Hrt ne prenosi El Clasico

poruka: 166
|
čitano: 21.599
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Hrt ne prenosi El Clasico

Vec godinama moja obitelj redovno placa tv pretplatu,i apsulutni je apsurd da uz to sto se radi o drzavnoj firmi i sto od pretplatnika i reklama ubire ogroman novac,HRT konstatira da nema novaca za kupnju prava za jedan od najvecih nogometnih derbija u svjetu.2 godinu za redom pod izlikom nekog glupog razloga vecinu najvecih utakmica u sezoni ja kao redovni podmirivatelj rtv pretplate ne mogu gledati,a niti se sjecam kad je zadnji put bila prenosena neka sporstka utakmica iz neke od liga 5.Imaju novca za 10000 po redu seriju o drugu titu i imaju love za hrpe glupih penzionerskih emisija,ali za ono sto stvarno valja-za to se nema love.Iz principa ne dam 150 kuna mjesecno lopovima iz T-Coma za njihov Max tv i sto mi drugo preostaje internet.U 21 stoljecu kraj nazovi najvece tv kuce u Hrvatskoj,za ono sto sam platio nemam ono sto zelim.SRAMOTA!

 

Pobrinut cu se i u ovu temu a i u sve sportske teme postati tonu linkova da spasim ljude,da mogu gledat tekmu,naravno one koje ona zanima{#}

15 godina
offline
Hrt ne prenosi El Clasico

opet, prosle godine sam izvisia zbog svadbe kuma

pa mi je frend na mob govoria rez... a nista nadam

se da mi nece bit navala za domski net pa cu na netu i ja..

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrt ne prenosi El Clasico
Pa nek ne prenosi... imaš za naći na internetu link 100%...


I da... lijepo odjaviš TV, i poslije toga samo lijepo makneš pečat i eto ga...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
13 godina
neaktivan
offline
Hrt ne prenosi El Clasico

Ma pe*eri,sve ih treba pobit ko zečeve!

{#}

harry
15 godina
offline
Hrt ne prenosi El Clasico

HTV sucksa vec godinama, sto se cudite?

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hrt ne prenosi El Clasico
tnakir kaže...

HTV sucksa vec godinama, sto se cudite?

Al u zadnje 2 godine posebno,preuzima lagano Nova tv-sto je dobro jer barem nisu u raljama vlade kao HRT

16 godina
neaktivan
offline
Hrt ne prenosi El Clasico

To je zato što HRT nema prava na španjolsku ligu za koju je prava kupila mislim, Arena Sport - ne znam točno pošto ne gledam TV i ne pratim nogometne lige.

 

Ovakvo nešto ne bi trebalo biti začuđujuće. El Classico nije hrvatska nogometna liga, samim time ne bi trebao biti striktno pod domenom HRT-a - bez obzira na to što ga je HRT prenosio godinama. Nemojmo zaboraviti da HRT prenosi sve nacionalne sportove (bilo popularne, bilo nepopularne), a za mnoštvo njih koristi vlastitu opremu. Tako da znate gdje dio novca od pretplate odlazi.

 

Bez obzira na sve, HRT je bio i ostaje televizija s najkvalitetnijim kulturno/informativno/zabavno/sportskim sadržajem. Imaju najmanje reklama (iako još uvijek previše po standardima EU), novim odredbama bit će ih još i manje.

-.- ..- .-. .- -.-. .--. .- .-.. .- -.-. ..-. .. --.. .. -.- .- .-.. .- -.-.
16 godina
neaktivan
offline
Hrt ne prenosi El Clasico

Rijeka-Dinam0 to je Derbi   {#}

I know that probably somebody will think this is stupid but i have nothing better to do
14 godina
offline
RE: Hrt ne prenosi El Clasico
Verbatim kaže...

Rijeka-Dinam0 to je Derbi  {#}

xD a i Hajduk-Istra   {#} {#}

whisper jebeno te volim :*
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2010 18:48 (Genoxxx).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hrt ne prenosi El Clasico
i_rambo_plache kaže...

To je zato što HRT nema prava na španjolsku ligu za koju je prava kupila mislim, Arena Sport - ne znam točno pošto ne gledam TV i ne pratim nogometne lige.

 

Ovakvo nešto ne bi trebalo biti začuđujuće. El Classico nije hrvatska nogometna liga, samim time ne bi trebao biti striktno pod domenom HRT-a - bez obzira na to što ga je HRT prenosio godinama. Nemojmo zaboraviti da HRT prenosi sve nacionalne sportove (bilo popularne, bilo nepopularne), a za mnoštvo njih koristi vlastitu opremu. Tako da znate gdje dio novca od pretplate odlazi.

 

Bez obzira na sve, HRT je bio i ostaje televizija s najkvalitetnijim kulturno/informativno/zabavno/sportskim sadržajem. Imaju najmanje reklama (iako još uvijek previše po standardima EU), novim odredbama bit će ih još i manje.

U tekstu pise da je Hrt dobio odgovor da moraju kupit paket utakmica Spanjolske lige jedino tada ce dobit El Clasico,ne mogu kupit samo 1 tekmu a ovi su rekli da nemaju love,a ja te pitam kako nemaju love kad im se daje na kamione,sponzori gradani vlada,sto sami zarade prodajom svojih serija i filmova regionalnim telkama

13 godina
protjeran
offline
Hrt ne prenosi El Clasico

42 plasma,arena sport i zaboooliiii me za sve.tako je bilo i za proslo el clasico kad su na maxtv uveli pod posebno na onaj 8.program

14 godina
neaktivan
offline
Hrt ne prenosi El Clasico

Nemaju svi Max-tv

13 godina
offline
Hrt ne prenosi El Clasico

da i? vrlo vazna stavka u zivotu koliko ce biti u clasicu...ono...brinite se rade sa vasu buducnost u ovoj drzavi...vidite i sami kakva je

15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrt ne prenosi El Clasico

Koga briga. Neka ne prenose. Dosta glupog nogometa više. Mogu ulozit novce u kvalitetnu stranu produkciju razni dokumentarci i znanstvene emisije (discovery / natgeo), ili odlicne serije sto se trenutno vani prikazuju, filmovi i slicno ako se vec zeli zabava. Meni je osobno drago da nisu potršili pretplatu koju im građani uplacuju na 22 preplacena nogometaša i to u drugoj državi. Dovoljno je zatupljivanja koncertima tupsona, šeherezadom i ostalim IQ80 emisijama...

16 godina
offline
Hrt ne prenosi El Clasico

Serije su zabava a nogomet nije? Yea right...

 

Meni je to sve zabava, ako voli netko nogomet zašto ne bi mogao uživati u njemu? Ili ako netko voli neku seriju isto tako? Šta bi samo trebali gledati našu bajnu ligu? Ili naše bajne serije i sve ostalo? Ne smeta ti gledati strane serije koje se vrte po Americi, a smeta ti tekma neka dva kluba iz druge države?

 

100 ljudi - 100 ćudi, 100 žena - 200 sisa {#}

...Borba za mir je kao jebanje za nevinost...
16 godina
neaktivan
offline
Hrt ne prenosi El Clasico

Najbolje mi je kad pederčine prenose utakmicu tipa Cibalia-Zagreb

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrt ne prenosi El Clasico
Arnold Šrafncinger kaže...

1) U tekstu pise da je Hrt dobio odgovor da moraju kupit paket utakmica Spanjolske lige jedino tada ce dobit El Clasico,ne mogu kupit samo 1 tekmu a ovi su rekli da nemaju love, 2) a ja te pitam kako nemaju love kad im se daje na kamione,sponzori gradani vlada,sto sami zarade prodajom svojih serija i filmova regionalnim telkama

[...]

3) Nemaju svi Max-tv

1) Nisi stavio nikakav tekst.

2) Ne znam kako nemaju love, ne radim na HRT-u  ;)

3) U SAD-u se sportovi prenose na 4 kanala - FOX, NBC, ABC, ESPN - a utakmice američkog nogometa (njima važan sport kao nama nogomet) znaju biti na sva 4 programa. Hoćeš gledati utakmice iz drugih liga? Uzmi kabelsku... HRT je državna televizija i dužna je prenositi samo nacionalne sportove. Nema veze što dobiva novce od pretplate. Hipotetski, da HRT nestane, tko bi pratio HNL? Tko bi pratio vaterpolo? Košarku? Atletiku? Možda Nova? RTL?

 

HRT dobiva novce od pretplate, ali komercijalne televizije imaju luksuz odabira onoga što će pratiti dok HRT mora pratiti i neisplative sportove - i za te, neisplative sportove, je namjenjen dio novca od pretplate.

-.- ..- .-. .- -.-. .--. .- .-.. .- -.-. ..-. .. --.. .. -.- .- .-.. .- -.-.
14 godina
neaktivan
offline
Hrt ne prenosi El Clasico
15 godina
offline
Hrt ne prenosi El Clasico

Pa ove godine je vec jako puno novca otišlo na SP, a tu su stalno i LP i Uefa.

Ako ne mogu dobiti samo tu utakmicu, bilo bi neprimjereno da kupuju cijeli paket utakmica od kojih bi većinu gledalo samo 15% pretplatnika.

Anarchists of the world, unite!
14 godina
offline
RE: Hrt ne prenosi El Clasico

imaju miljardu kuna od pretplate plus 200 od marketinga,da neka privatna televizija ima toliki novac svaki dan bi gledali premijerne filmove,dokumentarce,sport, ali bi u toj privatnoj tv radilo max 500 ljudi a kad bi se pravili neki projekti 10 puta bi se izračunao kamo ide novac,a kako je to javna firma i da imaju 20 miljardi nebi bio bolji program

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
offline
Hrt ne prenosi El Clasico

jedan Latin ima placu od 30k kn, sta mislite di idu

pare, tako je bilo i za Hloverku, sad su dosli drugi,

zaposleno masu ljudi niko nista ne radi fala Bogu

kad je drzavno pa se moze!!!

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
15 godina
offline
RE: Hrt ne prenosi El Clasico
Makić kaže...

jedan Latin ima placu od 30k kn, sta mislite di idu

pare, tako je bilo i za Hloverku, sad su dosli drugi,

zaposleno masu ljudi niko nista ne radi fala Bogu

kad je drzavno pa se moze!!!

to naravno znas iz provjerenih izvora?? bio na hrt-u? radio tamo?

Remember my friends, God is dead. Marx is also dead. But the market lives. The market must become your new God.
15 godina
offline
RE: Hrt ne prenosi El Clasico

Kad se kupuju serije/dokumentarci/filmovi ne kupuje se pojedinačno već u paketu.

Znači ako želiš kupiti film A produkcije, u paketu ćeš dobiti i neko smeće B/C/D  koje isto moraš prikazati.

 

Problem je što na HRT-u više novaca ode na ono što moraju medijski pokriti (nepopularne sportove, manjine, kulturu, religijski program, dječiji, obrazovni) nego na ono što bi mi htjeli da se potroši (zabavni i vrhunski sportski).

 

Također ima masa ljudi koji gledaju sapunice, eksperimentalne europske filmove, dokumentarce o kulturi..., a i oni plaćaju pretplatu...

Anarchists of the world, unite!
15 godina
offline
RE: Hrt ne prenosi El Clasico
Srednji kaže...
Makić kaže...

jedan Latin ima placu od 30k kn, sta mislite di idu

pare, tako je bilo i za Hloverku, sad su dosli drugi,

zaposleno masu ljudi niko nista ne radi fala Bogu

kad je drzavno pa se moze!!!

to naravno znas iz provjerenih izvora?? bio na hrt-u? radio tamo?

znam da su Hloverka i Latin imali 30k+,

a kako idu sve drzavne firme tako i Hrt

nije stran nacinu rada...

EDIT: razuvjemi me s necim...

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2010 20:47 (Makić).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Hrt ne prenosi El Clasico

Hey Makić nemoj ti Hloverku nema pametnije žene

 

 

sry na offtopic-u{#}moro sam XD

15 godina
offline
RE: Hrt ne prenosi El Clasico
Makić kaže...
Srednji kaže...
Makić kaže...

jedan Latin ima placu od 30k kn, sta mislite di idu

pare, tako je bilo i za Hloverku, sad su dosli drugi,

zaposleno masu ljudi niko nista ne radi fala Bogu

kad je drzavno pa se moze!!!

to naravno znas iz provjerenih izvora?? bio na hrt-u? radio tamo?

znam da su Hloverka i Latin imali 30k+,

a kako idu sve drzavne firme tako i Hrt

nije stran nacinu rada...

EDIT: razuvjemi me s necim...

radim na htv-u, razuvjeren? s obzirom da imam info iz prve ruke...

Remember my friends, God is dead. Marx is also dead. But the market lives. The market must become your new God.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2010 21:27 (Srednji).
14 godina
offline
RE: Hrt ne prenosi El Clasico

mislim da bi bilo najbolje da se hrt kodira tako da oni ljudi koji smatraju da je hrt javno dobro nek i dalje plaćaju a oni koji smatraju da je hrt još jedna od državnih fimi u kojoj nitko ne radi njima nek se kanali kodiraju

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
offline
Hrt ne prenosi El Clasico

izbor imas, nitko te ne tjera da gledas htv...

Remember my friends, God is dead. Marx is also dead. But the market lives. The market must become your new God.
16 godina
neaktivan
offline
Hrt ne prenosi El Clasico

Glavno da se prikazuje 30 turskih sapunica dnevno jedna za drugom, u bilo koje doba...

everybody lies
15 godina
offline
RE: Hrt ne prenosi El Clasico
Core2Duo2 kaže...

Glavno da se prikazuje 30 turskih sapunica dnevno jedna za drugom, u bilo koje doba...

to ti je rtl, bolji od htv-a

Remember my friends, God is dead. Marx is also dead. But the market lives. The market must become your new God.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice