Iron man 2

poruka: 35
|
čitano: 6.389
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Iron man 2

Jeli znate kad film izlazi? I šta mislite kakavg ce biti

14 godina
offline
Iron man 2
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.3.2010 22:03 (perkoxcar).
15 godina
neaktivan
offline
Iron man 2

Evo

,
, i
, igra će vjerojatno biti šrot kao i prvi dio ali eto, film će biti odličan.

No one gets left behind.
15 godina
offline
RE: Iron man 2
makko kaže...

Jeli znate kad film izlazi? I šta mislite kakavg ce biti

Evo sve informacije i slike LINK

Pa definitivno će biti zabavan, općenito s takvnim glumcima i pričom baš i ne možeš fulati.

Prvi ljetni blockbuster

15 godina
offline
RE: Iron man 2
16 godina
offline
RE: Iron man 2

Misliš nakon radnje prvog dijela Smijeh

 

Naime u prvom djelu vidimo razvoj Iron Man odjela i Starkovo obznanjivanje svog alter ega javnosti na završnoj presici, sad nas zanima što slijedi dalje..  Namigiva

Lijep pozdrav ;)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron man 2
Jesi ti siguran da je radnja ispred prvog dijela, na trailerima ima više likova sa onim odjelima, pa je valjda kasnije?
I, sviđa mi se muzička podloga, AC/DC, najdraži mi bend.
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
16 godina
offline
RE: Iron man 2
R4zOR229 kaže...

Misliš? Smijeh

 

Pa naravno da je iza a ne ispred, bože dragi..   ljudi razmišljajte logički ako već ne pročitate o čemu se radi Namigiva

Lijep pozdrav ;)
15 godina
offline
Iron man 2

Negdje sam pročitao da će biti 16 pjesama AC/DC-a.

 

The Bad Guy će biti Mickey Rourke i prema onom iz trailera ima istu tehnologiju kao stark (ono plavo što mu je u prsima) samo nema one pljuce nego nekakva 2 energetska biča s kojima reže sve živo.

 

U igru će ući i warmachine napokon,ali neće ga glumiti crnac iz prvog dijela (šteta nekako mi bolje paše za warmachine-a) nego onaj koji je glumio u hotel rwanda.

 

Neželim čitat detalje o filmu (ako ih ima uopće), puno je bolje gledat kada ništa neznam.

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
offline
RE: Iron man 2
Hyperion kaže...

Negdje sam pročitao da će biti 16 pjesama AC/DC-a.

 

The Bad Guy će biti Mickey Rourke i prema onom iz trailera ima istu tehnologiju kao stark (ono plavo što mu je u prsima) samo nema one pljuce nego nekakva 2 energetska biča s kojima reže sve živo.

 

U igru će ući i warmachine napokon,ali neće ga glumiti crnac iz prvog dijela (šteta nekako mi bolje paše za warmachine-a) nego onaj koji je glumio u hotel rwanda.

 

Neželim čitat detalje o filmu (ako ih ima uopće), puno je bolje gledat kada ništa neznam.

 

I meni je warmachine veći frajer, ono Iron man je metro s tim svim bojama i lakovima. War mašina je baš ono izgleda mocnije, nebrušeno željezo i masa naoružanaja.

 

P.S. sviđa mi se novi avatar.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron man 2
Hyperion kaže...

Negdje sam pročitao da će biti 16 pjesama AC/DC-a.

 

The Bad Guy će biti Mickey Rourke i prema onom iz trailera ima istu tehnologiju kao stark (ono plavo što mu je u prsima) samo nema one pljuce nego nekakva 2 energetska biča s kojima reže sve živo.

 

U igru će ući i warmachine napokon,ali neće ga glumiti crnac iz prvog dijela (šteta nekako mi bolje paše za warmachine-a) nego onaj koji je glumio u hotel rwanda.

 

Neželim čitat detalje o filmu (ako ih ima uopće), puno je bolje gledat kada ništa neznam.

 

Što neće glumiti Terrence Howard, šteta, lik je stvarno izvrstan glumac.

No one gets left behind.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron man 2
Tko/što je warmachine?
Dado, jeli tvoj post odgovor meni? Pisao sam post perkoxcaru pa si ti 'uletio'. ;)
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
15 godina
offline
RE: Iron man 2
Šef kaže...
Tko/što je warmachine?
Dado, jeli tvoj post odgovor meni? Pisao sam post perkoxcaru pa si ti 'uletio'. ;)

LINK

15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron man 2
Ma, jel tu itko čita potpise? :)
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
15 godina
offline
RE: Iron man 2
wyks kaže...

P.S. sviđa mi se novi avatar.

Koji to? Već sam zaboravio, promjenio sam ih 4-5 jučer i danas 2-3. Ovaj improvizirani u paintu ostaje koji tjedan.

Kak je ovaj paint u sedmici awesome.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
neaktivan
offline
Iron man 2

jao ovih današnjih filmova, skroz ću se okrenuti europskoj i ruskoj produkciji... ja više ne mogu čekati da hollywood izbaci jedan dobar film, 10 godina je previše, prelazim na FILMOVE u doslovnom smislu rječi, a ako se poželim američke produkcije mogu uvijek upaliti nešto slično iron manu i transformatorima, pogledati 5 min i brže bolje gasi TV!

 

bez uvrede, to su filmovi za djecu

15 godina
offline
RE: Iron man 2
Hyperion kaže...
wyks kaže...

P.S. sviđa mi se novi avatar.

Koji to? Već sam zaboravio, promjenio sam ih 4-5 jučer i danas 2-3. Ovaj improvizirani u paintu ostaje koji tjedan.

Kak je ovaj paint u sedmici awesome.

Jedi Knight

16 godina
neaktivan
offline
Iron man 2

Gotiva, evo sad u subotu na RTL gledao Iron Man po prvi put. Prejak film, vjerujem da ce i drugi dio biti mocan. Taman pogledao prvi i eto ga necu se dugo nacekati da pogledam i drugi dio. Cool

14 godina
neaktivan
offline
Iron man 2

kad ce na tor**ntu bit

15 godina
offline
RE: Iron man 2
makko kaže...

kad ce na tor**ntu bit

Eto sutra u 14 i 24. Ali moraš doć jedno 2 sata ranije jer će bit red za skidanje

14 godina
neaktivan
offline
RE: Iron man 2
wyks kaže...
makko kaže...

kad ce na tor**ntu bit

Eto sutra u 14 i 24. Ali moraš doć jedno 2 sata ranije jer će bit red za skidanje

mrš

15 godina
offline
RE: Iron man 2
makko kaže...
wyks kaže...
makko kaže...

kad ce na tor**ntu bit

Eto sutra u 14 i 24. Ali moraš doć jedno 2 sata ranije jer će bit red za skidanje

mrš

Film izlazi u svibnju tako da za torrente moraš pričekati

15 godina
neaktivan
offline
Iron man 2

Evo novi i animirani trailer

.

Ovo je doduše za video igru, al' ipak, neka se nađe.

No one gets left behind. Ingame nick: Thug Life ili x3mn00b
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2010 1:23 (thuglife).
14 godina
offline
Iron man 2

Ja sam si rezervirao baš sad karte za subotu....Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
Iron man 2

Prvi me dio odusevio fenomenalan je tako da od drugog ocekujem isto tako dobru zabavu.

When you are halfway up,you are always halfway down
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron man 2
Jeli sutra u kinima? Tko ide u Zadru gledat? :D
Ingame: (_.:BRUNO:._) /// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
15 godina
neaktivan
offline
Iron man 2

Evo momci iz IGNa su ga gledali pa evo reca, osobno nisam čitao sve jer se bojim spoilera, no tko voli nek izvoli.

No one gets left behind. Ingame nick: Thug Life ili x3mn00b
16 godina
offline
Iron man 2

Sutra sumnjam, ali preko vikenda ću se vjerojatno zaletiti to pogledati u Cinestar Namigiva

Lijep pozdrav ;)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron man 2
Sutra idem gledat, budite sigurni da ću spoilat :D
Ingame: (_.:BRUNO:._) /// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
15 godina
neaktivan
offline
Iron man 2

Evo i reca igre, ovo sam i očekivao, ovakve igre uvijek budu sr*nje.

Link.

I'm gonna be Iron, like Lion, in Zion...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice