Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 805.888
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
16 godina
moderator
offline
Re: Game Of Thrones

Meni je i Sansa jako iritantna, a bogami sam i Cersei zamišljao ljepšom.

 

Jamie i Eddard su mi spot-on, kralj mi je sve uvjerljiviji, a Daenerys i ekipa s Mongolima/Dothrakijima mi je dosadna bila u knjizi, ostala u filmu....

This space for rent!
14 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones

Izašla nova epizoda.

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
14 godina
protjeran
offline
Game Of Thrones

jel ima ko kakav link za ovu 7 epizodu kaj je izašla n hbo go bio bih mnogo zahvalan

14 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones

e... pa kako već 7. epizoda? zar nije u ponedjeljak izašla 6.?

ja skidam to na warezu bb.. i tamo tek došla 6. epizoda, tako isto sa torentima.... kako , šta, odakle već 7.?'

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2011 10:34 (satara).
14 godina
offline
Game Of Thrones

Zadnja izašla epizoda je 6., a 7. će sada, u ovu nedjelju.

 

C/P s IMDB-a:

 

Season 1, Episode 6: A Golden Crown

Original Air Date—22 May 2011

 

Season 1, Episode 7: You Win or You Die

Original Air Date—29 May 2011

13 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
ulinsky kaže...

Iritantnijeg lika nisam nikada gledao. O ostalom, da li je ovo muško, žensko, trans ili CGI ?  {#}

joj nemogu se odlucit koji me vise iritira taj lik iz tvog profila ili ovaj transexualac( e a mozda je napravio promjenu spola nikad se nezna)

INSOMNIJA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
Sedma epizoda se mogla gledati na netu i skidati u Americi. Tako da je to neki webrip. Ja cekam ponedjeljak i standardni 720p. :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
Sint1 kaže...

Ova serija je vjerojatno najskuplja sapunica svih vremena!

50 likova pa se ti misli ko pije ko placa ko je ciji sin, rodak, polubrat, brat jedino moram priznati da jos uvijek nisu uveli dida i babu od bilo koga s obzirom da ih je 50 priznajem da me to malo cudi, ali vjerujem da ce se vec neciji did i baba pojaviti do kraja serijala.

 

Radnja je jednostavno predosadna, samo nesto se.u. Dati cu ovoj seriji jos 2 nastavka i ako se u njima naglo ne promjeni ritam tj. da se nesto stvarno pocne dogadati jednostavno cu se prebaciti na turske sapunice tu se bar nesto u pojedinoj epizodi dogodi.

 

Za kraj me daleko najvise cudi sto je serija radena po knjigama jer ako je ova serija sa budzetom od ko zna koliko milijuna dolara ovako dosadna ne mogu zamisliti koliko je onda ta knjiga dosadna. Pretpostavljam da je u razini telefonskog imenika!

 Nije dosadna, ove serije koje su dosad bile su ti pola knjige,a to ti je 3h posla? Čini ti se sporo,ali da su napravili ''bržu'' seriju,ko nije čitao knjigu nebi mu bilo ništa jasno,jel se radnja okreće u 2 stranice...A usporedba sa telefonskim imenikom stoji jedino ako ćeš debljinu usporedjivat.

A zima dolazi...

Alt+F4 for free fame
12 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones

Serija je odlična meni, ali su mi knjige joooš bolje. :)

16 godina
offline
Game Of Thrones

Fino se razvila situacija. Postaje sve zanimljivije iz epizode u epizodu. Doduše samo me situacija oko Starka i Lannistera jako zanima. Dothrakiji su ok, ništa posebno, dok mi je situacija na "zidu" za sad dosadna.

 

Nisam čitao knjige, niti za sad namjeravam, tako da ne znam što mogu očekivati. U svakom slučaju vjerujem da bi moglo bit još puno zabave. :) Kao da tek postaje interesantno.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
16 godina
moderator
offline
Re: Game Of Thrones

Meni dosadilo i više ne gledam seriju jer sam pročitao sve izašle knjige.

 

 

I meni su Dothrakiji i Daenerys bili smrtonosno dosadni u knjigama, a i u seriji. Mislim da ni sam Martin ne zna što bi s tom granom radnje da ne bi završio u klasičnom (megadosadnom) dragon fantasyju, pa do četvrte knjige još nemaš ni jednog jahača zmajeva ili bilo kakvu naznaku da bi se mogao pojaviti (fala ti bože).

 

Međutim, kasnije počne daviti sa "Željeznima" (Greyjoyevi boduli - također ubitačno dosadni), posebno u četvrtoj knjizi...

 

Čekam petu knjigu, navodno bi trebala izaći ovaj mjesec, a tebi kao njubu u svijetu Igre prestolja savjetujem da se ne vezuješ previše ni uz koji lik. Martin ih ima tendenciju ubiti baš kad ti se dopadnu...

 

 

This space for rent!
16 godina
offline
Re: Game Of Thrones
Drago kaže...

Meni dosadilo i više ne gledam seriju jer sam pročitao sve izašle knjige.

Vidiš baš zato ne planiram čitati knjige, bar dok ne odgledam serijal. :)

 

A što se likova tiče, za sad sam se vezao samo uz Neda. Ostali su mi tak, ni vrit ni mimo...

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
12 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones

Drago, apsolutno nepotrebno spoilaš seriju onima koji nisu čitali...

16 godina
moderator
offline
Re: Game Of Thrones

Mučko đubre, priznajem...

This space for rent!
13 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones
ako ubiju "boromira" u sljedecoj epizodi ja odustajem od serije jedino je i gledam zbog njega,ostali likovi nemaju pojma sto je gluma.
a i ruku na srce bez njega je serija dosadna vec vidim sljedecu epizodu,prva scena bit ce na zidu onaj mali slaze krevet zapovjedniku,u gradu prikazu neku sex scenu,onu malu targeryan pohebe novi conan i to je to.
DOSADNO
INSOMNIJA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
CrNa StreLa kaže...
ako ubiju "boromira" u sljedecoj epizodi ja odustajem od serije jedino je i gledam zbog njega,ostali likovi nemaju pojma sto je gluma.
a i ruku na srce bez njega je serija dosadna vec vidim sljedecu epizodu,prva scena bit ce na zidu onaj mali slaze krevet zapovjedniku,u gradu prikazu neku sex scenu,onu malu targeryan pohebe novi conan i to je to.
DOSADNO

 

Stay tuned, rekli bi ameri...

 

Kao i kod svih pozamašnijih djela, prvi svezak ide na uvod u radnju. A ovdi nemas 900 strana prostora, vec samo par epizoda, te je znatno teže provuć sve likove, sva mjesta i sve spojnice između njih. Osobno sam odavno prestao očekivati išta posebno od ekranizacija meni omiljenih knjiga (kako bi rekao Sheldon Cooper, ipak njih pokreće najjača grafička na svijetu - imaginacija), no GoT se i tu pokazuje u dosta dobrom svjetlu, neke su stvari spot on, neke su malo promašene, al je ukupno dojam iznimno dobar.

 

Sve u svemu, na seriji se vidi da je produkcijski dobro podržana i da se trude ostati vjerni originalu, a tim imaju veliki plus kod mene (i stim da sve promjene idu direktno preko Djeda Mraza, pa sigurno ne mogu napravit ono šta su, recimo, napravili s Hairy Poter filmovima).

16 godina
moderator
offline
Game Of Thrones

http://www.georgerrmartin.com/if-update.html

 

 

 

Kod nas prvi dio navodno u kolovozu...

This space for rent!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
Drago kaže...

http://www.georgerrmartin.com/if-update.html

 

 

 

Kod nas prvi dio navodno u kolovozu...

 

Da, vijest je poprilično stara. Neg... prvi dio? Šta će Algoritam u dva dijela cjepat knjigu? Prasci, žele više novaca izvući... :p

16 godina
moderator
offline
Re: Game Of Thrones

Pa što pitaš ako je vijest stara? {#}

This space for rent!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
Drago kaže...

Pa što pitaš ako je vijest stara? {#}

 

Pa vijest da je knjiga gotova je stara... kada i kako kod nas izlazi još nisam čuo. Vani bi trebala izaći 12. srpnja mislim. :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
trap kaže...
Drago kaže...

http://www.georgerrmartin.com/if-update.html

 

 

 

Kod nas prvi dio navodno u kolovozu...

 

Da, vijest je poprilično stara. Neg... prvi dio? Šta će Algoritam u dva dijela cjepat knjigu? Prasci, žele više novaca izvući... :p

Prema predbilježbama, Algoritam će izdati knjigu u kompletu... Nema spomena o dva toma (iako je manuscript za knjigu dosad najopširniji u seriji - 1500+ stranica).

 

Za zainteresirane, predbilježbe su moguće za američko i britansko izdanje, i to za datum izdavanja, 12. srpnja (prema tome, premijera se poklapa s onom svjetskom), te za hrvatski prijevod, čije izdavanje predviđaju tijekom rujna.

16 godina
moderator
offline
Re: Game Of Thrones

Prema informacijama iz Algoritma, "prvi dio u kolovozu, a drugi iza toga".

 

Meni to zvuči kao "dva toma", enivej ju slajs it...

 

 

This space for rent!
15 godina
offline
Game Of Thrones

Ova 8 epizoda je bila predobra, konačno nešto akcije, a i radnja se opasno zakuhava.

14 godina
offline
Game Of Thrones

Pitanje za prave znalce...

Navodno su Martinu jedan tekst odbili preko 20 puta. Čisti SF po meni, da su njemu odbili tekst i to toliko puta.

Moje pitanje glasi koliko točno puta?

 

1. 22

2. 23

3. 24

 

 

15 godina
moderator
offline
Re: Game Of Thrones
Kvod kaže...

Pitanje za prave znalce...

Navodno su Martinu jedan tekst odbili preko 20 puta. Čisti SF po meni, da su njemu odbili tekst i to toliko puta.

Moje pitanje glasi koliko točno puta?

3 1. 22
0 2. 23
0 3. 24
سمندری ڈاکو
13 godina
offline
Game Of Thrones

Koliko ce prva sezona imati epizoda? Pratim seriju redovito ali nisam citao knjige, pretpostavljam da se prica blizi kraju...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
anarchyST kaže...

Koliko ce prva sezona imati epizoda? Pratim seriju redovito ali nisam citao knjige, pretpostavljam da se prica blizi kraju...

10 epizoda

Do you fear... death? Do you fear that dark abyss? All your deeds laid bare, all your sins punished?
14 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones

Jel gledao neku 9?

 

Da, msm, ja sam očekivao malo svježe krvi, kad ono ništa. Ali kraj je bio  {#}  Taman sam očekivao pomilovanje, pa da bude u 10-toj, kad ono mali krelac Joffrey Baratheon reče da ga ubiju   {#}

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
13 godina
offline
Re: Game Of Thrones
ulinsky kaže...

Jel gledao neku 9?

 

Da, msm, ja sam očekivao malo svježe krvi, kad ono ništa. Ali kraj je bio {#}  Taman sam očekivao pomilovanje, pa da bude u 10-toj, kad ono mali krelac Joffrey Baratheon reče da ga ubiju  {#}

poludia sam na to...odma sam se snerva...da mi ga je bilo istuc onda aaaaaaaaaa

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2011 11:30 (zoharbizo).
13 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones

Nikad nisam vidio lika koji me toliko iznervirao kao Joffrey. 
U vezi desete: Cim sam vidio ona zmajeva jaja prvi put, odma sam znao da ce se izleci zmajevi. Malo mi je zao Droge, bio mi je zakon lik.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice