimno važan i napravit ćete sve da dođete do njega. Integritet i dostojanstvo nisu vam toliko bitni. Vi osjećate da su vaši prijatelji tu kako ih mogli iskoristiti, a na život gledate kao na gnjavažu. Drugi ljudi vas teško mogu razumjeti, ali njihovo mišljenje vas ionako ne zamara previše. Vrlo ste sebični, a takvi znate biti i u krevetu. Najbolji partner za vas je onaj koji najprije opere genitalije ili onaj svrstan u grupu - ostalo.

 

Pazuhe

Vi ste pouzdan i marljiv čovjek. Ljudi vas vole jer stojite čvrsto s nogama na zemlji i voljni ste uvijek pomoći drugima. Ipak, ponekad se znate uvaliti u probleme jer ne možete dobro procijeniti je li netko iskren prema vama ili ne. Kao ljubavnik ste velikodušni i jako vam je važno da druga strana uživa. Najbolji partner za vas je onaj koji najprije istušira ramena.

 

Genitalije

Vi ste definitivno sramežljiv čovjek. Nedostaje vam samopouzdanja i pojedinci vas često maltretiraju. Nemate puno prijatelja, a drugi vas znaju smatrati dosadnima i neprivlačnima. Niste ustrajni u ničemu i skloni ste brzo odustati, prvom prilikom. Ali, glasite za iznad prosječnog seksualnog partnera. Duboke, iskrene emocije dijelite s vrlo malim brojem ljudi, zato u seksu pronalazite svoju unutarnju snagu. Za vas je najidealniji partner onaj koji prvo pere lice ili kosu.

 

Kosu

Vi ste definitivno umjetnički tip. Najsretniji ste kada se bavite svojim hobijem i u stanju ste u životu postići više od drugih jer vam je talentiranost glavni adut. Nedostaje vam posvećenosti, ali neumorno ćete raditi na putu prema cilju. Novac vam nije toliko važan, a najradije se družite s intelektualcima i umjetnicima. Za vas se može reći da ste najbolji u seksu od svih jer želite ugoditi partneru i spremni ste istraživati nova područja. Najbolji životni suputnik za vas je onaj koji najprije tušira genitalije ili prsa.

 

Ramena

Moglo bi se reći da ste rođeni gubitnik. Sve što započnete završi neuspjehom. Ne sviđate se ljudima pa najradije vrijeme provodite sami. Svijet vidite kao živi pakao. Novac i moć su vam jako važni, ali nedostaje vam sreće da bi došli do toga. Loši ste partner, površni ste u krevetu i teško ćete pronaći nekoga za zajednički život. Jedina šansa su vam oni koji prvo operu pazuhe. Ljudi koji prvo peru ramena znaju biti teški kockari i alkoholičari.

 

Ostalo

Vi ste vrlo prosječni. Nema sumnje da posjedujete unutarnju snagu, ali drugi to teško mogu vidjeti. Morali bi naučiti kako biti malo više avanturistički nastrojeni i kako prezentirati svoj potencijal. U dubini duše ste vrlo simpatični i nemate mnogo mana. I u seksu ste prosječni. Iako maštate o raznim pozama, nemate hrabrosti to provesti u djelo. Najbolji partner za vas je onaj koji najprije istušira lice

 

 

hahahahah dugo se nisam ovako  nasmijala .... daj zamislite da vas zapadnu ramena .... ja krenem od kose hahahahaha ofco jel i ti prvo opereš runo ovo je ludo!

Paps
6 godina
neaktivan
offline
Cape Music

Zenga ova je tema ljubavna, nježna, mila, kao stvorena za bubamara forum 

Paps
15 godina
online
Cape Music

Pozdrav novim članicama (koliko sam sužio, sve ste curke ;) ) ,

 

dobro došle na forum

 

 

 

Tigar Krezumica
6 godina
neaktivan
offline
Cape Music

bok tiger!  

black and restless ;)
6 godina
neaktivan
offline
Cape Music

hvala na dobrodoslici! 

black and restless ;)
6 godina
neaktivan
offline
Cape Music

hmmmmmmm.....sto prvo tusiram?....posto imam maniju tusiranja 2x dnevno, svaki put pocinjem s nekim drugim dijelom tijela, a kosu perem svaki treci dan.

 

a nakon tusiranja najvise volim odbrojavanje: 

 

 

 

black and restless ;)
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.4.2017 18:37 (cro-sheep).
6 godina
neaktivan
offline
Cape Music

gubim slova i rijeci da to ni normalno .....ajte beeeeeeeeeeeeee 

black and restless ;)
6 godina
neaktivan
offline
Cape Music

hojla,rtII..hahahah kaj se tuširate ja najprije operem rogove onda kopita

nina5
6 godina
neaktivan
offline
Re: Cape Music
haj zenga,,i odnebadopakla..
nina5
6 godina
neaktivan
offline
Cape Music

haj zenga i odnebadopakla

nina5
6 godina
neaktivan
offline
Re: Cape Music
cro-sheep kaže...

gubim slova i rijeci da to ni normalno .....ajte beeeeeeeeeeeeee 

 a ja cijele tekstove slike linkove

nina5
6 godina
neaktivan
offline
Cape Music

haj zenga,odnebadopakla

nina5
6 godina
neaktivan
offline
Cape Music

nema teksta

nina5
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.4.2017 20:43 (nina5).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice