Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!!

poruka: 21
|
čitano: 5.585
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!!

Tko god voli iron maiden ovo ce mu se sigurno svidjet gospon Fanatik svira fenomenalno, inace ja sam veliki fan gitaristicke mjuze tipa Satriani, Vai, Van Halen. Tip koristi gitaru na kakvoj svira van halen koja zvuci puno mocnije i ostrije nego fender koju koriste gitaristi u maidenima tko voli nek pogleda i ostale uratke gospona fanatika nece se razocarat jer je to vrlo tesko!!!Cool

https://www.youtube.com/watch?v=rWaVypVQW_k&feature=channel_page

https://www.youtube.com/watch?v=e2YyExZJ9PQ&feature=channel

https://www.youtube.com/profile?user=tophe95&view=videos

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.12.2008 16:03 (rambox).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!

Predobro frajer  svira ,kao sto je netko napisao kad  poslusas,  bolje ti  zvuci  svirka tog  frajera nega maidena .

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!

Zaboravio sam staviti linkove pogle si ovo

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=aZpD0btOZx8&feature=related

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=yf56jYDv2fc&feature=related

 

 

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!!

Super Mario zanimljivo, evo jos pokoji link za uzivanje na prvom je Eddie The King sa svojom legendarnom izvedbom svakako pogledati sve a posebno tapkanje od 3 minute pa nadalje a drugi je  samouki brazilski majstor !!!Cool

https://www.youtube.com/watch?v=ATub40Npxik&feature=channel_page

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.12.2008 16:44 (rambox).
16 godina
offline
Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!!

Fanovi Iron Maidena pa di ste kaj nema niko komentar na ovako sjajnu izvedbu gospona fanatika ovo treba svakako pogledat!!!Smijeh

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
16 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!!

Po meni najbolji shredder na svijetu i apsolutni genij, iako se meni ne sviđa takva vrsta glazbe, al svejedno skidam kapu svim shredderima:

 

 

Još par videa od jednog super svirača, primijetite samo koju tehniku ima lik, svira i bas i lead gitaru na običnoj klasičnoj gitari...

 

They say it's mostly vanity That writes the plays we act They tell me that's what everybody knows There's no such thing as sanity And that's the sanest fact That's the way the story goes Dire Straits - One World
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!
i_rambo_plache kaže...

Po meni najbolji shredder na svijetu i apsolutni genij, iako se meni ne sviđa takva vrsta glazbe, al svejedno skidam kapu svim shredderima:

 

 

Još par videa od jednog super svirača, primijetite samo koju tehniku ima lik, svira i bas i lead gitaru na običnoj klasičnoj gitari...

 

 Taj frajer  naudo predobro svira  na akusticnoj steta  sto nemam  vremena  da  krenem opet svirati i  dobra  je stvar  od yngwie malmtees-blue jako dobra  stvar  i vrlo opaka .
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!!

Malmsteen je odlican tu je sve jasno no meni se bas i ne svidja njegov stil sviranja cista stvar ukusa, kad smo vec na gitaristickoj mjuzi oni koji sviraju gitaru ili ih zanima takva mjuza trebali bi znat za Damira Simica hrvata koji je 1989god otisao u ameriku s gitarom trazit mjesto u svjetu takve mjuze i odlicno se snasao objavio do sada dva albuma jedan live album s nastupa u zagrebu na kojem sam bio osobno, na albumu su mu gostovali Tony Macalpine(gitarist u bendu Steve vai-a) Steve Stevens(glavni krivac za dobar gitaristick posao kod Billy Idola) a stalni bubnjar mu je Mike Terrana zivotinja na bubnjevima po mnogima najbolji svjetski bubnjar i da Damir je maneken za DiMarzio Pickups pa je time sve jasno jer oni nemaju posla s obicnim gitaristima. Evo dva linka prvi je na par njegovih videa a drugi je na  web stranicu!!!Cool

https://www.youtube.com/watch?v=QiwxniS8KhQ&feature=channel_page

http://www.damirsimic.com/site/index.php

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.12.2008 23:36 (rambox).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!
rambox kaže...

Fanovi Iron Maidena pa di ste kaj nema niko komentar na ovako sjajnu izvedbu gospona fanatika ovo treba svakako pogledat!!!Smijeh

 Zvuči odlično ali nikako bolje od samih Maidena.
Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!!

skoro je kao iron maiden ali ipak se nemoze usporedit

Viva la Linkuto
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!
i_rambo_plache kaže...

Po meni najbolji shredder na svijetu i apsolutni genij, iako se meni ne sviđa takva vrsta glazbe, al svejedno skidam kapu svim shredderima:

 

 

Još par videa od jednog super svirača, primijetite samo koju tehniku ima lik, svira i bas i lead gitaru na običnoj klasičnoj gitari...

 

 Ovaj naudo je predobar
My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
16 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!!

Ja obožavam Maidene, i koliko god dobro taj tip svira (a svira odlično) meni to nije to.

 

Evo još jednu verziju od ultimativnog majstora gitare:

 

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
offline
Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!!

A cuj to je Eddie The King tata moderne gitare isto sjajna izvedba cini mi se iz 1984 ja sam gore naveo onu iz 1986 kaj god da pogledas a da je izaslo ispod njegove ruke sjajno je a ova izvedba maidena gospona fanatika zvuci puno ostrije i grublje zbog gitare Peavy Wolfgang na kojoj tip svira a koja je inace posebni model za Eddia Van Halena koju je on koristio od 1991 do 2007 god a danas opet koristi repliku model svoje legendarne Frenkestein gitare koju je izradio Fender a to je ova sa fotke dok na videu koji si stavio svira na originalnoj Frankestein gitari koju je sam napravio 1976 majstor je majstor a razlog zasto je isao radit gitaru po svom ukus je to jer ni jedna gitara onda ga nije zadovoljavala svojim zvukom i nije mogao dobit svuk kakav je htio pa je napravio svoju. Inace ova Replika Frankestein gitare od Fendera na fotki koja izgleda kao da je ispala iz aviona je nova gitara i kosta 25 000 dolara eh da mi se toga docepat bil bi sretan ko malo dijete !!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.12.2008 17:27 (rambox).
16 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!!

Ma legenda je a i stari Frank diže uspomene, inače snimka je sa US fesival 1983, svirali su 3 dan (Heavy Metal day) sa Quiet Riot, Mötley Crüe, Ozzy Osbourne, Judas Priest, Triumph, Scorpions. Jedva nabavio DVD 3. dana koncerta i shvatio da su izbacili ovu pjesmu. POLUDIO SAMViče

 

Evo jedne zanimljive činjenice - festival je organizirao i sponzorirao (sve sam) Steve Wozniak.

 

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
offline
Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!!

Taj koji je editirao snimku tog koncerta je malo vise potegnuo bijelog a to se onda smrkalo na kamione pa se zeznuo ili je totalni idiot. Evo jedne vrlo zanimljive fotke  fanovi cine cuda i jos jednog starog i dobro ocuvanog videa!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
16 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!!

Ovaj video mi je jedna od 3 stvari koja mi je uljepšala dan. Hvala

 

2. je kada sam se sjetio epizode House-a kada svira na Flying V iz 1967 Van Halen-a, a Cuddy mu kaže da nije radio ništa 2 tjedna a on odgovori: " U kojem to uvrnutom svemiru savladavanje Eddie van Halen-ove dvoručne arpegio tehnike se vodi kao apsolutno ništa?" Cool uvijek odvalim kada to kaže

 

3. je bilo gostovanje Let 3 u Nedjeljom u 2 - vrhunac tjedna, ja sam se valjao po podu zajedno sa starcima od smijeha

 

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
offline
Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!!

Sjecam se te epizode House-a odlicna serija, evo jedan video iz 1995 sa Peavy Wolfgang gitarom u rukama Eddie-a gdje joj je i mjesto  a koju ima gospon fanatik zna on kaj valja!!!Cool

https://www.youtube.com/watch?v=e3enwJfoj5c&feature=related

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!
rambox kaže...

a razlog zasto je isao radit gitaru po svom ukus je to jer ni jedna gitara onda ga nije zadovoljavala svojim zvukom i nije mogao dobit svuk kakav je htio pa je napravio svoju. Inace ova Replika Frankestein gitare od Fendera na fotki koja izgleda kao da je ispala iz aviona je nova gitara i kosta 25 000 dolara eh da mi se toga docepat bil bi sretan ko malo dijete !!!Cool

Kolko ja znam, zvuk ovisi samo o pickupovima pa mislim da je sam išao raditi gitaru iz gušta, jer pickupe ziher nije sam radio...

A ova Frankenstein replica je fakat precijenjena ako košta 25000 $ - izgleda kao da se EVH iživio na njoj... Najkvalitetnije gitare sa pozlaćenim dijelovima koštaju max 5000 $.
They say it's mostly vanity That writes the plays we act They tell me that's what everybody knows There's no such thing as sanity And that's the sanest fact That's the way the story goes Dire Straits - One World
16 godina
offline
Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!!

Ova Frenkestein replika je napravljena u 300 primjeraka i to je to nema vise proizvodnje a da je preskupa to definitivno  99% je replika originala a oni u Fenderu znaju svoj posao jako dobro, kad je bila dovrsena Eddie-u su dali na uvid Fenderovu repliku i originalnu njegovu Frenkestein gitaru iz 70 god prema kojoj je i napravljena replika i covjek se zeznuo i uzeo Fenderovu repliku jednostavno nije mogao raspoznat koja je original a koja je replika pa to onda govori o kakvoj se kvaliteti posla radi na izradi replike i da tocno je Eddie je isao radit svoju gitaru u iz gusta a ono gore kaj sam naveo da nije mogao dobit zvuk kakav je htio od gitara koj su bile u igri u ono doba je njegova izjava to nisam ja izmislil ali je nekaj muckal s elektronikom pa je dobio originalni zvuk nemrem se sad tocno sjetit kaj no sve ima na internet  samo treba nac koga zanima!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!
rambox kaže...

Tko god voli iron maiden ovo ce mu se sigurno svidjet gospon Fanatik svira fenomenalno, inace ja sam veliki fan gitaristicke mjuze tipa Satriani, Vai, Van Halen. Tip koristi gitaru na kakvoj svira van halen koja zvuci puno mocnije i ostrije nego fender koju koriste gitaristi u maidenima tko voli nek pogleda i ostale uratke gospona fanatika nece se razocarat jer je to vrlo tesko!!!Cool

https://www.youtube.com/profile?user=tophe95&view=videos

Malo kasnim na temu :D
Zvuči močnije jer Dave Murray više ne koristi HSS Stratocaster, a Adrian je u ono doba svirao primarno na Dean gitarama(a ni danas ne svira na Fenderima, nego na Jacksonima i Gibsonima).

13 godina
offline
Iron Maiden u izvedbi gitaristickog fanatika!!!

Lik je odličan!

 

Zna li netko odakle skunit titlove(eng, hrv) za ovaj novi dokumentarac Behind The Beast sa En Vivo dvd-a??? Nemogu nac nigdi.

xf: recod8600
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice