Fantasi film

poruka: 13
|
čitano: 3.211
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Fantasi film

Može neka preporuka filma poput Final Fantasi ,The Chronicles Of Narnia, Gospodari prstenova .

Ubiti neki film koji nema veze sa stvarnosti ( enti, magije , životinje koje govore , čuda....)

16 godina
neaktivan
offline
Fantasi film

Nisam ni jedan pogledao, ali dugo ih vec imam na disku ...

 

Pan's Labyrinth

 

Stardust

 

Golden Compass

 

 

15 godina
offline
Fantasi film

Mummy 3

 

Mumije koje govore....

 

Dobar film...

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
15 godina
neaktivan
offline
Fantasi film

Ima jedan film zove se pathfinder, nije fantasy, al ak se dobro sjecam ima veze sa indijancima i vikinzima

Imas i ring of the nibelungs, koji po meni ne valja al je fantasy

I imas Monty Phyton the search for the Holy Grail Osmijeh

16 godina
offline
Fantasi film

The Orphanage

 

REC - horor

 

Oba dva su spanjolski, ali odlicni filmovi

15 godina
protjeran
offline
RE: Fantasi film
Maximus kaže...

Nisam ni jedan pogledao, ali dugo ih vec imam na disku ...

 

Pan's Labyrinth

 

Stardust

 

Golden Compass

 

 

 panov labiribt gledo...smotan i malo fali da zaspeš u njega...stardust nisam gledo... zlatni kompas dosadan i "dječji" previše
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.61GHz (2 CPUs) 3072MB RAM 250 GB Total SB Audigy 4 [B800] Sapphire hd4670 xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
16 godina
neaktivan
offline
Fantasi film

http://www.imdb.com/title/tt0112682/

 

http://www.imdb.com/title/tt0355295/

 

Preporučujem ti da pogledaš sve LOTR, ali Directors Cut. Svi zajedno su negdje oko 2 i pol sata dulji i nećeš biti razočaran. Ja sam se oduševio makar sam kino-verziju gledao masu puta. Stvarno su bolji i nikad se ne bih vratio na kino verziju.

 

 

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
offline
RE: Fantasi film
Paolo2612 kaže...

Preporučujem ti da pogledaš sve LOTR, ali Directors Cut. Svi zajedno su negdje oko 2 i pol sata dulji i nećeš biti razočaran. Ja sam se oduševio makar sam kino-verziju gledao masu puta. Stvarno su bolji i nikad se ne bih vratio na kino verziju.

 Također preporučam...
̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
16 godina
offline
Fantasi film

Resident Evil Degeneration

 

Animirano ali itekako dobro

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
15 godina
offline
RE: Fantasi film

Final fantasy 7-advent children je dobar fantasy film, ali samo ako si igrao final fantasy 7 jer inače ti neće imati nikakvog smisla.

16 godina
offline
RE: Fantasi film
dejo6 kaže...

Final fantasy 7-advent children je dobar fantasy film, ali samo ako si igrao final fantasy 7 jer inače ti neće imati nikakvog smisla.

 
Armor kaže...

Resident Evil Degeneration

 

Animirano ali itekako dobro

 Gledao sam oba filma...također preporučam...sada gledam LOTR:Fellowship Of The Ring, pa ću poslije toga pogledati Two Towers i The Return Of The King (svi su extended edition)...
̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
16 godina
offline
Fantasi film

Tek sam sada završio s gledanjem sva tri dijela LOTR-a...

Journey To The Center Of The Earth (IMDB)

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
6 godina
neaktivan
offline
Fantasi film

Može li preporuka za fantasi film nešto slično I am number four 

Unapred hvala ☺

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice