Jeftina elektricna gitara

poruka: 8
|
čitano: 3.197
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Jeftina elektricna gitara

Pozdrav, zanimala bi me di bi mogao naci jeftinu el. gitaru da je ajmo rec ok zvuka, mislio sam uzet u Konzumu neka za 500kn je bila, znate li mozda di ima tako jeftinih do 800kn max... 
Znam da su to sve sranje gitare, ali idem u glazbenu skolu za koju mi treba jako skupa klasicna gitara tako da ne mogu puno potrosit na elektricnu...

Siky1234
11 godina
neaktivan
offline
Jeftina elektricna gitara

Jeftinu kupi kakvu god.

 

Bolje je da pitas za savjete o skupoj.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Jeftina elektricna gitara

Da ne moram uzimat klasicnu iduce godine, definitivno bi uzeo neku skuplju, ali sta cu :P
Zato trazim di ima kao u konzumu 500, 600 kn ovako da mogu rekreativno jer mi je dosadilo svirat rock i metal stvari na klasicnoj stalno :D

Siky1234
12 godina
offline
Re: Jeftina elektricna gitara

Ispod 2k nista nevalja bar sto se tice basova a za gitare neznam.Razmisljaj da ti treba jos i nekakvo pojacalo.

12 godina
offline
Re: Jeftina elektricna gitara
ivanzu kaže...

Ispod 2k nista nevalja bar sto se tice basova a za gitare neznam.Razmisljaj da ti treba jos i nekakvo pojacalo.

Netreba mu pojacalo ako spoji preko XLR interfacea, i koristi vst-ove za to.

12 godina
protjeran
offline
Re: Jeftina elektricna gitara
Siky1234 kaže...

Pozdrav, zanimala bi me di bi mogao naci jeftinu el. gitaru da je ajmo rec ok zvuka, mislio sam uzet u Konzumu neka za 500kn je bila, znate li mozda di ima tako jeftinih do 800kn max... 
Znam da su to sve sranje gitare, ali idem u glazbenu skolu za koju mi treba jako skupa klasicna gitara tako da ne mogu puno potrosit na elektricnu...

"Hrdjavom gitaristi i zica smeta"

 

poslusaj ti kako zvuci Konzumcaster kad dodje u prave ruke.

na cleanu ne zvuci dobro ali preko nekog VST plugina sto je kolega gore napisao moze sasvim dobro zvucati za te novce.

 

 

tko ima ima a tko nema tko ga j.....
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2015 0:26 (Strahoslav Trta).
13 godina
neaktivan
offline
Jeftina elektricna gitara

imas na njuskalu dosta yamaha pacifica 112 sto je dobro za te novce

 

takoder mi se ovo cini super ak nije prodano 

http://www.njuskalo.hr/elektricne-gitare/squier-fender-affinity-stratocaster-20th-anniversari-oglas-14482018

15 godina
offline
Re: Jeftina elektricna gitara

-kupi jeftikanera (u navedenom rangu 500-800kn) uobičajno se nađe s pojačalom (pile?) kauf-lidl-konzum ili oglasnik..

to je za početak najbolji način, tek tako možeš vidjeti razliku između kvalitetnijih proizvoda (ne samo gitara) a nakon uštimavanja ionako 99% ovisi o tvojim prstima..

jednog dana ćeš možda imati kolekciju skupih, kao auto, i na fići možeš naučiti a ferrarije se skuplja.

ili ćeš ostati na klasičnoj (akustičnoj), jer ugl. te privlaći 'zelenija trava' dok nemaš el.git. zato je najbolja-najjeftinija i lako odbaciva (a tad lako i vratiš uložen novac/dio ako prodaš).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice