Dragon Ball izdvojena tema

poruka: 2.937
|
čitano: 601.941
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super

Dobro, možda sam malo iskrivio sjećanje na prethodne serijale! Ali ono što sam želio reći za dbgt, on je bio nastavak dbz! U zadnjoj epizodi uzeo je uba za ruku i odletio kod boga trenirati! U dbgt pokazuje kako su se istrenirali i slijedi priča dalje! Nisam kritičan prema serijalu i radnji, nego mi je glupo što radnja u zadnjoj epizodi dbs neće imati završnicu zbog toga što će se nešto dogoditi gokuu, pa nastavak slijedi tek pred novu godinu kroz film, a ako novih epizoda dođe neće imati veze sa filmom ili će biti prepravljen nastavak na film! Moje mišljenje za dbgt! Dbgt se dogodio na osnovu završetka toryamine priče o db, preuzeo ga je netko drugi, ali bio je vjeran originalu! Tu su vraćali sjećanje na db, dbz! Primjer transformacije koju je postigao u dbgt, postići će u filmu ili u novim nastavcima! Tako da uzimaju malo iz dbgt priču, kao što će goku morati otići sa zmajem ili će biti obrisan da bi njegov svemir ostao! Ali, kod najava za filmove i radnje, treba dočekati taj film, a kako sam pročitao u komentarima da bi novi nastavci stizali tek krajem iduće godine dotad se svašta dogodi jer 'goku' ima 82 godine! A sami filmovi nisu mi vjerodostojni nastavcima iz nekoliko primjera! Db imao je 4 filma i svaki je počinjao sa upoznavanjem gokua i bulme! I u dbz je isto bilo nekoliko razlikovanja od epizoda! Ako nisam u pravu u vezi posljednje epizode onda bi ona trebala trajati bar 40 minuta da možemo vidjeti bulmu i klince i malo podjebavanja između birusa i champe! 

Z. Vinić
6 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super

Drago mi je što nisam bio u pravu! Ipak se sve sretno završilo! 

Z. Vinić
6 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super

Drago mi je što nisam bio u pravu! Ipak se sve sretno završilo! Spoileri su govorili drukčije da će goku morati otići, vjerojatno zbog naslova " zbogom goku"  

Z. Vinić
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Meni se kraj svidio. Zapravo nije kraj. Nego samo do viđenja 😊
11 godina
online
Dragon Ball Super

Iskreno nisam ocekivao da ce sve uspijet ovako dobro skrpat u 20 minuta ali uspijeli su, animacije i art su bili rapsodija, borba odlicna, zelja ocekivana a kraj dobar.

Znaci Goku ipak i dalje ne vlada ultra instinktom, to ce i dalje biti transformacija kada je steran u ćošak.

Jos jedna novost na kraju je da whis moze oziviti ljude, zanimljivo.

12 godina
protjeran
offline
Dragon Ball Super

Ovo je čak bio veoma dobar "kraj".

14 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
ibme74 kaže...
Vlado300 kaže...

Evo čitam vaše objave o animacijama likova iz dbs! Sjećate li se db i kako su tamo bili nacrtani? Primjer izgled krajolika, da ne znam da je to dragon ball mislio bih da je zekoslav mrkva! Uostalom koga briga kako su nacrtani?! A što se tiče radnje glupo mi je i krivo da goku na kraju svakog serijala tragično završi i pa se opet nađe na nekoj drugoj dimenziji, nastavak neizvjestan i čekaj 5 godina hoće li se nastaviti ili ne! Čak imam osjećaj da će svako malo biti objave kako će se nastaviti, ali pitanje kada, pa će 3 mjeseca kasnije biti objave da ipak neće biti novih epizoda, dok netko drugi ne preuzme serijal! Tako je nastao dbgt koji smo svi gledali pa ga sad ne priznajemo kad se vratio toryama sa dbs! 

Mješaš animacije i art. Animacija je brzo prikazivanje sekvenci 2D ili 3D slika ili pozicija modela postavljenih tako da stvaraju iluziju pokreta. 

Također usporedba ti nema smisla, DB je krenuo sa prikazivanjem 1986. godine i u za to vrijeme izgleda odlično i također je napredovalo u skladu s godinama. DBS je krenio 2015. godine i da izgledao je dosta loše, art stil loš, off model likovi, nesimetrični dijelovi tijela, loše animacije i slično.

 

BoG saga je izgledala loše (pogledaj recimo epizodu 5), jedino što je u njoj izgledalo ok je SSG Goku vs Beerus, ostalo je bilo dosta loše. 

RoF saga je bila kompletno smeće, art je bio užaš, likovi većinu vremena of model, animacije usporeno smeće.

U6 vs U7 saga je također bila čisti prosjek, jedina epizoda gdje je to dobro izgledalo je KKx20 SSB Goku vs Hit.

Tek su se počeli popravljati u Future Trunks sagi i to tek tamo kasnije.

Onaj mini arc Goku vs Hit nebi ni komentirao, povratak na RoF smežće od arta i animacija.

ToP je jedini arc koji je izgledao dobro ili odlično cijelo vrijeme i eto tu DBS završava kako trenutno stvari stoje.

 

Sve je briga kako su nacrtai, ne želim gledati ovo klik1 klik2 klik3 klik4 klik5 klik6 klik7 klik8 klik9 klik10

Želim gledati ovo klik1 klik2 klik3 klik4 klik5 klik6 klik7 klik8 klik9 klik10

 

Kako godu uvijek tragično završi? Kraj DB-a je konačno osvojio World Martial Arts turnir, kraj DBZ-a pobjedio Majin Buu-a, proveo 10 godina sa obitelji i otišao sa Uub-om da ga trenira, DBGT kraj je oproštaj od DB-a i normalno je da završi na onu foru (sviđa mi se taj kraj).

Za DBS nisam čitao što će se dogoditi na kraju (ne želim si spojlat ovu zadnju epizodu) tako da neću komentirati dok ne vidim u nedjelju.

 

Što se DBGT-a još tiče, nema to veze jel ga ti "priznaješ" ili ne, on nikada nije bio cannon.

 

 

 Hoćes li kupit DBS kad izade na Blurayu? Da li placas na nekoj stranici da gledas DBS ili ga gledas besplatno? Da li si do sada na bilo koji nacin pridonio da vidis takve epizode? 

011000110010.
14 godina
offline
Dragon Ball Super

Sve u svemu OK kraj. Tko kod je bio zadužen za ep uradio je dobar posao, trebalo je znati zgurati sve u 20 min.

 

Nego, za ovaj Kitaro koji zauzima DB Super timeslot je potvrđeno da će imati 50+ epizoda tako da ne očekujte nastavak Supera u bliskoj budućnosti. 

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
11 godina
online
Re: Dragon Ball Super
michael kaže... 

 Hoćes li kupit DBS kad izade na Blurayu? Da li placas na nekoj stranici da gledas DBS ili ga gledas besplatno? Da li si do sada na bilo koji nacin pridonio da vidis takve epizode? 

kakve to veze uopće ima jedno s drugim?

 

14 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
ibme74 kaže...
michael kaže... 

 Hoćes li kupit DBS kad izade na Blurayu? Da li placas na nekoj stranici da gledas DBS ili ga gledas besplatno? Da li si do sada na bilo koji nacin pridonio da vidis takve epizode? 

kakve to veze uopće ima jedno s drugim?

 

 Konstantno pljujes po DBS-u i ponekad ubacis nesto sto ti se svidjelo, a nikad se nisi zapitao koliko to sve kosta. Da istina je da DB vjerojanto zaradi dovoljno da bi sam sebe opskrbio financiski, ali sto je veći ulaz novca to ce oni i vise ulozit da bi bilo sto bolje. O cemu ce vjerojatno ovisit i da li ce se DB nastavit, tj koliko ce novca uci kroz film. Ako nisi spreman podrzat u tom pogledu zasto onda konstanto kritizirat nesto sto dobijes besplatno?

011000110010.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 1:28 (michael).
11 godina
online
Re: Dragon Ball Super
michael kaže...

1.) Konstantno pljujes po DBS-u i ponekad ubacis nesto sto ti se svidjelo, a nikad se nisi zapitao koliko to sve kosta.

2.) Da istina je da DB vjerojanto zaradi dovoljno da bi sam sebe opskrbio financiski, ali sto je veći ulaz novca to ce oni i vise ulozit da bi bilo sto bolje. O cemu ce vjerojatno ovisit i da li ce se DB nastavit, tj koliko ce novca uci kroz film.

3.) Ako nisi spreman podrzat u tom pogledu zasto onda konstanto kritizirat nesto sto dobijes besplatno?

 

1.) Gdje konstantno pljujem? Forumi i sluze za rasprave i kritike (citaj da se pise sta ti se svidja a sto ne) a ne gledanje stvari kroz fanboy naocale i laganje samog sebe kako je sve super divno i krasno iako je daleko od toga.

 

2. No shit sherlock

 

3. Sta podrzat? Oni od DB-a zarađuju, to na pocetku nije bio show u nastajanju nego nastavak najpopularnijeg animea ikada koji je zarađivao i sve ove godine dok nije izbacivao nikakve filmove niti serije, zatim su izasla dva filma na kojima se debelo zaradilo i onda serviraju tri sage koje su bile smeće sto se tice animacija i art-a (izuzev Beerus vs Goku i KKx20 Goku vs Hit), ti ako to ne vidis stvarno trebas skinuti te fanboy naocale.

Zasto nebi smio kritizirat neki show? Mogu i ja tebe pitati zasto ti imas pravo kritizirati igrace, trenere ili utakmice reala i reci sta ti se svida ili ne ako ne placas clanarinu, ne ides na utakmice i nisi u klubu navijaca te nikako ne pridonosis financijski tom klubu?

 

Hajde mane me gluparija, ako ti se ne svida sta pisem udari TD i produzi te se divi onome sto i ćorav vidi da je loše.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 3:07 (ibme74).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super

Mislim da se u Japanu svako malo reprizira sve sage dragon ball i produkcija i na taj način zarađuje, pa od tih novaca mogu praviti nove epizode! 

Z. Vinić
9 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

Jel ima jos jedna epizoda na 1.4? Bila je neka prica da zavrsava na prvi april.

11 godina
online
Re: Dragon Ball Super
Urtz kaže...

Jel ima jos jedna epizoda na 1.4? Bila je neka prica da zavrsava na prvi april.

Nema, sad je pauza do novog filma

14 godina
offline
Dragon Ball Super

Jel Zenkai boost još uvijek prisutan u DB-u? Goku bi nakon ovog turnira trebao biti jači od Grand Priesta 

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
12 godina
offline
Dragon Ball Super

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
14 godina
offline
Dragon Ball Super

.

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Što označavaju strelice?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super
The_K kaže...

Što označavaju strelice?

 xD

11 godina
online
Re: Dragon Ball Super
The_K kaže...

Što označavaju strelice?

Pa Goku kaze da nikada nece oprostiti onima koji povrijede njegove prijatelje a vecina ekipe iz u7 je u jednom trenutku bila neprijatelj koji je povrijedio ili ubio nekog od njegovih prijatelja.

11 godina
online
Dragon Ball Super

DBS u DBZ stilu

 

8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super




artuditu
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

 

Ako će ovakav nekakav plot imat film bit ću zadovoljan. Potpuno me iznenadio jer nisam razmišljao uopće o mogućem plotu.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super

ovo bi bilo dobro za gledati haha

6 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super

Nakon tri tjedna gledanja sve sage dragon balla htio bih iznijeti dojmove! Db je bio odličan, radnja super! Glavni likovi uz gokua su bulma, krilin i muten roshi i yamcha! Tako je trebalo ostati u svim sagama! Ne sviđa mi se što nakon borbe sa robotima yamche gotovo i nije bilo više! Pikolo je prihvatljiv, ali i on je na kraju pao u zadnji plan! A usporedba dbs i dbgt! Znam, svi će reći kako dbgt nije Cannon! U redu, ali meni je ipak prihvatljiviji gt! Iz kojeg razloga?! U superu se pojavio bog uništenja beerus koji može uništiti zemlju kad god hoće, ali zemlja postoji sve dok mu je hrana fina! Znači sav trud gokua i družine oko očuvanja zemlje na neki način je uzaludan! Beerus ih ima u šaci i oni su mu na neki način robovi, bez obzira htio on uništiti zemlju ili ne! I moraju raditi sve onako kako im on naredi! Gt me podsjeća na db! U prvih 25 epizoda goku, pan i tranks traže zmajeve kugle u svemiru! Kao u db goku, bulma i krilin traže zmajeve kugle na zemlji! I dosta vrte radnju vraćajući film unazad kad zmajevi kažu nakon koje želje su stvoreni, kao da su želje bile loše! Ali, ipak mi se ne sviđa što su se pobunili! Vječni zmaj je bio prikazan od samog početka db, da on ne raspoznaje dobro i zlo! Jer koja god želja bila zatražena poput besmrtnosti i vladanjem svijeta bila bi ispunjena! Zmaja boli briga koje bi to posljedice ispale, a ipak stvoren od boga! Sviđa mi se što u borbe nije uključen senzu! Ali, nema karina, krilina i muten roshija! Krilina ostario, ima 70 godina, muten roshi 700, gohan 40, goten 20, bulma 55, chi chi 45, a goku 52! To ne nagađam, brojao sam njihove godine kako je vrijeme u radnji prolazilo! Za krilina sam pogriješio, on ima 53, stekao izgled 70 godišnjaka! I mogao bih reći da u dbs stvaraju likove koje postoje u dbgt! A to su ub i bula, u dbs je bra! Čak mislim da ako dođe do novih nastavaka da će se sličan kraj svesti onako kakav je bio u gt! Kada se goku borio protiv mađin bua, stari kaj je rekao da se ne oslanjaju previše na zmajeve kugle, jer bi kasnije moglo doći do velikih posljedica! U gt su se posljedice dogodile! Mislim i da će u novom serijalu beerus i vis biti smješteni u drugi plan priče! Kada sam počeo gledati ponovo sve epizode, redoslijed je bio db, dbz, dbs pa onda dbgt! I ima smisla, beerus se pojavio, bio s njima neko vrijeme i otišao! Uočio sam jednu zanimljivost u dbz! Možda je netko uočio jednu scenu u trenutku kad mađin bu uđe u banku gdje pljačkaši traže novac, izazovu kaos i pucnjavu, pojavi se policija i za pucaju, a među njima clint eastwood kao prljavi harry! Nadam se da nećemo morati još idućih 20 godina čekati nove epizode db, jer ne bih baš volio da ih gledam sa unucima! Pa ako se pojavi novi kreator novih epizoda za 2 godine, ne bih volio čitati komentare poput onoga nije Cannon, a ta riječ za gt nije bila upotrebljena dok se toryama nije vratio sa dbs! Onda u tom slučaju nije trebao dozvoliti drugima da stvaraju nastavak priče na dbz! Oni su stvorili kraj! Toryami se to svidjelo, ali ipak je on krenuo sa nekom drugom pričom i nastavcima nakon 20 godina! Ne sviđa mi se što između jednog zapleta i raspleta traje godinu dana, predugo je to! Samo 131 epizoda u 3 godine! Malo epizoda za toliko dugo vremena! 

Z. Vinić
12 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Vlado300 kaže...

ne bih volio čitati komentare poput onoga nije Cannon, a ta riječ za gt nije bila upotrebljena dok se toryama nije vratio sa dbs!

 Ovo je teska neistina, DBGT nikad nije bio cannon i Super nema nikakve veze s tim...

11 godina
online
Re: Dragon Ball Super
Vlado300 kaže...

1.) Nakon tri tjedna gledanja sve sage dragon balla htio bih iznijeti dojmove! Db je bio odličan, radnja super! Glavni likovi uz gokua su bulma, krilin i muten roshi i yamcha! Tako je trebalo ostati u svim sagama! Ne sviđa mi se što nakon borbe sa robotima yamche gotovo i nije bilo više! Pikolo je prihvatljiv, ali i on je na kraju pao u zadnji plan!

2.) A usporedba dbs i dbgt! Znam, svi će reći kako dbgt nije Cannon!

3.) U redu, ali meni je ipak prihvatljiviji gt! Iz kojeg razloga?! U superu se pojavio bog uništenja beerus koji može uništiti zemlju kad god hoće, ali zemlja postoji sve dok mu je hrana fina! Znači sav trud gokua i družine oko očuvanja zemlje na neki način je uzaludan! Beerus ih ima u šaci i oni su mu na neki način robovi, bez obzira htio on uništiti zemlju ili ne! I moraju raditi sve onako kako im on naredi!

4.) Gt me podsjeća na db! U prvih 25 epizoda goku, pan i tranks traže zmajeve kugle u svemiru! Kao u db goku, bulma i krilin traže zmajeve kugle na zemlji! I dosta vrte radnju vraćajući film unazad kad zmajevi kažu nakon koje želje su stvoreni, kao da su želje bile loše! Ali, ipak mi se ne sviđa što su se pobunili! Vječni zmaj je bio prikazan od samog početka db, da on ne raspoznaje dobro i zlo! Jer koja god želja bila zatražena poput besmrtnosti i vladanjem svijeta bila bi ispunjena! Zmaja boli briga koje bi to posljedice ispale, a ipak stvoren od boga! Sviđa mi se što u borbe nije uključen senzu! Ali, nema karina, krilina i muten roshija! Krilina ostario, ima 70 godina, muten roshi 700, gohan 40, goten 20, bulma 55, chi chi 45, a goku 52! To ne nagađam, brojao sam njihove godine kako je vrijeme u radnji prolazilo! Za krilina sam pogriješio, on ima 53, stekao izgled 70 godišnjaka!

5.) I mogao bih reći da u dbs stvaraju likove koje postoje u dbgt! A to su ub i bula, u dbs je bra! Čak mislim da ako dođe do novih nastavaka da će se sličan kraj svesti onako kakav je bio u gt!

6.) Kada se goku borio protiv mađin bua, stari kaj je rekao da se ne oslanjaju previše na zmajeve kugle, jer bi kasnije moglo doći do velikih posljedica! U gt su se posljedice dogodile!

7.) Mislim i da će u novom serijalu beerus i vis biti smješteni u drugi plan priče!

8.) Kada sam počeo gledati ponovo sve epizode, redoslijed je bio db, dbz, dbs pa onda dbgt! I ima smisla, beerus se pojavio, bio s njima neko vrijeme i otišao!

9.) Nadam se da nećemo morati još idućih 20 godina čekati nove epizode db, jer ne bih baš volio da ih gledam sa unucima!

10.) Pa ako se pojavi novi kreator novih epizoda za 2 godine, ne bih volio čitati komentare poput onoga nije Cannon, a ta riječ za gt nije bila upotrebljena dok se toryama nije vratio sa dbs!

Onda u tom slučaju nije trebao dozvoliti drugima da stvaraju nastavak priče na dbz! Oni su stvorili kraj! Toryami se to svidjelo, ali ipak je on krenuo sa nekom drugom pričom i nastavcima nakon 20 godina!

11.) Ne sviđa mi se što između jednog zapleta i raspleta traje godinu dana, predugo je to! Samo 131 epizoda u 3 godine! Malo epizoda za toliko dugo vremena! 

 

1.) DB je fantastičan, meni je on rame uz rame sa DBZ-om, doduše ima dosadnih epizoda u prvoj sagi i RR Army sagi ali sve skupa je odlično.

2.) Nije uopće bitno tko će što reći, DBGT nije cannon i tu je priči kraj.

3.) Što to oni rade po njegovim naredbama? Saga 1 borba protiv Beerusa, zatim Whis trenira Gokua i Vegetu, pomaže im da dođu na razinu o kojoj nisu ni sanjali, Beerus se nije uopće htio mješati u borbu sa Friezom i rekao mu je da može raditi što ga je volja, razlog zašto je Whis pomogao Gokuu i vratio vrijeme 3 minute unazad nakon uništena zemlje je očito da pomogne svojim studentima koje trenira, u trećoj sagi je praktički Goku navalio na turnir u6 vs u7 jer se želi boriti sa najjačim borcima iz drugog univerzuma, u Black Goku sagi je također odbio pomoći u toj borbi, razlog zašto je uništio Zamasua je jer bi napravio sranje ovdje isto kao i u future timelinu, top saga - "rob" goku je odbio svako upozorenje beerusa i whisa i otišao pričati sa Zenom o turniru svih univerzuma što je dovelo do ToP sage. Da ne pričam da su ih mogli uništiti 10 puta samo zbog kršenja zakona o putovanju kroz vrijeme tokom future sage što su uradili ono 10 puta.

4.) GT je fail, imali su dobre ideje ali lošu realizaciju, prva greška je smanjivanje Gokua - prva saga u svemiru u potrazi za zmajevim kuglama je dosadna za poluditi dok nisu došli do baby-a, baby saga je imala odličan potencijal, osveta Trufflesa nad sayianima ali su se izgubili negdje tokom radnje, krenulo je dobro na kraju je bilo "meh". Super A17 ponovno dobra ideja sa puno likova iz prošlosti ali saga smeće, shadow dragon saga ponovno katastrofalno odrađena sa svim onim djetinjastim zmajevima do zadnja 3, jedino što je valjalo od GT-a je borba sa zadnja 3 zmaja i kraj koji je bio emocionalan i pravi oproštaj od DB-a.

Što se tiče njihovog nastanka nema veze što zmaj ne raspoznaje zlo, nisu oni zato nastali nego je objašnjeno da se svakom ispunjenom željom nakupljalo negativne energije u kuglama i da je trebalo dosta vremena da ta energija nestane ali pošto su oni kugle koristili non stop čim se ponovno vrate nakon godinu dana kugle su se preopteretile i iz sve te negativne enrgije su nastali zmajevi.

5.) krivo, uub i bulla su likovi iz DBZ-a, zadnje tri epizode su 10 godina nakon borbe sa buu-om i tamo prikažu Bullu (ili Bra, ovisi koji si dub gledao) i predstave Uub-a koji je razlog zašto se Goku uopće i prijavio na turnir, GT je samo nastavio tu priču.

6.) nije on rekao da će se dogiti što se dogoilo u GT nego je rekao da korištenjem zmajevih kugli kvare balans u svemiru (što je točno), npr Goku je poginuo u borbi sa Raditzom, da ga nisu oživili i pustili da tok dalje ide kako je trebao svi ostali bi poginuli u borbi protiv Saiyana, zemlja bi bila porobljena od strane Nappe i vegeta, Vegeta se vjerojatno nikada nebi suprostavio Friezi jer nebi dobio onoliki zenkai boost, ako bi zemljani uopće preživjeli dr. gero nebi pravio androide tako da A16/17/18 kao ni Cell nikada nebi postojali itd... (shvaćaš što želim reći), to je nešto slično kao što je Trunks promjenio timeline time što ih je upozorio na dolazak andorida i o tome da će Goku umrjeti od virusa te mu donio lijek (jedino što putem kroz vrijeme još stvara i alternativne stvarnosti što je još gore).

7.) Neće sigurno, cijeli DBS se vrtio oko bogova, nema šanse da će oni ići u drugi plan, tu su i sigurno tu i ostaju.

8.) ponovno krivo, nema apsolutno smisla zbog 101 stvari ali nabrojat ću samo neke - gdje je Gokuu i Vegeti SSG/SSB forma? Ako je Vegeta toliko trenirao rame uz rame s Gokuom zašto je toliko zapušten u DBGT da ne može ni parirati A17? Zašto su suprime kai u kibito i dalje spojeni ako su u DBS koji se događa ranije odvojeni? Zašto je Pilaf Gang toliko star iako su u DBS zbog želje od zmaja ponovno djeca? Zašto se Beerus nije pojavio da zaustavio Omega Shenrona jer je rečeno da se ta negativna energiaj širi i da je prijetnja cijelom svemiru? Zašto je Goku rekao Omega Shenronu da je on najjači protivnik kojem se suprostavio? Nakon Beerusa, Golden Frieze, Hita, Merged Zamasua, Toppa, Jirena on je mala maca. da ne pričam o svim non cannon likovima iz filmova koji se pojave nakon što se pakao otvorio u A17 sagi (Cooler, slugovi pomoćnici...) itd

9.) nećeš, već je potvrđeno da se DBS vraća u proljeće 2019. godine a i izlazi film u 12. mj ove godine koji se radnjom nastavlja nakon TOP gdje DBS staje.

10.) za DBGT se znalo da nije cannon oduvijek, Toryama nije pisao priču, skicirao je neke likove i to je sve. To je samo side story, možeš ga gledati ako želiš - ako ne, nećeš ništa propustiti jer nije povezan sa cannon serijom (nešto kao filmovi).

11.) Pa šta bi ti? 2 epizode tjedno valjda? 1 godina ima 56 tjedana, jedna epizoda svaki vikend x 3 godine je 156 - odbiješ par vikenda kada nije bilo epizode radi nekih praznika ili sličnih stvari i to je to, 131 epizoda. Što se mene tiče neka uzmu i 5 godina pauze ako hoće samo neka nastavak po animacijama i artu bude na razini kraja ToP sage. Jel znaš ti koliko treba vremena da se sve to uradi? razlog loše kvalitete u animacijama i artu tokom prve dvije tri sage i dijelom četvrte je baš ta što su imai malo vremena da sve to urade, kako bi tek bilo da su morali radit još više epizoda.

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super

Često sam čitao komentare na forumu puno ranije prije snimanja dbs, prije snimanja filma gokua i beerusa, i nisam nigdje naišao na raspravu kako gt nije Canon! Zašto je onda gt uopće i stvoren? Čak je i film gt napravljen! Na početku filma pan stara 100 godina obilazi grobove gohana, gotena, videl, chi chi i vjerojatno satana, jer goku je isčeznuo na zmaju, tako da njegov grob ne postoji! A sličnost između dbs i gt se usuđujem praviti je to što kad budu pokazali uba, ne vjerujem da će imati drukčiji izgled! A odrasli goten neće biti pljunuti goku! Izgledati će potpuno isto kao i u gt! Vjerojatno će istu odjeću imati! 

Z. Vinić
11 godina
online
Re: Dragon Ball Super
Vlado300 kaže...

Često sam čitao komentare na forumu puno ranije prije snimanja dbs, prije snimanja filma gokua i beerusa, i nisam nigdje naišao na raspravu kako gt nije Canon! Zašto je onda gt uopće i stvoren? Čak je i film gt napravljen! Na početku filma pan stara 100 godina obilazi grobove gohana, gotena, videl, chi chi i vjerojatno satana, jer goku je isčeznuo na zmaju, tako da njegov grob ne postoji! A sličnost između dbs i gt se usuđujem praviti je to što kad budu pokazali uba, ne vjerujem da će imati drukčiji izgled! A odrasli goten neće biti pljunuti goku! Izgledati će potpuno isto kao i u gt! Vjerojatno će istu odjeću imati! 

Pa zašto bi neko morao pričati o GT-u? zašto niko nije pričao o DBZ filmovima? O Cooleru? Slugu? Bojacku? 

Odi na net naći ćeš po forumima rasprave još id 2005/6/7/8 puno prije DBS gdje se pričalo i znalo da GT nije cannon jer nije pisan od tvorca DB-a niti je rađen po mangi kao DB/DBZ.

 

Ponovno - zašto su filmovi stvoreni? Zabava, novac, produženje najpopularnijeg animea bez obzira što nije cannon, i dalje je DB.

Opet ti o Uubu pričaš kao da je lik stvoren u GT-u, pa Uub je iz DBZ-a, debi je imao uzadnje tri epizode DBZ-a. To je kao da kažeš da je Goten ili Gohan lik iz GT-a a ne Z-a haha.

GT likovi su Baby, onaj iritantni robot Giru ili kako se već zvao, shadow zmajevi i likovi koji su se pojavili jedino u GT-u.

Pan, Uub, Bulla - sve su to likovi stvoreni u DBZ.

Ja ti odmah mogu reći da Goten neće izgledati koau GT-u, u GT-u su tu odradili lame job, izgledat će nešto kao na kraju DBZ-a

 

DBZ DBZ
DBGT DBGT
6 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super

Ali dobro! Onda valja zamisliti to kao uz svu moguću dopunu radnje između dbz i gt! Gt će mi imati smisla skroz dok ne vidim što se događa nakon upoznavanja gokua i uba! Ako bude isto onda bih radnju gt dao u nastavak kao nakon 100 radnji i dešavanja! 

Z. Vinić
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice