Johnny English reborn

poruka: 8
|
čitano: 3.253
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Johnny English reborn

Jel tko gledao johnny english reborn, kakav je, kvaliteta slike i to...

i jos nesto, jel zna tko jesu li izasli titlovi a taj film...

15 godina
neaktivan
offline
Johnny English reborn

Za ovo ti nije nikako trebala tema, pitaj u Posljednjem filmu koji ste pogledali...

Btw. Film je prosječan, par stvarno smješnih scena, ništa pamtljivo.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
neaktivan
offline
Johnny English reborn

Juce isao s prijateljima do kina da pogledamo film, dolazimo pola sata ranije kad ono sve karte rasprodane !

Navalili ljudi k'o da nikad filma nisu pogledali XD :D

 

I ne ocekujem neki spektakl, mozda se koji put nasmijem, bitnije je druzenje :)

 

I failed in some subjects in exam, but my friend passed in all. Now he is an engineer in Microsoft and I am the owner of Microsoft. Bill Gates
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.9.2011 14:24 (NexT_T1).
14 godina
offline
Johnny English reborn

Evo ja tek sad pregledao, sve mi bilo mrsko skinut pa ga skinuo i stajao vise od mjesec, i danas ajd da ga pregledam, meni je super film, bas me nasmijao, smijesan ovaj glumac "Rowan Atkinson" inace poznat kao "Mr Been", ja do prije neki dan nisam znao kako se on zove :D

http://www.speedtest.net/result/2082576031.png
12 godina
neaktivan
offline
Re: Johnny English reborn
Cek jel to dvojka,gledao sam u kinu i posteno sam se nasmejo.
HUGE RESPECT: woodgamesfx, captain_soap_McTawish, rustweaver, royalhero, tracerCPP,Indestructible
14 godina
offline
Re: Johnny English reborn
FireMan97 kaže...
Cek jel to dvojka,gledao sam u kinu i posteno sam se nasmejo.

Jest, ja je tek sad pregledao a kad sam je ikad mogao pregledati...

Smijesno je pred kraj kad onaj udara Johnny-a u onu stvar a on nista HAHAHA, ovaj gleda sta je ovo

http://www.speedtest.net/result/2082576031.png
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 15:44 (Haker_x).
13 godina
neaktivan
offline
Johnny English reborn
Film je super, glumci su super, prica je super, a najvise mi se svidio humor i zvuk.
Gledao sam HD i super je, sve grmi, cuje se lijepo odozada ono sta se iza treba cut, a ne samo refleksija od naprijed.
Sve u svemu, film je fenomenalan i to je jedan od rijetkih koji me bas zadivio, cista preporuka :)
Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
14 godina
offline
Re: Johnny English reborn
chutac kaže...
Film je super, glumci su super, prica je super, a najvise mi se svidio humor i zvuk.
Gledao sam HD i super je, sve grmi, cuje se lijepo odozada ono sta se iza treba cut, a ne samo refleksija od naprijed.
Sve u svemu, film je fenomenalan i to je jedan od rijetkih koji me bas zadivio, cista preporuka :)

Ja sam gledao DVD Rip ali extra DVD Rip, preko 1.3GB zauzimao, necu ja one fush po 700MB... ma uvijek bio i uvijek ce ostat u vrhu (Mr Been HAHA)

http://www.speedtest.net/result/2082576031.png
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice