Cinestar i kina

poruka: 44
|
čitano: 10.542
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Cinestar i kina

eto koliko često posječujeta kina ili moderne cinestare, i šta ste najnovije pogledali?? koji film??

 

eto pošto sam ja iz rijeke i kina su zatvorena na žalost, prisiljen sam otići u cinestar, imam namjeru gledat novi film Točka prednosti...

 

 

e da po vašem mišljenju ta je bolje cinestar ili kino??

16 godina
neaktivan
offline
Cinestar i kina

Sada jako rijetko, frend ima flat a ja plazmu  i kućno kino pa mi da sve najnovije filmove.

Cinestar je dobar, dvorane su puno manje ali meni Teatro Fenice  imao neku čar.
A i glupo mi je da ako ideš na zadnju predstavu ne stigneš na autobus pa nemaš prijevoza ako ne voziš, makar je taksi 13kn.


Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
Cinestar i kina

Hmm prije je to bilo svaki tjedan ali sada je tu flat i sve doma gledam + pogledam prije nego se još pojavi u kinu...

 


May The Force be With You DuDe!
16 godina
neaktivan
offline
Cinestar i kina

ma nije to to kino je kino i nikakvo kućno kino to ne može zamjenit...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Cinestar i kina

Kao što je angel reko kino je kino.Nema gušta do kino gušta

16 godina
neaktivan
offline
RE: Cinestar i kina

Idem većinom u kino. Bolji doživljaj.


Kako da ne - How yes no
16 godina
neaktivan
offline
Cinestar i kina

Ja idem u kino prilično često, uglavnom radi društva. Jer filmovi koje gledam u kinu su većinom smeća (holivudski (s)hitovi sa hrpom šarenih specijalnih efekata i vrelih oskudno odjevenih mački, ali bez kvalitetnog scenarija, režije i glume), a filmovi koje gledam doma (po vlastitom izboru sa FIITV - Free International Internet Television) su uglavnom dobri.

Obično idem u Central ili Karaman, a Broadway multiplex me totalno razočarao, kvaliteta slike, zvuka i usluge je užasna, a cijene su pljačkaške.

16 godina
neaktivan
offline
Cinestar i kina

ma cinestar pljačka 30 kn i više... kada je bilo kino 20 kn i super...

15 godina
neaktivan
offline
Cinestar i kina

Cinestar je dobar, zadnje kaj sam gledal national tresaure book of secrets

15 godina
neaktivan
offline
Cinestar i kina

evo danas sam gledo put u srediste zemlje

super je za obitelj

15 godina
neaktivan
offline
Cinestar i kina

a inace u kino idem po 1 do 2 puta mjesecno

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.11.2008 22:03 (linkuto).
16 godina
offline
RE: Cinestar i kina
ja zadnje gledo 007, i nije los film a inace u kinu gledam samo hitove
intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w, 4870 1GB oc
16 godina
neaktivan
offline
Cinestar i kina

Ma Cinestar je zakon. Bio na Dosjei X prije 2 mjeseca, iako film nije bio nesto poseban, bilo mi je super zbog odlicnog zvuka koji me jos u uvodu nabrijao!:D

16 godina
neaktivan
offline
Cinestar i kina

Meni je cinestar bolji od teatro fenicea i croatie. Jednostavno nema gužve, gledaš film koji hoćeš i možeš se zavaliti u fotelju a ne malu stolicu

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
15 godina
neaktivan
offline
Cinestar i kina, U CINESTAR-U RADE LOPOVI!!!!

Zovem se Lenka iz Perua ali moja mama je hrvatica a zivim u Zagrebu više od godine dana. U subotu na vecer sam ostavila novcanik u dvoranu a sljedeci dan sam se vratila pitati ako su nasli. Jedan covjek Mario je pitao sto sam izgubila a kad sam rekla "novcanik" on odmah je rekao "LENKA?" ogdovarala sam "DA" pa onda je rekao "samo malo". Bila sam jako sretna i mislim kako su ljudi u Hrvatskoj tako super i honest!. Nakon 15 minuta covjek Mario je se vrati bez novcanika, bio je nervozan a kaze da ga nema! PA ONDA KAKO SI ZNAO MOJE IME? REKAO je prvo da colegica je mu rekla, poslije kaze da sam ja mu rekla i to NIJE ISTINA. Zvali smo policiju a na kraju svi su mjenjali priču, i Mariov šef je poslije rekao da i on je tražio novcanik i nema, a cura koja je sve čula kaže poslije da nije. Svi su lagali i ovako sam izgubila 1100 kuna i sve dokumente! KOJA VRSTA LJUDI RADI U KINO CINESTAR??? to je nevjerovatno.

13 godina
protjeran
offline
Cinestar i kina
Ovak, u subotu idem u Cinestar Osijek pogledati Viteza Tame u extreme dvorani poslije pet sati pa me zanima kakva bi tada bila cijena ulaznice? I btw kakva se hrana prodaje u cinestaru i kakve su cijene? Ako netko ima iskustva pa neka molim podijeli
[IMG]http://i.minus.com/iHG3nG88Vcglh.png[/IMG]
14 godina
odjavljen
offline
Re: Cinestar i kina
Kora kaže...
Ovak, u subotu idem u Cinestar Osijek pogledati Viteza Tame u extreme dvorani poslije pet sati pa me zanima kakva bi tada bila cijena ulaznice? I btw kakva se hrana prodaje u cinestaru i kakve su cijene? Ako netko ima iskustva pa neka molim podijeli

50 kna, ako je riječ o pretpremijeri, odnosno premijeri, čak možda i do 70 kn. Od klope, imaš sve nezdravo, Nachose, ljute umake, Colu, sve vrste čipseva, ali savjetujem ti da kupiš u dućanu, jer su cijene višestruko veće nego inače.

12 godina
neaktivan
offline
Cinestar i kina
Hahah o cem ti? Sta plasis covjeka? Karta ti je 34 kn, ja danas idem na premijeru u Rijeku, isto extreme dvorana. Da 70 kn, boze.
If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
16 godina
offline
Cinestar i kina

jeej napokon kino u Mostaru, ito Cinestar :)

 

Da, veceras sam mislio voditi malca na ledeno doba, ali cini se da necu stici, tako da cu vjerovatno sutra na ledeno doba, a veceras mozda Batman.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
13 godina
neaktivan
offline
Cinestar i kina

Hehe da, dobro su se više sjetili, ja ću vjerojatno odmah danas otić pogledati da vidim na što liči.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Cinestar i kina
Volvox kaže...
Hahah o cem ti? Sta plasis covjeka? Karta ti je 34 kn, ja danas idem na premijeru u Rijeku, isto extreme dvorana. Da 70 kn, boze.

Isprike. cijena je bila 50 kn, pretpremijera prošlu nedjelju u Zagrebu, u IMAX Areni.

15 godina
offline
Re: Cinestar i kina
alankish kaže...
Kora kaže...
Ovak, u subotu idem u Cinestar Osijek pogledati Viteza Tame u extreme dvorani poslije pet sati pa me zanima kakva bi tada bila cijena ulaznice? I btw kakva se hrana prodaje u cinestaru i kakve su cijene? Ako netko ima iskustva pa neka molim podijeli

50 kna, ako je riječ o pretpremijeri, odnosno premijeri, čak možda i do 70 kn. Od klope, imaš sve nezdravo, Nachose, ljute umake, Colu, sve vrste čipseva, ali savjetujem ti da kupiš u dućanu, jer su cijene višestruko veće nego inače.

90 kn ja rezerviro 3 karte za danas preko studenske kartice.

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
14 godina
offline
Re: Cinestar i kina
Kora kaže...
Ovak, u subotu idem u Cinestar Osijek pogledati Viteza Tame u extreme dvorani poslije pet sati pa me zanima kakva bi tada bila cijena ulaznice? I btw kakva se hrana prodaje u cinestaru i kakve su cijene? Ako netko ima iskustva pa neka molim podijeli

Imaš na internetu cijenik (odaberi Osijek)

Al ćeš morat još platit 2kn za extreme dvora + 2 kn jer je film duži od 120min + ja su uvijek uzmem vip sjedalo (2kn)

 

A za pit i jest ti se najbolje opremit u konzumu (imaš ga u portanovi). Samo ponesi neki ruksak ili neš jel kao to nesmiješ radit.

Ali išo mi je prijatelj sa 2 pune vreće iz konzuma i kaže mu zaštitar da nesmije niš unost, al on je sam ušo i pravio se glup {#}

 

 

Sve mi dobro ide kazem hvala Bogu, oni sto me mrze nista mi ne mogu
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 14:42 (cuspajz).
13 godina
protjeran
offline
Re: Cinestar i kina
cuspajz kaže...
Kora kaže...
Ovak, u subotu idem u Cinestar Osijek pogledati Viteza Tame u extreme dvorani poslije pet sati pa me zanima kakva bi tada bila cijena ulaznice? I btw kakva se hrana prodaje u cinestaru i kakve su cijene? Ako netko ima iskustva pa neka molim podijeli

Imaš na internetu cijenik (odaberi Osijek)

Al ćeš morat još platit 2kn za extreme dvora + 2 kn jer je film duži od 120min + ja su uvijek uzmem vip sjedalo (2kn)

 

A za pit i jest ti se najbolje opremit u konzumu (imaš ga u portanovi). Samo ponesi neki ruksak ili neš jel kao to nesmiješ radit.

Ali išo mi je prijatelj sa 2 pune vreće iz konzuma i kaže mu zaštitar da nesmije niš unost, al on je sam ušo i pravio se glup {#}

 

 

Šta samo prošetao? Kakav lik hahaha, a kakve su cijene tamo kod njih?

[IMG]http://i.minus.com/iHG3nG88Vcglh.png[/IMG]
14 godina
offline
Re: Cinestar i kina
Kora kaže...

 

 

Šta samo prošetao? Kakav lik hahaha, a kakve su cijene tamo kod njih?

Da, sam je prošeto :)

 

Evo ti cijenik

 

http://www.blitz-cinestar.hr/ugostiteljstvo-1566 (za hranu i piće)

Sve mi dobro ide kazem hvala Bogu, oni sto me mrze nista mi ne mogu
13 godina
neaktivan
offline
Cinestar i kina

Evo vam cijene, a ovo sto govorite, 50, 70, to je vjerojatno za imax..ma nista nekupujte tamo od hrane, sve u konzumu, mozda samo kokice..mozete u torbi unjet sta hocete..

 

Evo vam cijenik..


EDIT: Evo bas sam jucer bio pogledat Ledeno doba 4..Film je super, preporuka! :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 15:15 (brane47).
13 godina
protjeran
offline
Re: Cinestar i kina
brane47 kaže...

Evo vam cijene, a ovo sto govorite, 50, 70, to je vjerojatno za imax..ma nista nekupujte tamo od hrane, sve u konzumu, mozda samo kokice..mozete u torbi unjet sta hocete..

 

Evo vam cijenik..


EDIT: Evo bas sam jucer bio pogledat Ledeno doba 4..Film je super, preporuka! :)

U Osijeku su cijene karata jeftinije http://www.blitz-cinestar.hr/UserDocsImages/Cjenici/Cijenik-Osijek%2019062012.jpg

[IMG]http://i.minus.com/iHG3nG88Vcglh.png[/IMG]
13 godina
neaktivan
offline
Cinestar i kina

Moja greska.. :)

 

Taj sam i htio staviti, iz Osijeka sam..

15 godina
offline
Cinestar i kina

25kn za TDKR uz studensku karticu. Film fenomenalan {#}

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
13 godina
offline
Cinestar i kina

Misli jučer odvest juniora u mostar, u kino. Dođem do čuvara "Imate li pozivnicu?" -Kakvu pozivnicu? "Bez pozivnice nemožete uć". Ma nabijem i tebe i tvoju pozivnicu. Ako su rekli da se jučer otvara, mogli su reći "Samo za članove vlade"

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice