Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 805.798
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
5 godina
offline
Re: Game of Thrones
SamoPitam3 kaže...
Filox kaže...

 

 Nisu baš prikazali, ali zar stvarno misliš da nije bilo spaljenih saveznika? Ginuli su oko Jon Snowa dok je vikao povlačenje, a bilo je ekipe koja je išla dalje pljačkat i klat. Izginulo je njenih vojnika koliko hočeš, nema teorije da nije. Pa samo šta je padalo s krovova kamenje i šta je sve gorilo sve je dovoljno da ljudi ginu. A ona nije ništa pazila ni gledala kad je krenila, samo je palila. 

 Ne znam prijatelju. Kada sam vidio scenu iz zadnjeg nastavka ucinilo mi se da je onih "unsullied" vise nego prije bitke sa NK-om

 Je, toliko smrti, a na kraju uvijek puni redovi vojske. Aj bar su prikazali da nema tako puno Dothrakya više, šta ih je bilo u zadnjoj epizodi, možda 100? Kako sam ja shvatio, unsullied su branili povlačenje i SVI su na kraju izginuli u toj obrani. Neka šačica je trebala preživit, oni šta su bili unutar Winterfela od početka borbe, jer očito su neki ostali unutra (eskort za Melisandru). A možda se ko amebe razmnožavaju diobom? 

 

Ali to je sve bilo na početku epizode viđeno, nemamo pojma šta je na kraju, nismo baš vidili. Vjerojatno fali pola vojske, svi išli okolo pljačkat, pa dobili zmajeve vatre da se ugriju... Ipak su sa hladnog sjevera.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.5.2019 14:10 (Filox).
9 godina
online
Re: Game of Thrones
GrimReaperKC kaže...
Cansee kaže...
Filox kaže...
Stric_Jura kaže...

a jeste krkani.... sad idete čitati knjige ?!?!???

 

knjige se čitaju prije ekranizacije...

 

no dobro, bar će se malo pismenost u Rvata produljiti, ovako smo nacija neostvarenih fufa i nepismenih konobara...

 

 Nisam krkan, nego nisam ni znao za knjige, ni za seriju, dok nije već izašla. Onda sam, naravno, počeo gledat seriju i eto nisam čitao knjige. Nisam čitao jer je serija bila vrh vrhova i nije mi bilo potrebno čitat knjige, ako je serija tako dobro napravljena. E vidiš, sad je situacija drugačija...

 

samo ćeš se načekati da izađe zadnja knjiga. ja čekam 6. knjigu skoro 8. godina ( u srpnju će biti punih 8), a nemamo još ni datum izlaska 

 

činjenica je da je Martin jako zakomplicirao stvari i pitanje je hoće li se znati izvući. malo su šanse da ćemo dočekati 7. knjigu od njega, čovjek ima 70 godina i dosta je debel, šanse da bude živ i sposoban da napiše 7. knjigu su prilično slabe. Ako mu se nešto dogodi vjerojatno će se pronaći neki drugi pisac da završi stvari, to se događalo i prije.

 

Čitao sam negdje da je 6. knjiga vec napisana a 7. da je napola ili pri kraju i da postoji šansa da obje izađu nakon što serija završi. Radi se o nagađanjima, jer je Martin navodno potpisao da nijedna knjiga neće izaći dok god serija traje. Eto serija završava, pa ćemo vidjet. Nadam se bar Winds of Winteru 

 

uff, žešči optimizam, pogotovo što je Martin od 2011. pa do danas izbacio dvije knjižurine o povijesti tog svijeta

 

jako bi volio da si u pravu i da je to istina, al mislim da nije baš najrealnije. meni je glavna nada da Martin sad kada izađe zadnja epizoda objavi datum izlaska sljedeće knjige, i to negdje tokom ljeta ove godine, to bi bilo super

10 godina
offline
Re: Game of Thrones
Cansee kaže...
GrimReaperKC kaže...
Cansee kaže...
Filox kaže...
Stric_Jura kaže...

 

samo ćeš se načekati da izađe zadnja knjiga. ja čekam 6. knjigu skoro 8. godina ( u srpnju će biti punih 8), a nemamo još ni datum izlaska 

 

činjenica je da je Martin jako zakomplicirao stvari i pitanje je hoće li se znati izvući. malo su šanse da ćemo dočekati 7. knjigu od njega, čovjek ima 70 godina i dosta je debel, šanse da bude živ i sposoban da napiše 7. knjigu su prilično slabe. Ako mu se nešto dogodi vjerojatno će se pronaći neki drugi pisac da završi stvari, to se događalo i prije.

 

Čitao sam negdje da je 6. knjiga vec napisana a 7. da je napola ili pri kraju i da postoji šansa da obje izađu nakon što serija završi. Radi se o nagađanjima, jer je Martin navodno potpisao da nijedna knjiga neće izaći dok god serija traje. Eto serija završava, pa ćemo vidjet. Nadam se bar Winds of Winteru 

 

uff, žešči optimizam, pogotovo što je Martin od 2011. pa do danas izbacio dvije knjižurine o povijesti tog svijeta

 

jako bi volio da si u pravu i da je to istina, al mislim da nije baš najrealnije. meni je glavna nada da Martin sad kada izađe zadnja epizoda objavi datum izlaska sljedeće knjige, i to negdje tokom ljeta ove godine, to bi bilo super

GRRM je to sve opovrgnuo

 

ukratko, 6. i 7. knjiga nisu gotove. Sedma čak nije niti započeta.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.5.2019 14:22 (Del_Boy97).
13 godina
offline
Game of Thrones

A šta je sa onom vijesti od prije 2 godine gdje se govorilo o snimanju više krajeva baš zbog spoilera ? Čitao sam da su kasnije izjavili da će radije potrošiti novce na glumce i postprodukciju nego na to ali više ni traga ni glasa o ičem takvom. 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
10 godina
offline
Re: Game of Thrones

glumac koji glumi samwella je dao naslutiti da se više krajeva neće snimiti jer je preskupo za snimiti i da od toga ništa

5 godina
offline
Game of Thrones

Čekajte, ja ništa oko tih knjiga ne razumijem. Koliko je na kraju knjiga napisano, a koliko ih još čekamo? šta, imamo 5 ipo knjiga od 8 ili kako? Bez ovih knjiga koje objašnjavaju povijest i obitelji, samo knjiga o radnji, Song of Ice and Fire.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.5.2019 14:32 (Filox).
9 godina
online
Re: Game of Thrones
Filox kaže...

Čekajte, ja ništa oko tih knjiga ne razumijem. Koliko je na kraju knjiga napisano, a koliko ih još čekamo? šta, imamo 5 ipo knjiga od 8 ili kako? Bez ovih knjiga koje objašnjavaju povijest i obitelji, samo knjiga o radnji, Song of Ice and Fire.

 ove su izašle:

 

1. Game of Thrones

2. Clash of Kings

3. Storm of Swords

4. Feast for Crows

5. Dance with Dragons

 

ove čekamo:

 

 

6. Winds of Winter

7. Dream of Spring

5 godina
offline
Re: Game of Thrones
Del_Boy97 kaže...

glumac koji glumi samwella je dao naslutiti da se više krajeva neće snimiti jer je preskupo za snimiti i da od toga ništa

 Bogami, lipo su to oni sredili... Sad je to bilo preskupo, pa je bilo preskupo da Jon pomazi Ghosta... Koliko para trebaju imati i zaradit da im ne bude preskupo? Kako nije bilo preskupo ništa u prvim sezonama? Nisam primjetio da su onda plakali da je preskupa neka scena pa da je zato neće snimit, jer bi 5 sekundi scene s Ghostom bilo stvarno preskupo... Ma daj molim te, samo seru, milijarde su zaradili, ali je preskupo...

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Game of Thrones
Cansee kaže...
Filox kaže...

Čekajte, ja ništa oko tih knjiga ne razumijem. Koliko je na kraju knjiga napisano, a koliko ih još čekamo? šta, imamo 5 ipo knjiga od 8 ili kako? Bez ovih knjiga koje objašnjavaju povijest i obitelji, samo knjiga o radnji, Song of Ice and Fire.

 ove su izašle:

 

1. Game of Thrones

2. Clash of Kings

3. Storm of Swords

4. Feast for Crows

5. Dance with Dragons

 

ove čekamo:

 

 

6. Winds of Winter

7. Dream of Spring

 Zar nije ta šesta nešto izašla, pa se povukla, pa nešto napola napisano? Prije par godina nešto tako bilo...

Live long and prosper.
9 godina
online
Re: Game of Thrones
Filox kaže...
Cansee kaže...
Filox kaže...

Čekajte, ja ništa oko tih knjiga ne razumijem. Koliko je na kraju knjiga napisano, a koliko ih još čekamo? šta, imamo 5 ipo knjiga od 8 ili kako? Bez ovih knjiga koje objašnjavaju povijest i obitelji, samo knjiga o radnji, Song of Ice and Fire.

 ove su izašle:

 

1. Game of Thrones

2. Clash of Kings

3. Storm of Swords

4. Feast for Crows

5. Dance with Dragons

 

ove čekamo:

 

 

6. Winds of Winter

7. Dream of Spring

 Zar nije ta šesta nešto izašla, pa se povukla, pa nešto napola napisano? Prije par godina nešto tako bilo...

 ne. izašlo je 5 knjiga, čekamo 6. knjigu. izašlo je još par koje se bave povijesti tih zemalja ali ovih 5 je glavna priča 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Cordas kaže...
Dr. Vicko kaže...

 

 

Serija je odlicna, od pocetka pa do kraja  6.sezone, htjeli vi to priznati ili ne

There, I fixed it. 

 Jasno mi je da je neke razočarala, ali tebe će vjerojatno razočarati i knjige kad iziđu kako si nastrojen.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
Re: Game of Thrones
BTW, portali pišu da će scenaristički dvojac slijedeće godine početi raditi na novoj Star Wars trilogiji, zbog čega je u biti skraćena sezona 8.
You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
wyks kaže...
BTW, portali pišu da će scenaristički dvojac slijedeće godine početi raditi na novoj Star Wars trilogiji, zbog čega je u biti skraćena sezona 8.

 Haha i nisu za nis  drugo neg za to multiplaj sranje.

Chill
10 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Naš osvrt na predzadnju epizodu i predviđanja za finale :

8 godina
offline
Game of Thrones

Toliko su usrali zadnju sezonu da jedva čekam da završi.

14 godina
offline
Game of Thrones

a jeste ljudi i vi zajebani...

 

GMMR je ipak jos relativno svježe oženjen, leptirići u trbuhu, začaranost ženicom...

 

čim ga prije opizdi mlinčenjakom po glavi i počne mu kvocati, to će se prije uhvatit' pera.....

 

on sad s bačve govana koja predstavlja brak, tek liže medenu pokoricu na vrhu, treba do dna polizat'...

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Game of Thrones

istina

6 godina
offline
Game of Thrones

Netko je na redditu imao odlicno rijesenje za kvalitetniju 4. i 5. epizodu.

Oba zmaja prezive 4. epizodu, u 5. uniste zidine, pocne svo ono cudo sa zvonima i Danerys sa zmajevima sleti na krovove. Odjednom doletava strijela sa obliznjeg trga na koje su takoder instalirali baliste/scorpione i ubija Rhaegala. Danerys cuje publiku kako nakon pocetnog soka pocne klicati i slaviti. Danerys pukne i spali grad.

5 godina
offline
Re: Game of Thrones
fixxer_zg kaže...

istina

 Istina, ali od svih glumaca (ne likova, glumaca) ona mi je daleko najbolja. Diana Rigg i Lena Headey su mi najbolje glumice u seriji i šire. Neka je dobila love i neka je pila vino. Bar ona nije spizdila ništa u seriji.

Live long and prosper.
15 godina
offline
Game of Thrones

Kreće nova serija sa snimanjem:

 

Radnja serije odvija se tisućama godina prije događaja iz "Igre prijestolja", a prema onome što je HBO otkrio, pratimo lagano poniranje svijeta iz zlatnog Doba heroja u najmračnije razdoblje. Od zastrašujuće povijesti Westerosa pa sve do nastanka Bijelih šetača, misterija istoka i legende o Starkovima.

5 godina
offline
Re: Game of Thrones
walentkane kaže...

Kreće nova serija sa snimanjem:

 

Radnja serije odvija se tisućama godina prije događaja iz "Igre prijestolja", a prema onome što je HBO otkrio, pratimo lagano poniranje svijeta iz zlatnog Doba heroja u najmračnije razdoblje. Od zastrašujuće povijesti Westerosa pa sve do nastanka Bijelih šetača, misterija istoka i legende o Starkovima.

 Mužnja počinje...

Sve Vas Volim
5 godina
offline
Re: Game of Thrones
Srce Isusovo kaže...
walentkane kaže...

Kreće nova serija sa snimanjem:

 

Radnja serije odvija se tisućama godina prije događaja iz "Igre prijestolja", a prema onome što je HBO otkrio, pratimo lagano poniranje svijeta iz zlatnog Doba heroja u najmračnije razdoblje. Od zastrašujuće povijesti Westerosa pa sve do nastanka Bijelih šetača, misterija istoka i legende o Starkovima.

 Mužnja počinje...

 Mužnja ili ne, tek bi se ovdje mogle objasnit stvari koje su trebali u ovoj sezoni pojasnit. Tko je NK i šta hoće white walkeri? D&D idu na glupe Star Wars projekte, pa bi ove nove serije mogle bit dobre. GRRM zato neće nikad knjige dovršit, jer se sad hvata nove serije, već radi na scenariju za pilot...

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Game of Thrones
Filox kaže...

.

  Tko je NK i šta hoće white walkeri? 

 Neki čoban kojeg su dica iz parka magijom pretvorila u plavog sith lorda da pobije sve ljude jer su se zaratili ili su im sjekli čarobnu šumu ili tako neki kurac...

 

Sve Vas Volim
14 godina
offline
Game of Thrones

hmmmmm koji je to klinac, pa od prequela je jedino "Vitez sedam kraljevina" napisan...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones

hahahaha.

 

Dica ko dica.

Chill
5 godina
offline
Re: Game of Thrones
Filox kaže...

 Mužnja ili ne, tek bi se ovdje mogle objasnit stvari koje su trebali u ovoj sezoni pojasnit. Tko je NK i šta hoće white walkeri? D&D idu na glupe Star Wars projekte, pa bi ove nove serije mogle bit dobre. GRRM zato neće nikad knjige dovršit, jer se sad hvata nove serije, već radi na scenariju za pilot...

 Vec odavno je on na autopilotu.

15 godina
offline
Re: Game of Thrones
Ja predlažem vestern u Westerosu, sa jedne strane Arthur Dayne, Oberyn, Daario, Barristan i Jorah, sa druge strane NK, Walkeri i Gregor Clegane.

Nesto kao Tombstone.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Game of Thrones
Srce Isusovo kaže...
walentkane kaže...

Kreće nova serija sa snimanjem:

 

Radnja serije odvija se tisućama godina prije događaja iz "Igre prijestolja", a prema onome što je HBO otkrio, pratimo lagano poniranje svijeta iz zlatnog Doba heroja u najmračnije razdoblje. Od zastrašujuće povijesti Westerosa pa sve do nastanka Bijelih šetača, misterija istoka i legende o Starkovima.

 Mužnja počinje...

 Mužnja koga?

ja npr plaćam HBO ionako, meni je sav dodatan sadržaj na HBO-u benefit..

 

8 godina
offline
Game of Thrones

za*ebali su zadnju sezonu ,ali opet serijal,sapunica ,  kao zabava je u vrhu  TV produkcije sapunica  ,samim time sto ljudi razgovaraju o njoj  i gledaju ovu bullshit posljednju sezonu i spekuliraju  !

 

Gledacemo i prequel ako ima istine u njemu,a vjerovatno ima jer univerzum GOT-a je profitabilan, kao  sto SW ili ST ,,sto god bilo vezano za njih publika ce  gledati,citati  ,pizditi,pljuvati  ili opravdavati i simpatizirati ! Fenomen !

 

 

 

 

waaagh
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2019 16:04 (warhammer).
10 godina
offline
Game of Thrones

  

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice